Діва-чоловік і Діва-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, дружбу

Не всі знаки зодіаку знаходять щастя у відносинах з собі подібними знаками. Але такого точно не вийде сказати про союз двох Дів. Чим би не займалися Діви – любили одне одного, ростили дітей, працювали чи просто дружили – вони практично завжди досягають великих висот. Їх головні помічники в цьому: спокійний характер, розважливий, гострий розум, розвинена інтуїція.

Особливості знаку Діва

Знак зодіаку Діва відноситься до земним знакам, а головним покровителем Дів є Меркурій. Для Дів характерно бути «земними» особами, які зайняті облаштуванням свого життя, сім’ї, власного кутка. З боку може здатися, що люди цього знака є типовими меланхоліками. Можливо, так воно і є, однак за всієї раціональністю, повільністю і навіть неповороткістю ховається уміння радіти дрібницям і чекати від життя тільки того, чого дійсно по плечу досягти.

Чоловіки-Діви

Діви чоловічої статі часто дуже сильні своїм духом, силою волі, характером. При це зовні такі якості бувають зовсім непомітні. Свої сильні сторони Діви-чоловіки воліють не виставляти напоказ, а в силу своєї природної скромності нерідко перебувають у тіні більш агресивних знаків зодіаку.

Проте недооцінювати Дів чоловічої статі точно не варто. Такі люди є справжніми особистостями: у них чудова пам’ять, відмінне почуття смаку і що дуже важливо, є свій кодекс честі. Борг для Діви чоловічої статі – далеко не пусте слово.

Жінки-Діви

Нерідко Діви жіночої статі можуть здатися справжніми скромницами і навіть надто сором’язливими особами. Безумовно, багато чоловіки оцінять такі якості, коли вважатимуть за краще завести сім’ю.

Тим не менш, жінки-Діви – власниці гострого розуму. Вони добре вміють заробляти гроші, правильно розподіляють витрати і схильні планувати все до дрібниць. Для облаштування домашнього затишку, процвітання сім’ї ці якості можна сміливо назвати безцінними.

Душа у Дів багатогранна, глибока. Так, безумовно, зустрічаються жінки-Діви зі складним характером. Але вони завжди будуть навіть незважаючи на деякі недоліки здаватися практично ідеальними партіями для чоловіків більшості знаків зодіаку.

Сумісність двох Дів в любові і любовних відносинах

Діви можуть полюбити один одного, і такий союз можна назвати успішним і довгограючим. Діва точно помітить іншу Діву в своєму оточенні: мало хто відрізняється такою увагою і турботою до оточуючих.

В першу чергу, Діву в такому ж знаку обов’язково приверне розум. По-друге, розважливість, схожість інтересів, нормальні, «земні» захоплення реалістичні устремління. По-третє, Діви в силу свого характеру люблять і вміють доглядати за собою, через що частенько привабливі для протилежної статі.

Так, Діва до Діви буде довго придивлятися, «промацувати грунт». Однак жодного з партнерів це не злякає. Навпаки, коли обидва зрозуміють, що підходять один одному, то їх вже нічого не зможе зупинити розвиток відносин.

Любовні союзи Дів можуть похвалитися особливою, металевої фортецею. Діви один одного не зраджують (принаймні точно не цього прагнуть), тому довіряють партнеру, як собі.

Але, звичайно, слабкі сторони обов’язково знайдуться і у такий, здається, ідеальної пари. В основному, всі розбіжності і втому один від одного проявляються з-за банальної нудьги. Так-так, кохання у Дів вже дуже раціональна, ніби протікає за заздалегідь написаним сценарієм, без крутих поворотів і зигзаги долі. У такій любові не буває гучних сварок, довгих образ, нестримної пристрасті. Очевидно, що не всім це може сподобатися, навіть якщо мова йде про двох однакових знаках зодіаку – дивно раціональних осіб по натурі.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Деколи в любові хочеться пристрасті, шалених вчинків, палаючих очей. У шлюбі ж треба бути більш спокійним, піклуватися про дружину, дітей, думати про завтрашній день. Ось якраз у цьому плані Діви дуже продуктивні. Якщо обоє Діви вже пройшли досить нудний і буденний, як у більшості, букетно-цукерковий період, то в спільному житті пануватиме гармонія, любов, теплі сімейні вечори, звичні традиції і кожен новий день схожий на інший.

З боку це може здатися нестерпно нудним союзом. Будь-який інший знак тікав би від цієї рутини без оглядки. Але тільки не Діви. Такі люди як раз цінують прагматизм, впевненість у завтрашньому дні і свого партнера. Особливо, коли справа стосується виховання спільних дітей.

