Телець-чоловік і Рак-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Чоловік-Телець і жінка-Рак можуть створити ідеальну пару – якщо, звичайно, захочуть. У цих знаків дуже схожі поняття про домашньому вогнищі, турботу про партнера, тому їх інтереси не будуть ні в чому розходитися. Однак розбрат може виникнути з причини різного темпераменту Тільця-чоловіки і Раку-жінки. Але все ж вони здатні показати багатьом приклад, яким чином негаразди можна вирішувати без шкоди для союзу.

Особливості знаку Телець

У чоловіка-Тельця з дитинства мрії відрізняються практичністю. Він не витає десь на сьомому небі, а думає про цілком досяжних речі. Можливо, тому чоловік-Телець завжди буде виглядати і вести себе більше в порівнянні з його однолітками. Для них він здається занадто дорослим і серйозним.

Чоловік-Телець не вважає ризик шляхетною справою, дух авантюризму йому зовсім не притаманний. Він вибере тільки саме вигідне рішення з’явилася проблеми, яке гарантує йому найменші втрати, а для цього готовий ретельно і довго аналізувати ситуацію. З цієї причини багато хто вважає чоловіка-Тельця повільним, проте, це помилкове переконання – мислить він так само швидко, як і інші, однак відрізняється терпінням і готовий почекати самий відповідний момент для дії. Така тактика часто приводить чоловіка-Тельця до успіху, який навколишні сприймають як везіння.

Особливості знаку Рак

По своїй натурі Раки консервативні. Люди цього знаку не особливо радіють несподіванок, віддаючи перевагу розміреного ритму життя. Найбільшу цінність для Раків є впевненість у завтрашньому дні. І нехай він буде, як дві краплі води схожий на сьогоднішній день, – це все одно робить його кращим, ніж невідомість, таїть сюрпризи. Також Раки обожнюють традиції, шанують їх і намагаються дотримуватися.

Жінка-Рак відрізняється вразливістю і ранимістю. Добре вихована, вона ніколи не дозволить вести себе зухвало в суспільстві. Будь випад в свою сторону жінка-Рак сприймає дуже болісно, проте на публіці ніколи не опуститься до грубості, відповідаючи кривдникові лаконічно, але влучно.

Образу жінка-Рак переносить важко, довго її пам’ятає, переживаючи в пам’яті знову і знову. Це робить неможливим миттєве перемир’я з нею. Пробачити жінка-Рак може лише через якийсь час, поки емоції всередині неї вляжуться і стануть більш контрольованими.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Раку в любові і любовних відносинах

Романтичні почуття між двома цими знаками спалахують миттєво. Якщо, звичайно, це можна назвати спалахом. Адже вони багато в чому схожі – обидва віддають перевагу розміреність і неквапливість, в житті цінують стабільність, тому любов у їхній парі розвивається органічно і природно.

Чоловік-Телець дасть жінці-Раку те, що вона шукає в чоловікові своєї мрії – плече, на яке можна спертися в будь-який момент. Вона буде себе почувати з ним, як за кам’яною стіною, і це відчуття спокою з успіхом замінить їй будь-які яскраві прояви романтики, до яких чоловік-Телець не схильний.

Однак проблеми сумісності характерів не чужі і їх парі. Жінка-Рак дуже емоційна. Вона легко може змінити милість на гнів, а радість на смуток, що більш флегматичній Тельцю-чоловікові здасться, щонайменше, незрозумілим. Навіть йому іноді важко буде впоратися з тією емоційною бурею, яку у жінки-Раку легко викликають навіть самі повсякденні обставини. Від такої чутливості страждає і вона сама, проте всю провину за це може покласти на свого партнера – чоловік не зміг заспокоїти її та не вжив достатніх, на її думку, дій, щоб уберегти свою жінку від хвилювань.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Ці двоє утворюють мирну подружню пару. Більш всього вони вшановують домашнє вогнище, про яке стануть піклуватися, не покладаючи рук. Обидва зовсім не проти докласти зусилля для того, щоб зробити їх загальна гніздечко трохи затишніше.

В сім’ї Тільця-чоловіки і Раку-жінки можливо традиційне розподіл обов’язків – він стає годувальником, заробляє гроші, а вона забезпечує тил, займається домом. Насправді такі правила не позбавлені сенсу – кожен не втручається у справи своєї другої половини, тому розбіжності з побутових питань можуть бути повністю виключені.

