Близнюки-чоловік і Рак-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Незважаючи на те, що з астрологічної точки зору Близнюки і Рак – приклад далеко не найвдалішою сумісності, довгострокові відносини представники цих знаків розвивають часто.

Характер їх завжди неоднозначний – темперамент, життєві цінності, цілі підопічних Повітря і Води розрізняються часом кардинально. Але обопільний інтерес, сильні почуття один до одного і в більшості випадків можливість взаємної вигоди складають надміцний фундамент для створення досить вдалого альянсу.

Сьогодні ми розглянемо відносини усередині цієї пари більш докладно.

Особливості знаку Близнюки

Незалежність і мінливість – ось головні характеристики цього Зодіакального представника, про які слід пам’ятати кожному, хто збирається розвивати відносини з ним. Стихія-Повітря, планета-покровитель Меркурій наділяють людей цього знака живим розумом, неймовірною харизмою, що робить особливо привабливими саме народжених під цим сузір’ям чоловіків. Вони красномовні і привабливі, в лічені секунди чарують своєю життєрадісністю, манерою спілкування.

Близнюки дуже непостійні в смаках і звичках, тому нерідко дивують своєю багатогранністю навіть самих близьких. В оточуючих вони також цінують загадковість натури, цікавий хід думок і незвичайне світогляд. Таким чином, причини сильного тяжіння чоловіка-Близнюків до жінки-Раку стають гранично ясні. Для такого прагматичного реаліста, як він, її надчутливість і багатющий внутрішній світ стають справжнім відкриттям, яке допитливий представник Повітря приймається вивчати з непідробним ентузіазмом.

Особливості знаку Рак

Підопічні Місяця втілюють собою витончену загадку, романтичну таємницю, ключ до якої ці інтроверти нададуть далеко не кожному. Як правило, вони скромні, сором’язливі, але мають найміцнішою внутрішнім стрижнем, сильним, гідним поваги характером.

Рак – натура вразлива, эмпатийная, ласа на все, що приносить хороші емоції. Але природна допитливість ніколи не бере верх над вродженої обережністю. Тому представники цього знаку часто можуть здатися замкнутими і нетовариськими, але насправді їм просто потрібен той, хто не побоїться першим проявити ініціативу і розговорити їх.

Хто ж впорається з таким завданням краще, ніж комунікабельні, завдяки чудово розвиненою інтуїції вміють знайти підхід до всіх Близнюки? На романтичну жінку-Раку справляє незабутнє враження наполегливість і прямолінійність сміливого, креативного чоловіки цього знака, а також його вміння дарувати їй радість, розвивати в ній здатність любити життя у всіх проявах.

Сумісність чоловіка-Близнюків і жінки-Раку в любові і любовних відносинах

Сильне взаємне тяжіння досить часто виникає між людьми цих знаків, обидва залучають один одного своєю емоційністю, комунікабельністю, потребою ділитися враженнями. Здатність тонко відчувати настрій і стан оточуючих кожному з них дозволяє безпомилково вгадувати бажання іншого.

Підвищена увага до особливостей внутрішнього світу партнера має велике значення для обох, тому симпатія швидко переростає в справжнє почуття.

Їх любовні стосунки часто нагадують романтичну казку. Обожнює різноманітність чоловік-Близнюки не скупиться на оригінальні сюрпризи для своєї витонченої коханої. Жінка-Рак у відповідь на дароване їм щастя готова приймати його у всій непередбачуваності, навіть імпульсивності, до пори до часу придушуючи в собі вроджене прагнення до постійності.

НА ЗАМІТКУ. Дійсно, чоловік-Близнюки і жінка-Рак відмінно доповнюють один одного: вона заряджається невичерпним оптимізмом, динамічністю від свого супутника, який під її впливом стає більш чуттєвим, вільною у прояві емоцій. Вони будуть безмежно щасливі, якщо виявляться готові не покладаючи рук будувати і зміцнювати міст взаєморозуміння. Але при відсутності достатньо сильних почуттів та загальних цілей їх відносини можуть стати токсичними і руйнівними.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Коли ж справа доходить до шлюбу, семейноориентированная жінка-Рак більше не може поблажливо ставитися до стійкої нестабільності і “спускати” чоловікові-Близнюкам притаманну йому легковажність.

