Овен-чоловік і Близнюки-жінка: сумісність в любові і шлюбі, побуті, дружбу, на роботі

Часто люди, зустрічаючи свою половинку, закривши очі, сліпо йдуть за покликом свого серця. Але, щоб бути щасливим з коханою обранцем, недостатньо однієї любові. Варто прислухатися і до астрологів. Обіцяють вам зірки довге і щасливе спільне життя або, навпаки, недовговічну і повну розчарувань. Про це і піде мова в даній статті.

Особливості знака Овен

Овни – по своїй суті лідери. Це проявляється в їх прагненні бути першими, їх вчинки часто бувають зухвалими і зухвалими. Мотивовані вони бажанням виділитися, самоствердитися і бути поміченим оточуючими.

Чоловіки-Овни люблять похвалу і намагаються досягти цього практично будь-якою ціною. З-за цього вони часто ображають і використовують людей. Чоловіки цього знака дуже активні і стрімкі, легкі на підйом і рухливі. Це зумовлено впливом на них планет, Сонця і Марса.

Позитивні якості, якими володіють Овни – це винахідливість і працьовитість. Вони весь час щось конструюють і вигадують. Не сидять, склавши руки. Але поряд з цим потребують турботи та уваги. Якщо ж цього отримати не вдається, такі чоловіки бувають імпульсивними і образливі.

У суперечці з Овнами краще поступитися, інакше можна наткнутися на грубість або агресію. В гіршому випадку можливе застосування фізичної сили.

Чоловіки-Овни в своїй більшості мають гарну статуру, яке необхідно постійно підтримувати в належній формі. Вони дуже люблять себе і не забаряться скористатися ситуацією, щоб ними захоплювалися. Але іноді проявляють слабкість у вигляді наївності, внаслідок чого роблять необдумані і відчайдушні вчинки.

У відносинах з жінками в основному розважливий, але і здатний на великодушність зі свого боку.

Це цікаво! Існують деякі цікаві факти, які є характерними тільки для чоловіків-Овнів.

 • Овни більше всіх знаків зодіаку бояться зубного болю.
 • Більше всіх знаків не люблять програвати.
 • Не вміють складати «лайливу» мова.
 • Довше всіх знаків можуть утримуватися від сексуальних контактів.
 • Самі добрі добряки.
 • Вміють сміятися над собою, після попадання в курйозні ситуації.
 • Люблять робити подарунки не розраховуючи на взаємність.
 • Особливості знаку Близнюки

  Назва знака говорить сама за себе. Люди, що відносяться до нього, немов два Близнюки, з вигляду однакові, але кожен має свої особливості. Як же це поєднується в одній людині?

  Жінки цього знаку, зважаючи на свою до нього приналежності, володіють яскраво вираженим роздвоєнням особистості. Їх характер багатогранний і непередбачуваний. Вони відрізняються непостійністю в настрої і почуття. Люблять перебувати в центрі уваги, легко спілкуються і налагоджують необхідні їм контакти.

  Але, побачивши більш цікавий варіант, жінки-Близнюки з такою ж легкістю розривають відносини з попереднім. Володарки чаруючого позитиву, вони із задоволенням спілкуються, можуть отримувати і переробляти багато інформації, але при швидкій втраті своєї актуальності легко її забувають.

  Підопічні повітряної стихії з задоволенням працюють, так як ретельно підбирають роботу під себе. З легкістю досягають необхідних цілей зважаючи пошуку більш нетрудоемких шляхів. Але, якщо завдання їх обтяжує, то первісний запал, з яким вони приступають до роботи, швидко проходить і справа, найімовірніше залишиться незакінченим.

  Відносини з чоловіком теж не обіцяють для нього спокійного і тихого плину. Із-за непостійності в настрої і скандального характеру жінки-Близнюки, партнер весь час буде перебувати в напрузі, що його, звичайно ж, буде дратувати.

  Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Близнюки в любові і любовних відносинах

  Зважаючи яскравості образу, товариськості і чарівності Жінці-Близнюка не складе праці заманити в свої мережі чоловіка-Овна, який за своєю натурою є завойовником.

  Його лідерські якості, а також сильна, де-то може бути і напориста енергетика, поза сумнівом притягне до себе захопливу натуру Близнюка. І тут знову схлестываются дві стихії: Повітря і Вогонь.

  Часто несвідомо фліртуючи, жінка-Близнюк заводить безліч шанувальників, які, в свою чергу, здорово підстьобують самолюбство Овна і змушують більш пристрасно і активно добиватися своєї обраниці. Досягнувши цієї мети, чоловік вогняного знаку ревно ставиться до об’єкта жадання, а ще й природне волелюбність жінки-Близнюки підливає «масла у вогонь». Це, безсумнівно, викликає напади ревнощів, а іноді і нестримного гніву.

