Риби-чоловік і Близнюки-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі

Чи вірите в сумісність людей по знаку зодіаку? Читаєте гороскоп на кожен день або скептично ставитеся до астрології? У будь-якому випадку, незалежно від нашої думки є ціла наука, завдяки якій можна дізнатися, чи підходить партнер для спільного життя, які у нього є переваги і недоліки, як правильно себе вести для створення і збереження міцної сім’ї. В статті мова піде про жінок-Близнюків та чоловіків-Риб: що між ними спільного, можливий шлюб, які чекають сексуальні і дружні відносини.

Особливості знака Риби (19 лютого – 20 березня)

Стихія: Вода

Планета: Нептун

Камені-талісмани: Аквамарин, Аметист, Перли, Місячний, Опал

Люди, народжені під цим знаком часто мовчазні, люблять «покопатися в собі», інтроверти. У Риб є унікальна здатність – вміння пристосовуватися до будь-яких життєвих обставин, цей знак здатний отримувати вигоду навіть з самої не простій ситуації. Відрізняються добродушністю і милосердям, завжди раді допомогти, підтримати і вислухати. Риби відчувають настрій інших людей, від цього їх практично неможливо обдурити. Справжні мрійники, проте живуть не тільки в своїх фантазіях, але здатні наполегливо рухатися до поставлених цілей.

ВАЖЛИВО! Даний знак швидко переймає звички суспільства, в якому знаходиться. Не любить виділятися з натовпу і харчується енергетикою соціуму, тому Рибам слід ретельно ставитися до вибору роботи і компанії в цілому.

Вони не терплять заборон, встановлених рамок і обмеження дій, Риби знають, що можуть багато чого досягти, тому припинять контакт з тими, хто намагається ущемити їх права і диктувати свої умови.

До негативних рис характеру належать: лінь, невпевненість, їм складно самостійно зробити вибір, тому можуть дозволити зробити це за себе, важко вирішуються на кардинальні зміни.

Риби і романтичні відносини

У більшості романтичні натури, бажають зробити свою другу половинку якомога щасливіше і розчиняються в коханій людині повністю. Вміють любити по-справжньому, без користі, а тільки з щирим бажанням оберігати, допомагати, забезпечувати і піклуватися. Але, якщо трапилася необроблена любов чи зраду, можуть закритися в собі і більше не вступати в серйозні стосунки.

Риби і робота

Даного знака підходять професії, пов’язані з творчістю, адже їх фантазії можна тільки заздрити! А доброта і загострене почуття жалю підштовхує Риб до вибору роботи в сфері благодійності або наданні медичних послуг. Ці якості сприяють вибору спеціальності у сфері психології чи педагогіки.

Риби і гроші

Фінанси найменше хвилюють даний знак. Вони не вміють відкладати і раціонально витрачати гроші. Бачать сенс у зароблянні тільки заради отримання нових емоцій, тому з задоволенням витрачають на подорож, похід в кіно, театр, зустрічі з друзями та інші захід, де зможуть отримати позитивні емоції.

Особливості знаку Близнюки (22 травня – 21 червня)

Стихія: Повітря

Планета: Меркурій

Камені-талісмани: Обсидіан, Яшма, перли, Агат

Близнюки – невичерпний потік енергії, безліч думок та ідей, вони мають веселим характером і чудовим почуттям гумору, відрізняються прагненням до вивчення нової інформації. Легко виходять із зони комфорту і швидко втомлюються від сірих буднів, потребують постійному русі вперед. Можуть «викрутитися» з будь-якої незручної ситуації. Завжди намагаються в людині побачити спочатку хороші риси характеру, однак, будучи чудовими психологами, легко «читають» інших людей і заздалегідь знають про їхні наміри. Здатні щиро розділити чужу радість і надати потужну підтримку у важкій ситуації, не дозволять впасти в депресію і допоможуть знову знайти сенс життя.

До негативних якостей характеру належать: постійне бажання критикувати, різкі висловлювання і втручання в життя інших. Близнюки люблять «покопатися» в чужій білизні, а пізніше обговорити це зі знайомими.