Шлюби Дів можуть укладатися без пишних весіль, необдуманих витрат. Швидше, новоспечене подружжя витратять гроші інакше. Поїдуть побачити світ чи вкладуться в свою невеличку справу. Головне, що обох це цілком влаштує і тільки зміцнить віру один в одного.

Діти у Дів будуть взуті, одягнені і нагодовані, вчитися підуть в хороші школи і навряд чи не виправдають надій своїх раціональних батьків.

Як видно, шлюби Дів йдуть як по рейках. Так, навіть у самих Дів-подружжя іноді можуть промайнути думки про нудьгу і безпросвітної сірості таких сімейних уз. Однак дуже часто це почуття досить скоро проходить, і Діви спокійно продовжують жити у звичному ритмі «ранок-робота-дім».

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Дів можна описати, як вправних коханців. Коли справа доходить до близькості, то вони будуть ставити якість проведеної ночі вище пристрасті, вогню, зламаною меблів і розбуджених сусідів. Якоюсь мірою такий секс буде, як і вся любов Дів – обдуманим і навіть нудним, але найголовніше – хорошим. Такий підхід навряд чи оцінять вогненні знаки, у яких на першому місці завжди спалюєте пристрасть. Але земні знаки зодіаку (до речі, не обов’язково Діви, але і інші) порадіють добре проведеної ночі з Дівою.

Якщо відносини торкнулися двох Дів і дійшли до сексу, то обидва партнери будуть дізнаватися один одного все більше з кожною новою близькістю. Зрештою, секс Дів перетвориться практично в ідеальну симфонію.

Проблеми теж будуть, куди ж без них? Знову ж таки, все впирається в одноманітність і нудьгу в сексі теж. Чи жарт, Діви чоловічої статі більше цінують духовний зв’язок і щиру любов до партнерів, а вже потім – фізичну близькість. Будуть партнери, які оцінять одноманітність в ліжку і не захочуть щось змінити. Але будуть і ті, кому така рутина в любові, побуті, ліжка та роботі може рано чи пізно сильно остогиднути. В цьому і прихована головна небезпека такого союзу.

Діви на роботі і в бізнесі

Не буде перебільшенням зауважити, що в плані роботи, бізнесу, так і будь-якого творення в цілому союз Дів знає, як домогтися успіху і втриматися на взятій висоті.

Сильна сторона людини, народженої під знаком Діви, полягає в раціональності. Комусь вона може здатися навіть позамежною, але очевидно, що в праці або бізнесі це якість є великим плюсом. Якщо дві діви об’єднуються по роботі, то можна не сумніватися, що всі починання будуть завершуватися напевно чи не найкращим чином, який тільки можна було уявити. Обидва представники цього знака будуть прикладати максимум зусиль для досягнення результату, не один раз проявлять чудеса розважливості і гострого розуму. Безумовно, в бізнесі поєднання розуму, стратегії і належної енергійності очікувано буде приносити найкращі контракти, задоволених покупців і вдячних замовників.

Мінусів у двох Дів в бізнесі знайти практично неможливо. Можна сказати, що такий союз найплідніший, якщо говорити виключно про робочій стороні питання (цілком зможе позмагатися з відомими трударями – Козерогами). Однак Діви рідко підуть на те, щоб винайти якусь нову модель поведінки. Навпаки, у них немає достатньої гнучкості, так і за своєю природою такі люди не готові ризикувати по дурницях. Заважає той самий раціоналізм: пам’ятайте, ми як раз про нього не раз вже говорили? Тому Діви беруться тільки за традиційні види бізнесу, спокійно йдуть «по накатаній», як якийсь програмований механізм. Справи у них складаються кращі за багатьох, а більше їм нічого від життя не треба.

Сумісність у дружбі

Мабуть, дружба – найкраще, що може трапитися між двома дівами. Любов і секс у них прекрасні і розписані мало не по пунктах, але, трапляється, їх з’їдає щоденна рутина. Те ж можна сказати про робочі союзи. А ось в дружбі Діви досягають гарного розуміння одне одного, охоче йдуть на допомогу, а якщо відносини починають набридати (типова проблема Дів), то можуть на деякий час відступити, щоб потім знову міцно і вірно дружити.

Цікаво, що беззавітно дружити Діви вміють навіть з іншим підлогою. Причому такі стосунки характеризуються сексуальним підтекстом, так як Діви вміють бачити в іншій людині насамперед особистість, одного, а вже потім можливого об’єкт сексуальної пристрасті.

