Овен-чоловік і Ваги-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, дружбу

Союз цих знаків з упевненістю можна вважати практично ідеальним, вони цілком і повністю підходять один одному, хоча на початковому етапі і будуть деякі труднощі.

Вони чудово поєднуються один з одним у будь-якій сфері відносин, але кожна з цих сфер має свій особливий сценарій розвитку і тонкощі, на які варто звернути увагу для створення гармонійних відносин.

Особливості знака Овен

Чоловік-Овен – це воістину вогненний темперамент, його неможливо не помітити, він душа і серце будь-якої компанії.

Він привабливий і здатний завоювати кого завгодно. Але цю сторону своєї особистості Овен продемонструє тільки обраному оточенню.

Тим же, хто потрапив у немилість до чоловіків цього знака, добитися їх розташування надалі навряд чи вийде, свою думку Овен формує раз і назавжди.

Особливості знаку Терези

Дівчата-Ваги – чуттєві й відкриті, майстерно володіють жіночими чарами, вони не уявляють себе в самоті і готові докладати багато зусиль для побудови довгострокових відносин.

Такі дівчата будуть дуже вірними, вони ні за що і ніколи не увіткнутий ніж у спину своєму партнерові. Ну а в мистецтві комунікації Ваги нітрохи не поступаються Овнам.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Ваг в любові і любовних відносинах

Забавно, але при першому поверхневому знайомстві у народжених під цими знаками Зодіаку, швидше за все, залишиться не дуже приємне враження один про одного в силу діаметральної протилежності їхніх характерів. Він занадто напористий, вона легка і повітряна.

Взаємний інтерес з’явиться по мірі близького впізнавання і швидко переросте у справжню любов. Палкий Овен кидає всі сили на завоювання коханої, а романтична дівчина-Терези кокетливо дозволяє себе завойовувати.

Безумовно чільні позиції в цих відносинах будуть належати Овну. Але його обраниця нітрохи не проти такого розкладу. З допомогою свого секретного зброї – любові, ласки та уваги – вона єдина в змозі вгамувати войовничого Овна і направити бурхливу енергію в мирне русло. Саме з цією дамою впертий і норовливий Овен перетвориться в пластичного і податливого.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Двоє, народжені під цими знаками Зодіаку, здатні створити прекрасну міцну сім’ю, але вони не поспішають зв’язувати себе узами законного шлюбу. Обидва партнера дотримуються думки, що для кожного в парі таке рішення має бути виваженим, тому воліють спочатку краще пізнати один одного, можливо навіть пожити деякий час разом.

Тільки пройшовши випробування часом і отримавши повну впевненість один в одному, вони свідомо роблять крок до подальшого спільного життя. При цьому зовсім не обов’язково, що вони коли-небудь зважаться стати законними чоловіком і дружиною. Їм так добре разом, що найбільше їх лякає перспектива згасання пристрасті і романтики після офіційного вступу в шлюб.

ВАЖЛИВО! Пара Ваги – Овен може щасливо прожити разом до кінця життя без штампа в паспорті, лише б зберегти свої палкі стосунки.

Ще одна дуже характерна риса жінки-Ваг – податливість, що у відносинах з Овном, який до останнього стоїть на своєму, стане дуже важливим.

Досягнення гармонії двох коханих можливо лише в тому випадку, коли кожен з них зможе перейняти і прийняти методи боротьби іншого: чоловік-Овен усвідомлює, що у любові краще любити і бути коханим, ніж сперечатися і сваритися, а жінка-Терези побачить, яким щирим і відкритим може бути її коханий. Подружжю потрібно більше уваги приділити не боротьбі зі своїм партнером, а співпереживання і поваги до власного і чужого вибору.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Важливе значення в перспективі побудови довготривалої зв’язку Овна і Ваг має секс. Інтимна сторона відносин має першорядну важливість, зайвий раз підкреслюючи їх гармонійність.

Перші кроки майже завжди робить чоловік з легкої подачі своєї жінки. Можна навіть сказати, що у них це така гра.

У ліжку вони стають єдиним цілим, неймовірно тонко відчуваючи і передбачаючи бажання партнера. По натурі вони є експериментаторами і навіть новаторами, їм ніколи не набридне відкривати нові способи насолоди. Ця пара настільки одне одним, що їм ніколи прийде в голову проводити час на стороні. Має статися щось екстраординарне, щоб вони охололи до спільної близькості.