Близнюки і романтичні відносини

Народжені під цим знаком пристрасні й імпульсивні натури, але партнерам може не вистачити ласки і ніжності. Їх важко зацікавити в плані романтичних відносин, і ще складніше домогтися взаємності. Однак Близнюки з особливим трепетом ставляться до сімейних цінностей і вміють створювати затишок. Вони «командні гравці», тому завжди допоможуть другій половинці в будь-яких питаннях, вміють підтримати, повернути віру в себе і спровокувати на героїчні вчинки.

Близнюки і робота

Даний знак відрізняється лідерськими якостями, швидко засвоює нову інформацію і педантично доводить до кінця кожну розпочату справу. Легко адаптується в новому колективі, однак можуть виникнути труднощі із-за бажання завжди «перетягнути ковдру на себе». Воліє виконувати роботу, швидко приносить плоди і не влаштовує працювати на перспективу. Потребує постійної зміни діяльності і отримання яскравих вражень, тому підходять такі професії як: рекламний агент, аніматор, журналіст або інтерв’юер, блогер, артист. Близнюки дотепні, відрізняються прекрасно розвиненими літературними здібностями і мають багату уяву. Реалізовуються як підприємці, письменники або вчені.

Близнюки і гроші

Близнюки звикли жити сьогоднішнім днем і ні в чому собі не відмовляти, адже за їхньою логікою завтра може і не настати. Не шкодує грошей на себе і близьких, люблять якісні речі, дорогі напої і веселе проведення часу. Люди, що живуть емоціями, від того у близнюків частенько можуть утворюватися «дірки» в бюджеті, але завдяки кмітливості та здатності миттєво приймати рішення вони з легкістю заробляють гроші.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Близнюки в любові і любовних відносинах

Вкрай рідко, коли між жінкою Близнюками і чоловіком-Рибами утворюються любовні відносини. Вся справа в кардинально різних темпераменти. Вона хоче божевільних вчинків, визнання в любові і конкретних дій, він може довго соромитися з нею завести розмову. Близнюки не люблять невизначеності і, якщо вони не відчують, що ними щиро захоплені, навіть не будуть з’ясовувати і розбиратися в дрібницях, а Риби так і не пересилив свій страх і можуть залишитися в ролі таємного шанувальника.

Однак, у разі взаємної симпатії та налагодженого контакту даний союз вибудовує збалансовані відносини, в яких партнер відповідає за романтичний аспект, побачення, надійність, а союзниця дарує життєву енергію, що підштовхує Риб на героїчні вчинки.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Успіх спільного життя залежить від віку представниці повітряної стихії. Вся справа в тому, що вона тільки до сорока років може стати розсудливим і потребує банальному жіноче щастя. До цієї вікової позначки супутниця може бути «не по зубах» Рибам, так як вона дуже вимоглива, хоче отримувати швидкий результат, жадає героїчних вчинків і гучних доказів любові. На першому місці стоїть кар’єра і постійний саморозвиток, у той час як представник водної стихії живе спокійним і розміреним життям.

З віком Близнюки стають більш спокійними і розміреними, вони вже не женуться з тією шаленою швидкістю за новими перспективами, віддають перевагу тихі сімейний вечора, душевні розмови, уникають конфліктних ситуацій і з’ясування відносин – як раз все, що може їй забезпечити Риба.

Партнери люблять домашній затишок і здатні разом створювати, підтримувати його роками. ВАЖЛИВО, щоб відносини влаштовували жінку, так як саме від її настрою залежить яким буде спільне майбутнє. Риби, навіть якщо їм щось не подобається, готові мовчати і чекати з розумінням змін.

Якими будуть батьками?

У плані батьківських обов’язків цим двом знакам немає рівних. Жінка Близнюки стає прекрасною матір’ю, здатної гідно виховувати дитину, їй вистачає мудрості бути в міру суворої і в теж час вирішувати багато своєму чаду, при цьому вибудовуючи відносини не тільки мати і дитина, але і ставати кращою подругою для свого продовження. Чоловік Риби – прекрасний, турботливий, стриманий батько, який з трепетом ставиться до свого дитині. Він зможе вислухати, підтримати і направити на шлях істинний. У цій родині в плані батьківського виховання стає головною жінка, яка може проявити суворість, батько ж – кам’яна стіна, за якою спокійно і безпечно.