Вона буде будь-якими доступними засобами намагатися “одомашнити” обранця, зробити з нього зразкового чоловіка і батька, кожну хвилину свого часу посвящающего сім’ї. Необачно розраховувати на те, що волелюбний і комунікабельний представник Повітря відмовиться від регулярного взаємодії з соціумом, періодичних пригод, дозволивши замкнути себе в чотирьох стінах.

ВАЖЛИВО! В такому шлюбі жінки-Раку доведеться або змиритися з роллю одноосібної хранительки домашнього вогнища при соціально активному дружині, щедро ділиться з нею свіжими враженнями, або шукати собі нового чоловіка.

Тотальний контроль, ультиматуми, страждання напоказ проти легкому підопічному Повітря. Йому не потрібна драма, тому спілка за її наявності небезпечно похитнеться.

Чоловікові-Близнюкам в свою чергу не слід намагатися залучити дружину до всіх своїх активностей, у що б то не стало витягнути її з панцира. Йому потрібно навчитися поважати межі зони комфорту дружини заради збереження її внутрішньої рівноваги і сімейної гармонії в цілому.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Для романтичної жінки-Раку інтимна близькість – це злиття не тільки тіл, але і душ двох люблячих людей, наочна демонстрація неймовірної ніжності, глибоких почуттів по відношенню один до одного.

Кілька більш поверхневий чоловік-Близнюки сприймає секс виключно як відмінний спосіб розслабитися, отримати порцію яскравих емоцій. По завершенні процесу йому, як правило, потрібно змінити вид діяльності: почитати книгу, подивитися фільм, відправитися гуляти на свіжому повітрі.

Найчастіше йому чужа властива Раку звичка довго ще в блаженному післясмаку смакувати подію. Крім того, Близнюків весь час тягне на інтимні експерименти і екзотику, Рак ж більш консервативний у постільних звички.

Тим не менш, спільна сексуальне життя у них виходить неймовірно насиченою. Здебільшого вона тримається на самовіддану бажання жінки-Раку задовольняти будь-яку примху свого коханого.

Вона з ентузіазмом погоджується на пропозицію розширити звичні горизонти, знаючи, що якщо буде добре йому, то буде і їй. Чоловік-Близнюки відчуває неземну насолоду, спостерігаючи за тим, як чуттєва партнерка без залишку розчиняється в ньому, дозволяє йому безроздільно панувати в їх ліжку, втілює в життя найсміливіші еротичні фантазії.

Близнюки-чоловік і Рак-жінка на роботі і в бізнесі

Робота в одному колективі не завдає їм особливих незручностей. Вони не втручаються у справи один одного, тому жоден з них не стане заважати іншому. Але і про допомогу тут говорити складно, та як різний робочий ритм, а також поняття про якість проделываемой роботи дають про себе знати.

 • Колеги. Динамічний чоловік-Близнюки намагається в короткий термін оволодіти максимумом інформації, вміє грамотно її застосувати, діє швидко, але природна непосидючість часом заважає йому доводити почате до кінця. Жінка-Рак вибирає для себе набагато більш повільний темп, заглиблюється в суть завдання, не випускаючи з уваги жодної деталі. Вона старанна і наполеглива, але в силу педантичності може дуже довго засиджуватися на одному етапі. Якщо вони навчаться доповнювати один одного – він генерує ідеї, здобуває цінні відомості і пускає їх в оборот, а вона підключається до розпочатого і з притаманною їй ретельністю збирає розрізнений пазл, доводячи до розуму – їх спільні проекти будуть приречені на успіх.

