Телець-чоловік і Риби-жінка: сумісність в любові, шлюбі, дружбі, на роботі

Будь-який союз, від простої дружби, до багаторічного шлюбу, що виникає між чоловіками-Тільцями і жінками-Рибами, – досить непросте випробування. У кожного з цих знаків є свої характерні особливості, які іноді складно прийняти і, вже тим більше, закрити на них очі.

Сьогодні ми розглянемо непрості, але дуже цікаві взаємини між двома цими знаками.

Особливості знаку Телець

Тельці – справжні трудоголіки за знаком Зодіаку. Якщо говорити про їх працьовитості, упертости, вміння заробляти гроші, забезпечувати себе і свою сім’ю в цілому, то такі чоловіки будь-якій жінці здадуться мало не ідеальним варіантом для укладення з ними шлюбу.

Але проблеми в характері Тельців теж цілком легко виявити. По-перше, це прямолінійність, а ще якась неймовірна, дика впертість. Іноді вони риють землю зі старанням екскаватора, але велика частина цієї роботи – всього лише «марна праця». Тельців важливо направляти, щоб їх енергія йшла на благо і не витрачалося марно. З цим, до речі, добре можуть впоратися Риби-жінки, які не прагнуть до лідерства, але можуть взяти на себе цю непросту задачу. Зате спільними зусиллями буде досягатися куди більше результатів.

Ще одна серйозна проблема, яка може відштовхнути Риб від Тельців, – ревнивість останніх. Тельці дійсно жахливі власники, а посадити дружину або кохану вдома у них не завжди виходить (так це і неправильно). І Рибам, досить енергійному, веселому знаку Зодіаку, консерватизм і любов до спокійного відпочинку від улюбленого Тільця завжди буде в тягар.

Але, в цілому, Риби – один з небагатьох знаків в зодіакальному колі, хто зуміє закрити очі на недоліки партнера-Тельця. Це відіграє ключову роль в їх відносинах.

Особливості знака Риби

Риби – це знак водної стихії. Його представники досить енергійні, але в якійсь мірі дуже наївні. З-за цієї риси характеру у них буває багато проблем. Риби-жінки – завзяті любителі помріяти. Це, швидше за все, саме про них говорять, що вони подовгу можуть чекати свого принца на білому коні.

Правда, вся справа в тому, що цим принцом цілком може стати Телець – мужній, сильний, впертий, турботливий. Якщо, звичайно, не звертати уваги на те, що він може не виглядати як королівська особистість, так і манерами не блищати.

Риби також одухотворені особистості. Телець – більш земний, спокійний знак, який не звик мріяти, а краще стане діяти. Ці прямолінійність і впертість Рибам точно не сподобаються. Можливо, стане причиною істерик і довгих образ. Але навіть все це можна пережити, адже обидва знака є досить урівноваженими і не звикли бити посуд по першому приводу.

Рибам-жінкам, до речі, типово притаманні жіночні якості – вони ніжні, романтичні, спокійні. Багатьом чоловікам це повинно сподобатися, але особливо Тельцям, справжнім шанувальникам класичних уявлень про жіночу красу, поведінці і сімейних традиціях.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Риби в любові і любовних відносинах

Кажуть, Тельці і Риби – не такий вже рідко зустрічається любовний союз, що іноді переходить у досить успішні шлюби. Навпаки, Тельці частенько можуть звеличувати свою кохану, народжену під знаком Риб. У чому це виражається? У тому, що Телець з радістю бере на себе всю важку роботу по дому і в плані забезпечення сім’ї, а свою улюблену невтомно носить на руках.

Риби ж позбавлені від хробака заздрості, можуть вести так почитаемую Тельцем розмірене життя. Але, все-таки, зірки у Риб розподілилися таким чином, що представники цього знака люблять бурхливі вечірки, взагалі динамічне життя. А все це призводить до того, що Телець, відомий ревнивець, буде підозрювати подругу буквально на кожному кроці. Навіть швидкоплинні погляди оточуючих чоловіків Телець сприймає дуже болісно.

