Телець-чоловік і Овен-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Кожен знак Зодіаку має унікальними рисами характеру, які в одному випадку допомагають легко зблизитися з яким-небудь людиною, а в іншому – роблять з нього справжнього ворога. Телець-чоловік і Овен-жінка знаходяться під впливом стихій Землі і Вогню, і хоча ці два знаки і відрізняються за своїм темпераментом, а також мають різний світогляд, їх стихії дозволяють їм добре взаємодіяти один з одним.

У цій статті ми розглянемо можливе майбутнє пари Бичка та Барана, а також розповімо, здатні ужитися Земля і Вогонь разом.

Особливості знаку Телець

Неквапливість – візитна картка Тільця. Цей знака Зодіаку ніколи і ні в чому не стане поспішати. Навіть в екстрених ситуаціях Телець збереже спокій, залишаючись врівноваженим і шукаючи найкращий варіант вирішення проблеми. У паніці він просто не бачить сенсу, вважаючи, що зайві емоції тільки шкодять раціональності. Темперамент – вроджена особливість людини, тому Тілець з дитинства справляє враження не по роках розвиненої дитини.

Чоловік-Телець обожнює комфорт, заради якого здатний докласти вражаючі зусилля і тимчасово потерпіти витрати.

Матеріальне він не відносить до головних цінностей, проте, і зовсім ігнорувати цей життєвий аспект не стане. Швидше можна сказати, що фінансовий статок і домашній затишок представляються Тельцю необхідними умовами для самореалізації.

Любов до прекрасного у чоловіка-Тельця в крові, він шанобливо ставиться до будь-якого мистецтва. Така схильність пояснює любов до перфекціонізму – часто Телець залишає розпочату справу, якщо передбачуваний кінцевий результат здається йому не виправдовує очікування.

ЦІКАВО! Телець часто здається оточуючим кілька ледачим. Але, насправді, він просто ретельно обмірковує свої майбутні дії.

Особливості знака Овен

Овен на відміну від Тельця дуже імпульсивна. Іноді здається, що у цього знака невичерпна енергія, яка незрозуміло звідки береться. Але проходить деякий час, і Овен здає обороти, знижує свою активність та вирушає на відпочинок. Необхідність в періодичному выплескуванні енергії настільки висока, що без такої розрядки Овен здатний впасти в депресію.

Жінка-Овен відрізняється незалежним характером, не любить дотримуватися будь-яких правил. Однак вона вміє порушувати умовності з настільки чарівним видом, що це тільки додає їй чарівності в очах протилежної статі.

Жінка-Овен любить тримати ситуацію під контролем, лідерські задатки проявляє ще в дитинстві. Такі риси характеру підкріплюються емоційністю, що робить її досить гарячим опонентом в спірних питаннях. Просто так здавати свої позиції Овен ніколи не стане.

УВАГА! Прямолінійність і упертість жінки-Овна, а також несподівані сплески енергії роблять з неї класного керівника. Коли всі опускають руки, представниця цього знаку з азартом бере ініціативу в свої руки, чітко визначає причину виникнення проблеми та генерує оптимальні рішення, що заряджає оточуючих своїм позитивом.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Овна в любові і любовних відносинах

Ініціатором знайомства з чоловіком-Тельцем частіше виступає жінка-Овен. Звичайно, це йде врозріз з класичною моделлю зародження стосунків, але жінку вогняного знаку це абсолютно не бентежить.

Чоловіка забавляє жіноча безпосередність і енергійність, а також її відкритість і довірливість через усього кілька хвилин після того, як вони дізналися імена один одного.

Проте довго залишатися в стороні Тельцю не доведеться. Вже скоро жінка стане вимагати від нього кроків назустріч до романтичного продовження знайомства. Якщо чоловік буде готовий підтримати її у цьому, союз відбудеться.

Цим знакам не доведеться легко удвох. Телець, який звик до розміреного життя, не завжди буде встигати за бажаннями і прагненнями Овна. Ситуація, коли жінка буде тягнути свого чоловіка за руку на пікнік або активний відпочинок, не змусить себе довго чекати. Ще до цього слід додати сцени ревнощів, які вона йому обов’язково влаштує, а також звичайні емоційні зриви – заспокоювати Овна також доведеться Тельцю.