 • Обидва начальники або бізнес-партнери. Якщо цей тандем дасть позитивний результат, то далеко не відразу. Жінка-Рак не є якісне ведення бізнесу без можливості повністю довіряти партнеру, що у випадку з нестабільним чоловіком-Близнюками складно, як перспективні ідеї б він не пропонував. Він дійсно може швидко втратити інтерес до партнерства, спостерігаючи за тим, як довго розважлива партнерка зважує всі “за” і “проти”.
 • Чоловік-Близнюки – начальник, жінка-Рак – підлеглий. Підопічний Повітря чекає від своїх співробітників найвищих результатів у короткі строки. Грунтовної жінки-Раку важко працювати в улюбленому Близнюками режимі багатозадачності, до раптових змін обсягів завдання, коректувань обов’язків “на ходу” вона погано адаптується. Якщо начальник, враховуючи ці особливості, доручати їй завдання, що вимагають посидючості і вдумливості, але не блискавичної реакції, то робота завжди буде виконана в кращому вигляді.
 • Жінка-Рак – начальник, чоловік-Близнюки – підлеглий. Зазвичай скромна і сором’язлива представниця Води, опиняючись на керівній посаді, проявляє себе неймовірно вимогливою і педантичною начальницею. Її Повітряний співробітник – людина творча, встановлення тотального контролю над його робочим процесом створює для нього нестерпні умови праці, що, природно, позначиться на підсумки діяльності. Їй слід давати йому більше свободи дій – це надихне його на вражаючі робочі подвиги.

Сумісність у дружбі

Найчастіше дружба між представниками цих знаків виникає тоді, коли їх зближує якась проблемна ситуація, в рамках якої обом потрібна підтримка чуйного і небайдужої людини. Незважаючи на природну легковажність, чоловік-Близнюки дорожить дружбою, а жінка-Рак відчайдушно потребує надійного товариша.

Вкрай рідко їх об’єднують загальні інтереси, в основному такий альянс тримається на здібності кожного з них в моменти слабкості підтримати іншого. Жінка-Рак дбає і співпереживає чоловікові-Близнюкам, коли той стикається з труднощами. Він же стає для неї гідом по навколишнього світу, з яким вона в силу інтроверсії знайома не дуже добре.

Позитивні сторони сумісності

Розвинена інтуїція допомагає цим людям тонко відчувати потреби один одного, а тому при наявності взаємних почуттів вони здатні створити досить міцний союз. Серед його незаперечних переваг можна виділити:

 • Компенсація відсутніх якостей за рахунок партнера. Вплив Раку збавляє пиху в чоловікові-Близнюках: він стає більш спокійним і грунтовним. Його кохана отримує впевненого в собі людини, здатного навчити її отримувати від життя найяскравіші емоції і взаємодіяти з різними типами людей;
 • Відсутність орієнтації на матеріальні цінності. Обох набагато більше цікавить внутрішній світ свого партнера, а не його соціальний статус і рівень доходу. Ні у жінки-Раку, ні у чоловіка-Близнюків немає наміру самостверджуватися за рахунок супутника, їх зв’язок носить більш піднесений характер, а значить, практично не залежить від зовнішніх факторів;
 • Назавжди залишаються непрочитаною книгою один для одного. Оригінальний чоловік-Близнюки ніколи не перестане дивувати свою романтичну партнерку, вона ж довгі роки буде розбурхувати його уяву прихованої в ній таємницею.

Негативні сторони спільної діяльності

Астрологічно погана сумісність, обумовлена різницею світоглядів, життєвих ритмів, цілей і цінностей, іноді бере своє, тоді серед проблем партнерства будь-якого характеру між жінкою-Рак і чоловіком-Близнюками виділяються:

 • Його легковажність при її серйозності. Близнюки в таких відносинах не зраджує своєму прагненню до незалежності і пригод, в той час як жінка-Рак практично з самого початку орієнтована на спільний побут і сім’ю;
 • Його егоїзм і її недовірливість. У чоловіка-Близнюків на першому місці завжди будуть стояти власні інтереси, навіть якщо він уміло зробить вигляд, що це не так. Це ображає жертовну жінку-Раку, готову на все заради коханого. Її також може зачепити зовсім, здавалося б, невинне вислів або дію, що буде втомлювати легких Близнюків;

 • Його потребу в особистому просторі, її – у проведенні кожної хвилини вільного часу разом;
 • Його жага новизни і спілкування з іншими людьми, її замкнутість і консервативність;
 • Його рухливість і динамічність, її обґрунтованість і неквапливість.

