Телець-чоловік і Стрілець-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, дружбу

Хто б що не говорив, але кожна людина шукає собі пару під стать. Всі ми намагаємося знайти свою другу половинку зі схожими інтересами та поглядами на життя. Але іноді трапляється так, що нас нез’ясовно тягне до протилежності.

Сьогодні ми і поговоримо про такий парі. Телець-чоловік і Стрілець-жінка зовсім не схожі, але хочуть бути разом. Чи є у них шанси на спільне щасливе майбутнє?

Особливості знаку Телець

Чоловік, народжений під знаком Тельця, являє собою впевненої, цілеспрямованої людини з усталеним поглядом на життя. Він швидко розставляє пріоритети і працює на результат. Для нього важливий добробут та статус. Він не готовий довгий час тулитися по знімних квартирах або пересуватися по місту на громадському транспорті. Як можна швидше, він зробить все можливе, щоб обзавестися власним житлом і машиною.

У житті він любить комфорт і затишок, з трепетом ставиться до звичаїв і традицій, підтримує ніжні стосунки зі своїми батьками. Часто він пишається ними і рівняється на них.

У характері Тільця лінуватися і не докладати надзусиль. При всьому цьому він любить працювати, і багато працювати. Просто він віддає собі звіт, для чого він це робить. Тільця не захопити «високою ідеєю», він вимагає конкретних завдань, які мають конкретні рішення.

Такий чоловік не любить суєти і порушення звичного йому порядку речей. Він важкий на підйом, з-за чого нерідко страждає зайвою вагою.

У любові Телець романтичний і ніжний, але, в той же час, є власником. У чому його жінка – це певний показник його успішності. Тому вона повинна відповідати певному набору стандартів, який сформувався у Тельця мало не в дитинстві.

ВАЖЛИВО! Завоювавши серце своєї обраниці, Телець оточує її теплом і турботою. Але натомість він потребує поваги та пошани.

На сім’ю Телець дивиться виключно традиційним поглядом: чоловік має бути главою сім’ї, ролі чітко розподілені, дружина повинна вести господарство і виховувати дітей. Більш сучасний тип відносин, у яких панує рівноправність і партнерський статус, дратує Тільця.

Особливості знака Стрілець

Жінка, народжена під знаком Стрільця, також являє собою впевненого і цілеспрямованої людини. Але трохи в іншому сенсі цього слова. Вона ефектна, відкрита світові, не соромиться проявляти ініціативу і з будь-якого питання має свою думку.

Стрілець не приймає авторитетів і звикла всього добиватися своїми силами.

У людях вона найбільше цінує силу і живість розуму, почуття гумору і власну думку. Ця дама гостра на мову і не звикла йти від конфліктів. Однак при цьому вона не мстива, образ не тримає і не прагне знайти собі неприємності.

У любові жінка-Стрілець любить почуття і емоції. Від відносин вона чекає нових вражень і яскравих фарб. Вона не хоче ніким керувати, але і сама не готова підкорятися.

Стрілець любить подорожі, вечірки, зустрічі з друзями та нові знайомства. Від життя вона намагається отримати максимум.

Свою родину жінка-Стрілець бачить як союз рівних партнерів. Традиційний тип сім’ї не для неї.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Стрільця в любові і любовних відносинах

Любовні стосунки Тільця і Стрільця будуються довго і насилу. Позначається різниця в характерах.

Жінці в цій парі постійно хочеться чогось нового, яскравого. Вона не може прожити без свіжих вражень. Їй не подобається сидіти вдома буденними вечорами або у вихідні. Вона б хотіла проводити час з друзями, ходити в кафе, відвідувати вечірки і т. д.

Чоловік, навпаки, віддає перевагу спокійному відпочинку. Його важко розбудити. Вихідні він воліє проводити у власному будинку. Навіть спільний виїзд на пікнік для нього вважається подвигом.

Тим не менш, іноді у жінки-Стрільця виходить запалити у своєму обранцеві якусь подобу іскри. Тоді він з ентузіазмом обговорює з нею плани на вечір або відпустку і… залишається вдома. Тельці швидко остигають, і з цим нічого не поробиш.

Втім, у Тельця практично завжди є якесь хобі. І, якщо жінка поділяє його, то ці двоє тут же перетворюються в захоплену пару.

ВАЖЛИВО! Телець дуже ревнивий, тому він буде з роздратуванням переносити постійні відлучки жінки-Стрільця на посиденьки з друзями, походи в кіно або вечірки.

