Телець-чоловік і Водолій-жінка: сумісність в любовних відносинах, шлюбі, дружбі, роботі

Добре, коли друга половинка дивиться на життя так само, як і ти. У вас спільні інтереси, ви підходите один одному за темпераментом і безлічі інших аспектів.

Але що робити, якщо сталося закохатися в абсолютну протилежність собі? Чи є шанси у вас в майбутньому? Чи можна побудувати довгострокові відносини?

Про такий парі протилежностей ми і розповімо у сьогоднішній статті, порівнявши чоловіка-Тельця і жінку-Водолія.

Особливості знаку Телець

Телець відноситься до знаків Зодіаку, яким протегує Земля.

Насправді, це дуже багато говорить про характер чоловіка-Тельця. Ця людина абсолютно «земний», можна навіть сказати, «приземлений». У своїх вчинках і рішеннях він, насамперед, дорівнює на передбачуваний результат. Його важко захопити якоюсь ефемерною ідеєю. Телець повинен бачити конкретну вигоду, яку він отримає. Тільки тоді він здатний багато і наполегливо працювати для досягнення мети.

Самореалізація Тільця полягає в отриманні цілком конкретних матеріальних благ: грошей, нерухомості, особистого автомобіля. Саме за цими параметрами він визначає свій успіх у житті.

НА ЗАМІТКУ. Не можна засуджувати чоловіка-Тельця за зайву меркантильність. Свого успіху він звик добиватися самостійно, чесною і наполегливою працею.

У любові Телець романтичний, але занадто прямолінійний. Йому важко придумати щось незвичайне. Від нього не дочекатися незапланованої поїздки в інше місто або спонтанного побачення. Телець любить планувати і чітко дотримуватися встановленого алгоритму дій. Тому його романтичні вчинки завжди кілька шаблонны.

Тельці є вірними чоловіками і хорошими батьками. Для своєї родини Телець готовий на все.

Недоліками цього знака Зодіаку є зайва самовпевненість, упертість, егоїзм, шаблонність мислення і зайва ревнивість. Втім, виявляються мінуси дуже рідко. Телець сам по собі добродушний, не любить сварок і скандалів.

Особливості знака Водолій

Водолій – це знак Повітря.

Ця стихія багато в чому і визначає характер жінки-Водолія. Така дама дуже неординарна. Ви відразу побачите її в натовпі. Вона дуже кмітливість, але не звикла мислити шаблонами. Часто для неї сам процес важливіший підсумкового результату.

Жінка-Водолій любить все робити «красиво». Стандартні рішення і моделі не для неї.

Ця дама дуже чарівна, і більшість чоловіків швидко потрапляють в її мережі. Вона любить красиві і незвичайні речі, часто захоплюється екзотичними вченнями та езотеричними практиками, пробує себе у різних видах мистецтва.

НА ЗАМІТКУ. Жінка-Водолій дуже цінує враження і емоції, які вона отримує. Для неї показник самореалізації – це знайти своє місце в житті, займатися справою, яка приносить задоволення.

У любові жінка-Водолій непередбачувана. Вона легко закохується і настільки ж легко охолоджується в своїх почуттях. З нею важко обговорювати довгострокові відносини або будувати спільні плани. Побут і рутина діють на Водолія гнітюче.

Явними недоліками жінки, народженої під цим знаком Зодіаку, є мінливість, легковажність, нездатність відчути людину, чий характер відрізняється від її власного.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Водолія в любові і любовних відносинах

Любовні стосунки Тільця і Водолія нагадують бенгальський вогник: вони яскраво спалахують, іскрять і дуже швидко гаснуть.

Спочатку Тільця і Водолія тягне один до одного. Чоловікові подобається екстравагантність і легкість жінки. Її в ньому приваблюють впевненість, маскулінність і небагатослівність. Роман розвивається швидко. Телець, не звикла ходити навколо так близько, одразу розкриває перед Водолієм свої наміри. Їй подобається його незграбна романтичність і щедрість.

Тим не менш, через деякий час починають позначатися протиріччя. Завоювавши жінку-Водолія, воодушевившийся було Телець знову повертає до звичного неспішного способу життя, чим вводить в ступор свою кохану.

У свою чергу, жінка-Водолій, почавши зустрічатися з Тельцем, не відмовляється від звички фліртувати, що дратує чоловіка.

НА ЗАМІТКУ. Цікаво, що майже у кожного Тільця і Водолія в історії відносин є романтичний досвід з протилежним знаком. Але найчастіше сумний досвід.