Та й сам Телець буде стояти перед складним для себе вибором: або зануритися у вируючу життя зі своєю коханою, або проводити дозвілля порізно, кожен як хоче.

При цьому треба сказати, Риби і не відносяться зовсім до вітряним знаків. Вони вірні і віддані, але весело провести час для них важливо. Інакше, якщо все-таки переможе Тілець, у спокійній атмосфері вони починають потихеньку згасати, втрачаючи свій ентузіазм і енергійність.

В даному союзі не можна стверджувати, що зіткнулися дві непримиренні стихії. Але труднощі в любові будуть. Подолати їх допоможе лише самопожертва з обох сторін.

НА ЗАМІТКУ. З вищесказаного виходить, що секрет довгих і гармонійних відносин Тельців і Риб зовсім не складний. Як це часто буває, потрібно всього лише навчитися миритися з недоліками один одного. Швидше за все, це вміння приходить з роками, але цілком впевнено можна відзначити і той факт, що Тельцям і Рибам, як одним з досить спокійних, умиротворених знаків Зодіакального кола, терпіння для цього повинно вистачити.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Якщо ж Рибам вдається миритися з очевидними недоліками партнера, а Тельцю – з буйством партнерки (нерідко виявляється істериками на рівному місці) то ця пара без проблем побажає вступити в шлюб.

Як і в будь-якій роботі, обидва знака будуть доповнювати один одного, привносячи в сімейне життя частинку кращого від кожного.

НА ЗАМІТКУ. Поступатися доведеться обом: Тельцю іноді пожертвувати спокійним ввечері вдома, відправившись на дискотеку або по шумним магазинах разом з Рибами, Рибам – іноді віддаючи перевагу сімейному кіно під улюбленим пледом, на затишному дивані і разом з коханим.

Після народження дітей, союз Тільця і Риб зазвичай міцнішає.

Телець – прекрасний батько. Подивіться на Девіда Бекхема (він якраз Тілець) і його велику, успішну, але головне – міцну сім’ю.

Телець буде працьовитий, напевно зможе забезпечити свою дружину і дітей всіма благами і навіть на розкішне життя залишиться (так як такий чоловік багато і наполегливо працює). При цьому і виховання не віддасть повністю на відкуп подружжя. Час від часу він теж буде няньчитися з дітьми, допомагати з уроками або ходити на дитячі ранки.

Риби-жінки за своєю природою є чудовими господинями. Можна не сумніватися, що в їхньому будинку буде затишно і тепло, діти нагодовані й напоєні, покладені по ліжкам в потрібний час. При цьому і про виховання така мама не забуде. Риби від природи частіше наділені тонким розумом, та ще й завжди можуть захистити своїх дітей від настання бід, так як мають вкрай розвиненою інтуїцією.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Не все однозначно у пари чоловіка-Тельця і жінки-Риби в плані інтимних відносин.

В плюс можна записати співпадаючі інтереси в сексуальному житті. Телець при цьому виявить наполегливість і пристрасть, а Риби в цьому легко піддадуться. Хоча можна відзначити, що більше ініціативи у цій парі варто чекати все-таки від чоловіка.

Що стосується вірності, то Тельці по природі своєї володіють надзвичайною відданістю. Є навіть думка, що чим старше чоловік-Телець, тим більш вірний він буде своєї єдиної.

У Риб ж ситуація дещо інша – чим молодша партнерка, тим більш вірна. Тому з віком може для різноманітності скуштувати заборонений плід. Чи треба говорити, що до крайності ревнивий Телець зради ніколи не прощає?

В цілому, можна відзначити, що обидва знака Зодіаку приймають недоліки один одного в ліжку і легко закривають на них очі. Що характерно, і Тельці, і Риби приблизно однаково дивляться на фізичну близькість: для них спочатку важливіше відчути духовну спорідненість один з одним, а тільки потім зануритися із головою у вир сексуальних пристрастей.

