Близнюки-чоловік і Телець-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, дружбу

Спілки чоловіка знаку Близнюки і жінки-Тельця зазвичай вкрай міцні. Цікавий момент: зрозуміти, чи підходять обидва один одному, у обох виходить практично відразу. Для цих знаків характерно, що якщо симпатія виникла з першого ж погляду, то вони можуть зійтися і бути разом довгі роки практично без сварок і образ. Однак якщо при першій зустрічі не вдалося знайти спільну мову, то обидва без особливого жалю підуть своєю дорогою далі і навіть не згадають один про одного.

Особливості знаку Близнюки

Близнюки – знак повітряної стихії. Повітря ж досить добре поєднується з земними знаками – Тельцем зокрема.

Говорячи про Близнюках, в першу чергу варто виділити їх невгамовну енергію. Що чоловіки, що жінки знаку Близнюки будуть незмінно перебувати в центрі уваги будь-якої компанії.

Власне, у них для цього є всі необхідні якості: тонке почуття гумору, живий розум, неабиякі ораторські здібності. З цією людиною буде цікаво завжди.

НА ЗАМІТКУ. Але не можна не відзначити з негативної точки зору подвійність Близнюків. Вона, власне, навіть закладена в назві цього знака. Дійсно, Близнюки не проти відмовлятися від своїх задумів і ідей, здаватися на півдорозі, а нерідко у них слова розходяться з ділом.

Це мало кому може сподобатися, особливо Тельцям – досить упертому, консервативному і чесному знаку Зодіаку. Дуже ймовірно, що Тельці будуть не раз ловити Близнюків на брехні, а вже вийде забути цю ситуацію і жити далі, чи ні – тут вже кожен вирішує сам.

Особливості знаку Телець

Якщо говорити про жінок знаку Телець, то насамперед хочеться відзначити їх хазяйновитість, терплячість, посидючість. У сімейному житті – далеко не другорядні якості. Завдяки їм, багатьом Тельцям-жінкам вдається створювати дійсно міцні, надійні шлюби. Що називається, живуть і в горі, і в радості, ніколи свого партнера не зраджуючи.

Взагалі, зрада – точно не про Тельців. Цей знак зодіаку вважається самим вірним і відданим з усіх.

До речі, жінки-Тельці на перший погляд можуть здатися надмірно спокійними і замкнутими. Але при більш близькому знайомстві з’ясовується, що вони цілком емоційні, веселі натури з відмінним почуттям гумору і ясним розумом. В житті з жінкою-Тельцем точно не буде нудно. При цьому вона і домашнє вогнище завжди підтримає, і затишок забезпечить. Але якщо треба – обов’язково допоможе в роботі, адже Тельці завжди є справжніми працьовитими людьми, готовими землю рити, якщо буде потрібно.

Жінки знаку Телець практично без праці можуть зацікавити будь-якого чоловіка. Готові пустити В хід усі свої позитивні якості. А вони нерідко володіють гострим розумом, галантні, талановиті, виховані і доглянуті.

ВАЖЛИВО! Одне з негативних якостей Бичків – надмірна впертість. Цей знак Зодіаку дуже любить працювати, але коли у нього щось не виходить, то можна сказати привіт агресії і злості з їх боку. Всім оточуючим краще триматися подалі. Тому жінку-Тельця важливо направляти, допомагати в роботі. І хто як не розумні, тонкі на вигадку Близнюки зможуть впоратися з цим краще всього?

Сумісність чоловіка-Близнюків і жінки-Тельця в любові і любовних відносинах

Любовні відносини, які виникають між жінкою-Тельцем і чоловіком-Близнюками – пристрасна, наповнена неймовірними вчинками, незабутніми подіями.

Близнюк може зачарувати будь-яку жінку, це правда. Все завдяки вродженим якостям: розуму, почуття гумору, таланту оповідача. Вони просто самі по собі веселі і життєрадісні натури.