ВАЖЛИВО! Однак не можна з 100%-ою впевненістю заявляти, що довгих відносин у Тельця і Водолія не буде. Все можливо, але тільки за умови незгасаючого взаємного інтересу та стійкого бажання бути саме з цією людиною.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Сімейне життя цієї пари буде сповнена вражень і емоцій. Правда, не завжди вони будуть тільки позитивними. Тут ми знову згадуємо, наскільки різні у цих двох характери.

Але взагалі, якщо Телець і Водолій все-таки дійшли до моменту реєстрації своїх відносин в Загсі, значить, вони дійсно люблять один одного і хочуть створити щасливу сім’ю. Просто до цієї події пройде чимало часу. І, якщо вони за цей період не встигли втомитися один від одного, то і надалі у них все буде добре.

НА ЗАМІТКУ! Але це не означає, що вони можуть розслабитися. Над відносинами їм доведеться працювати все життя: знаходити компроміси і домовлятися, поступатися і підпорядковувати своє я спільним інтересам.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

У сексуальному плані у Тельця і Водолія все дуже і дуже добре. Тельцю, незважаючи на весь його суворий зовнішній вигляд, дуже важливо відчувати близьку зв’язок зі своєю жінкою.

Водолій дотримується такої ж точки зору. Секс їй цікавий, перш за все, як емоційні взаємини з партнером.

НА ЗАМІТКУ! Цікава така закономірність. Чим довше вони знаходяться разом і чим більше прив’язуються один до одного, тим чуттєвішими у них секс.

До речі кажучи, для цієї пари їх висока сексуальна сумісність може стати тією точкою опори, навколо якої вони зможуть вибудувати здорові і тривалі стосунки.

Телець-чоловік і Водолій-жінка на роботі і в бізнесі

Результат спільної професійної діяльності буде залежати від того, як розподіляться ролі:

Телець і Водолій на одному щаблі в ієрархії. В цьому випадку між ними буде озброєний нейтралітет. Конфліктів на робочому місці не буде, але і прикривати «косяки» іншої людини ніхто з них не стане.

Чоловік – голова, жінка – підлеглий. Спрацюватися навряд чи вийде. Жінка-Водолій дуже волелюбна, щоб мовчки підкорятися розпорядженням начальства. Чоловік-Телець занадто впертий, щоб дозволити кому б то не було заперечувати свою думку.

Жінка – начальник, чоловік – підлеглий. Це найкращий розклад. Водолій буде постійно генерувати нові ідеї, а Телець буде ретельно їх виконувати. Також з Тельця вийде відмінний бухгалтер, який зможе грамотно вести фінанси Водолія і відмовляти її від нерозумних витрат.

Сумісність у дружбі

Щирої дружби Тільця з Водолієм не вийде. Проте вони здатні підтримувати рівні приятельські стосунки. Один одного вони будуть бачити рівних. Також у дружбі вони зможуть знайти те, чого не вистачає їм самим у власному характері. Тельці – спонтанність і неординарність, Водолії – практичність і наполегливість.

Перевага дружби перед любовними відносинами в їх випадку полягає в тому, що кожен може після зустрічі йти своєю дорогою і не повинен постійно миритися з характером іншої людини.

ВАЖЛИВО! Дружбу можуть зруйнувати гроші. Жінка-Водолій може взяти якусь суму в борг і дуже швидко забути про борг. Подібне ставлення сильно розсердить чоловіка-Тельця.

Позитивні сторони сумісності

Плюсів у відносин Тільця і Водолія не надто багато.

 • Чоловік і жінка цих знаків, не дивлячись на всю несхожість один на одного, шанобливо ставляться до погляду на життя свого партнера;
 • Якщо ці двоє зможуть подолати розбіжності, то вони будуть відмінно доповнювати один одного;
 • Вони однаково ставляться до особистої свободи і необхідності особистого простору, навіть будучи у відносинах.

