Телець-чоловік і Близнюки-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі

Вибір супутника життя – один з найважливіших у долі кожної людини. Ніхто не хоче помилитися, втратити дорогоцінний час і придбати негативний досвід. Всі хочуть любити і бути коханими, жити довго і щасливо і т. д.

Тому нерідко люди звертаються до зірок за порадою, щоб дізнатися, чи є майбутнє у їх союзу. Сьогодні ми розповімо про те, як складуться відносини чоловіка-Тельця і жінки-Близнюків.

Особливості знаку Телець

Телець уособлює Земну стихію, і це здатне повністю охарактеризувати чоловіка, народженого під цим знаком. Телець – саме втілення практичності, сили, витривалості та стабільності. Телець любить прості земні радощі і здається трошки нудним, але, з іншого боку, жоден інший чоловік не здатний оточити свою жінку такою турботою і теплотою. Саме про Тельців можна сказати: «За ним, як за кам’яною стіною».

При цьому категорично не можна вважати Тільця тюхтієм і розмазнею. Навпаки, це цілеспрямована і наполеглива людина, яка любить працювати і досягати поставленої мети. Просто він звик справами, а не словами.

Цікаво, що цей знак знаходиться під заступництвом Венери, що відкладає певний відбиток на особистість. Справа в тому, що Венера вважається «жіночою» планетою і покровителькою жіночого початку. Про що це говорить стосовно Тельцям? Про те, що, незважаючи на всю свою мужність, суворість і маскулінність, чоловікам, народженим під цим знаком Зодіаку, не властива тяга до прекрасного, доброта, м’якість, романтичність.

Але, як і у будь-якої людини, у Тельця є свої мінуси.

Частенько вони бувають ну дуже повільними. Телець звик зважувати плюси і мінуси, оцінювати перспективу, тому у форс-мажорних ситуаціях він просто може розгубитися.

Також цей чоловік важко знаходить спільну мову в компанії. Справа в тому, що Тельці не відрізняються особливою балакучістю. Вони більше люблять слухати. Деяких це може відштовхнути.

Якщо говорити про більш серйозні недоліки, то варто згадати грубість, нерідко переходить у жорстокість. Страждають такі чоловіки і спалахами гніву. Причому агресія може проявитися буквально на порожньому місці.

ДОВІДКА. Тільцями вважаються люди, народжені в проміжок між 21 квітня та 20 травня.

Особливості знаку Близнюки

Найголовніше, що потрібно знати про жінку-Близнюках – це подвійність її натури. Нерідко здається, що в ній ніби уживаються дві особистості. Причому не можна сказати, що вони конфліктують, а, скоріше, доповнюють один одного.

Така дама одночасно і чарівна, і нестерпна. Набагато частіше, чого інші знаки Зодіаку Близнюки слідують своїм настроєм та роблять щось тільки тому, що їм так захотілося прямо зараз.

В характері жінки, народженої під цим знаком, бути часто на увазі, вести яскравий і активний спосіб життя. Також Близнюкам дуже подобаються нові знайомства, незвичайні люди. Найкраще порівняти таку даму з дитиною в парку атракціонів. Їй хочеться дізнатися і спробувати абсолютно все в цьому житті.

Однак така яскравість і непосидючість таїть в собі одночасно і небезпека. Без нових емоцій і вражень у жінки-Близнюків може розвинутися депресія.

Ще одним недоліком цієї дами можна назвати її легковажність. Іноді вона навіть не помічає, як ображає інших людей або робить щось не те. Також нерідко почуття і емоції затьмарюють їй розум. Скривджена і розлючена Близнючка легко може наговорити гидот, а то і зовсім жорстоко помститися своєму кривдникові.

ДОВІДКА. До Близнюкам відносяться люди, народжені з 21 травня по 21 червня.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Близнюків у любові і любовних відносинах

Парадокс, але союз таких несумісних, здавалося б, знаків, як Телець і Близнюки зустрічається досить часто. Справа в тому, що ці двоє чудово доповнюють один одного, ідеально заповнюючи порожнечу в своєму характері.

У Тельці Близнюки знайдуть не тільки свою опору, але і прекрасного слухача. А бик отримає від своєї жінки яскраві фарби життя, які недоступні його натурі.

ЦІКАВИЙ ФАКТ. Жінці-Близнюкам дуже подобається, як Телець ремесленничает. Для неї це ніби прояв магії. Коли з-під рук простої людини з’являється щось цікаве і прекрасне.

Також вразливим Близнюкам буде до вподоби мужня суворість Тільця, який завжди прийде на допомогу, вирішить всі проблеми і «візьме на ручки». Навіть якщо на годиннику 2 ночі.

Для Тельця ж його дама цілком здатна стати Музою або навіть наріжним каменем його життя.