Варто відзначити, що Риби з особливою увагою ставляться до своєї вагітної супутниці і як тільки дізнаються, що незабаром стануть батьками, починають як моральну підготовку, яка полягає в читанні і вивченні нового матеріалу, так і матеріальну, знаходячи нові способи для заробітку.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

У сексі жінка Близнюки і чоловіки Риби практично не сумісні. Йому подобаються ніжні дотики, вона ж воліє пристрасть і екстрим, любить пробувати нові пози і не боїться експериментувати, бажає в сексі грубості і трохи розбещені. Емоційні та чуттєві чоловіки цього знака не звикли до напруження відносин, і будуть відчувати дискомфорт і неспроможність поруч з гарячою жінкою, вона навіть може здатися йому занадто вульгарною.

Однак, завжди є винятки, і цей союз може доповнити один одного. Адже в ліжку опинилися два подвійних знака, що розкривають свою багатогранність в необхідних ситуаціях. Він підкорить своєю ніжністю, турботою і здатністю приносити справжнє задоволення, партнерка дасть Рибам ту пристрасть і жіночність, яка буде порушувати його раз за разом.

Риби чоловік Близнюки і жінка на роботі і в бізнесі

Риби і Близнюки вважаються найкращими союзниками в плані професійної діяльності. Обидва володіють чудовою фантазією, відрізняються умінням нестандартно мислити і підлаштовуватися під ситуації, що мають аналітичний склад розуму і постійно генерують ідеї. Переваги дуету полягає у невичерпної енергії Близнюків, їх безстрашність і бажання досягати більшого, а Риби доповнюють своєю старанністю і прагненням доводити справу до кінця. Чоловік у цій ситуації виступає в ролі виконавця, на якого можна покластися і знати, що він не підведе, жінка ж зможе вести ділові переговори, так як знає підхід до будь-якій людині.

УВАГА! Для дійсно злагодженої роботи, необхідно Близнюкам і Рибам грамотно розподіляти ролі, так як темперамент кардинально різний, тому кожен повинен відповідати тільки за свої обов’язки.

Вона буває часом занадто різкою і не боїться висловлювати свою думку, не любить нудну діяльність, не відрізняється старанністю і швидко перегорає, це свого роду вічний двигун, якому потрібна зміна «картинки» і швидкий результат.

Риби ж люблять спокійну діяльність і щоб їх не відволікали, не лізли в робочі моменти і не коментували виконану роботу, не переносять, коли підганяють або ставлять жорсткі рамки, детально вникають в кожну дрібницю.

Недоліком союзу може стати час від часу прокидається бажання «ухилитися» від обов’язків і перекласти відповідальність на партнера – в цьому вони неодмінно схожі.

Сумісність у дружбі

Риби і Близнюки можуть стати кращими друзями. Обидва знака вміють співчувати і підтримувати, не переносять брехні і зради, мають схожі погляди на життя і захоплення, безкорисливі і чуйні. Вона любить багато говорити і аналізувати, жадає уваги, почуття переповнюють її і про них необхідно з кимось ділитися, він же – зможе вислухати, не перебиваючи і без засуджень, знайти кого-то уважніше, ніж Риби, практично, неможливо. Він спокійно ставиться до її дитячої безпосередності і навіть дрібних витівок.

Рибам також комфортно перебувати в дружньому союзі з Близнюками, адже саме повітряний знак вміє, у разі необхідності, повернути віру в себе, підштовхнути до дій, допомогти прийняти складне рішення, дати ту життєву енергію і радість, якої так часто не вистачає водного представнику.

Обидва знака не здатні на зраду і не провокують на безпідставні скандали, за рахунок уміння ввести конструктивний діалог між ними рідко, коли можуть виникнути сварки.

Позитивні сторони сумісності

Не дарма ж кажуть, що протилежності притягуються. Якщо ці два знаки будуть мати достатньо мудрості і зможуть не звертати увагу на недоліки один одного, у них вийде гармонійний союз, що має масу достоїнств. ВАЖЛИВО! З допомогою чужих відмінних якостей опрацювати власні слабкі сторони. Чоловік Риби може дати той спокій, якого так не вистачає близнюкам, навчити терпінню та обдумано приймати рішення. Супутниця повітряної стихії буде вічним двигуном у відносинах, відповідати за прийняття важливих вчинків і безстрашно діяти. Обидва партнера люблять фантазувати, відкриті до нових починань, здатні підтримати друга.

Негативні сторони спільної діяльності

Перші труднощі можуть виникнути через те, що Риби сприймають світ більше через почуття, що живуть у мріях, у той час як Близнюки покладаються на сухі факти, з розумом підходять до поставленого завдання, бачать реальність без прикрас і лірики.

