Близнюки-чоловік і Овен-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Сумісність у Близнюків з Овнами вважається досить непростий. Можна сказати, що обидва партнери знайдуть один в одному вдосталь пристрасті, але от щоб підтримувати по-справжньому довгі любовні відносини, що переростає у міцну сім’ю, доведеться докласти зусиль.

Такій парі точно доведеться зіткнутися на своєму шляху з певними труднощами. Багато в чому, все впирається в гарячність і Близнюків, і безкомпромісність Баранів. А ось вміння безболісно долати всі підводні камені, які пов’язані з непоступливими або неідеальними характерами цих знаків зодіаку, і криється головний секрет міцних стосунків, що проходять крізь роки.

Особливості знаку Близнюки

Близнюки – досить неоднозначний знак в зодіакальному колі. З одного боку, може здатися, що чоловіки і жінки цього знаку – цілком земні особи, позбавлені будь-яких складнощів характеру. З іншого ж, в кожній людині знаку Близнюки уживаються відразу кілька почав.

По-перше, це одночасно чоловіче і жіноче начало. По-друге, ці особи нерідко можуть і вміють вести подвійну гру. По-третє, вони можуть проявляти чудеса спритності, стійкості духу і неймовірної працьовитості, але в найближчий момент, майже відразу ж, показувати неземну лінь і легко відмовлятися від своїх переконань.

Однак не варто недооцінювати дивовижний талант Близнюків. Чоловіки цього знака будуть вкрай привабливі для жінок. В першу чергу, своїм гострим розумом, видатним почуттям гумору. По-друге, своїми вміннями, які незмінно допомагають їм по життю бути якщо не на вершині успіху, то точно не в числі відстаючих.

Близнюки – дивно легко вміють підлаштовуватися під самих різних людей. Це якість дуже цінно в бізнесі і діловій сфері. Додамо до цього постійне прагнення до саморозвитку та вміння планувати свою роботу аж до дрібниць.

ВАЖЛИВО! Повторимося, найбільша відома проблема Близнюків – лінь, так і перепади настрою в цілому.

Це навіть здається дивним, як такі талановиті представники знаку можуть іноді впадати в дику апатію і відмовлятися від своїх принципів?

Тому успіх союзу з чоловіком знаку Близнюки сильно залежить від його партнерки. Як вона зможе налаштувати свого коханого/чоловіка/одного слова, які підбере, наскільки вдасться створити навколо нього таку атмосферу, щоб нічого не відволікало від творчості й справ?

Особливості знака Овен

Як правило, всі представники знаку Зодіаку Овен – дивно цілеспрямовані, оптимістичні і темпераментні натури.

Якщо говорити про представниць слабкої статі цього знака, то з ними ніколи не засумуєш. Найчастіше вони енергійні, бадьорі і веселі. Приємно, що цей настрій у них тримається в режимі 24/7 і практично не спадає протягом усього життя.

При цьому жінок-Овнів можна спокійно назвати успішними особами, які вміють і люблять працювати, відрізняються особливою завзятістю у всіх своїх починаннях (не в приклад, до речі, багатьом Близнюкам). Тому разом дует чоловіки-Близнюки і жінки-Овна може створювати цілком ефективні ділові союзи, нерідко вони з головою йдуть в бурхливі, але короткострокові романи і час від часу зустрічаються міцні дружні стосунки між ними без переходу граней.

НА ЗАМІТКУ. Близнюки і Овни схожі один з одним оптимістичним ставленням до життя, але в той же час обидва знака є досить складними для розуміння. З іншого боку, розводять два знака їх принципові якості. Овни чесні, віддані справі і уперты. Близнюки ж не мають непохитних принципів, можуть кидати одну справу і перемикатися на друге, а нерідко легко говорять одне, а роблять зовсім інакше.