Як коханці, вони абсолютно розкуті і відкриті в сексі, можуть без сорому обговорити пікантні моменти. Та й побутові питання і суперечки вони легко вирішують в ліжку.

Овен-чоловік і Ваги-жінка на роботі і в бізнесі

У професійній діяльності особливо явно будуть проявлятися яскраві протилежності в характерах цих двох знаків Зодіаку. Обережність і деяка непевність в собі Ваг і нездатність давати точні відповіді вкрай дратує Овна, а Ваги нелегко можуть змиритися з потужним натиском Овна.

При всьому при цьому ці двоє цілком можуть створити міцний трудовий союз. Найголовніше тут чітко розподілити обов’язки на березі. Вона візьме в своє відання всі зовнішні комунікації і стане визначати загальний вектор розвитку. Завдання ж Овна буде полягати у визначенні та завоюванні ринків, клієнтів, тобто дотримання строго наміченим Вагами планом.

Діловий тандем стане вельми вдалим в тому випадку, якщо вони зможуть працювати в команді, не намагаючись зламати один одного, а діючи спільно на благо загального фінансового успіху. При цьому і йому, і їй потрібно скористатися природними чарами і чарівністю. Це справедливо як для роботи в команді, так і для роботи з діловими партнерами.

ВАЖЛИВО! Найбільше шансів у цього ділового союзу, коли чоловік буде хоча б формальним начальником. Інакше його его рано чи пізно дасть про себе знати. Негоже адже Овну підкорятися женщние, нехай навіть такої милої, як Ваги!

ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ! Так вирішили зірки, що в цій парі завжди буде романтичний бекграунд, тому дуже ймовірні любовні стосунки між колегами. Вони можуть йти паралельно з діловими і ще більше зміцнити цей союз. Але скоріше за все вибір буде зроблений на користь сім’ї, вони не зможуть встояти перед взаємним тяжінням.

Сумісність у дружбі

Дружба між цими знаками Зодіаку гармонійна, заснована на взаємній допомозі та підтримці. Обидва отримують від цього союзу те, чого не вистачає у власному характері. Ваги вчаться від Овна енергії і рішучості у вчинках, натомість показуючи йому, як можна побудувати стосунки з людьми.

Незважаючи на цінність і навіть ідеальність дружніх стосунків, чоловік-Овен і жінка-Терези не зможуть довго їх зберегти. Практично зі стовідсотковою ймовірністю ці відносини стануть любовними, занадто сильно фізичний потяг між ними.

І навіть якщо між ними трапиться роман, який закінчиться розлученням, то вони розійдуться в різні сторони і друзями вже ніколи не стануть.

ВАЖЛИВО! Винятком може стати дружба між родичами. Тоді братик-Овен буде прагнути всіляко захистити сестричку, вона ж допоможе братові налагоджувати гармонійні стосунки з оточуючими.

Позитивні сторони сумісності

Цю пару сміливо можна назвати ідеальною. Хоча б завдяки тому, що:

 • обидва цих знака самодостатні, а невелике азартне протистояння буде тільки на користь цих відносин, додаючи їм пікантності і дозволяючи то одному, то іншому тягнутися за партнером і домагатися значних перемог у професійній діяльності;
 • ці дві протилежності вміють в критичній ситуації заспокоїтися, обговорити вирішальні моменти і досягти консенсусу;
 • гармонійність і далекоглядність Ваг відіграють важливу роль в цьому союзі. Вони спокійно уживаються з напористістю і імпульсивністю чоловіки, в потрібний час охолоджуючи її;
 • чоловік у такій парі – надійний захисник для тендітної жінки;
 • діти у шлюбі зростуть різнобічно розвиненими і гідними людьми. Кожен з батьків має власне бачення процесу виховання потомства і прагне втілити його в реальність;
 • ці двоє не тільки нерозлучні друзі і коханці, але ще і надійні партнери, що цінують домашній затишок;
 • в цілому обидва цих знака надають позитивний вплив один на одного, доповнюючи і покращуючи характери кожного.