Позитивні сторони сумісності

  • Діви великі любителі ретельно планувати всі сторони свого життя. Цей раціоналізм – гарант того, що вивести Діву з себе практично неможливо. Відносини Дів спокійні, мирні, доброзичливі.
  • Діви більше всього на світі цінують душевну рівновагу, тому віддадуть перевагу миттєвим радощів вечір у колі сім’ї. Для сімейного життя – відмінна якість.
  • Всі Діви дорожать своїми друзями і партнерами, тому відрізняються особливою відданістю, надійністю.
  • У роботі на Діву завжди можна покластися, так як люди такого знака зодіаку справжні трудоголіки і просто дуже дисципліновані працівники.

Негативні сторони спільної діяльності

  • Нерідко Діви не готові висловлювати претензії відразу, а ретельно приховують своє невдоволення в глибині душі. Негатив накопичується, накопичується, а потім вулканом виривається назовні.
  • Діви вважаються врівноваженими людьми, однак можуть буквально зриватися на людях, що не володіють таким же гострим розумом, як вони.
  • Деякі Діви не просто стримані в прояві емоцій, але іноді створюють враження замкнутих і навіть відлюдних персон.

Що потрібно знати один про одного

У характері Дів обох статей є така риса, завдяки якій вони не сильно довіряють тому, що бачать. Саме тому вони рідко звертають увагу на тих людей, які жити не можуть без того, щоб бути в центрі уваги. А так як самі не люблять хизуватися своїми успіхами, то друзів, подруг і подружжя воліють вибирати в своєму ж спокійному болоті.

Як правило, Діви-чоловіки обов’язково помітять Діву протилежної статі. Причому чоловіки не будуть сильно піклуватися про те, як виглядає їх обраниця. Скоріше, їх приверне розум, яким Діви-жінки нерідко здатні ненав’язливо блиснути.

З іншого боку, жінок буде залучати тільки охайний на вигляд чоловік. Тільки так чоловік, народжений під знаком Діви, може створити в очах Діви-жінки враження надійного, впевненого в собі людини.

Представники цього знака зодіаку дуже рідко закохуються швидко. Їм, правда, потрібно багато часу для того, щоб краще дізнатися один одного, точно переконатися в тому, що людині можна довіритися.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Мабуть, найнебезпечніше, що може статися у відносинах двох Дів – втома один від одного. З’являється вона від зайвого раціоналізму, небажання ризикувати і просто якось змінювати своє життя.

Існує думка, що жіноча половина Дів легше переносить рутину у відносинах або дружбу. Чоловіки-Діви, якщо раптом зрозуміють, що втомилися від одноманітності, можуть стати ініціаторами розриву.

Від чого залежить добробут пари?

Діви утворюють міцні союзи, це факт. Але звичайні земні недоліки ніяк не залежать від знаку зодіаку, під яким народилася людина. Тому головний секрет успіху союзу двох Дів полягає в тому, наскільки вийде одному з партнерів закривати очі на помилки іншої людини. З іншого боку, важливо помічати сильні боку своєї другої половинки або одного (а вони у Дів обов’язково є), намагатися знаходити спільні інтереси. Тоді вийде втекти від рутини, добре зблизитися і побудувати міцні, надійні відносини надовго.

До речі, як би не було складно наступити на свої принципи, але буде корисно комусь проявляти ініціативу і докорінно змінювати свою поведінку. Це може бути все, що завгодно: позапланова поїздка на курорт за гарячою путівкою, несподіваний сюрприз з морем вражень (спільний стрибок з парашутом, плавання під водою з аквалангом, поїздка за місто на велосипедах на цілий день та інші далекі від буденності речі).

Висновок

Робочий або любовний союз двох Дів може і повинен бути продуктивним, довгим, взаємовигідним. Єдина небезпека, що ховається в характері цього знака зодіаку – надмірна ощадливість, яка нерідко буває неприємна навіть таким же за сладу характеру партнерам – теж Дівам.

Нівелювати це якість або, принаймні, згладити його Діви зможуть, але для цього доведеться трохи постаратися. Перш за все, потрібно відкритися своєму партнеру, прибрати всю недомовленість і будувати чесні, прозорі відносини. Можливо, після цього вийде довіряти один одному настільки, що ніякої рутини в союзі двох Дів просто не залишиться місця. Та й найменші прояви нудьги в такому союзі не зможуть зруйнувати настільки міцні узи.

Сонник - тлумачення снів