Сумісність чоловіки-Близнюки і жінки-Овна в любові і любовних відносинах

Союз Близнюків і Баранів – один з небагатьох, який майже завжди буквально палає з перших же хвилин промелькнувшей симпатії. Що-що, а любити обидва знака вміють: роблять це палко, пристрасно, наче в останній раз. Кажуть, що між Близнюками і Овнами завжди виникає ніби невидиме тяжіння. Для любові між чоловіком-Близнюками і жінкою-Овном дійсно є багато дотичних рис: загальні інтереси, взаємне доповнення сильних сторін один одного і пом’якшення слабких якостей, приблизно однакове ставлення до любові, сексу, шлюбу.

Взагалі, полум’яним знаків любові досить важко догодити. Але стихія повітря, на якій Близнюки і відносяться, як ніколи краще багатьох доповнює вогонь. Адже без повітря вогонь повільно згасає, поки не погасне зовсім.

Любов двох знаків – темпераментна, гаряча, неймовірно страсна – може переростати в глибоке почуття на багато років. Однак у більшості відомих випадків вона поступово зникає так само швидко, як і трапляється. На жаль, доля чоловіки-Близнюки і жінки-Овна – частіше недовгий, але запам’ятовується бурхливий роман.

Звичайно, це непогано, безумовно, буде що згадати у старості. Але правда залишається правдою – занадто мало таких спілок переростають у щось більше, а саме сім’ю. У романтичні стосунки можуть вдаритися як не знайомі до цього люди представники цих знаків, так і багаторічні друзі. Але в обох випадках результат може бути до болю сумним: і той, і інший розбіжаться в різні боки, щоб більше ніколи не зустрічатися.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Тим не менш, давайте залишатися реалістами – деякі романтичні стосунки чоловіків-Близнюків та жінок-Овнів все ж закінчуються шлюбами. Не самими мирними (пам’ятаємо, що обидва – дуже темпераментні особи), але досить сильними. Зближувати один одного буде відданість Овна. Віддаляти – непостійність Близнюків.

ЯК ЗБЕРЕГТИ ТАКИЙ ШЛЮБ? В принципі, нічого складного немає. Овнам доведеться намагатися тримати себе в руках і вміти відступати у своєму напорі. А Близнюкам важливо навчитися витримки і прагматизму. Зрозуміло, що обом буде складно переступати через свій сформований роками менталітет, але заради сім’ї чимось доведеться пожертвувати.

Якщо ж вдасться перебудувати себе, то сім’я у чоловіка-Близнюки і жінки-Овна повинна бути міцною і самодостатньою. Близнюки можуть взяти на себе турботу про забезпечення сім’ї, і, треба сказати, повинні впоратися з покладеними обов’язками. А жінка-Овен обов’язково проявить себе у відношенні з дітьми.

Взагалі, у вихованні майбутніх поколінь Овни і Близнюки дивно гармонійно зможуть доповнити один одного. Овни-мами, швидше за все, будуть в міру строгі, але і зроблять все, щоб виховати з дитини нормального та інтелігентної людини. А Близнюки-батьки нерідко є своїм дітям справжнім другом: розуміючим, що прикриває, чесним і м’яким.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сильною стороною життя чоловіки-Близнюки і жінки-Овна можна вважати інтимну сферу. Принаймні, в ліжку ці два знаки повинні бути виключно гарячі і чуттєві по відношенню один до одного.

Секс Баранів і Близнюків багатий на цікаві сюжети, довгі прелюдії і завжди відрізняється чимось новеньким. Обидва любителі поекспериментувати. При цьому жінка-Овен легко і невимушено здатна перетворювати в реальність сюжети романтичних фільмів і книг, а Близнюки-чоловік зрозуміє з півслова кохану, де треба підіграє, а де треба внесе свою лепту в сексуальне різноманітність. У будь-якому випадку, слово «нудно» про ліжко Баранів і Близнюків говорити не можна. Принаймні, про перший час.

