Рак-чоловік і Рак-жінка: сумісність в любові, шлюбі, роботі, дружбу

Всі звикли до того, що в більшості випадків пара утворюється з двох різних знаків, наприклад: Козеріг і Скорпіон, Діва і Овен. А як щодо пар з однаковими знаками Зодіаку?

Як два Раку будуть відчувати себе разом? Як складеться їх союз? Адже і чоловік, і жінка неймовірно сильно піддані впливу настрою. Вони проживають свої емоції настільки сильно, наскільки це взагалі можливо. Зате почуття, які відчувають Раки, напевно непідвладні іншим. Також унікальною особливістю Раків є сильна схильність місячним циклам (швидше за все, тому вони і відчувають всі в тисячу разів сильніше).

Особливості знаку Рак

З самого дитинства Раки відрізняються від інших дітей. Їх ніби розриває суперечливими почуттями. Вони буквально народжуються з хорошою уявою, вмінням добре розуміти те, що відбувається, вникати в ситуацію і реагувати на найменшу зміну. З самого раннього віку Раки відрізняються почуттям такту і особливою делікатністю. Також одним з позитивних якостей є їх феноменальна пам’ять. Раки розумні, добрі і эмпатичны.

До негативних якостей дитини-Рака можна віднести їх підвищену чутливість і емоційність – це проявляється ще в дитячому віці. У таких дітей підвищена сугестивність, страх до всього і вся. Тому Раки з самого дитинства дуже приховані і образливі.

ВАЖЛИВО! Для того, щоб виростити спокійного, врівноважено і життєрадісного дитини-Рака, надзвичайно важлива обстановка всередині будинку. Якщо він відчує недолік уваги з боку дорослих, то замкнеться в собі. Також батькам не варто намагатися з’ясувати стосунки при дитині – такий жест вони сприймуть дуже болісно.

Дорослі Раки володіють неймовірною емпатією. Буквально з перших слів і жестів людини вони можуть зрозуміти які почуття мучать людини, і які думки відвідують в даний момент. Раки дуже сильні і тонкі психологи, своєю поведінкою і діями вони можуть підбадьорити, поспівчувати і наставити на шлях істини абсолютно незнайомої людини. Раків дуже складно ввести в оману, але легко образити. Буквально неправильний жест чи погляд може вдарити по їх тонкої душевної організації.

Чоловіки-Раки

Такого чоловіка дуже легко виділити з усіх інших. Просто чоловік-Рак несвідомо виділяється з усіх інших. Головна його відмінність – це живий, рухливий і гнучкий аналітичний розум, який помітний відразу. Завдяки розуму, а також психологічним навичкам, дарованим природою, чоловік-Рак вміє ставити цілі і в дуже швидкому темпі досягати їх.

Такі чоловіки дуже рідко бувають бідними, в чому їм часто допомагає вміння логічно мислити і грамотно розподіляти час. З боку Чоловіки-Раки здаються жорсткими, сильними і консервативними особистостями. Однак коли в душі Раків селиться любов, то їх зовнішня оболонка змінюється буквально в лічені хвилини. На відміну від інших чоловіків, Раки цілком віддаються любові і забувають всю свою владність і логічність розуму.

Жінки-Раки

Така жінка – просто справжня «мати Тереза». Вона надзвичайно жалісливо, добра і справедлива. Жінка-Рак теж має досить непоганим розумом, однак найчастіше намагається прислухатися до своїх емоцій та інтуїції. Вона звикла допомагати, підтримувати і м’яко наставляє на істинний шлях. Саме тому з таких жінок виходять прекрасні психологи та вчителі.

Жінка-Рак дуже залежна від любові, тому радикальні феміністичні ідеї її не зачіпають ні крапельки. З самої юності вона шукає підходящого чоловіка, з яким вона зможе прожити бурхливу і щасливе життя. До свого партнера вона дуже вимоглива і іноді навіть занадто різання, але при цьому дає йому дуже сильний життєвий імпульс. Сенс життя для жінки-Раку – її діти, яких вона виховує добрими, надійними і розсудливими людьми. Її любові і енергії так багато, що вистачає на найближчих родичів, і на чоловіка, і на дітей, і навіть домашніх вихованців.