Здавалося б, у цієї пари немає ні єдиного шансу на спільне майбутнє, якщо б між ними не існувало абсолютно незрозумілою тяги один до одного. Але багато в чому це тяжіння буде приносити обом лише біль і розчарування.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

І Телець, Стрілець добре себе почувають в довгострокових відносинах. Але, якщо жінка в цій парі не поспішає вийти заміж і отримати офіційний статус дружини, чоловік, навпаки, першим замислиться над переходом відносин на нову стадію. Вся справа в тому, що його земна натура вимагає визначеності і впевненості.

Вирішивши для себе, що він хоче одружитися саме на цій жінці, Телець буде послідовно домагатися поставленої мети. Спочатку жінка буде відбуватися жартами, але рано чи пізно здасться умовлянням і відповість на пропозицію згодою.

Сказати щось певне про подружнього життя Тільця і Стрільця складно. З одного боку, працьовитий Тілець і яскрава артистична жінка-Стрілець здатні створити цікаву сім’ю з хорошим достатком і регулярними подорожами.

З іншого боку, шлюб може принести подружжю лише одні розчарування. Тельця буде дратувати постійне бажання своєї обраниці кудись йти, проводити вечори в кафе і кінотеатрах. При цьому порядок в домі буде підтримуватися через раз. А жінку буде доводити до сказу пасивність чоловіка і його маніакальне бажання поставити її до плити або пральній машині.

ВАЖЛИВО! Успіх шлюбу багато в чому буде залежати від здатності кожного з подружжя йти на компроміс і здатності зрозуміти свою другу половинку.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сексуальна сумісність Тільця і Стрільця теж неоднозначна. З фізіологічної точки зору, вони більш ніж влаштовують один одного. У них схожі сексуальні темпераменти і переваги в ліжку.

Але, з іншого боку, в емоційному плані вони досить сильно відрізняються один від одного. Це досить несподівано, але грубуватого, мужньому Тельцю вкрай необхідна глибока емоційна зв’язок зі своєю партнеркою.

А ось жінка-Стрілець здатна розмежовувати фізична насолода і відчуття. Секс для неї не є чимось таємничим і містичним. Не більше, ніж фізіологічна потреба.

Телець-чоловік і Стрілець-жінка на роботі і в бізнесі

Якщо в особистих стосунках у Тельця і Стрільця все складається дуже і дуже неоднозначно, то в професійній сфері цей союз показує себе дуже продуктивно.

Обидва знака добре доповнюють один одного. Жінка-Стрілець у цій парі відповідає за креатив і нові ідеї. Чоловік-Телець з успіхом їх реалізовує. Стрільцеві і потрібен такий виконавець: відповідальний, працьовитий, здатний досконально слідувати встановленим планом без сперечань і непотрібних обговорень.

Тельцю такий союз також приносить свої дивіденди.

По-перше, він завжди буде отримувати ясні і зрозумілі, продумані до дрібниць завдання. Ніколи не буде ситуації, при якій начальниця-Стрілець скаже: «Ну, ось тут сам що-небудь вигадаєш».

По-друге, його праця завжди будуть оцінені по достоїнству, в тому числі, і в грошовій формі.

Сумісність у дружбі

Дружні стосунки між чоловіком-Тельцем і жінкою-Стрільцем цілком можливі. Але найчастіше така дружба зводиться до того, що Телець стає «жилеткою» для Стрільця. Втім, і жінка може дати кілька хороших порад. Особливо, якщо це стосується взаємини статей. Телець – натура романтична, але занадто прямолінійна. Йому не вистачає вигадки. З тим, щоб здивувати свою обраницю, йому якраз і допоможе Стрілець.

НА ЗАМІТКУ. Особливо ця дружба буде міцною, якщо їй вже багато років. Будучи знайомі ще зі школи, Телець і Стрілець будуть продовжувати спілкуватися та дорослими.

Позитивні сторони сумісності

Однак не можна зі 100% впевненістю говорити, що союз цих знаків позбавлений будь-яких перспектив. У ньому теж є позитивні моменти:

  • Знаки є протилежностями, а, значить, беруть один в одному те, чого їм не вистачає в своєму власному характері;
  • І Телець, Стрілець однаково вимогливо ставляться до соціального статусу. Ніхто з них не буде задовольнятися «рай в курені». Вони звикли, якщо не до розкоші, то хоча б до помірного достатку, коли можна ні в чому собі не відмовляти;
  • Обидва знака працьовиті і люблять добиватися поставлених цілей. Це означає, що в парі не буде «артистичної особистості», яка буде чекати гідних пропозицій, сидячи при цьому без роботи;
  • Такі жінка та чоловік націлені на побудову довгострокових відносин. Їм подобається впевненість у своєму партнері і власному майбутньому.