У настільки великий пристрасті є свої мінуси. Як і в любові, Овни і Близнюки можуть швидко перегоріти, «приїсться» один одному в ліжку. І якщо обидва знака досить вірні (Овни в цьому плані взагалі вважаються одним з найбільш відданих знаків Зодіаку), то цілком випробувана в сексі життя, їм може дуже швидко набриднути. А якщо ж брати до уваги рішучість Баранів і багатоликість Близнюків, то розстатися у них виходить дивовижно швидко. Після цього обидва підуть своєю дорогою, шукати нових пригод в коханні і сексі, не озираючись на минуле.

Близнюки-чоловік і Овен-жінка на роботі і в бізнесі

Знову ж таки, можна охарактеризувати робочі союзи Баранів і Близнюків двояко. З одного боку, обидва є відмінними працівниками. З іншого, темперамент вони, часом, не проти перемкне і на робочу сферу, що не дуже-то правильно. Все-таки, в бізнесі важливо тримати себе в руках.

В цілому, сьогодні існують різні робочі об’єднання Баранів і Близнюків. Якщо чоловік-Близнюки буде головніший Овна-жінки, то в цьому союзі найскладнішим моментом буде постановка завдань. Близнюки нерідко не обтяжують себе точними формулюваннями, а Овнам потрібна повна конкретика.

У зворотній ситуації, коли жінка-Овен найголовніше чоловіка-Близнюків, цей союз можна назвати більш міцним. Овни вміють ставити чіткі завдання, а Близнюки здатні якісно виконувати поставлені цілі – вони хороші працівники (іноді ледачі, але завжди талановиті).

ВАЖЛИВО! Самий міцний робочий союз Баранів і Близнюків – коли обидва слабо залежать одна від одної, але, наприклад, роблять спільну справу. У такому випадку вони будуть доповнювати позитивні риси кожного і привносити в роботу набагато більшу ефективність, ніж окремо один від одного.

Сумісність у дружбі

Як вже могло скластися думка, нічого точного не вийде сказати і про дружні стосунки між чоловіком-Близнюками і жінкою-Овном. По правді кажучи, дружба між цими знаками може бути як незвичайно міцною і продуктивної, так і абсолютно нетривалою.

З одного боку, обоє будуть одне одному цікаві. Близнюки, наприклад, зазвичай дуже талановиті особистості, іноді навіть відразу в декількох видах діяльності. А Овни працьовиті, розумні, віддані і чесні. Але обох пов’язує допитливість і любов до пригод.

З іншого боку, обидва знака Зодіаку з-за деяких своїх особливостей можуть конфліктувати. Наприклад, жінка-Овен в дружбі, коханні й роботі вкрай чесна і віддана. А ось Близнюки – досить нерідко особистості поверхневі, іноді спокійно говорять одне, а роблять інше. Безумовно, на цьому ґрунті може відбуватися безліч конфліктів.

Ось в цьому і криється головна заковика. Дружба між чоловіком знаку Близнюки і жінкою-Овном можлива, більше того, цілком може бути міцною і довгою, але тільки якщо обидва будуть чесними один з одним. В іншому випадку все може впертися в нещирість Близнюків і стійке упертість Баранів.

НА ЗАМІТКУ. Існує цілком реальна ймовірність, що чоловіки-Близнюки і жінка-Овен можуть переключитися з дружби на любовні відносини. Причому обидва партнера симпатичні один одному не тільки за складом характеру, але і своїми вчинками.

Позитивні сторони сумісності

Можна без праці виділити найбільш яскраві позитивні моменти, властиві союзу чоловіки-Близнюки і жінки-Овна:

 • В першу чергу, це збіг енергетики обох знаків. Темпераментний і пристрасний Овен знайде в Близнюках не меншу енергійність і жвавість.
 • Не дадуть занудьгувати товариськість і любов до пригод. І один, і другий знак у цьому питанні виявлять дивовижну одностайність.
 • Обидва партнера розумні, з відмінним почуттям гумору, талановиті і самодостатні. Від такого союзу безумовно виграють обидва.
 • Негативні сторони спільної діяльності

  Але і ідеальними пари Баранів і Близнюків ніяк не назвеш:

