Близнюки-чоловік і Скорпіон-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Море емоцій, пристрасть, романтика і нескінченні скандали – все те, що пов’язує між собою чоловіка-Близнюка і його жінку-Скорпіона. Так, цей союз як начебто просто не може існувати, настільки він крихкий і ненадійний.

У деяких оточуючих завжди буде з’являтися тільки одне питання: «Як обидва взагалі можуть терпіти один одного?». Вже настільки різними натурами вони здаються, і, чесно кажучи, так воно і є насправді.

Сьогодні ми розглянемо цю пару трохи докладніше і з’ясуємо, що ж їх чекає разом.

Особливості знаку Близнюки

Близнюки – знак Зодіаку, що відноситься до повітряної стихії. Здавалося б, що як не повітря буде найкраще поєднуватися з водяним знаком Скорпіона? Однак у Скорпіонів завжди простежується вплив не тільки води, але і вогню. Їх навіть нерідко помилково зараховують до вогненним знакам. І, якщо глибоко замислитися над цими фактами, то стає зрозуміло, чому союз Близнюків і Скорпіонів рідко буває гладким.

По-перше, Близнюки – дуже поверхневі натури. Якщо говорити конкретно про представників цього знака чоловічої статі, то вони здебільшого можуть характеризуватися навіть вітряними людьми. Дійсно, їм нерідко буває сьогодні цікаво одне, а завтра інше. Скорпіона таке точно не влаштує.

З іншого боку, чого у Близнюків не відняти – це талантів (можуть бути самі різні, але завжди дано природою з самого народження), вміння добре і красиво говорити, бути центром уваги в будь-якій компанії. У чому, на цих якостях і будується весь успіх Близнюків в житті.

Особливості знака Скорпіон

Скорпіони-жінки, в першу чергу, дуже примхливі натури. Їм дійсно далеко не все одно, що про них подумають інші. Правда, вони за своєю природою самі вміють підкреслити свої найкращі якості, а негативні ретельно заховати. Цим, між іншим, у них виходить залучати до себе увагу багатьох чоловіків. І Близнюки у цьому списку ніколи не будуть винятком.

НА ЗАМІТКУ. Близнюків підкупить в жінці-Скорпіоні глибокий розум, розвинена інтуїція, вихованість, грація.

Так, Скорпіони рідко бувають ніжними і добрими, але це їм і не потрібно. Вони швидше будуть піднесені і недоступні – ось у такому стані вони точно відчують себе в своїй тарілці.

У Скорпіонів складний характер. Свого чоловіка знаку Близнюки вони будуть буквально мучити своїми ревнощами, егоїстичністю, нахабством. Але така їхня натура, тут нічого не вдієш. Якщо до Скорпіону дійсно є почуття, то такий характер доведеться приймати. У відповідь жінка-Скорпіон подарує надзвичайну відданість.

Сумісність чоловіка-Близнюків і жінки-Скорпіона в любові і любовних відносинах

Романи між Близнюками і Скорпіонами трапляються, та й як може бути інакше, коли їх нерідко миттєво накриває ціла буря пристрастей?

Представники обох знаків – вкрай сильні особистості. Близнюків відразу видно у натовпі, вони, що називається, душа компанії. Бо жінка-Скорпіон пропустити такого імпозантного чоловіка просто не зможе. І, навпаки, Близнюки не пройдуть повз впевненою, вольовий, вміє триматися на людях жінки-Скорпіона.

Їх любов сповнена емоцій. У ній буде все: і дух суперництва (перетягування ковдри на себе взагалі в крові в обох), і постійні сварки, і образи, і бурхливі примирення.

Але, як і будь-яка свічка, обов’язково коли-небудь догорає, так і ці відносини просто не можуть тривати вічно. Можна сказати, що обидва влаштовують один одного, поки залишаються невивченими, непередбачуваними і взагалі кілька відстороненими. Коли в житті хтось відчуває хоч щось схоже на буденність, тут же починає хандрити.

