Чоловік-Риби і Жінка-Овен: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, дружбу

Риби чоловік і Овен жінка — надзвичайно колоритна, гармонійна пара. Їх характери разюче відрізняються, але зв’язок міцніє з кожним днем, незважаючи ні на що. Він стриманий і повільний, вона запальна й різка. Йому комфортніше перебувати в спокійній обстановці, їй звичніше «йти по головах» заради досягнення заповітної мети. Представники цих знаків зодіаку в тандемі схильні щиро піклуватися один про одного, незважаючи на противагу моралі. Риси подружжя взаємодоповнювані.

Це неймовірно пристрасні, імпульсивні відносини, кардинально і безповоротно змінюють коханих. Вони готові ставати краще заради самих себе, бажають зберегти безмежну довіру і спокій у родині. Овни люблять палко й нестримно, Риби ж відчувають воістину ніжні, лагідні почуття. Їх чекають нелегкі випробування, перш ніж суджені зможуть знайти щастя і зрозуміти, чого хочуть від союзу.

Особливості знака Риби

Риби вміють щиро співчувати і надавати підтримку, ніколи не кидають у біді. На відміну від енергійного Овна, воліють перебувати у світі власних ілюзій, ховаючись від нещадної, нерідко прикрою дійсності.

Сентиментальні, наївні і меланхолійно, часто не впевнені у своїх силах. Абсолютно не здатні конфліктувати, конкурувати і боротися за що-небудь з повною віддачею. Не діляться переживаннями і міркуваннями навіть з близькими друзями. Душевна біль оволодіває ними повністю, але Риби стримують свої пориви, хоч подібне і є помилкою.

Їх не вабить визнання, не приваблюють похвали і заохочення. Вони не прагнуть здійснювати подвиги і проявляти ініціативу, є альтруїстичними і стриманими. Ще одна риса представників водяного знака — довірливість, часом виявляється надмірною і призводить до негативних наслідків.

Чоловікові цього зодіаку складно швидко приймати важливі рішення. Він ніколи не надходить необачно, заздалегідь обдумуючи і прораховуючи кожен крок. Бачачи це, запальна і амбітна кохана може спочатку занудьгувати і розчаруватися, вважаючи благовірного повільним. Пізніше їй доведеться усвідомити, що завдяки такій межах вдасться уникнути різних сварок і недомовок.

Дружина Овен, володіє рішучістю і наполегливістю, зуміє навчити Риб вести себе впевнено і розкуто, проявляючи ініціативу. З нею не буде шансів на занурення у світ привабливих мрій. Вона ні за що не дозволить коханому відректися від реальності.

Особливості знака Овен

Жінка Овен надзвичайно харизматична, наполеглива і рішуча. В чомусь собі відмовляти і упускати особливі можливості для нього в новинку. Має багато ідей і захоплень, але в більшості випадків їх не вдається реалізувати. Вона чесна і прямолінійна, вміє привернути увагу. Є природженим лідером, впевнена у своїх здібностях і непорочне чарівності.

Іноді, всупереч власному бажанню, схильна проявляти безтактність під час висловлювання точки зору. Наполеглива, чого жадає, не зупиняється на досягнутому навіть у разі феєричного провалу. Жінка Овен просто не вважає це можливим і допустимим.

Незважаючи на поведінку керівника, схильна до необдуманих дій. Їй важко стримувати гнів у виняткових ситуаціях, що може виявитися причиною багатьох конфліктів. Овен надходить необачно, керуючись емоціями, а не розумом, і в результаті шкодує про скоєне, коли стає занадто пізно. Представниці вогняного знаку слід було б повчитися розміреності у мудрих Риб. Чоловік навчить її діяти, міркуючи про ймовірні наслідки.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Овна в любові

Доброзичливість і щедрість Риб вражають і приваблюють, хоча такий чоловік по натурі не є організатором. Він шукає підтримки у друзів або рідних, а згодом починає радитися з коханою. Характером жінки Овна, відрізняється впертістю і незалежністю, можна позаздрити. Союз цих знаків спочатку здається нечуваним.

Від Риб не слід чекати ініціативності, навіть якщо цього натурі «пощастить» закохатися до безтями. Той, хто представляє даний знак, буде уявляти зустріч з сподобалася дівчиною, думаючи, що доля виявиться прихильною. У гіршому випадку він постарається забути про своєї прихильності і приховати її. Навряд чи він поквапиться запросити на побачення, навіть будучи безнадійно завороженным.