Тельці-жінки теж вміють «взяти бика за роги». Вони досить ввічливі, галантні, в потрібний момент неприступні, ніж тільки розохочують інтерес до своєї персони. Але, без сумніву, головні зброї Тільця-жінки: ласка, чарівність, легкість і кокетство.

З іншого боку, Тельці націлені на спокій і тихе сімейне щастя. А Близнюки – справжні гульвіси, веселуни, любителі гучних компаній. У ці відмінності відносини цієї пари впираються дуже часто.

Взагалі, не найбільша рідкість, коли Тельці і Близнюки швидко приймають рішення: або закріплюють свої відносини узами шлюбу, оскільки відчувають один одного дуже тонко, або розбігаються в різних напрямках. Це дивовижний факт, враховуючи, що Тельці апріорі звикли все по многу раз зважити, перш ніж прийняти рішення, а Близнюки – великі любителі ухилятися від відповідальності.

НА ЗАМІТКУ. В цьому союзі обидва демонструють дивовижну єдність, майже завжди наважуючись на конкретні дії швидко, без вагань. Напевно, тому що, правда, близькі один одному за духом.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Коли чоловік-Близнюки і жінка-Телець вирішують узаконити свої відносини, то, як правило, така сім’я стає не в приклад багатьом міцною, довгоживучої, цікавою для обох. Можна сказати, що і чоловік, і дружина будуть в міру один одного доповнювати. Близнюки з їх веселою вдачею зможуть розрядити атмосферу накатившейся від побуту втоми. А Телець, коли потрібно, без проблем направить таланти свого чоловіка в правильне русло. І, вже тим більше, не дасть Близнюкам занадто довго віддаватися апатії.

Але, що найцікавіше, всі ці ситуації будуть вирішуватися цілком мирно, без скандалів і довгих образ. Обидва знака досить наближені до землі, їм не потрібні зайві інтриги й труднощі в житті. Скоріше, кожен м’яко і з професіоналізмом тонкого психолога зможе нівелювати недоліки іншого.

Але очевидно інше – на сім’ю більше націлені Тельці. Тим більше, коли під цим знаком народжена жінка. У такому разі Телець візьме на себе всі турботи про дітей, родинний побут і затишок. Варто визнати, все буде виконуватися з властивим Тельцю працьовитістю, тобто, на совість.

Жінка-Телець більше буде орієнтуватися і на дітей, в той час як Близнюк стане кидатися і вибирати для себе, чого ж він хоче від сімейних відносин: продовження роду або ніяких потрясінь.

Втім, Тельці, зрозуміло, стають чудовими матерями. Але і з Близнюків виходять непогані батьки. Єдине, що вони часом переходять межі і стають своїм дітям швидше друзями-приятелями, ніж авторитетом.

З іншого боку, в парі є суворий і владний Телець, який цілком може взяти на себе роль незаперечного лідера.

ДОВІДКА. Таким чином, сім’я Тельця і Близнюків тим міцніше, чим краще вони «розмежовують свої сфери відповідальності. Набагато правильніше відразу визначитися з обов’язками, що лежать на кожному з батьків, і намагатися не перетинати окреслені межі.

Наприклад, Телець може бути відповідальним за побут і виховання, а Близнюки – за розваги, відпочинок і приймати ключові сімейні рішення.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Звичайно, існують винятки, але багато астрологи упевнені, що Близнюки і Тельці несумісні в сексі.

Близнюки, наприклад, з-за своєї енергійної натури, любителі експериментувати, не слідувати шаблонам, жити сьогоднішнім днем. Тельці дуже багато уваги приділяють фізичній близькості. Нерідко їм може здатися, що їх чоловік знаку Близнюки проявляє якусь відстороненість. Насправді, Близнюки нерідко живуть відразу на два фронти – по-перше, перебувають в реальному світі, по-друге – не замовкають ні на секунду мріяти.

З-за цієї несумісності, нерозуміння один одного, дуже часто і Телець, і Близнюк, хоч обидва й вірні, все ж починають переступати через свої принципи і шукати собі більш підходящого партнера в ліжку.