Сумісність двох Раків в любові і любовних відносинах

Така пара чисто теоретично дуже малоймовірна. Два Раку можуть дружити протягом десятиліть, чудово розуміти один одного і навіть не здогадуватися, що між ними зародилося одне з найпрекрасніших взаємних почуттів. Однак якщо вони зізналися у цій любові собі і один одному, їх чекають чудові і цікаві відносини.

Основою таких відносин є їх тонка натура і приголомшлива здатність бачити почуття інших людей. Їх головна суперспособность – бути психологом один для одного, творить чудеса. Раки розуміють один одного з півслова і відчувають, що ж потрібно партнеру в даний момент. Іноді їм навіть не потрібно розмовляти, а лише подивитися один одному в очі – і вони все зрозуміють.

Проте все здається прекрасним і райдужним тільки на перший погляд. Гарні, міцні і довговічні відносини можуть бути тільки між впевненими в собі і хоч трохи відбулися в житті Раками. У людей, які незадоволені собою, своїм оточенням або роботою, часто змінюється настрій. А, як відомо, настрій Раку – дуже дивний і суперечливий предмет.

Якщо ж і чоловік, і жінка-Рак повністю відбулися і реалізувалися, то між ними можливі серйозні, якісні та тривалі відносини. Обидва Раку дуже сентиментальні і романтичні до жаху. Тому чоловік буде постійно задаровувати свою обраницю квітами, а вона постійно буде балувати його кулінарними шедеврами. Цукерково-букетний період двох Раків може розтягнутися на кілька років або навіть десятиліть.

Відносини двох особистісно зрілих Раків нагадують дуже красиву і романтичну мелодраму. Він не приховує своїх почуттів та емоцій, як інші чоловіки, адже прекрасно розуміє важливість чуттєвої частини для прекрасної половини. Жінка намагається не будити в своєму обранцеві ревнощі або злість. Вона завжди ніжна, турботлива і легка на підйом. А вдвох вони прикрашають життя один одного і роблять її краще спільними зусиллями.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Якщо два Раку створюють нову осередок суспільства, то їх майбутнє залежить тільки від їх досвіду і вміння працювати зі своїми почуттями.

В основному і чоловік, і жінка-Рак – дуже і домашні сімейні люди. Вони не люблять гучні тусовки і масові збіговиська. Навіщо їм виходити в світ і витрачати свій дорогоцінний час на інших, якщо можна присвятити його один одному. У цій подружній парі панує справжня сімейна ідилія, адже все що потрібно цим двом, вони знайшли один одного. Таку парочку за очі обговорюють і намагаються зрозуміти мотиви їх поведінки, проте двом пов’язаним подружніми узами Ракам все одно на плітки і заздрість.

Родина двох Раків живе за старою, споконвічно російської моделі сім’ї. Чоловік є захисником, охоронцем і годувальником сім’ї. Він забезпечує своїх близьких людей, а вдома отримує підтримку і повну віддачу з боку домочадців. Дружина веде весь домашній побут, облаштовує затишок і комфорт. Вона не прагне працювати, а кайфує від своєї ролі домогосподарки. Зазвичай в родині двох Раків народжується дуже багато бажаних дітей. Завдяки своїй безпосередності і легкості батьки легко знаходять спільну мову з дітьми, і тому в їх домі панує цілковите взаєморозуміння і любов.

ВАЖЛИВО! В сім’ях чоловіка-Рака і жінки-Рака дуже рідко відбуваються великі сварки. Але результатом такого роду конфліктів є розлучення. Раки дуже ранимі і вперті, тому їм важко йти назустріч один до одного. Тому, перш ніж допускати великі з’ясування відносин, необхідно сісти і поговорити. Краще запобігти серйозні проблеми, ніж страждати від наслідків.

Сумісність знаків Зодіаку в сексі

Де-де, а в цій частині взаємовідносин два Раку дуже підходять один одному. Вони мають дуже схожу багату фантазію, тому завжди відкриті до експериментів. Вони люблять відчувати ейфорію і блаженство від інтимної близькості. І чоловік, і жінка-Рак дуже люблять приносити задоволення партнеру, тому обидва кожен раз будуть отримувати просто райська насолода.

Раки не схильні під час сексу представляти когось іншого. Якщо вони лягли в одне ліжко з людиною, то він для них найкращий і не має недоліків.