Також проблеми з’являються в області часу як такого, так як Риби спокійно пливуть за течією, не люблять встановлювати конкретні терміни і не планують наперед, можуть спокійно сидіти на дивані довгий час, відновлюючи таким чином життєвий ресурс. Близнята, в свою чергу, цінують час понад усе. Для них це одиниця виміру всього – грошей, емоцій та ін. Вони люблять активний відпочинок і тільки в русі бачать сенс існування. Ці характерні риси знаків зодіаку можуть негативно позначитися на загальній діяльності.

Якщо пара не навчитися гармонійно доповнювати один одного і використовувати відмінності в характерах для досягнення загальних цілей – неминучий розрив відносин.

Що потрібно знати один про одного

Особливості, які необхідно знати про Риб:

 • Важко приймають доленосні рішення;
 • Настрій часто залежить від навколишньої атмосфери і людей;
 • Уникають конфлікти і рідко вступають у з’ясування стосунків, їм простіше погодитися з бажанням партнерки;
 • Люблять багато фантазувати і повільно дію в реальності;
 • Часто бувають мовчазні, воліють самотність, відновлюючи таким чином внутрішні сили;
 • Повільні, не терплять, коли намагаються змінити їх життєвий ритм;
 • не прощають зради і брехні.
 • Риби, вступаючи у відносини з Близнюками, повинні знати, що:

 • Часто бувають непередбачувані, від них можна чекати чого завгодно;
 • Люблять лізти в чужі справи, давати поради, контролювати ситуацію і навіть пліткувати;
 • Кажуть тільки правду, за рахунок чого інколи здаються різкими і грубими;
 • Не переносять сірі будні, це люди-свято, які заради позитивних емоцій готові на багато;
 • Швидко «перегорають» і це може ставитися як людям, так і занять;
 • Не терплять вказівок;
 • Воліють бути лідерами на роботі і в сімейних відносинах.
 • Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Близнюкам рекомендується контролювати свої емоції, які часом бувають нестерпними. Незважаючи на те, що люди, народжені під знаком Риби, спокійні і не конфліктні, однак у всіх є межа і навіть вони можуть в один «прекрасний» момент не витримати напору і зміни настрою, жорстко відреагувавши на різкі випади супутниці. Жінці необхідно зрозуміти, що ніхто не повинен терпіти її темперамент і постійні капризи. Їй слід виділити свої кращі риси характеру для збереження зв’язку з Рибами.

  Рибам рекомендується частіше виходити із зони комфорту і не закриватися в собі, адже партнерка може переживати за нього і пропускати негативні емоції через себе, від чого як наслідок пригнічений настрій або нервові зриви. В даному союзі чоловікові варто побоюватися і не допустити того моменту, коли супутниця стане холоднокровно реагувати на мовчання, і якщо це станеться, колишні почуття ой як важко буде повернути! Необхідно розповідати їй про свої переживання, ділитися емоція та ідеями.

  Від чого залежить добробут пари?

  Для розвитку і збереження відносин психологи рекомендують:

 • Зрозуміти по-справжньому характер один одного. Якщо партнери будуть знати, чому друга половинка надійшла тим чи іншим чином, то зможуть з розумінням і без скандалів прийняти дійсність. Це кардинально різні знаки і їхній союз може бути міцним, тільки якщо обидва будуть дорожити стосунками і постійно працювати над їх поліпшенням, а не пускати все на самоплив.
 • Більше уваги приділяти одне одному. Рибам в принципі комфортно знаходиться з самими собою, з-за чого вони можуть не звертати уваги на другу половинку, а Близнюки взагалі настільки діяльні особистості, які не звикли сидіти на одному місці, часто забувають про сімейні обов’язки і другу половинку. Тому даний пункт необхідно контролювати і як мінімум виділяти час на спільні заняття.
 • Висновок

  Багато залежить від людей, і лише мала частка знаходиться під впливом зірок, тому ВАЖЛИВО пам’ятати, що перш за все в будь-якій сім’ї – це розуміння, повагу, гордість за свого партнера, збереження вірності, бажання безкорисливо робити його краще життя. У кожній сім’ї є свої труднощі, але тільки разом можна подолати їх і перевернути цілий світ!

  Сонник - тлумачення снів