Однак Овну не слід соромитися, коли мова піде про пояснення в почуттях. Необхідно шанобливо ставитися до переживань майбутнього судженого. Краще дозволити йому звикнути до змін на особистому фронті і надати право вибору.

Жінку Овна можна підкорити лише ненав’язливістю, властивої Рибам. Не варто відразу заводити розмову про спільне життя, потрібно натякнути на зацікавленість і готовність вступити у відносини. Вона буде заінтригована, стане радувати обранця і поважати його. Це прекрасний варіант початку любовної зв’язку.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Шлюб допоможе їм зблизитися і проявити себе. Якщо жінка Овен забезпечує фізичний комфорт, то її чоловік відповідає за душевну рівновагу. Обидва зацікавлені в збереженні сімейного благополуччя. Володарка буйного темпераменту зможе з дивовижним завзяттям вирішувати питання, що вимагають негайного розгляду, і спілкуватися із зовнішнім світом.

Її суджений внесе різноманітність в повсякденне буденне життя. Вони візьмуть активну участь у вихованні дітей, навіть якщо у них виникали конфлікти і розбіжності. Об’єднавшись, представники знаків зможуть навчитися вирішувати соціальні проблеми різного роду.

ВАЖЛИВО! Їм вдасться досягти згоди, якщо вони приймуть один одного зі всіма недоліками, не акцентуючи на них увагу. В їх характерах стільки відмінностей, що без усвідомлення цієї обставини радісна пора зміниться похмурим існуванням і облудою. Обстановка виявиться напруженою.

Побажавши вказати Рибам на їх пасивність, Овен здійснить непоправну помилку і змусить разверзнуться прірва нерозуміння. Вважати відносини завершеними можна і в тому випадку, якщо представнику водяного знака захочеться згадати про затятості своїй пасії.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Досягнувши гармонії і не беручи до уваги відмінності в характерах, любі зможуть ощасливити один одного, вступивши у фізичну близькість. Чоловік Риби наділений винахідливістю і любить експериментувати, жінка Овен, яка звикла домінувати, ніколи не стримує свою пристрасть. Лише вона зможе стати втіленням його давніх фантазій, забувши про тривоги і турботи.

Їх почуття загострені. Ночі обіцяють бути романтичними і незабутніми, якщо суджені не будуть соромитися розповідати про свої бажання і задоволення. Жінка Овен воліє активність і чуттєвість, чоловік Риби жадає емоційних відчуттів. Тим не менш, він не погодиться її позиції, якщо не буде проявлена грубість.

Риби чоловік і Овен жінка на роботі і в бізнесі

Їм посміхнеться удача завдяки тому, що жінка Овен енергійна і орієнтована на досягнення високих результатів, а чоловік Риби вміє виявляти винахідливість і шукати ідеї, визнаючи її першість і вважаючи гідним прикладом для наслідування. Вони зуміють домогтися успіхів, якщо навчаться розподіляти обов’язки і докладуть зусиль, щоб зрозуміти наміри один одного і об’єктивно оцінити наявні можливості.

Щоб не виникло прикрої сварки, їм не слід плутати повноваження. Той, хто завжди був лідером і звик керувати, буде відчувати дискомфорт, слухаючи чужих прохань. З звикли виконувати вказівки ситуація аналогічна. Не можна міняти позиції.

Сумісність у дружбі

Дружба цих знаків буде плідною і тривалою. У них просто не буде можливості нудьгувати. Обом подобається проявляти активність і креативність. Чоловік Риби допоможе своїй подрузі стати більш урівноваженою і підкаже, як себе вести в складні моменти, незважаючи на звичку зникати в напружені моменти. Жінка Овен навчить одного не ховатися від невдач і бути відповідальним.

У Овна і Риб вийде змиритися з недоліками і проблемами одне одного, більш того, з’явиться шанс підвищити планку і швидко зближуватися. Але навіть у випадку неминучого розриву їм, швидше за все, вдасться зберегти невимушене відношення і не почати ворожнечу, адже вони звикли до теплоту спілкування.

ВАЖЛИВО! У них різні інтереси і підхід до життя. Навряд чи ці знаки знайдуть спільні теми для розмови. Тим не менше, між ними ніколи не буде секретів. Основою цього союзу є беззастережну довіру. Воно дозволить Овну і Рибам зблизитися.

Позитивні сторони сумісності

Це один з тих випадків, які називають тяжіння протилежностей. У подружжя, колег або друзів, які ототожнюють водний і вогненний знаки, буде чому повчитися один у одного. Вони по-різному реагували на життєві обставини, тому їх ставлення до чого б то не було не однакове.