Рак і Рак на роботі і в бізнесі

Сумісність у бізнесі чоловіка-Рака і жінки-Рака дуже і дуже висока. Вони обидва – ніби не від світу цього. Їх не цікавлять звичайні види діяльності. Вони люблять навчати, творити, надихати і діяти. Тому сфери, в яких Раки повністю відкриваються і готові творити і розвиватися – це коучинг, викладання, психологія. Також вони готові розвиватися і в творчій сфері – музика, кіно, живопис, а також сфера розваг. Вони готові віддавати себе людям і буквально підписуються їх позитивною енергетикою.

Тандем двох Раків дуже продуктивний і плідний. Вони дуже швидко знаходять спільну мову і починають дружити. Вони ніколи не конкурують, а лише підтримують один одного і допомагають у складних моментах.

Сумісність у дружбі

Дружити чоловікові і жінці-Раку набагато легше і логічніше, ніж зустрічатися або жити разом. Вони часто відзначають один одного ще до знайомства і підсвідомо тягнуться один до одного. І справа тут не в магічних флюїди або ж феромони. Вони бачать один в одному схожу, споріднену душу.

Двом Ракам дуже легко і вільно спілкуватися. Вони підсвідомо відчувають проблеми один одного, тому готові допомогти, порадити, підтримати, вирішити проблему або ж просто захистити. Вони можуть спілкуватися без допомоги слів – лише інтонації, жесту або погляду достатньо для розуміння.

Позитивні сторони сумісності

 • Вірність один одному. Два Раку дуже передані один одному. Свого партнера вони вважають своїм кращим другом, своїм вибором, тому вважають зраду жахливим вчинком. Змінити їм не дає почуття власної гідності
 • Відсутність вільних відносин. Вони не стануть зустрічатися тільки заради сексу – Раки завжди налаштовані серйозно. Якщо вони починають відносини, то це значить, що вони хочуть одружитися, завести дітей і провести все життя пліч-о-пліч саме з цією людиною
 • Романтика. Це невід’ємна частина характеру Раків. Вони ніжно, дбайливо і співчутливо ставляться один до одного. У їх відносинах постійно присутні ніжність, приємні сюрпризи та квіти.
 • Взаєморозуміння і підтримка. Вони прекрасно розуміють почуття і справжні мотиви вчинків одне одного. Вони не брешуть і не приховують свої слабкості, а отримують любов і розуміння.
 • Загальні інтереси. Чоловік-Рак і жінка-Рак завжди раді спільному проведенню часу. Їм ніколи не буває нудно. Завдяки своїм дивним, але цікавим захопленням, вони можуть постійно бути поруч, базікати про все і не втомлюватися один від одного.
 • Негативні сторони спільної діяльності

  У Раків існує тільки один мінус у взаєминах – це їх уразливість. Вони дуже схильні постійним перепадами настрою, і ризикують зриватися на своїй другій половинці.

  ВАЖЛИВО! Ракам необхідно навчитися контролювати свої емоції і настрій, щоб не втратити любов. Як чоловіки, так і Жінки-Раки дуже горді і не стануть терпіти емоційні зриви на себе.

  Що потрібно знати один про одного

  Перш ніж вступити у відносини, Ракам необхідно ближче пізнати один одного. Звичайно, вони мають спільні риси характеру, але в різних ситуаціях вони розкриваються по-різному. Чоловікові потрібно знати про вимоги жінки до доходу, а жінці – про ідеальну модель сім’ї чоловіка.

  Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Варто побоюватися надмірної ревнощів партнерів. Раки настільки ревно ставляться до своєї другої половинки, немов вона є їх особистою власністю. Тому вони можуть копати минуле партнера, дізнаватися про всі подробиці, а потім ревнувати до цих подій. Розумом вони будуть розуміти всю абсурдність ситуації, але не зможуть нічого з цим зробити. Тому Ракам слід опрацьовувати свою невпевненість у собі й негативні установки самостійно, а в запущених випадках – з психологом.

  Від чого залежить добробут пари?

  Щасливе майбутнє є тільки у тих пар двох Раків, які успішно реалізувалися в житті і не мають до неї жодних претензій. В іншому ж випадку все піде не так гладко, як хотілося б.

  Висновок

  Варто пам’ятати, що щастя конкретної пари залежить від роботи над собою конкретних людей.

  Варто пам’ятати, що щастя знаходиться у Ваших руках. І в будь-контролюйте себе.

  Сонник - тлумачення снів