Телець-чоловік і Діва-жінка: сумісність в любовних відносинах, шлюбі, дружбі

Багато вірять, що зірки визначають наше життя, що знак Зодіаку формує головні риси характеру людини та основні патерни поведінки.

Якщо це дійсно так, то чому б не запитати у небесних світил, як складуться відносини з другою половинкою?

Сьогодні ми дізнаємося, що говорять зірки про союз чоловіка, народженого під знаком Тельця, і жінки, які народилися під знаком Діви.

Особливості знаку Телець

Про таких, як чоловік-Телець, кажуть, «Сіль землі». І це дійсно так. Народжені під цим знаком Зодіаку люди міцно стоять на ногах, люблять багато і наполегливо працювати і звичайно небагатослівні.

НА ЗАМІТКУ. Найкраще чоловіки-Тельці проявляють себе в тих професіях, де потрібно працювати руками. Фізична праця – це їх коник.

Телець любить, коли його цінують і поважають. Йому подобається відчувати себе потрібним. З таких чоловіків виходять хороші батьки і віддані чоловіки.

Але Телець не позбавлений недоліків. По-перше, багатьом кидається в очі його повільність. Він довго приймає рішення, зважує всі за і проти. Іноді це якість характеру йому заважає. Все-таки в сучасному світі потрібно бути трішки швидше.

Ще Тельцю бувають властиві спалахи люті і гніву. Особливо, коли у нього щось не виходить.

Чоловіки це знака не відрізняються гнучкістю і часто бувають надмірно вперті. Причому їх упертість не зломити ніякими аргументами. Навіть розуміючи свою неправоту або помилковість суджень, Тельці будуть відстоювати свою точку зору.

Особливості знаку Діва

Як і Телець, Діва – це знак Землі. Протегує Дівам Меркурій. Багато в чому це характеризує жінок, народжених під цим знаком Зодіаку.

Діви найбільше цінують затишок і тихе сімейне вогнище. Вони скромні, небагатослівні і добродушні. Такі жінки не дуже люблять галасливі багатолюдні вечірки, але їм подобається зустрічатися з подругами в затишних кав’ярнях та ресторанах.

Жінки, народжені під цим знаком, не люблять яскраві і викликають нарядів, але дуже цінують якісні і дорогі речі. Втім, вони зовсім не хизуються цим і не виставляють себе напоказ.

НА ЗАМІТКУ. Діви володіють всіма головними жіночими чеснотами. З них виходять дбайливі матері і хороші дружини.

Жінки-Діви володіють гострим і проникливим розумом, але ніколи не лізуть до інших зі своєю думкою, хоча часто виявляються праві.

Недоліки Дів є продовженням їх достоїнств. Іноді їм не вистачає «польоту», вони настільки земні, що здаються нудними і обмеженими.

Як і Тельці, Діви надто зациклені на дотриманні правил і підпорядкування авторитетам.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Діви в любові і любовних відносинах

Любовні стосунки між Тельцем і Дівою розвиваються спокійно і розмірено. Все ніби йде за заздалегідь розписаним планом: побачення, подарунки, прогулянки і т. д.

Несподіваним поїздок і пригод, з великою часткою ймовірності, вони віддадуть перевагу домашні посиденьки за спільним переглядом серіалів.

ДОВІДКА. Взагалі сама головна складність для цих двох – це помітити один одного. Обидва не люблять виділятися, мовчазні і трохи замкнуті.

Цій парі трохи не вистачає «перчинки» у відносинах. Їх роман зовсім не схожий на «вулкан пристрастей». Обидва дуже люблять комфорт, затишок і спокійну життя, щоб витрачати свій час на скандали, нічні дзвінки, з’ясування стосунків, биття посуду і т. д.

Комусь така любов може здатися нудною, але тільки не Тельцю і Діві. Навпаки, їм подобається, що кожен партнер цінує особистий простір іншого, але, в той же час, намагається оточити його турботою і теплом.

ЦІКАВО. Телець і Діва можуть зустрічатися дуже багато років, перш ніж зважаться узаконити свої стосунки. Нерідко в ЗАГС вони йдуть, вже маючи спільних дітей. Просто, якщо все так добре, то навіщо щось міняти?

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Шлюбний союз чоловіка-Тельця і жінки-Діви з упевненістю можна назвати ідеальним. Якщо ці двоє зважилися на створення нового осередку суспільства, то це означає, що у своєму партнері і загальному майбутньому вони впевнені на всі 100.

