Телець-чоловік і Скорпіон-жінка: сумісність в любовних відносинах, шлюбі, дружбі, роботі

Астрологічними прогнозами можна вірити чи ні, але факт залишається фактом – мільйони людей на планеті, добре знають свій знак зодіаку і нерідко пов’язують з ним риси свого характеру, поведінка, певні життєві позиції, а іноді навіть на відкуп зірок віддають будь-які прояви долі і все, що відбувається навколо.

У цій статті ми дамо детальну характеристику сумісності чоловіка Тельця з жінкою-Скорпіоном. Чи є шанс у цих двох знаків на щасливе життя або, може, краще залишатися хорошими друзями? Як зробити будь-які взаємини максимально міцними і довгими, чого варто побоюватися і що потрібно міняти в собі заради свого партнера? На ці питання ми і постараємося дати відповідь.

Особливості знаку Телець

Телець, – можливо, самий типовий представник знаків землі. Тельцям властиво працьовитість і завзятість, вони не з чуток знають, що таке відданість справі і сім’ї, але і деяких недоліків, на жаль, теж не позбавлені.

По-перше, покликання Тельця, особливо чоловічої статі – фізична праця. У цій області, будь то сільське господарство, робочі професії, будівництво, ремонт – представники знаку домагаються особливих висот. Для них важливо міцно стояти на ногах, тому всі справи будуть робити з особливим, буквально ідейним завзятістю, і, що називається, на совість. Звичайно такі якості, просто не можуть залишатися непоміченими більшістю жінок.

Інше питання, що властиве Тельцям впертість іноді стає надмірним, якщо не сказати виводить з себе. Ця людина дійсно буде рити землю для досягнення результату, а якщо, не дай Бог, щось перестане виходити, то може проявити суворість, злість, агресію. Звичайно, все це може захлеснути близьких людей.

ПОРАДА: Тельці, і правда, можуть злитися по дурницях і провокувати скандали, але один з головних секретів спілкування та співіснування з цим знаком – давати йому відчувати себе важливим, потрібним і улюбленим.

Але і самому не варто «відриватися» на Тільцях. Чоловіки цього знака іноді буквально дратують своєю повільністю, зайвої прагматичністю і консервативністю, але акцентувати на цьому увагу не варто. По-перше, жодних тектонічних зрушень не відбудеться – Телець по природі такий, і крапка. По-друге, від цього з’ясування відносин може статися сварка, яка навряд чи когось доводила до добра.

Особливості знака Скорпіон

Скорпіони за знаком зодіаку – вольові особистості з дуже сильним характером, але якоюсь неймовірною привабливістю, яка дана їм від природи. Напевно, тому Скорпіони – що чоловіки, що жінки – дуже часто займають лідерські позиції на роботі або в парі, і, чесно кажучи, непогано справляються з узятими на себе зобов’язаннями.

ГОЛОВНА ОСОБЛИВІСТЬ Скорпіонів-жінок – у тому, що вони являють собою дуже глибокі, багатогранні натури, між тим, завжди залишаючись досить обережними, якщо не сказати недовірливими. Домагатися жінку-Скорпіона доведеться довгим, копіткою працею, не забуваючи про дійсно цінні подарунки (видихніть, Тельці, тут мова не про гроші, а про практичності) і благородних вчинках в її адресу.

До РЕЧІ, якщо розглядати саме союз Тільця і Скорпіона, то Телець навіть чоловічої статі цілком може передати лідерство жінці-Скорпіону. Можливо, саме такий варіант розвитку подій і варто розцінювати, як єдино вірний на шляху до винятковій гармонії і розуміння один одного.

Знову ж таки, і Телець і Скорпіон – по суті, дві ломові коні. Обидва не люблять, але намагаються доводити почате до кінця, у що б то не стало. Обидва докладуть максимум сил, а не будуть «виїжджати» за рахунок партнера. Ці якості роблять цей союз досить міцним. Причому справа стосується в першу чергу робочих відносин, але і в любові є цінним.

Скорпіон – представник стихії води, тому з земними знаками уживається досить охоче. І взагалі, існує думка, що Скорпіону корисно знаходитися ближче до води чи землі, щоб зберегти своє здоров’я. Інакше самоїдство призведе до занадто раннім проблем, хвороб.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Скорпіона в любові і любовних відносинах

Любов між Тельцем-чоловіком і Скорпіоном-жінкою – звичайне і навіть можна стверджувати, що досить поширене явище. Вся справа в тому, що обидва знака підходять один одному практично в будь-якій сфері, а в любові – зокрема.