Так, любовні стосунки, дружба, робочі союзи між Близнюками і Скорпіонами – зовсім не рідкість. Але ось, як правило, ні до чого серйозного вони не призводять. Ці дві людини в одиницях випадків співіснують разом довго. Навіть їхні романи, не в міру бурхливі і запам’ятовуються, все частіше швидко закінчуються. Але залишають слід на все життя.

НА ЗАМІТКУ. Близнюки і Скорпіони можуть побудувати частіше недовговічні, але пам’ятні відносини. Адже вони будуть сповнені переживань, щирих радощів і неймовірних по своїй силі образ. Безумовно, такий досвід не забувається.

Разом цим двом буде цікаво проводити час не за чашкою кави, а в екстремальній прогулянці, викликає суспільній поведінці та інших сумасбродствах. Але довго так тривати не може, а хтось обов’язково повинен в один момент здатися і піти шукати нові відносини з більш відповідним знаком.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

До шлюбів ці чоловік і жінка приходять дуже рідко. Але і така унікальна подія іноді зустрічається.

Взагалі, частенько обидва партнери задоволені романтичними відносинами, їх цілком влаштовує секс (дуже навіть влаштовує – принаймні, саме так і повинно бути), але от якщо мова йде про більшої відповідальності, то обидва якось швидко задкують назад.

Так, це чиста правда, що Близнюки, в силу своєї якусь нещирість, навряд чи прагнуть до шлюбів, тим більш швидким. Так і Скорпіонам нерідко потрібно мільйон раз все зважити, перш ніж зробити серйозний вчинок.

Але повернемося до маловероятному події в цій парі, а саме до укладеного шлюбу. Якщо обидва все ж вирішують сходити в ЗАГС, то, цілком імовірно, проблеми почнуться вже там. І, чесно кажучи, продовжаться після нього. І Близнюки, і Скорпіони – завжди самодостатні особистості. Обом важко піддатися чиємусь впливу. Так і в сім’ї: будуть постійні докори, сварки та перекладання турбот на плечі іншого.

Врятують ситуацію тільки діти. І це – чиста правда. Коли у цього зодіакального союзу з’являються діти, вони ніби стають іншими людьми. І розуміти один одного навчаться, і в дітей вкладуть все, що тільки знають самі. Між тим, Близнюків зі Скорпіонами частіше фарбує тонкий розум, розвинена інтуїція і незвичайні таланти. Якщо їм вдається передати це дітям щасливе дитинство, а потім і належне виховання – вважай, вже в кишені.

Але появи дітей доведеться почекати. Зазвичай Близнюки шлюби-то укладають з-під палиці, не кажучи вже про таку відповідальність, як народження дитини. Скорпіон-жінка теж буде довго придивлятися до свого партнера і зважувати, чи гідний він звання батька її дітей.

РАДА. А до появи дітей шлюбний союз буде скрипіти по швах. Скандали, сварки, образи, підключення до цього родичів – звичайне явище для Скорпіонів і Близнюків. Пережити це допоможе тільки почуття гумору. Воно, слава богу, у обох на висоті.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Що Близнюки, що Скорпіони – одні з найбільш сумісних знаків в інтимній сфері. Якщо знову ж знову повернутися до їх спільного життя (сім’ї, дружби тощо), то там всі конфлікти впираються в різниця характерів, справжнє протиборство двох, безперечно, сильних особистостей. А ось у ліжку обидва партнера проявлять дивовижна схожість в поглядах.

Можна сказати, що сім’ї у чоловіків-Близнюків і жінок-Скорпіонів, звичайно ж, бувають. Це рідкісне, але все ж зустрічається подія.

Правда, як правило, найміцніше, на чому тримається така сім’я, – виключно фізична близькість. Тому що чоловікові-Близнюкам, наприклад, складно знайти настільки розуміє партнера, як жінка-Скорпіон (навіть жінка-Близнюк для чоловіка такого ж знака буде далі в плані єдності поглядів).