Однак такі відмінності характерів і будуть породжувати магію потягу протилежностей. Телець-чоловік ніколи не буде нудьгувати з жінкою-Овном. Їй сподобається солідний чоловік, який здатний впоратися з її лютою вдачею.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

В шлюбі причин для розбрату у чоловіка-Тельця і жінки-Овна додасться, оскільки всю рутинну діяльність їм доведеться виконувати вдвох. Чоловік буде вважати свою думку єдино вірним, оскільки ніколи і нічого не бере зі стелі і постійно займається самоосвітою, а ось жінка не забуде прямо вказати на будь-яку раніше зроблену ним помилку. Подібні ситуації навіть у дрібницях здатні спровокувати конфлікт у цій парі.

Примирення всіх сварок у такій сімейній парі ляже на жіночі плечі. Саме жінка-Овен буде перша підходити до свого чоловіка-Тельця, оскільки набагато більш не злопам’ятною, ніж він. Однак це виявиться тільки йому на руку, оскільки Тельцям завжди досить складно визнати свою провину.

Чоловік-Телець буде намагатися виконувати свою чоловічу обов’язок бути годувальником в сім’ї, а жінка-Овен також не буде відставати, надаючи посильну допомогу у фінансовому забезпеченні їх осередку суспільства. Проблем з матеріальним достатком у такої подружньої пари немає. Хоча, звичайно, і в цьому правилі бувають виключення.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сексуальна сумісність цих двох дуже висока. Їх можна сміливо назвати ідеальною парою коханців.

Інтимні стосунки цих знаків сповнені пристрасті. Жінка-Овен, як ніхто інший, здатна роздратувати вічно вайлуватого Тільця. Він же, нарешті, отримає той вогонь, якого йому так не вистачає в своєму власному характері.

Втім, тут варто згадати про те, що в ліжку жінка-Овен часто веде себе як егоїстка. Для неї набагато важливіше власні почуття і відчуття, ніж бажання розділити задоволення з партнером. Тельцю доведеться змиритися з таким ставленням до сексу. Але для його впертого характеру це не стане каменем спотикання. Навпаки, це поведінка жінки може стати викликом для нього, підхльосне його винахідливість і наполегливість.

Телець-чоловік і Овен-жінка на роботі і в бізнесі

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Овна в роботі та бізнесі досить спірна, оскільки обидва дотримуються різного ритму дій. Чоловік буде намагатися прорахувати кожен свій крок, не поспішаючи з висновками і намагаючись не ризикувати даремно. Жінка, навпаки, намагається імпровізувати в будь-якій ситуації і погребує займатися нудним і нудним плануванням.

Такі схильності не дозволять створити з Вола та з Барана, міцний робочий колектив. Якщо також врахувати той факт, що кожен з них до останнього буде з піною у рота відстоювати свою думку, то дії цих знаків поодинці будуть куди більш ефективними.

Сумісність у дружбі

Чоловік-Телець і жінка-Овен в юності не зрозуміють переваг їх дружнього союзу. Вони настільки різні, що не знайдуть спільних інтересів, тому в такому віці стихійної дружби між цими представниками знаків не виникне.

Стаючи старше, чоловік-Телець і жінка-Овен зможуть розглянути одне одному свою відсутню половинку. Чоловік у своєму другу знайде людини, здатної запалити його своїм ентузіазмом, розвеселити і підняти настрій навіть в самій безнадійної ситуації. А жінка-Овен знайде у своєму товаришеві мудрого порадника, який запропонує їй раціональне рішення в той момент, коли сама вона не зможе впоратися зі своїми емоціями.

Позитивні сторони сумісності

Тандем з чоловіка-Тельця і жінки-Овна має такі плюси в сумісності:

 • Обидва знають ціну матеріальних благ, а тому будуть намагатися заради фінансового достатку.
 • Згодом чоловік і жінка стануть вірними друзями, які завжди допоможуть у біді.
 • Представники знаків можуть поступатися один одному, тому їх конфлікти швидко закінчуються мировою угодою.
 • Терпіння Тільця дозволяє Овну повністю емоційно розряджатися, що є життєво необхідним для цього знака.