Проблеми, звичайно, будуть, куди від них подітися? Особливо, коли мова йде про дійсно довгих відносинах (адже обидва за визначенням не будуть квапити події). Але обом знаків повинно вистачити природного проникливості і розсудливості, щоб збудувати міцні відносини, з яких пізніше може з’явитися не менш згуртована родина.

Вважається, що головна проблема в союзах Скорпіонів і Тельців – ревнощі. Вона може бути властива як одному, так і іншому. Чоловік-Телець, наприклад, сам будучи дуже вірним партнером, хотів би бачити схожі якості і в своїй партнерці-Скорпіоні. Однак Скорпіони, хоч і не відрізняються вітряними рисами характеру, великі егоїсти. І, звичайно ж, будуть шукати для себе найкраще, в тому числі у своєму оточенні. Зрозуміло, що це може викликати ревнощі у консервативного, трохи замкнутого Тільця. Додамо сюди навіть спроби штучно викликати ревнощі у партнера, якій Скорпіони іноді не цураються, щоб потішити самолюбство, або щоб підштовхнути свого Тільця на хоч якийсь прояв емоцій.

А щодо самих Скорпіонів добре відомо, що вони є дуже ревнивим знаком зодіаку, і часом їм навіть не потрібні приводи для скандалу на ґрунті якраз ревнощів. Але ми пам’ятаємо, що Тельці серед своїх переваг мають дивовижну вірність, відданість. Тому жінці-Скорпіону в союзі з Тельцем навряд чи доведеться часто підозрювати свого партнера в чомусь. Звичайно, якщо не надавати значення дрібниці і не намагатися висмоктувати конфлікт з пальця.

РАДА. Відповідно, секрет хороших відносин полягає в тому, що чоловікові-Тельцю треба постаратися вчинками і терпінням переконати партнерку у своїй відданості, а жінці-Скорпіону контролювати себе, не чіпляючись до своєї другої половинки по дрібницях.

І варто пам’ятати, що Телець і Скорпіон в зодіакальному колі розташувалися суворо одного навпроти одного. Що це означає? Що в цій парі певне протистояння буде в будь-якому випадку. Зокрема, найбільше знаки будуть упиратися в обопільну ревнощі, хоча, як вже стало відомо, швидше за все, обидва партнера насправді не будуть націлені на якісь любовні інтрижки. Адже обидва дуже прагматичні і намагаються сто разів подумати над своїми вчинками.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Дуже часто Тельці і Скорпіони знаходять щастя в коханні, тому нерідко переходять на наступний етап – укладають шлюб. Спільне життя цих знаків вважається міцною, а це найголовніше.

В першу чергу, можна виділити практично однакове відношення до фінансів. Ні одного, ні іншого розтринькувачами не назвеш. Гроші ж обидва вміють і люблять заробляти.

При цьому шлюб чоловіка-Тельця і жінки-Скорпіона – не банальне накопичення багатств за типом скарбнички. Ні, обидва далеко не проти відпочити, навряд чи відмовляться від культурного дозвілля, але всі будуть робити з розумом, а не розкидаючи зароблене направо і наліво.

З цієї ж причини покупки обидва оцінять практичні, надійні. Звертають увагу на престижні речі, яких найбільше дивляться на якість. Розкіш в даному випадку займе друге місце, і це добре для гаманця.

Зрозуміло, що шлюб без дітей і з ними – дві різні речі. Але скомпрометувати що Тільця, що Скорпіона в якомусь неправильному вихованні точно не вийде.

Чоловік-Телець, наприклад, візьме на себе основні турботи по забезпеченню сім’ї. Більш того, з часом з радістю навчить своїх нащадків всьому, що знає сам. Звичайно ж, все це дітям неодмінно стане в нагоді.

До РЕЧІ. Яскравий приклад ідеального батьківства чоловіка-Тельця – Девід Бекхем і його велика родина. Футболіст, незважаючи на страшенну зайнятість, займався вихованням своїх дітей – це факт.

Скорпіон – тонка, чуттєва натура. Дуже часто скорпіони вражають своїм розумом, тому виховання своїх дітей для них – не порожні слова. Можна впевнено говорити про те, що жінка-Скорпіон з ентузіазмом візьметься за процес виховання і розвитку дитини.