Так, з великою часткою ймовірності це буде так званий «шлюб за розрахунком», який більше нагадує продуманий бізнес-план. Але, насправді, в цьому немає нічого поганого. У них є взаємні почуття, і вони знають, що у цих почуттів є майбутнє. Адже набагато краще, коли двоє впевнені в собі і бачать майбутнє у партнерстві та спільного життя, ніж кидаються в почуття як у вир, а потім звинувачують один одного в усіх смертних гріхах.

У Тельця і Діви практично завжди все добре в матеріальному плані. Телець любить багато і старанно працювати, особливо коли бачить, що його працю цінують. Діва вміло планує сімейний бюджет, грамотно розподіляє фінансові потоки і ресурси.

Така сім’я швидко обзаводиться власним затишним житлом і машинами. Вони регулярно літають відпочивати на море. При всьому при цьому у них рідко бувають фінансові проблеми. Все тому, що ці двоє грамотно витрачають свої фінанси, не люблять порожні витрати і вміють економити.

І Телець і Діва стають хорошими батьками, які дають своїм дітям все найкраще. Також нерідко вони заводять 2 і більше дітей.

Але тут є невелика ложка дьогтю. З такими батьками дітям може бути важко із-за тиску батьківського авторитету. Особливо сильно це позначається в підлітковому віці. Все-таки ні Телець, ні Діва не розташовані вести з дітьми діалог на рівних. Вони надають дуже великого значення сімейним ролям.

Втім, подорослішавши, діти в будь-якому випадку зрозуміють, наскільки гарні у них батьки.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Високу сумісність обидва знака показують в сексуальних відносинах.

Телець взагалі вважається одним із самих сексуальних знаків Зодіаку. Під стать йому і Діва.

Секс між такими коханцями буде чуттєвим і ніжним. Особливу увагу вони люблять приділяти атмосфері: свічки, напівтемрява, пелюстки троянд, неголосна музика.

Все-таки ці двоє дуже люблять земні насолоди.

Єдина складність і для Тельця, і для Діви полягає в тому, щоб розкритися своєму партнерові. Але, якщо вони зрозуміють, що ліжко – це не те місце, де потрібно стримувати себе, то у них все складеться просто чудово.

Телець-чоловік і Діва-жінка на роботі і в бізнесі

Будь босові пощастить, якщо йому вдасться залучити у свій колектив Тільця і Діву. Ці двоє здатні багато і наполегливо працювати. Вони не будуть тікати від роботи, намагатися перекласти відповідальність на інших або сперечатися з начальством.

Обидва досить відповідальні і завжди намагаються досягти максимального результату.

Не буде конфліктів і в тому випадку, якщо один з них є начальником, а інший підлеглим. Обидва чудово усвідомлюють свою роль в робочому колективі.

При цьому ні Телець, ні Діва не будуть намагатися оскаржити роль лідера в команді. Інтриги і підкилимна метушня їх не цікавлять. Більше того, вони її зневажають.

Успіху і визнання вони хочуть домогтися чесною працею та ставленням до справи, а не закулісними іграми. Тому вони можуть сміливо покластися один на одного у вирішенні будь-яких робочих питань.

НА ЗАМІТКУ. Єдина проблема може виникнути, якщо начальником буде Теля, і він буде приймати завідомо неправильні рішення. Висока ймовірність того, що він може впертися і перестане сприймати логічні доводи Діви.

Сумісність у дружбі

Хоча кажуть, що дружби між чоловіком і жінкою не буває, Телець і Діва з легкістю спростовано це висловлювання.

Обидва здатні стати одне для одного вірними товаришами, допомагати у складних життєвих ситуаціях і бути тієї самої «жилеткою», в яку можна поплакати.

Перевагою дружніх відносин між Тельцем і Дівою є те, що вона навряд чи переросте в щось більше. Це позбавить їх від багатьох незручних моментів і не стане причиною чийогось розбитого серця.

НА ЗАМІТКУ. Якщо Телець і Діва вже знаходяться у відносинах, то їх коханим нема чого боятися цієї дружби. Один одного вони не бачать коханців і завжди знають межу, яку не можна переходити.