Телець-чоловік і Риби-жінка на роботі і в бізнесі

Мабуть, краща сумісність Тельців і Риб спостерігається в діловій сфері. Обидва нерідко досягають великих висот у бізнесі: Тельці за рахунок своєї неймовірної віддачі і працьовитості, Риби – завдяки товариськості, цілеспрямованості і цьому від природи вміння підлаштовуватися під будь-яку людину.

Взагалі, в житті зустрічаються обидві ситуації: і коли чоловік-Телець вище по ієрархії, а жінка-Риби – підлегла, і навпаки. Але одне можна сказати точно – і Телець і Риби будуть гранично уважно, відповідально працювати і ніколи не перейдуть межі ділових стосунків один з одним.

НА ЗАМІТКУ. Кращою вважається така ситуація, коли керівником є жінка-Риби. У такому разі вона, по-перше, вгамує своє внутрішнє бажання просувати в народ тільки свою думку, а по-друге, застосує свої неабиякі управлінські якості на практиці. Телець-чоловік буде демонструвати відмінне вміння розбиратися в техніці, не погребує абсолютно будь-якою роботою, не побоїться рутинної діяльності.

Можна напевно сказати, що сила тандему Тільця і Риб у тому, що вони ефективно доповнюють один одного. Так як обидва є фахівцями в своїх галузях (Телець – фізична праця, впертість, Риби – управління, переговори), то разом вони здатні рухати спільну справу до нових горизонтів.

Зрада і підлість – незнайомі поняття та для Тельців, і для Риб. Тому їх робочі союзи без сумніву назвемо виключно ефективними, але в рівній мірі міцними і довірчими.

Сумісність у дружбі

Одні з небагатьох знаків, дружба між якими така ж рідкість, як кількість амурських тигрів на планеті. Це все про Тільцях та Рибах. Вони можуть любити один одного, одружуються, добре працюють. Але ось дружити наче не вміють чи що…

Чималу роль у цьому грають великі відмінності в характерах людей, що народилися під цими знаками. Чоловіки-Тельці часто прямолінійні, уперты і спокійні. Великий вплив у цьому плані на них чинять Венера та Місяць. Цей знак Зодіаку є досить «земним», тобто не выискивающий чогось надприродного в дружбі з ким-небудь. І проблеми у нього завжди звичайні, людські чи що.

А от Риби – натури піднесені, цілеспрямовані, що витають у хмарах. Їм потрібні чи не кожен день нові звершення. І хто як не працьовитий Телець зможе своїми руками працювати для їхнього блага. Але Риби це будуть цінувати рівно стільки, скільки їм це буде приносити вигоду. Все тому, що на Риб впливає крім Венери ще і Юпітер – символ руйнування, емоційності, грубої сили.

ДОВІДКА. Як правило, дружба між Тельцем і Рибами переростає в такий фарс. Коли комусь одному потрібна допомога, протилежний знак може зовсім і не простягнути руку. Телець пошлеться на велику зайнятість, а Риби – будуть цінувати дружбу з Тельцем до тих пір, поки отримують від неї якісь вигоди.

Позитивні сторони сумісності

Сильними сторонами будь-якого союзу чоловіка-Тельця і жінки-Риб можна назвати:

 • Стабільність у фінансах. Як правило, відповідальність за це питання лягає на плечі Тільця.
 • Обопільне вміння прощати, відходити від конфліктів, визнавати свої помилки, а також закривати очі на недоліки партнера.
 • На обидва знака впливає Венера, а значить, обидва людини будуть відрізнятися розвиненим емоційним інтелектом, знають толк в коханні і просто послужать один для одного отакою енергетичної батарейкою.
 • Негативні сторони спільної діяльності

  Тим не менш, у Тельців і Риб в союзах і просто спільної діяльності бувають гострі кути. Детальніше про них:

 • Обом буде потрібно лідирувати в парі. Тельці хочуть цього з-за свого завзяття, а Риби з-за природного бажання підлаштовувати всіх під свої бажання.
 • Жінки-Риби нерідко можуть бути дуже наполегливі і примхливі в своїх бажаннях, що, зрозуміло, не доведеться за смаком прагматичному і расчетливому Тельцю.
 • Обидва знака нерідко піддаються миттєвим перепадів настрою: як легко здатні спалахнути, так і просто охолонути і навіть втратити інтерес один до одного.
 • Що потрібно знати один про одного

  Чоловіки-Тельці – хороші, але непрості партнери. Зокрема, важливо завжди тримати в пам’яті їх зайву ревнивість і проскакивающую агресивність. По-друге, нерідко самі будучи великими професіоналами в роботі, вони легко вказують іншим на їхні недоліки в подібній діяльності. Приймати такі зауваження важко будь-якої особистості. Тому Рибам доведеться враховувати і цю особливість.