В цілому, у такої пари набагато більше плюсів в сумісності, ніж мінусів, тому тандем може бути досить міцним.

Негативні сторони спільної діяльності

Проблеми відносин і спільної діяльності чоловіка, народженого під знаком Тельця, і жінки, що з’явилася на світ під знаком Овна, також є. Хоча варто сказати, що у пари є всі шанси, щоб їх подолати.

 • Тельцю-чоловікові з раціональним мисленням часто важко зрозуміти, що рухає Овном-жінкою, а це часто веде до помилок у трактуванні її мотивів.
 • Телець рідко змінює свою думку, а от Овен більш імпульсивна – це вносить труднощі в їх взаємодія.
 • Бажання обох знаків поставити ситуацію під свій контроль часто призводить до суперництва.

ЦІКАВО! Якщо жінка-Овен візьме на озброєння в спілкуванні з чоловіком-Тельцем компліменти, то не лише доб’ється максимальної віддачі, а й значно поліпшить його емоційний фон.

Що потрібно знати один про одного

Для того щоб поліпшити взаємини з жінкою-Овном, чоловікові-Тельцю слід пам’ятати про неї наступні нюанси:

 • Овен ніколи не стане викручуватися і хитрувати, домагаючись своєї мети.
 • Жінка-Овен по своїй натурі досить добра, і тому не треба соромитися просити її про допомогу.
 • Вона прихильниця різноманітності, а ось консерватизм сприймає, як занудство.

Жінці-Овну в спілкуванні з чоловіком-Тельцем знадобляться наступні знання:

 • Телець упертий, збити його з наміченого курсу вкрай важко.
 • Чоловік-Телець ніколи не поспішає з висновками, тому чекати від нього пропозиції руки і серця доведеться досить довго.
 • Якщо все йде за наміченим планом, чоловік-Телець буде набагато більш згідливий.

Всі ці фати про характери даних знаків дозволять досягти більшого взаєморозуміння з ними.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Для того щоб не зіпсувати відношення з жінкою-Овном, Тельцю слід уникати наступного поводження з нею:

 • Встановлювати жорсткі правила і намагатися вписати поведінку жінки в якісь рамки.
 • Маніпулювати жінкою-Овном, оскільки вона цього ніколи не пробачить.
 • Іноді їй потрібен відпочинок, під час якого не варто вимагати від неї активних дій.

Жінці-Овну не слід піддаватися спокусі вести себе з чоловіком-Тельцем наступним чином:

 • Загравати з його гонором, бо навіть врівноваженого Тільця це може вивести з себе.
 • Дорікати чоловіка в повільності, так як Телець ніколи не погодиться на необачне рішення.
 • Намагатися натиснути на Тельця, бажаючи змінити точку зору чоловіка. Це призведе до зворотного ефекту.

УВАГА! Якщо Овен-жінка виявить інтерес до захоплень Тільця, він буде нескінченно їй вдячний і піде назустріч з багатьох питань.

Від чого залежить добробут пари?

Телець і Овен – два найбільш впертих знака Зодіаку всіх. Якщо вони зіткнулися лобами, то ніхто з них не поступиться. І це погано, оскільки така поведінка неминуче зруйнує їхні стосунки.

Найважче розрив перенесе чоловік-Телець. Його романтична, але, в той же час, сувора натура буде глибоко ображена поведінкою колишньої партнерки. При цьому він з легкістю закриє очі на власні помилки у відносинах.

Жінці-Овну перенести розрив буде простіше. Але і вона, врешті-решт, пошкодує про те, що трапилося.

Щоб не доходити до крайнощів, партнерам дуже важливо вчитися працювати над відносинами. Їм потрібно пам’ятати, що характери у них різні. Незважаючи на всю зовнішню схожість, на світ Теля і Овен дивляться по-різному.

Тільки взаємний діалог допоможе цим двом зберегти свою пару або, принаймні, залишитися друзями.

Висновок

Тандем з чоловіка-Тельця і жінки-Овна буде досить вдалим, якщо обидва вони навчаться не переходити межі дозволеного, а також будуть здавати власні позиції на благо їх взаємовідносин. У такому випадку кожен в парі залишиться задоволений своїм партнером.

Сонник - тлумачення снів