Що потрібно знати один про одного

Жінка-Рак:

 • надзвичайно вразлива, недолік уваги до її почуттів і емоцій з боку партнера згубний;
 • любить розмови по душам, словами надає не менше значення, ніж учинків;
 • турбується про все на світі, чекає відгуку від близької людини на свої переживання;
 • вразливе, достатньо самого незначного приводу для того, щоб почати з’ясовувати стосунки;
 • не егоїстична від природи, але не поважати себе не дозволить нікому;
 • дисциплінована і послідовна, того ж вимагає від оточуючих.

Чоловік-Близнята:

 • понад усе на світі цінує свою незалежність;
 • рішення приймає швидко, але обдумує їх до найдрібніших деталей;
 • легко адаптується до змін, будь-яка обставина може повернути на свою користь, тому ніколи не втрачає оптимізму;
 • зовні непохитний, упевнений у собі, але в душі чутливий, тому потребує підтримки близької людини;
 • якщо іноді надходить некрасиво, то ці дії продиктовані природним егоїзмом, а не ворожістю по відношенню до оточуючих;
 • вважає, що брати від життя потрібно все, що іноді веде до розмитість моральних принципів.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Жінки-Раку не слід надмірно контролювати свого Повітряного супутника, наполегливо привчати його до дисципліни, прищеплювати актуальні для неї цінності. Близнюки не можуть жити під тиском, а тому досить швидко почнуть віддалятися від партнерки. Також їй не варто в кожній дрібниці бачити привід для конфлікту: миролюбний партнер вважає, що життя занадто коротке, щоб витрачати її на драму і негативні емоції.

ВАЖЛИВО! Він не надто сентиментальний, тому при наявності явного дискомфорту, недовго думаючи, вирішить припинити токсичні відносини.

Чоловік-Близнюки не повинен демонструвати, що він дуже швидко може перемикатися з спілкування з жінкою-Раком на інші справи. Для нього це звичайна зміна видів діяльності, вона ж може думати, що занадто стрімке зрушення фокусу уваги викликаний відсутністю належного інтересу до неї. Щоб уникнути конфліктів він повинен бережно ставитися з типовою для неї зміни настрою, щоб не сказати зайвого в моменти її меланхолії.

Від чого залежить добробут пари?

Природно, гармонія в союзі безпосередньо залежить від здатності обох партнерів поважати інтереси один одного. При цьому не буде зайвим знайти захоплення, які виявляться до душі обом, зробивши ставку на загальні якості: комунікабельність і допитливість. Наприклад, регулярно обговорювати отримується ззовні інформацію прочитану книжку, переглянутий фільм і. т. д. Різниця в світогляді народжує різні думки, обом буде цікаво вивчати образ думок один одного. Або разом виходити в світ: чоловік-Близнюки буде задовольняти свою потребу у взаємодії з великою кількістю різнопланових людей, жінка-Рак – проживати нові емоції, до яких має особливу чутливість.

ВАЖЛИВО! Відносини будуть тим міцніше, чим швидше представники цих знаків залишать спроби змінити один одного.

Протилежність партнера слід сприймати не як недолік, а як можливість доповнення відсутніх у самого себе якостей. Так, неспішність і грунтовність жінки-Раку принесуть непослідовного чоловікові-Близнюкам користь в побуті, з організацією якого він не в ладах. Його ж динамічність, швидка пристосовність допоможуть їй самій легше адаптуватися до зовнішніх змін, можливим примхам долі.

Висновок

Очевидно, що навіть такий непростий з астрологічної точки зору союз, як у чоловіка-Близнюків з жінкою-Рак, може виявитися міцним і щасливим, якщо в основі його будуть лежати любов і взаємна повага.

Обидва відмінні інтуїти, представники цих знаків від природи здатні зрозуміти одне одного, в іншому ж гармонія у стосунках будь-якого характеру буде прямо залежати від готовності кожного з членів пари в потрібний момент піти назустріч іншому, прийняти особливості його характеру.

Сонник - тлумачення снів