  Риби дуже люблять, коли до їх думки прислухаються. Їм зовсім не обов’язково бути явним лідером в парі або бізнесі, проте грати якусь роль в прийнятті рішень буде потрібна. Навіть якщо жінка-Риби десь помиляється, вказувати на недоліки варто дуже обережно (в цьому плані Тельцю доведеться навчитися тактовності). І вже, звичайно, ні при яких обставинах не варто Рибам перечити. В іншому випадку скандал не минути.

  Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Жінкам-Рибам в цілому по життю з Тільцями варто побоюватися надмірної агресивності своїх партнерів. Зокрема, не варто грати на струнах їх вкрай ревнивої душі. Повірте, у негативному ключі будуть сприйматися навіть швидкоплинні погляди і репліки від інших чоловіків.

  В інтимній сфері варто побоюватися одноманітності. Хоча вплив Венери дає можливість обом партнерам розкриватися з найкращого боку буквально кожної фізичної близькості, але з часом все може приїстися.

  Але є одне «але». Тельці за природою своєю дуже вірні і навіть можна стверджувати, що змінюють рідко, як би знехотя. А ось Рибам партнер може набриднути. Особливо гостріше це почуття проявляється з прожитими разом роками. Так ось погасити його може поступливість Тільця (так-так, цей знак може і проявляти такі якості!). Чоловікові важливо відгукнутися на втому своєї дружини чи коханої і вдатися до всього того, що вона хоче. Дуже ймовірно, що саме Тельцю доведеться наступити на горло своїм стереотипам, щоб врятувати шлюб.

  Від чого залежить добробут пари?

  Гармонії і навіть самої цієї ідилії в парі Тільця і Риб досягти можна. По суті, все зводиться тільки до одного вмінню приймати партнера таким, який він є насправді. Спочатку це може здатися важким завданням. Особливо, якщо і Телець-чоловік, і Риби-жінка занадто молоді. Але з роками розуміння, як приймати недоліки один одного, обов’язково прийде.

  Важливо тільки пережити складний період і не нарубати дров. Але шанси для цього є – обидва знака досить терплячі і спокійні, це факт.

  Висновок

  Основний висновок, який можна зробити більшості спілок Тельців чоловічої статі і Риб-жінок (але зустрічаються і винятки, чому ні?), що їх любовні та дружні стосунки навряд чи будуть простими. Обидва знака мають досить фундаментальні відмінності, які з плином життя, на жаль, ніяк не змінюються.

  Наприклад, Тельці – трудоголіки. Риби, навпаки, більше інфантильні особи. І начебто, здається, що пара може один одного доповнювати, але все упреться в якусь недосконалість чоловіків-Тельців (а це може бути все що завгодно: зовнішній вигляд, поведінку, спосіб життя) і перфекціонізм Риб, які помічають найменші шорсткості.

  Перебороти ці нестиковки обидва партнера, безсумнівно, можуть. Візьмемо хоча б той факт, що ніхто з них не належить до стихії вогню, тобто особистостей, готовим на імпульсивні, різкі рішення. Тому Тельці і Риби можуть навчитися терпіти «особливості» своїх других половинок, зможуть приймати їх такими, які вони є. І ось в тому, наскільки швидко вдасться «притертися» і є весь секрет відносин, які можуть побудувати Тельці і Риби обох статей.

  У роботі ж любити один одного зовсім не обов’язково, поетом найбільш сильний фортеці союз Тельців і Риб – саме в бізнесі.

  Сонник - тлумачення снів