Негативні сторони спільної діяльності

Навіть у такому ідеальному кармічному союзі, як Терези-Овен, можуть виникнути розбіжності. Основна причина – сильна потреба у лідерстві кожного з партнерів. Якщо на першому етапі відносин вони не зможуть домовитися і прийти до згоди в цьому плані, то конфлікти неминучі. Іноді такі пари все-таки розлучаються.

Ще один момент, який може додати важку ложку дьогтю в союз Ваг і Овна, – це тотальна ревнощі останнього. По натурі Овни власники, а Ваги добре знаходять спільну мову з усіма і постійно оточені людьми. Це дуже коробить Овна, він у всьому бачить небезпеку і буде прагнути всіма силами обмежити свою партнерку, утримуючи її поряд з собою.

Що потрібно знати один про одного

 • обидва по натурі є борцями, тільки методи їх різні: Овен використовує метод батога, Ваги обирають тактику пряника;
 • Овен по натурі завойовник, він завжди шукає найкраще для себе, тому Ваги повинні розуміти, раз вже цей чоловік вибрав їх в якості супутниці життя, значить вони дійсно гідна партія;
 • Овен любить все максимально спрощувати, якщо жінка-Терези хоче чогось домогтися від свого чоловіка, то повинна створити відповідні умови;
 • Овну необхідно постійне захоплення;
 • Овни дуже віддані і хочуть отримати те ж взамін;
 • Ваги іноді дуже втомлюються емоційно, в цьому випадку Овну потрібно давати своїй коханій можливість побути наодинці зі своїми думками і відновити сили;
 • Ваги – інтелектуальні і тактовні, Овни – вольові і стрімкі;
 • Жінка-Терези – справжні принцеси, а чоловіки-Овни – природжені лицарі.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

На початку відносин неминучі труднощі, що виникають на тлі різниці характерів і життєвих установок. Не варто боятися цього і одразу йти на поступки. Цей період треба просто взяти і спробувати подолати його, отримавши новий досвід для подальшого щасливого життя.

Повна гармонія в домашній та інтимного життя цієї пари може зруйнуватися при спільному виході їх у світ. Тут знову дає про себе знати полярність їх характерів і звичок. Жінка-Терези дуже утонченна і витончена, вона любить бувати на різних заходах, знає, як вести себе в будь-якому суспільстві і вміє показати свої кращі сторони. Овен ж, будучи безсумнівно прекрасною людиною, надто простий і прямолінійний, йому не знайомі правила хорошого тону, він внутрішньо не приймає. Його дитяча безпосередність у непридатних умовах викликає подив Ваг. Тоді як Овна дуже ображає, що його партнерка приділяє багато уваги стороннім, до того ж він чудово знає ціну цих милих посмішок.

Від чого залежить добробут пари?

Буде любовна історія Овна і Ваг довгої, або вони не зможуть зберегти свої відносини, за великим рахунком залежить лише від жінки. Від природи вона наділена жіночою мудрістю та прагненням до гармонії. Саме ці якості стануть в нагоді, щоб знайти взаєморозуміння з войовничим ревнивцем Овном, не змінюючи і не послаблюючи сильні сторони його характеру.

Терезам варто спробувати відокремити публічну життя від сімейних відносин. Не потрібно давати Овну навіть шансу проявити свою ревнощі. Вже краще захистити себе від незручних моментів, пов’язаних з внутрісімейними розбірками у всіх на виду.

Висновок

Це воістину союз, благословенний на небесах. Їх небесні покровителі – Венера і Марс – ототожнюють жінку і мудчину. Розпочавшись з ділових, дружніх або просто партнерських, їх відносини рано чи пізно переростуть в любовні. Тут буде все – і пристрасть, і протистояння, і компроміс.

Майбутнє тандему дуже перспективний, якщо обидва партнери відмовляться від війни і покладуть усі сили і прагнення до пошуку можливостей притирання і розуміння один одного.

Це яскрава пара, де кожен – незалежна і багатогранна особистість. В цьому їх сила, в цьому і слабкість. Тільки працюючи над собою і над своєю роллю у відносинах, жінки-Терези і чоловік-Овен зможуть пронести свої ніжні і трепетні почуття через усе життя і стати тим самим ідеалом, на який будуть рівнятися.

Сонник - тлумачення снів