Негативні сторони спільної діяльності

Мінусів у цієї пари значно більше, ніж позитивних моментів:

 • Надто різний темперамент постійно буде давати про себе знати. Телець занадто повільний, а Водолій дуже активна. Рано чи пізно, але конфлікт обов’язково станеться;
 • Вони по-різному відносяться до побутових питань. Тельцю важливо, щоб в будинку були чистота і порядок, приготовлена їжа і випрасувані сорочки. Водолій ставиться до цих речей менш вимогливо;
 • Жінка та чоловік цих знаків по-різному ставляться до грошей. Телець звик накопичувати багатство, а Йому більше подобається його витрачати. Її легковажне відношення до фінансів буквально бісить Тільця;
 • Ревнощі Тільця і легковажність Водолія. Для неї легкий флірт – основа існування в колективі. Для нього така поведінка неприпустимо;

 • Взаємне нерозуміння. Ці двоє ніколи не зможуть зрозуміти суть мотивів вчинків один одного. Для них це назавжди залишиться таємницею за сімома печатками;
 • Упертість. У конфліктній ситуації обидва не захочуть поступатися. Телець – з-за впевненості у власній правоті. Водолій – через азарту, бажання сперечатися і дратувати свого чоловіка;
 • Бажання переробити свого партнера під себе. Обидва знака не залишать спроб виправити свого обранця. Однак поведінкові патерни Тільця і Водолія практично не піддаються коригуванню.

Що потрібно знати один про одного

Перебуваючи у відносинах і намагаючись побудувати щасливе спільне майбутнє, партнерам важливо знати про основних рисах характеру один одного.

Чоловіка-Тельця про свою обраницю потрібно пам’ятати наступне:

 • Жінка-Водолій волелюбна і ненавидить підкорятися.
 • Вона любить і вміє фліртувати, але, будучи у відносинах, ніколи не переходить межу.
 • Ця дама не може всидіти вдома, їй потрібні яскраві враження, емоції.

Жінці-Водолію про своєму супутнику необхідно знати такі факти:

 • Чоловік-Телець – домосід і не любить, коли порушується звичний порядок речей.
 • Він багато і старанно працює, якщо бачить кінцеву мету своєї праці.
 • Телець – справжній ревнивець.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Відносини Тільця і Водолія більше нагадують мінне поле, де кожному з партнерів потрібно бути дуже акуратним, щоб не порушити крихку рівновагу їх спільного щастя. Все-таки їх характери дуже різні.

Тельцю потрібно обов’язково менше ревнувати. Хоча, знаючи характер Водолія, зробити це дуже складно.

Водоліям потрібно більше стежити за своєю поведінкою і часто ставити собі запитання: «Не кривджу я свою другу половинку?»

Під час сварок, які в цій парі практично неминучі, обом (особливо жінці-Водолію) потрібно зберігати тверезість розуму. Наговоривши зайве, ви можете дуже сильно образити партнера. Так, що вашим відносинам прийде кінець.

Чоловіка-Тельця необхідно змінити своє ставлення до жінки. Вона не є власністю, премією, подарунком і т. д. Це така ж людина зі своїми бажаннями, цілями та мотивацією. Намагаючись обмежити свою даму, Телець отримає лише запеклий опір. Водолій не потерпить несвободи, контролю над собою і недовіри.

Від чого залежить добробут пари?

Знайти спільне щастя Тельцю і Водолію буде значно складніше, ніж у відносинах з іншими знаками. Однак немає нічого неможливого. Так, доведеться багато працювати над собою, своєю поведінкою і ставленням до партнера.

Тельцю доведеться навчитися дивитися на речі ширше і відступати від традицій і звичаїв. Водолію ж доведеться «подорослішати», щоб відповідати своєму обранцеві.

Також благополуччя пари буде залежати від того, наскільки швидко вони зможуть знайти компроміс. Союз може бути щасливим, якщо обидві його сторони будуть дотримуватися умови спільного договору. І, в даному випадку, це не якийсь зворот. Тельцю і Йому дійсно доведеться домовитися і обговорити всі можливі аспекти їх відносин.

Важливим фактором благополуччя пари буде вік партнерів. У двох дорослих, що склалися особистостей набагато більше шансів створити міцну сім’ю. Якщо ж закохані занадто молоді, то їх відносини неминуче будуть нагадувати той самий горезвісний «вулкан пристрастей».

НА ЗАМІТКУ. Великі шанси відносин є в тому випадку, якщо жінка-Водолій буде старше свого партнера. Все-таки в цьому випадку вона вже буде володіти певним життєвим досвідом, який і підкаже їй, що Телець – відмінний варіант для неї.

Висновок

Тельцю і Йому буде важко побудувати спільне щасливе майбутнє. Надто вже різні в них характери. Комусь із них точно доведеться наступити собі на горло. Варто мучити себе заради примарного шансу на щастя чи все-таки краще знайти «свого» людину? Вирішувати вам.

Сонник - тлумачення снів