А скорпионша нерідко найкраще розкривається як раз з веселими, яскравими, багатими на вигадку Близнюками.

НА ЗАМІТКУ. Що характерно, симпатія між чоловіком-Близнюками і жінкою-Скорпіоном виникає практично відразу, в момент. Те ж саме вийде сказати і про інтимну близькість. Обом буде нема чого витрачати час на довгі залицяння і тривалий «цукерково-букетний період». Як правило, обидва знають свої бажання, не приховують їх, бо і в ліжку стануть дуже близькі.

З іншого боку, в конкретному союзі Близнюків чоловічої статі і жінки-Скорпіона є свої особливості. Так, чоловіки в парі будуть охоче і вміючи говорити, пестити словами і просто оточувати свою партнерку романтикою. Для Близнюків це не перетвориться на камінь спотикання. Вони відомі майстри розмовного жанру, душа компанії. А Скорпіон-жінка, як і будь-яка представниця слабкої статі, буде любити вухами, але і зі свого боку подарує нестримну пристрасть.

Саме ці якості допоможуть зробити їх інтимне життя міцною, цікавою і, що важливо, приємною для обох.

Близнюки-чоловік і Скорпіон-жінка на роботі і в бізнесі

У професійній сфері Близнюків-чоловіків і Скорпіонів-жінок, швидше за все, чекатиме великий успіх. Обидва будуть прекрасно доповнювати один одного. Близнюки внесуть в бізнес властиві їм талант і інтуїцію. А Скорпіони додадуть до цього працездатність і відповідальність за результат.

Вважається, що Близнюки і Скорпіони найкраще спрацьовуються у відносинах «колега-колега».

По-перше, обидва будуть націлені на результат. Їх, по суті, буде хвилювати тільки успіх справи, а вже в останню чергу емоції та інші речі, здатні запаморочити погляд. З цієї причини Близнюки і Скорпіони частенько приносять великий фінансовий успіх своїм начальникам або коли ведуть бізнес спільно.

Трохи менш чудовий тандем, коли чоловік-Близнюки вище за ієрархією, ніж жінка знака Скорпіон. Обидва знака в якійсь мірі допомагають один одному стати краще. Начальник-Близнюки стає більш чуйною, так як його характер пом’якшить вольова жінка-Скорпіон. А підлегла Скорпіон стане більше націлена на результат і не побоїться брати ризики не себе, так як у неї буде точна упевненість, що в разі невдач чоловік-Близнюки візьме на себе частину удару.

А ось зворотна ситуація, коли жінка-Скорпіон на чолі, взагалі не призводить ні до чого хорошого. Більше того, така начальниця, швидше за все, дуже швидко задушить всі починання чоловіка і той відчує себе ображеною і не захоче далі працювати під її початком.

Сумісність у дружбі

Дружба між цими знаками зазвичай зав’язується на грунті якоїсь спільної діяльності. Наприклад, буває, вона виникає між цими знаками ще в школі або на студентській лаві. Рідше на роботі.

Фактично і в дружбі ці чоловік і жінка теж не знайдуть чогось сильно об’єднує. Вже дуже різняться їхні життєві пріоритети. Скорпионша може здаватися надто егоїстичною і цинічною. Близнюки – вітряним і пустословным чоловіком.

Однак обидва отримають від дружби, напевно, найголовніше, що в ній повинно бути. Коли потрібно, кожен протягне руку допомоги своєму другові і справді допоможе. Не словом, а ділом.

В іншому, цікаво чи буде Близнюкам зі Скорпіоном? Напевно, так. Тому що їх дружба буде непередбачуваною чи що. Вони обоє ніби забудуть один про одного. То стануть на цілі дні і тижні не розлий вода.