Однак не варто забувати про сильний характер Скорпіона. З одного боку, жінка цього знаку не дасть своїх дітей в образу, але спалахами гніву іноді буде відштовхувати дитини теж. Такі «гойдалки» (гнів на милість) будуть характерним для жінки-Скорпіона методом виховання, і до нього потрібно звикнути батькові-Тельцю і їх дітям.

Проблеми і сварки біля самої пари Тільця і Скорпіона після появи дітей все-таки не зійдуть повністю на немає. Коли обидва вимушено будуть довгий час знаходитися далеко один від одного (наприклад, Телець на роботі, а Скорпіон – з дітьми), то особливо проявиться їх головна проблема – ревнощі. На жаль, ефективних способів позбавитися від спільних підозр не вийде. Але ці труднощі доведеться стерпіти, планомірно доводячи свою вірність і заспокоюючи разошедшегося партнера.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Виявляється, чоловік-Телець тільки на перший погляд може здатися неквапливим і повільним. Що стосується інтимної сторони життя, то тут цей знак виявляє пристрасть, темперамент. Можна навіть сказати, що чоловік буде запалювати в ліжку, не звертаючи уваги в сексі на всі табу і заборони, повністю віддаючись волі почуттів. І, треба сказати, жінці-Скорпіону це повинно сподобатися.

Скорпіони інтимного життя надають велике значення, нерідко вважаючи фізичну близькість найголовнішою справою в любовних відносинах. Тому, самі проявляючи темперамент, по достоїнству оцінять такі ж якості від свого партнера-Тельця.

Телець-чоловік і Скорпіон-жінка на роботі і в бізнесі

Як ми вже встигли відзначити, Телець – в якійсь мірі ідеальний працівник. Для досягнення спільного результату представники цього знака будуть рити землю, не зациклюючись на втомі або витрачений час.

З іншого боку, таке завзяття найефективніше правильно спрямовувати, контролювати, інакше Телець може робити багато непотрібного. І з цим завданням цілком може впоратися Скорпіон, яким від природи дано вміння управляти людьми. Тонкого розуму жінки-Скорпионши точно вистачить, щоб виділити найбільш правильну тактику. У якомусь випадку Телець цілком усвідомлено і добровільно віддасть владу жінці, а в якомусь- направляти його доведеться негласно, завуальовано, непрямо.

Відомо, що Телець вміє досягати великих висот у бізнесі. Перш за все, завдяки своїй працьовитості. Скорпіон теж може похвалитися успіхами в діловій сфері. Але у нього чільну роль займає вже глибокий розум та багатий духовний світ.

Так от, це поєднання працьовитості і розуму, очевидно, найбільш правильна «суміш» для спільної плідної роботи.

І, звичайно ж, не забудемо відзначити вірність, властиву обох знаків. З точки зору бізнесу, ні Телець, ні Скорпіон не відрізняються зрадою або спробами провертати якісь інтриги.

Сумісність у дружбі

Дружба – це, мабуть, найсильніші і гармонійні відносини, які тільки можуть бути між Тілами і Скорпіонами. Причому якщо обидва вже побудували стосунки, так скажемо, «на стороні» з іншими знаками зодіаку, то їх коханим взагалі не варто боятися цієї дружби своїх половинок. Адже ні Телець, ні Скорпіон не будуть націлені на те, щоб перейти кордони, підтримуючи один з одним лише міцні, надійні товариські стосунки, не більше.

І Телець-чоловік, і Скорпіон-жінка стануть хорошими співрозмовниками, слухачами. Обом буде про що поговорити: і той, і той працьовиті, у них цілком можуть бути схожі інтереси і захоплення, але й однакові проблеми.

Телець отримає подрузі-Скорпіоні проникливої людини з глибоким розумінням світу, відносин. В якійсь мірі, Скорпіон не буде геть «повчити», ну або дати слушну пораду.

Скорпіон ж побачить у Тельці відмінного слухача, в міру балакучого (а, як ми пам’ятаємо, Скорпіони люблять більше говорити, ніж мовчати), досить розумного, розуміючого і навіть трохи наївного.

Загалом, обидва знака отримують від спільної дружби якісь плюси. І, звичайно ж, обидва стають сильнішими, впевненішими в собі.