Позитивні сторони сумісності

У цієї пари безліч плюсів:

 • Чоловік-Телець і жінка-Діва є дзеркальним відображенням один одного. Вони однаково дивляться на життя, мають одні й ті ж цінності і багато в чому схожі за характером.
 • Обидва знака неконфліктні і не люблять скандали.
 • Чоловік і жінка цих знаків володіють високою сексуальної сумісності.
 • Вони однаково ставляться до фінансів, не люблять смітити грошима, а воліють вкладати їх у власне майбутнє.
 • З них виходять відмінні батьки, які роблять для своїх дітей все можливе і неможливе.
 • Негативні сторони спільної діяльності

  Незважаючи на все вищесказане, ця пара також не позбавлений своїх недоліків, які можуть підточити навіть такі міцні відносини.

 • Чоловік-Телець може бути дуже ревнивим, особливо, якщо він не впевнений у собі. Жінку це особливо сильно ображає, так як вона ніколи не дає приводу засумніватися в своїй вірності коханому.
 • Все-таки Телець і Діва – це дуже нудна пара. Ні один із партнерів не зможе здивувати іншого досить сильно. Іноді це стомлює, особливо після декількох років стосунків.
 • Буває, що Тельцю бракує похвали від своєї жінки. Чоловік багато робить для своєї другої половинки і, хоча вголос не висловлює цього, але все-таки чекає добрих слів на свою адресу.
 • ДОВІДКА. Варто сказати, що негативні моменти проявляють себе дуже і дуже рідко.

  Що потрібно знати один про одного

  Жінці про свого партнера потрібно пам’ятати наступне:

 • Телець не дуже любить загальної уваги. Тому організація вечірки-сюрпризу з нагоди його ювілею буде не кращою ідеєю. Якщо хочете порадувати свого чоловіка, краще влаштуйте романтичний вечір для двох.
 • Чоловік, народжений під цим знаком, дуже любить прояв поваги і подяку за свої труди. Вам нічого не варто зайвий раз сказати спасибі, а він буде цьому дуже радий.
 • Телець може бути ревнивий. Не потрібно грати з його почуттями.
 • Чоловікові про свою обраницю треба знати ось що:

 • Жінка-Діва володіє живим і ясним розумом, практична і ощадливо ставиться до грошей. Ви можете сміливо довірити їй свою банківську карту, без побоювання залишитися в підсумку з носом.
 • Незважаючи на зовнішню скромність, Діва дуже гаряча в ліжку, але до свого коханця вона буде ставити найвищі вимоги.
 • Ваша дама ніколи сама не попросить що-небудь собі в подарунок. Навіть якщо дуже цього хоче. Будьте уважні до її бажань і вчіться розуміти їх без слів.
 • Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Якщо Телець хоче зберегти свої відносини з Дівою, йому потрібно побоюватися своїх спалахів ревнощів і гніву. Він повинен пам’ятати, що його обраниця – втілення жіночої краси. З-за цього поруч з нею завжди будуть інші чоловіки. Але одне з головних якостей Діви – вірність. Тому Тельцю нічого побоюватися.

  Діві потрібно боротися зі своїм прагматизмом у відносинах. Все-таки любов – це більше почуття, ніж холодний розрахунок. Також їй потрібно прощати своєму партнеру деяку грубуватість і відсутність витончених манер. Він з лишком компенсує щирістю почуттів і готовністю пожертвувати всім заради дами свого серця.

  Від чого залежить добробут пари?

  Зірки прихильні цій парі, тому все буде залежати виключно від конкретних чоловіки і жінки.

  Тельцю можна порадити частіше робити своїй обраниці компліменти і радувати її невеликими презентами. Незайвим буде влаштувати романтичний вечір: вечеря при свічках, цікаву прогулянку або похід в театр.

  Діві, в свою чергу, потрібно хоча б іноді виражати захоплення своїм чоловіком. Проявіть інтерес до його хобі, попросіть розповісти про роботу і т. д. Класичний і ніколи не старіючий метод – смачний домашній вечерю.

  Висновок

  У пари Тільця і Діви хороші перспективи. Це союз дорослих, впевнених в собі і практичних людей. Комусь ці двоє здадуться занадто нудними, але обидва знака знають, що справжнє щастя не в бурхливих романах з істеричними розставаннями і пристрасними примиреннями, а в спокійній і затишній сімейного життя.

  Звичайно, багато чого буде залежати від конкретних людей. Якщо кожен в парі буде шукати споріднену душу, то у спілки велике майбутнє. Якщо ж, навпаки, чоловік або жінка захочуть в своєму обранцеві побачити ті риси, яких їм не вистачає, то пара швидко розпадеться.

  У будь-якому випадку, все у ваших руках.

  Сонник - тлумачення снів