У свою сім’ю Телець-чоловік і Рак-жінка не пустять нікого. Це зовсім не той випадок, коли сміття буде виноситися з хати. Всі негаразди і конфлікти не вийдуть за поріг будинку, тому така подружня пара буде здаватися оточуючим зразком ідеального осередку суспільства.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

В інтимі і Телець-чоловік, і Рак-жінка не терплять поспіху. Довга прелюдія для них – обов’язкова умова якісного сексу. Під час близькості чоловік буде дуже уважний і турботливий зі своєю жінкою, завжди постарається заради її задоволення, ніж жінка може скористатися, проявивши неабияку частку егоїзму. Однак цей нюанс не буде негативно впливати на їх інтимне життя. Телець-чоловік залишиться невимовно радий, що доставив своїй жінці справжню насолоду.

До експериментів в сексі пара звернеться не скоро, так як відкрити свої інтимні фантазії кожному буде дуже непросто. Однак це буде запорукою того, що секс завжди залишиться свіжим і через 10 років, із зростанням довіри один до одного, їм буде чим поділитися з партнером. Їх бажання не вичерпаються за короткий термін, а тому інтим в такій парі має всі шанси стати різноманітніше в той час, коли у решти все давно випробувано і випробувано.

Телець-чоловік і Рак-жінка на роботі і в бізнесі

У діловій сфері обидва знака показують високу сумісність. При цьому не так важливо, буде хтось з них в підлеглому положенні, або вони стануть працювати на рівних – два знаки об’єднує однаковий підхід до вирішення завдань, бажання все ретельно планувати і тільки потім втілювати задумане в життя.

І Телець-чоловік, і Рак-жінка відповідально підходять до своїх службових обов’язків, скрупульозно виконують всі свої поточні справи, не намагаючись ухилятися від роботи. Вони посидючі і допитливі, вся рутинна робота буде виконана ідеально, тому взаємодія чоловіка-Тельця і жінки-Раку буде нагадувати добре налагоджений годинниковий механізм, в якому всі шестерні точно підігнані один до одного.

ВАЖЛИВО! Єдиним випадком, коли в парі можливо непорозуміння, може стати досить пряма критика Тельця, яку Рак завжди приймає дуже і дуже болісно. Однак це незначний недолік у порівнянні з перевагами даного ділового союзу.

Сумісність у дружбі

Дружні стосунки чоловіка і жінки цих знаків виникають стихійно. У них спільні інтереси – обидва люблять однакові твори мистецтва, у них може бути одні і ті ж захоплення, хобі. Друзям ніколи не буде нудно разом, тема для спілкування виникне сама собою. Однак приємне проведення часу не єдине, що буде утримувати їх разом.

У Тельці-чоловікові жінка побачить надійного союзника, який ніколи не кине її в біді і допоможе не тільки мудрою порадою, але і справою. А чоловікові часом дуже бракує живих емоцій, якими Рак-жінка з задоволенням з ним поділитися. У підсумку обидва залишаться у виграші.

Дружба Тільця-чоловіки і Раку-жінки може тривати десятиліттями, вона проходить без гучних сварок і конфліктів, так як обидва знака можуть вести себе тактовно, особливо з тими людьми, яким нічим не зобов’язані.

Позитивні сторони сумісності

У союзу чоловіка-Тельця і жінки-Раку безліч плюсів:

 • Жінка-Рак і чоловік-Телець йдуть по життю рука об руку, їх інтереси багато в чому збігаються.
 • Емоційність Раку-жінки врівноважується холоднокровністю Тільця-чоловіки. Обидва при цьому отримують від відносин недосяжні при самоті враження від життя.
 • Обидва знака однаково дивляться на фінансові витрати. І в шлюбі, і у бізнесі вони легко домовляться, як розпорядитися загальними вкладеннями.
 • Чоловік в цій парі може знайти в собі сили, щоб піти на поступки жінці-Раку. Містичним чином їм вдається знаходити компроміси по вражаючому списком спірних питань.
 • Телець-чоловік своєю прямотою легко завойовує довіру Раку-жінки.

ВАЖЛИВО! У пари Тільця і Раку дуже багато позитивних точок дотику. Обидва отримують задоволення і щиру насолоду суспільством партнера при взаємодії у будь-якій сфері.