 • По-перше, обидва партнера як швидко закохуються один в одного, так і швидко можуть «згоріти», перемикаючись на нових людей.
 • Вогонь і повітря – стихії, які, здавалося б, не можуть один без одного. Але і разом вони розпалюють, часом, шалене полум’я. Сцени, гучні скандали, ревнощі на порожньому місці – все це властиво і Овнам, і Близнюкам. А іноді обом в один момент часу, ніби зіткнення двох заряджених частинок.
 • Розходження в характерах рано чи пізно відштовхує один від одного. Овни надто прямолінійні, вперті. Близнюки хитрі, можуть вдаватися до інтриг, так і в цілому легко змінюють свої принципи в житті.
 • Що потрібно знати один про одного

  І Овни, і Близнюки збігаються один з одним енергетично, але от у плані менталітету – повна біда. Вони ніби з різних планет.

  Близнюкам, наприклад, доведеться іноді підлаштовуватися під імпульсивного, різкого Овна. Жінка знака Овен буде пунктуальна, чесна, сувора і уважна до всіх дрібниць. Рідкісних людей це зможе утримати в рівновазі, а Близнюки далеко не виняток.

  Овнам доведеться не раз стримувати свій бурхливий гнів, коли Близнюки будуть спізнюватися, кидати справу на півдорозі і нерідко бездіяльно проводити цілі дні, вдаючись до ліні. Але це теж потрібно навчитися приймати. Варто дати чоловікам-Близнюкам достатньо свободи, як вони в потрібний момент проявлять чудеса кмітливості, працьовитості і незвичайного таланту.

  ДОВІДКА. У будь-якому випадку, будь-який союз Баранів і Близнюків може бути дуже плідним. Важливо тільки приймати один одного так, як є.

  Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Найстрашніша річ, яка може розлучити Близнюків і Баранів – буденність, нудьга і кожен новий день схожий на попередній. Відповідно, щоб цього уникнути, потрібно частіше проявляти всю свою фантазію. Благо, обидва знака нею повинні блищати за визначенням.

  Будь-який союз, а не тільки цих знаків, буде довгим, якщо внести в нього побільше сюрпризів, спонтанних поїздок на курорти, непередбачуваних вчинків (краще приємних, звичайно).

  Від чого залежить добробут пари?

  Свій секрет довголіття у відносини є і у пари Близнюки-чоловіки – Овен-жінка.

  По-перше, обом потрібен час від часу відпочивати один від одного, віддаляючись у своє коло друзів, займаючись різними видами бізнесу, бачитися тільки вечорами. Цим вийде продовжити вогонь у відносинах, так їм необхідний, так і не вантажити один одного труднощами.

  По-друге, чим довше спільне життя, тим більше загальних проблем. Обидва знака не проти звинувачувати у всіх негараздах і вся, тільки не себе. Так от, доведеться вчитися жити інакше. В іншому випадку, єдиний результат – повне самотність для обох.

  Нарешті, поступатися потрібно обом, закриваючи очі на недоліки партнера. Овнам варто дати Близнюкам більше свободи, не тримаючи їх у шорах. А Близнюкам навчитися закривати очі на невидатну господарність своїх Баранів і надмірну прискіпливість.

  Висновок

  Виразно можна сказати, що чоловіки-Близнюки і жінки-Овни – привабливі один для одного партнери. Їх буквально з першого погляду охоплює взаємна симпатія і приязнь, адже надто багато спільного в обох знаків.

  Але занадто багато цих спілок закінчується занадто швидко. Практично миттєво обидва партнера вичерпують виникла симпатію до краплі, а далі вже стають один одному цікаві. Уникнути такого результату можна, але обом доведеться докласти певні зусилля. Як це зазвичай буває, корінь проблеми часто ховається в нас самих. Ось і Овнам з Близнюками доведеться переглянути свої внутрішні пріоритети – все заради того, щоб зберегти такий цікавий союз на довгі роки.

  Сонник - тлумачення снів