  Овни відразу звертають увагу на зовнішність жінки, залишаючи її внутрішній світ на другому місці. Минаючи романтичні дрібниці, не властиві чоловікам цього знака, вони завзято домагаються розташування і увагу симпатичної йому жінки. Це мотивується не скільки бажанням бути з обраницею і створити з нею шлюбний союз, скільки задоволенням свого самолюбства.

  Досягнувши своєї мети і «приручив» вподобану жінку-Близнюка, часто Овен втрачає до неї інтерес, так як йому важливий сам процес завоювання. Також для Близнюка це прощання не буде трагедією, так як швидко знайдеться заміна. Але, якщо все-таки цим двом знакам вдасться перейти на другий рівень відносин разом, минаючи момент насиченістю один одним вже починають вивчати внутрішній світ партнера і притиратися.

  Сумісність в шлюбі і спільного життя

  Взаємодія Вогню і Повітря в сімейних відносинах вважається ідеальним. Вогонь не дасть сімейного вогнища згаснути, а Повітря буде регулювати і направляти Вогонь в потрібну сторону. Така ідилія обіцяє і шлюбу між чоловіком Овном і жінкою-Близнюками.

  Начебто все відмінно: Овен, завдяки своїй діловій хватці буде забезпечувати матеріальне благополуччя сім’ї, а творча і позитивна натура підопічною Повітря буде створювати затишок і теплу обстановку в сім’ї і будинку. Але це буде можливо тільки в тому випадку, якщо подружжя відразу домовляться про умови співіснування. В іншому випадку обопільна негативна риса, а саме ревнощі, неминуче внесе свої корективи в щасливе сімейне життя.

  Підсвідома тяга жінок-Близнюків до флірту і природне потяг до завоювання чоловіків-Овнів можуть послужити причиною розриву сімейних відносин, тому цим знакам необхідно розуміти і повністю довіряти один одному.

  Овнам слід поблажливо ставитися до перепадів настрою своєї обраниці. Бути її покровителем і захисником, але не перестаратися в цьому, не ображати жінку і не принижувати її. Підтримувати і втілювати її невичерпні творчі ідеї, які поодинці вона здійснити не зможе. В результаті такого тандему виходить чудовий союз, який своїм благополучним прикладом заражає і всіх оточуючих.

  Сумісність знаків зодіаку в сексі

  В ліжку чоловік-Овен і жінка-Близнюк не мають ніяких суперечностей і претензій один до одного. Навіть якщо і трапляється розрив відносин між цими знаками, то ніяк не з причини сексуальної незадоволеності.

  Захищаючий і невтомний син Вогню весь час доводить своїй обраниці духовну і фізичну силу, пристрасть і відданість, а дочка Повітря вносить різноманітність в інтимне життя і творчий підхід. Це забезпечує сексуальності у відносинах постійну новизну і незабутні відчуття.

  У цій сфері між Овнами і Близнюками настільки все добре, що навіть недавні конфлікти або сварки розчиняються в пориві пристрастей цих партнерів. Хоча в ідеальній сумісності цих знаків і існують деякі розбіжності, але розуміючи і поважаючи свого партнера, можна легко виправити.

  Якщо природна тяга до флірту не дає спокою жінці-Близнюка, і вона бачить, яку біль цим завдає чоловікові і, до того ж відчуваючи в партнері-Овні турботу, довіру і прихильність, вона в більшості випадків буде стримувати себе і не давати приводу для сварки. Аналогічно буде надходити і Овен. Вбачаючи в жінці відданість, любов і старання привнести новизну в їхні стосунки, не стане шукати нових пригод на стороні. Отже, сексуальна сторона відносин між чоловіком-Овном і жінкою-Близнюками є однією з основних опор в перспективному створення сім’ї.

  Овен-чоловік і Близнюки-жінка на роботі і в бізнесі

  Якщо чоловік-Овен і жінка-Близнюки працюють разом, то такому чудовому тандему немає ціни. Властива підопічною Повітря невичерпна фантазія і величезний джерело цікавих ідей допоможуть Овну вирішити безліч питань та проблем. А невтомна працездатність Близнюків допоможе їм заощадити час на цей процес.

  Також завдяки впертості чоловіка-Овна, на відміну від жінки-Близнюки, всі втілювані ідеї доводяться до логічного завершення і не можуть бути залишені на півдорозі.