Негативні сторони спільної діяльності

Не позбавлена пара з Тельця-чоловіки і жінки-Раку і негативних нюансів, проте в даному випадку вони більше підкреслюють плюси взаємодії, ніж як-небудь заважають міцному союзу:

 • І Телець-чоловік, і Рак-жінка будуть прагнути до лідерства у відносинах, поки не зрозуміють, що набагато вигідніше в разі їх чесне рівноправність.
 • Телець-чоловік іноді здається Раку-жінці надто приземленим, бездушним.
 • Обидва знака можуть замкнутися в собі при сварці. При цьому перший крок до примирення кожному з них буде зробити дуже важко. Розуміючи це, з часом вони вважатимуть за краще уникати навіть самих дрібних конфліктних ситуацій.

ВАЖЛИВО! В цілому, розбіжності між Тельцем-чоловіком і жінкою-Рак мінімальні. У них всі шанси створити ідеальну пару.

Що потрібно знати один про одного

Тельцю-чоловікові потрібно знати про жінку-Раку наступні нюанси:

 • Раки дуже ревниві. Любов у них швидко переростає в почуття власництва, тому потрібно бути готовим до того, що жінка-Рак буде намагатися контролювати кожен крок чоловіка-Тельця.

 • Жінка-Рак дуже недовірлива до людей. Вона вважає всіх оточуючих чужими, а відкриє своє серце лише близькому чоловікові.
 • Жінка-Рак дуже негативно сприймає зміни. Тому свою консервативність Телець-чоловік повинен підносити їй, як сильну сторону.
 • Ображена жінка-Рак може бути дуже жорстокою. Але цьому повинна бути вагома причина.

Раку-жінці необхідно знати про Тільце-чоловікові наступне:

 • Телець-чоловік прагне до перфекціонізму. Часто це призводить до того, що він не береться за справу, якщо сумнівається, що результат буде гідним.
 • Телець-чоловік – реаліст до мозку кісток. Істерики жінки-Раку не матимуть на нього ніякого впливу – у спорах допоможуть тільки раціональні доводи.
 • Незважаючи на скупі прояви емоцій, Телець-чоловік дуже ласий на компліменти. Словесні «пестощі» повинні стати традицією спілкування з ним.

ВАЖЛИВО! Телець-чоловік дуже впертий. Якщо одного разу він став у позу і не бажає поступитися своєю думкою, краще залишити це на його совісті – таким чином, на один серйозний конфлікт буде менше.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Для того щоб не порушувати добре сформованої атмосфери відносин, і Тельцю-чоловікові, і Раку-жінці варто уникати наступного:

 • Зради і обману. Довіра для обох знаків відіграє ключову роль у відносинах, а відновити його після брехні буде дуже важко, якщо взагалі можливо. Особливо це стосується зради в шлюбі.
 • Тривалого розставання. Союз Тільця-чоловіки і Раку-жінки може витримати багато потрясінь, однак, розлука здатна знищити ці почуття. Кожен буде дуже важко сприймати, що його партнера немає поруч.
 • Безсилля. Кожен в цьому тандемі намагається внести свою лепту в спільну справу, проте лінь або тимчасова слабкість викличуть у партнера негативні почуття. Ні в якому разі не можна опускати руки – це сильно вдарить по відносинам.

В іншому Телець-чоловік і жінка-Рак обов’язково знайдуть спільні точки дотику.

Від чого залежить добробут пари?

Союз між Тельцем-чоловіком і Рак-жінкою найчастіше виникає стихійно, тому вони не докладають титанічних зусиль, щоб бути разом. Виходить це природно. Але спокійна атмосфера все ж буде залежати від наступних факторів:

 • Бажання поступитися партнерові. Чим швидше кожен в союзі навчиться це робити, тим швидше їх відносини можна назвати ідеальними.
 • Повага і захист особистого простору. Кожному знаку потрібно особистий простір для відновлення сил. Якщо цим нехтувати, виникнуть конфлікти.
 • Вміння планувати разом. І Телець-чоловік, і Рак-жінка неохоче діляться своїми мріями, подовгу виношуючи їх у собі. Чим швидше вони зможуть довірити один одному свої плани, тим краще вони подбають про спільне майбутнє.

Важливо! Тельцю і Раку не варто сприймати поступки партнера, як слабкість. За такий крок назустріч потрібно дякувати, а не егоїстично ним користуватися.

Висновок

У Тельця-чоловіки і Раку-жінки виникають багаторівневі відносини. Подружжя можуть стати хорошими друзями, а друзі часто стають подружжям. Таке стає можливим за фундаментального схожості цілей Тільця-чоловіки і Раку-жінки. Разом вони утворюють дуже міцний у всіх сенсах союз.

Сонник - тлумачення снів