З одного боку, це може призвести до розбіжностей, однак слід пам’ятати вислів про те, що магніти з різними полюсами з’єднуються. Поряд з терплячими Рибами Овен почне заспокоюватися, а не схильна до авантюр чоловік навчиться у такої жінки того, що називають невичерпної активністю.

Негативні сторони сумісності

Слабкість кожного з них полягає в невмінні зрозуміти почуття іншого, незважаючи на помітні старання. Особливо важко буде, якщо вони не зможуть примиритися з тим, що є несхожими, і в цьому немає нічиєї вини. Свавільна жінка Овен ніколи не стане підлаштовуватися під інтереси незворушних Риб. Такий чоловік же, навпаки, не зможе довести їй, що не проявляє самостійність і рішучість щодо більш серйозних причин, ніж банальна лінь і слабохарактерність.

Що потрібно знати один про одного?

Жінці-Овну необхідно бути більш терпимою до свого коханого. Вона повинна зрозуміти, що він сильно відрізняється від неї і не володіє наполегливістю, властивій їй. Не можна тиснути на нього, влаштовувати скандали і категорично наполягати на зміні звичок. Взбалмошность і незговірливість тільки піділлють масла у вогонь.

Виправити ситуацію допоможе спокійна розмова про те, що треба перестати робити, щоб у сім’ї панувала блаженство, і на які аспекти особистого життя краще звернути увагу. Це дасть незаперечний поштовх нового початку, якщо відносини здаються безнадійними.

Чоловікові Рибам не впоратися зі своєю пасією, якщо він спробує довести власну правоту, вдавшись до агресії і жорстокості. Замикатися в собі, однак, теж не рекомендується, це просто наблизить відчуження і остаточно відштовхне порывистую кохану. Йому потрібно дозволити Овну розібратися в почуттях, залишити ненадовго наодинці з думками, щоб дати можливість охолонути, після чого зрозуміти, як проявити рішучість і тим самим відновити мир і спокій.

Чого варто побоюватися і уникати?

Потрібно якомога швидше забути про колишньому досвіді любовних зв’язків, особливо якщо колишні кохані мали інші уявлення про сімейний затишок. Сконцентруватися рекомендується на майбутнє, вірніше, на те, що зробить узи прихильності більш тісними. Відволікаючись на минуле, можна остаточно втратити майбутнього.

ВАЖЛИВО! У момент сварки ні в якому разі не можна згадувати про попередніх партнерів, описувати їх звички і робити спроби порівняння. Це покладе край любовному зв’язку, і можна буде продовжити спілкування навіть в якості товаришів.

Від чого залежить добробут пари?

Від терпимості, що проявляється по відношенню один до одного, залежить факт, що визначає, міцні відносини або їм судилося тривати лише кілька місяців, а пізніше розсипатися подібно картковому будиночку. Згода будується на прихильності і готовності допомогти запобігти будь-яку біду.

Жінка Овен і чоловік Риби зовсім різні, це абсолютна і неприваблива правда. Але, орієнтуючись лише на дане судження і змирившись з ним, вони тим більше не отримають задоволення від спільного життя, вважаючи, що з-за цього треба неодмінно перервати любовний зв’язок. Потрібно вміти домовлятися і прислухатися до бажань своєї другої половинки.

ВАЖЛИВО! Якщо ці знаки зосередяться на поліпшенні становища, зрозуміють, що їм не знайти кращого супутника, у них не буде проблем у збереженні благополуччя. Потрібно розуміти, що в будь-якій ситуації, навіть уявній відчаю й безвихідного, важливо вміти надати підтримку, спокійно поговорити і обговорити кожну деталь, незмінно впливає на сімейне життя. Не можна здаватися завчасно, «опускаючи рукави» лише із-за неспівпадання думок.

Висновок

Як би сильно не відрізнялися люди, їх завжди буде об’єднувати воістину прекрасне почуття, преодолевающее і обертає на порох непорушні перешкоди. До нього варто прислухатися, не ігноруючи і не виправдовуючись тим, що темпераменти різняться. Ніхто не повинен замикатися в собі, бояться довіритися коханій людині, очікуючи обвинувачення або зради. Тільки тоді вдасться подолати тернистий шлях, уготований підступною долею, під руку з чоловіком, з яким довіку не захочеться розлучатися.

Якщо стаття була корисна – поділіться їй з друзями =)

Сонник - тлумачення снів