Загалом, це прекрасний союз пристрасті і спокою.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Варто відразу сказати, що успіх шлюбу і міцність шлюбних уз в цій парі буде цілком залежати від жінки. Тому що саме її поведінку визначить, як довго проживе шлюбний союз. Чоловік завжди буде вірний своїй дружині і зробить все, щоб зберегти сім’ю.

Якщо для Близнюків, заміжжя буде черговим веселим пригодою і спробою отримати новий досвід, то, на жаль, шлюб швидко розпадеться.

Але, якщо вона усвідомлює свої почуття до обранця, побачить всі переваги спільного життя, то вийде практично ідеальна осередок суспільства. Але для цього обом подружжю доведеться докласти певні зусилля.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

З урахуванням усього вищесказаного це може здатися несподіваним, але Телець є одним з найбільш сексуальних знаків Зодіаку.

Це, звичайно ж, не може не радувати Близнюків. У характері цієї жінки також постійний пошук нових способів задоволення своїх сексуальних фантазій і потреб.

Телець і Близнюки ідеально сумісні в ліжку. Але потрібно пам’ятати, що рішення проблем і закінчення сварок таким чином не принесе цим двом нічого хорошого. На відміну від інших знаків Зодіаку, їх проблеми і скандали нікуди не подінуться, а лише спалахнуть з новою силою.

НА ЗАМІТКУ. Тому, можливо, Близнюкам і Тельцю варто зовсім обмежити своє спілкування виключно сексом. Але в цьому випадку їм потрібно відразу погодитися з тим, що подальшого розвитку відносин не буде. Інакше все може закінчитися розбитим серцем одного з партнерів.

Телець-чоловік і Близнюки-жінка на роботі і в бізнесі

Професійні відносини Близнюків і Тельця дещо складніше. Обидва можуть бути прекрасними начальниками і настільки ж хорошими виконавцями. Багато чого буде залежати від конкретної особистості.

Наприклад, якщо в характері Близнюків переважає мінливість і вічне метання з крайності в крайність, то навіть такий старанний працівник Телець не зможе нічого зробити. Бізнес буде приречений.

Навпаки, якщо в характері Близнюків азарт і натхнення, то в парі з Тельцем вони здатні звернути гори. Жінка-начальник завжди знайде витончене рішення проблеми, а чоловік-підлеглий в точності втілить його в життя.

Коли начальником буде чоловік-Телець, то багато чого буде залежати від того, скільки свободи він дає своїм підлеглим. Якщо він звик тримати їх у шорах, то Близнюки швидко погаснуть і перетворяться в безініціативну сіру мишку.

А ось, коли бос тільки намічає основний шлях, надаючи своїм підлеглим можливість самостійно знайти потрібну відповідь, то Близнюки проявляють свої кращі якості.

НА ЗАМІТКУ. Партнерські відносини у цих знаків складаються важко. Справа в тому, що вони по-різному трактують умови співпраці. Там, де Телець буде слідувати встановленим правилам аж до коми, Близнюки будуть орієнтуватися на своє розуміння договору.

Сумісність у дружбі

Справжня щира й міцна дружба майже неможлива між цими знаками, тільки, якщо людей пов’язує спільне минуле. В інших випадках чоловік і жінка взаємно вважати один одного трохи «чудернацькими». Особливо це проявляється, коли обидва довго знаходяться в одному колективі. Наприклад, на одному курсі в університеті і т. д.

НА ЗАМІТКУ. Тому, якщо ви шукаєте собі в супутники життя саме Тельця або саме Близнюків, вам варто вийти за коло свого спілкування в пошуках партнера.

Позитивні сторони сумісності

Серед плюсів союзу можна виділити такі:

  • Близнюки – самий балакучий знак, а Телець – один із самих мовчазних, але зате прекрасний слухач.
  • Знаки добре доповнюють один одного.
  • У них практично ідеальна сексуальна сумісність.

Як бачите позитивних сторін не дуже багато, зате це дуже важливі, можна сказати, основоположні пункти в побудові стосунків між цими знаками.

Негативних сторін налічується трохи більше, але це більш дрібні проблеми, які цілком можна вирішити.

Негативні сторони спільної діяльності

Іноді різниця в характерах та світовідчутті все-таки може давати свої плоди. Якщо почуття занадто слабкі, то всі протиріччя оголяться.

Телець буде вважати жінку витає в хмарах і не здатною для побудови довгих відносин, а Близнюки, навпаки, побачать в чоловікові зануду і скупердяя.

ЦІКАВО! При цьому обидва будуть абсолютно праві в своїх висновках.

Також негативно може вплинути на відносини різниця у віці. Якщо жінка буде набагато молодше свого чоловіка, то пара протримається недовго. А ось, якщо дама буде ровесницею або навіть трохи старша за свого супутника, то у цього союзу буде хороше майбутнє.