Позитивні сторони сумісності

Пара Телець-чоловік – Скорпіон-жінка, безумовно, не позбавлена серйозних переваг:

 • Чоловік-Телець – дуже прагматична особистість. Йому важливо стояти міцно на ногах, і для цього він робить дійсно багато. А ось Скорпіонів можна назвати вітряними натурами, яким тягарем планувати сімейний бюджет (правда і марнотратство їм не властиво). Тому в даній парі розважливий Телець повинен допомогти своїй жінці не відчувати проблем з фінансами.
 • Відзначимо, що обидва знака в першу чергу цінують у житті комфорт, але можуть обійтися без розкоші. Тому сварки на тлі фінансових розбіжностей у всіх Телят і Скорпіонів – рідкість.
 • Сексуальні відносини Тельців і Скорпіонів яскраві, насичені, незвичайні. Вони навряд чи перетворяться в повсякденні, нецікаві навіть після багатьох років.
 • Негативні сторони спільної діяльності

  Можна виділити й негативні сторони союзу Тельців і Скорпіонів. Втім, майже завжди вони досить незначні.

 • Нерідко відзначається, що ревнощі – точка спотикання всіх Тельців і Скорпіонів. На цих взаємних претензіях буде побудована левова частка всіх скандалів пари.
 • Телець і Скорпіон розташовані строго один навпроти одного в зодіакальному колі. А це означає, що «битись лобами» обом доведеться. Приводи можуть бути різні: від ревнощів, до банальних побутових проблем.
 • Обидва знака, що називається, «з характером». З-за цього варто вчитися уживатися один з одним, інакше образи і сварки просто «з’їдять» спільне щастя. Яке, до речі, дуже навіть реально, але для цього доведеться постаратися. А як інакше?
 • Що потрібно знати один про одного

  Жінці-Скорпіону важливо пам’ятати про Тільцях:

 • Телець все-таки не любитель великої уваги до своєї персони.
 • Чоловіка-Тельця час від часу потрібні заохочення і прояв любові, навіть залежності від нього.
 • Не варто грати на струнах його ревнощів.
 • Чоловіка-Тельця про Скорпіонів треба знати:

 • Скорпіони – піднесені натури, тому частенько не дуже класно проявляють себе в господарстві (готування, прибирання, наприклад).
 • Жінки цього знаку особливо запальні і можуть міняти гнів на милість по кілька разів на дню.
 • Егоїзм – ще одна проблема Скорпіонів. Правда, самі Скорпіони свого егоїзму не бачать. Тому іншим знакам потрібно навчитися приймати цю рису як даність.
 • Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Телець – один з найбільш запальних знаків. Цей гнів проявляється тоді, коли у нього щось не виходить. Скорпіони теж схильні до перепадів настрою. Якщо обом вдасться вчасно зупиняти один одного, то такий союз інакше, крім як ідилією, назвати не вийде.

  І, звичайно ж, треба вчитися довіряти один одному. Ревнощі – дійсно домінуюче негативне якість, яке властиве обом знаків. Що найцікавіше, і Телець і Скорпіон, по суті, дуже вірні. Однак свою відданість вони беруть до уваги в останню чергу – їм легше приревнувати.

  Від чого залежить добробут пари?

  У фінансовому плані зазвичай у Тельців і Скорпіонів проблем просто не буває. Але потрібно розуміти, що якщо Тельцю щось не вдається (а зазвичай в цій парі всю складну роботу звалює на себе саме чоловік-Телець), то він буде сильно нервувати. Його партнерка-Скорпіон повинна це зрозуміти, прийняти і намагатися всіляко підтримувати партнера.

  Кажуть, до речі, що скорпионши рідко відрізняються хазяйновитістю. Однак конкретно в цьому випадку жінка буде проявляти чудеса рукоділля, кулінарії і т. д. Справа в тому, що її неминуче буде підстьобувати Телець-чоловік, який зробить багато для підтримки в будинку затишку, так як сам шалено цінує таке положення речей.

  У свою чергу, Тельцям варто не забувати, що перший млинець буває грудкою. Тому доведеться потерпіти, поки не дуже схильна до домашніх справах жінка-Скорпіон перетвориться в чудову господиню.

  Висновок

  В цілому, Тельці і Скорпіони завжди створюють міцні взаємини, будь це дружба чи кохання, шлюби. Об’єднувати обидва ці знаки будуть схожі інтереси, прагматичне ставлення до життя, доповнення слабких сторін один одного.

  Трохи затьмарити спільне життя можуть ревнощі, упертість, властиву Тельцю або егоїстичність, властива Скорпіону. Однак можна впевнено стверджувати, що це саме зіпсує відносини, але ніяк не вплине на них визначального значення.

  Сонник - тлумачення снів