ВАЖЛИВО! Найбільш яскраво позитивні сторони проявляються, коли чоловік і жінка досягають зрілості і починають дивитися на життя і свого партнера в довгостроковій перспективі.

Негативні сторони спільної діяльності

Тим не менше, різниця характерів теж дає про себе знати.

  • Відмінність темпераментів – самий головний мінус цього союзу. Цим двом буде важко зрозуміти і прийняти свого партнера. Неминучі сварки;
  • Телець і Стрілець по-різному дивляться на життя. Якщо для чоловіка – це постійна монотонна робота на результат, то жінка хоче отримувати більше задоволення. Для неї дуже важливі враження;
  • Стрілець любить зміни. Вона постійно буде затівати ремонт, перестановку меблів, а раз на кілька років обов’язково почне піднімати питання про переїзд у нову квартиру. Телець любить стабільність. Найменша зміна в звичайному порядку речей дратує його і виводить з рівноваги;
  • Обидва знака прагнуть до лідерства у відносинах. Ніхто з них не хоче бути веденим. Чоловік обов’язково буде говорити, що саме він голова родини. Жінка стане стверджувати, що тільки вона працює над відносинами і їх розвитком.

Що потрібно знати один про одного

Перш ніж починати відносини, цим двом коштувати усвідомити, що ні одному з них не вдасться переконати іншого.

Протиріччя нікуди не подінуться навіть через кілька років. Відповідно, треба бути постійно готовим до сварок і взаємних образ. При цьому обов’язково треба уточнити, що взаємні почуття між цими двома не охолонуть. З одного боку, це добре, так як навіть в самому жорстокому скандалі вони не перейдуть певної межі і все-таки постараються знайти компроміс. З іншого боку, це означає, що ймовірний розрив буде дуже болючим для кожного, і рани від нього будуть гоїтися дуже довго.

Тельцю треба знати, що його Жінка буде постійно прагнути до чогось нового. Їй ніяк без вражень, яскравих фарб і незвичайних подій. З цими доведеться не тільки змиритися, але і відповідати. Спробуйте отримати задоволення від змін.

Стрілець повинна пам’ятати, що її чоловік цінує домашній затишок, стабільність і статусність. Телець любить, коли ним захоплюються і гідно оцінюють його праці.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Обом у цій парі варто побоюватися власної легковажності з приводу їх відносин. Тельцю здається, що не існує проблеми, з якою б він не впорався. А Стрілець все сприймає як пригода. Реальність виявляється іноді занадто сувора.

Щоб не зруйнувати союз, обом потрібно проявити терпіння. Є пари, які відразу складаються, а ось Стрільцю та Тельцю необхідно якийсь час на «притирання» до характеру один одного.

Жінці-Стрільцю варто побоюватися ревнощів Тільця. У кожному знайомому чоловікові, він буде бачити потенційного суперника. Таке постійне очікування здатне затуманити розум Тільця, і рано чи пізно він зірветься. Для жінки-Стрільця, якій подобаються довірчі відносини в парі, це буде справжнім шоком.

Чоловіка-Тельця потрібно відвикати від осілого способу життя. Незважаючи на достаток і затишок, що його обраниця дуже швидко відчує себе замкненою в «золотій клітці». Якщо не бути до цього готовим, то можна жорстоко розчаруватися у своїй другій половинці.

Від чого залежить добробут пари?

Благополуччя пари буде залежати від того, наскільки партнери здатні миритися з недоліками своєї другої половинки.

Якщо Телець буде готовий приділяти більше часу активного відпочинку, духовного розвитку та знайомств з новими людьми, то його обраниця по достоїнству оцінить його прагнення.

Якщо Стрілець зможе більше часу приділяти своєму чоловікові, розставить пріоритети і визначиться, що він для неї важливіше, ніж регулярні посиденьки з друзями, то Телець докладе всі зусилля для того, щоб вона ні в чому не потребувала і відчувала себе щасливою і коханою.

Висновок

Пара чоловіка-Тельця і жінки-Стрільця має шанс на розвиток відносин, але обом партнерам доведеться добре попрацювати над собою, щоб стати щасливими.

Сонник - тлумачення снів