Ще до негативним сторонам варто віднести різне ставлення до матеріальних благ і грошей. Для Близнюків – це всього лише «фантики». Вони рідко цінують їхню справжню вартість.

Такий підхід просто вражає Тільця, який кров’ю і потом здобуває собі прожиток і кращі умови для життя. Для нього гроші і багатства – це не розкіш, а лише плоди своєї наполегливої праці. І наскільки важко він їх отримав, настільки ж важко він з ними розлучається.

Що потрібно знати один про одного

Телець дуже любить роботу руками. Він просто обожнює столярувати, теслярства, що-небудь будувати, ремонтувати, удосконалити. Ремесло – це його стихія. З іншого боку, часто такому чоловікові буває тісно й незатишно в офісі, в сорочці та краватці. З куди більшим задоволенням Телець працює «на землі».

Постійне напруження і проблеми можуть розвинути у Тельців заздрість і жадібність.

Щоб не давати владу власним демонам, Тельцю варто більше працювати руками. Можна зробити собі невеличку майстерню в гаражі або на балконі. Це заспокоює.

ВАЖЛИВО! У разі наявності перелічених вище проблем жінці потрібно поговорити зі своїм чоловіком. Навіть не дивлячись на зовнішній спокій, всередині він збентежений і приголомшений. Його потрібно заспокоїти, показати, що його люблять і цінують.

Про Близнюках важливо знати, що їм постійно потрібні свіжі враження. Ці жінки фізіологічно не переносять рутини і монотонної роботи.

Також Близнюків важко назвати врівноваженими і зразками спокою. Іноді їх по-справжньому зриває з гальм. У такі моменти вони здатні творити зовсім не властиві для себе речі.

ВАЖЛИВО! В цьому випадку чоловікові варто проявити всю свою витримку і характер, щоб не зірватися у відповідь. Крім того, доведеться доглядати за своєю дамою, щоб вона не накоїла дурниць.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Цій парі варто побоюватися своїх демонів і темних рис характеру. Їм дуже важливо якомога більше говорити один з одним.

Також величезна небезпека полягає в різниці їх характерів. Якими б сильними не були взаємні почуття, у спільному житті вони часто будуть ставити один одного в глухий кут нерозумінням поведінки партнера. У цьому випадку можна порадити бути терпиміше один до одного.

Ще одним каменем спотикання можуть стати гроші. Близнюки трохи марнотратні, а Тельці, навпаки, занадто скупі. Тут можна сказати тільки одне: великі витрати краще планувати і здійснювати разом після обговорення. А ось особисті витрати краще не контролювати зовсім. Це найбільш прийнятний компроміс, який в рівній мірі влаштує обох партнерів.

Від чого залежить добробут пари?

Благополуччя Тельця і Близнюків залежить, в першу чергу, від їх здатності закрити очі на недоліки своєї другої половини.

Зациклюючись на мінуси, партнери неминуче самі зруйнують свою пару.

Тут же варто згадати про таку річ, як «ведення рахунку». Коли кожен починає рахувати, скільки саме він вклав у відносини. Якщо з’ясовується, що «більше», то друга половинка автоматично стає боржником». На жаль, цим страждають багато пари. А адже відносини – це не бізнес і не товарно-грошовий обмін. Віддаючи, ви повинні робити це з щирих мотивів, а не з бажання отримати назад більше.

Не менш важливо обговорювати проблеми. Замикаючись в собі, ви лише подпитываете свої образи на партнера. У результаті невелика сварка перетворюється в прірву нерозуміння. Розмовляючи, ви краще формулюєте свої претензії і вимоги до партнера і отримуєте шанс вислухати його точку зору. Тільки таким чином можна знайти грані дотику, відшукати розумне рішення проблеми.

Також не варто забувати про темні сторони характеру один одного. Телець іноді може бути дуже жорстким і навіть жорстоким. Не раз може проявитися його жадібність, ревнощі, злопам’ятність. Близнюкам теж варто притримати своїх демонів. Природна подвійність їх натури може заплутати прямолінійного і простого Тільця.

Тим не менш, пару Тільця-чоловіки і Близнюків-жінки можна назвати благословенною зірками. Якщо ці двоє не будуть самі руйнувати своє щастя, то у них все має вийти.

Висновок

Вибираючи собі партнера за знаком Зодіаку, пам’ятайте, що все залежить виключно від вашої взаємної симпатії і бажання працювати над відносинами. Навіть несприятливий прогноз зірок можна подолати, відчуваючи щирі почуття до своєї другої половинки. І, навпаки, навіть за найсприятливішого прогнозі пара буде приречена, якщо кожен буде прагнути перетягувати ковдру на себе і не приймати точку зору партнера.

Сонник - тлумачення снів