Позитивні сторони сумісності

Незважаючи на досить слабку сполучуваність Близнюків і Скорпіонів, в цьому союзі можна виділити деякі позитивні риси. Наприклад:

 • Видатне почуття гумору. До приходу великої відповідальності (мається на увазі, поява дітей в цій парі, яке буквально змінює характер і ставлення до життя у обох), вміння з жартом обходити проблеми дуже знадобиться.
 • Доповнення один одного. Дивно, але з легким в спілкуванні і безпосереднім чоловіком-Близнюками, Скорпионша менше займається самоїдством і навіть відчутно добрішає. А Близнюки отримують якісну, відповідальну партнерку, яка завжди їх направити в потрібну сторону.
 • Підходять один одному в сексі. Дійсно, це один з небагатьох астрологічних спілок, який буквально створений один для одного. Тут навіть немає сенсу говорити щось ще. Краще перевірити у справі.
 • Негативні сторони спільної діяльності

  Ну, а вже негативних якостей у спілки Близнюків зі Скорпіонами предостатньо. Ось тільки основні з них:

 • Сильні характери. Обидва майже у всіх відносинах будуть тягнути ковдру на себе. І вже на Тлі цього виникають горезвісні «скандали, інтриги, розслідування».
 • Різне ставлення до життя. Хто такі Скорпіони? Цінителі відповідального ставлення до всього. Про Близнюків такого не скажеш – вони навіть здаються зовсім поверхневими людьми. У цьому і полягає головна несумісність цих знаків.
 • Ревнощі. Скорпионша буде ревнувати свого чоловіка-Близнюків. А той же завжди залишається в центрі загальної уваги і обожнювання. У тому числі, з боку численних представниць слабкої статі.
 • Що потрібно знати один про одного

  Близнюкам важливо пам’ятати, що їх обраниця, народжена під знаком Скорпіона – справжня власниця, кілька егоїстична натура, так і в цілому складна людина. При цьому вона не позбавлена дійсно класних людських якостей. Але складність її характеру – те, у що впирається більшість сварок.

  Секрет, як їх уникати, в тому, що потрібно проявляти чудеса дипломатії. Можливо, частіше поступатися або навіть віддати лідерство в парі повністю в її руки.

  Скорпіонам теж доведеться підлаштовуватися під свого чоловіка-Близнюків. По-перше, доведеться приймати те, що вони душа компанії, і багато людей (що найстрашніше – жінки) ні-ні, та й звертають на них увагу. Доведеться приглушити свою ревнощі. І ось вам предмет для роздумів: Близнюки насправді не дуже-то вітряний знак. Скоріше, вони здаються такими, але вірність їм знайома.

  Чого варто уникати і чого побоюватися?

  ВАЖЛИВО! Обом доведеться уникати одноманітності. Коли їм вже не залишається нічого відкривати один в одному, то постійні сварки і лайка візьмуть своє, а саме розведуть пару в різні сторони.

  Від чого залежить добробут пари?

  Багато в чому, настільки різні характери може врятувати тільки почуття гумору. Воно, до речі, в обох знаків є. Значить, до всіх проблем потрібно підходити легше, з неабиякою часткою іронії. В першу чергу, розряджати обстановку доведеться Близнюкам. Якщо це у них вийде, то можна з упевненістю говорити і про більш простому відношенні до складнощів з боку жінки-Скорпіона.

  Висновок

  Чоловік-Близнюки і жінка-Скорпіон, по правді кажучи, зовсім не простий союз двох сердець. Швидше, він буде неймовірно цікавий на перших порах, коли обидва один одного тільки відкривають. У цьому випадку – так, вийде запам’ятовується на все життя роман, про який соромно розповідати дітям.

  Але в будь-більш тривалих відносинах, ці два знака Зодіаку один одному нерви грунтовно потріпають. Далеко не кожен це витримає. Більш того, часто хтось один обов’язково здається і збирає валізи.

  А якщо ж обидва так сильно один одного люблять і цінують, що не захочуть кардинально міняти своє життя, скандали і сварки це, на жаль, не скасує. Доведеться терпіти, шукати консенсус і спільні точки дотику (яких досить мало). І ось з цим багажем йти по життю разом.

  Сонник - тлумачення снів