  Сумісність у дружбі

  На відміну від любовних відносин, дружні між чоловіком-Овном і жінкою-Близнюками більш прості.

  Якщо ці знаки познайомилися в дитинстві і разом росли, то цій дружбі судилося бути вічною і відданою. Завдяки легкій товариськості обох знаків та їх творчого потенціалу та нестримної енергії, їм по плечу рішення будь-яких проблем і проектів.

  Рішучий і цілеспрямований Овен допоможе м’якому і захоплюється Близнюку направити своє творче мислення в потрібне русло. І змусить довести справу до кінця. Любов обох до пригод дає можливість подорожувати разом.

  Якщо ж ця дружба виникла в більш пізньому віці, то вона, в більшості випадків, приречена. Зважаючи честолюбства і вимогливості до підпорядкування Овна, такий може спровокувати лукаву Близнюка на обман, з яким не зможе змиритися.

  Позитивні сторони сумісності

  Сумісність знаків Овна-чоловіки і Близнюків-жінки багато плюсів.

  • Доповнюючи один одного невичерпними ідеями, а з іншого боку потужним потенціалом, можна вирішувати найважчі і вирішуються задачі.
  • Завдяки позитиву з одного боку і цілеспрямованості з іншого, можливе здійснення зухвалих і неймовірних задумів, організації відмінних заходів та поїздок.
  • Це заражає оточуючих позитивними емоціями і позитивом.
  • Енергетика обох знаків сприяє саморозвитку і самовдосконалення кожного.

  Негативні сторони спільної діяльності

  Незначні, але все ж мінуси, можуть негативно впливати на спільну діяльність Баранів і Близнюків.

  Взаємне впертість і непоступливість нерідко гальмують розпочату спільну роботу.

  Але щоб уникнути зривів запланованого справи доводиться миритися. Першим на це йде жінка-Близнюк через свого м’якого і позитивного характеру.

  Що потрібно знати один про одного

  Обов’язково, перш за все, слід поговорити чоловіка-Овна з жінкою-Близнюками. З’ясувати ставлення один до одного певним життєвим принципам і канонам.

  Дізнатися, чим «дихає» партнер, чим займається, захоплюється, про що мріє та чого хоче добитися в житті. Якими принципами він погодиться поступитися у разі необхідності прийняття якого-небудь рішення. Яким він бачить свого майбутнього чоловіка або дружину.

  Питань може бути безліч. Головне, щоб у процесі розмови виникло почуття довіри і розуміння один до одного.

  Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Через властивої вразливості жінок-Близнюків і імпульсивності чоловіків-Овнів, висока можливість виникнення сварок і конфліктів на рівному місці.

  При спілкуванні жінки з оточуючими і випадково кинутий погляд у бік стороннього чоловіка Овном відразу розцінюється як спроба флірту і тут же веде до спалаху неприборканої ревнощів. Тому жінці-Близнюка слід бути більш уважним при спілкуванні і не давати привід своєму партнеру ставити під сумнів її відданість і любов.

  Чоловік-Овен здатний на авантюри і інтриги, якщо став необґрунтовано підозрювати обраницю в охолодженні до нього. Щоб викликати ревнощі коханої жінки, він провокує її своїми вчинками. А вона з-за своєї вразливості домысливает результат ситуації, причому не в кращу сторону, що і призводить до конфлікту.

  Також до сварки може підштовхнути і нерозуміння цих знаків один одного. Замкнуте і впертий чоловік-Овен не завжди може зрозуміти й прийняти ідеї товариською жінки-Близнюки.

  Від чого залежить добробут пари?

  Навіть створивши сімейний союз, чоловік-Овен і жінка-Близнюки, зазнають періодичні конфлікти і з’ясування відносин, причому на підвищених тонах. Щоб уникнути подібного, слід постійно працювати над собою і своїм партнером.

  Своєчасна конструктивна бесіда в спокійному і довірчому тоні допоможе уникнути, а в подальшому і запобігти непотрібні конфлікти. Будучи яскравими і сильними особистостями, обидва знака користуються підвищеною увагою оточуючих, що теж може призвести до сварки, тому необхідно довіряти один одному, не пред’являти претензій і не висувати необґрунтованих звинувачень.

  Навіть якщо скандалу все-таки уникнути не вдалося, треба постаратися не ображати партнера в гніві, не принижувати його гідність, щоб потім не шкодувати про сказане. Обов’язково слід поважати один одного в ім’я любові.

  Висновок

  Відносини народжують любов, а вона створює сім’ю, над якою, як автор над своїми творами, необхідно працювати щогодини.

  Сонник - тлумачення снів