Вирішити проблеми може хіба що справжня, щира чесність один з одним. Важливо навчитися довіряти, ділитися з партнером навіть найпотаємнішими фантазіями і робити їх реальністю.

Близнюки-чоловік і Телець-жінка на роботі і в бізнесі

Найкращий робочий союз чоловіка-Близнюків і жінки-Тельця – коли перший є начальником, а друга – підлегла. В такому разі, до Тельцю неможливо причепитися. Цей знак вміє працювати, і поставлені завдання виконує справно. Близнюки можуть постраждати лінню, але завдяки внутрішнім талантам і знанням, у них виходить геніально керувати. Принцип «Треба зробити – буде виконано» – це якраз про цей випадок.

Інше питання, що обидва дуже рідко перетинаються на рівних посадах. Їх ніби сама Всесвіт відштовхує від таких ситуацій.

У такому варіанті ієрархії обидва будуть тягнути ковдру на себе, незмінно шкодить загальній справі. Особливо це погано, якщо обидва займаються власним бізнесом. Швидше за все, справа навряд чи буде успішно розвиватися з двома такими керівниками. Телець намагатиметься виконувати багато поточної роботи, але більша частина праць виявиться марною. А Близнюки не проти ухилитися від зайвого перенапруги. Відповідно, Телець стане звинувачувати Близнюків в ліні, а Близнюки Тільця – у дурості і поспіху.

Звичайно ж, все закінчується погано. Як кажуть, цим знакам краще не вести спільний бізнес.

Сумісність у дружбі

Дружба чоловіка знаку Близнюки і жінки-Тельця дуже часто буває голосною, веселою, захоплюючою увагу. Напевно, з цієї причини ця пара рідко вміє довго дружити. Скоріше, вони закохаються один в одного, або повільно, але вірно розійдуться, як у морі кораблі.

З іншого боку, такого друга, як Телець, ще варто пошукати. Він і розум проявить, і радою допоможе. І вже точно ніколи не зрадить. Вірність для жінки-Тельця – явно не порожнє слово.

Близнюки ж – товариські і веселі друзі. З ними не засумуєш, вони ніби спеціально потрапляють у смішні ситуації і вміють зняти будь-яке душевне напруження.

Позитивні сторони сумісності

Кращі якості від союзу жінки-Тельця і чоловіка-Близнюків:

 • Схожість стихій. Повітря і земля поєднуються один з одним, тому обидва знака відрізняються прекрасним взаєморозумінням, вміють підтримувати та наставляти партнера.
 • Що Тілець, що Близнюки – неконфліктні знаки Зодіаку. Тому вони з розумінням приймають недоліки один одного, так і в цілому швидко миряться.
 • І один, і другий знак Зодіаку шанують традиції вірності.
 • Негативні сторони спільної діяльності

  У свою чергу, проблеми можуть стосуватися і цієї пари. Наприклад, їм буде важко порозумітися з-за:

 • Різних спрямувань. Тельці люблять посидіти в тиші, цінують сім’ю і затишок. Близнюки – відомі веселуни, центр уваги в галасливих компаніях.
 • Побутових проблем. Тельці – реалісти і трудоголіки. Близнюки – мрійники і любителі вдатися ничегонеделанью.
 • Сильних розбіжностей в сексі. Іншими словами, обидва можуть зацікавити один одного, але коли справа дійде до серйозних стосунків, характери здадуться ніби полярними.
 • Що потрібно знати один про одного

  Близнюку-чоловікові треба пам’ятати, що Тельці – спокійні натури. Але якщо їх вивести з себе, то вони буквально перетворюються в іншої людини. Не варто грати на нервах своєї коханої, а краще постаратися приймати її недоліки і змиритися з улюбленим нею розміреним способом життя.

  Тельцям варто пам’ятати, наскільки веселі і галасливі натури самі по собі їх Близнюки. Зрозуміло, що час від часу їм потрібно розслаблятися. І не лежачи на дивані в обнімку з телевізором, а саме в компанії, де вони в повній мірі відчують силу своєї харизми.

  Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Чоловіки-Близнюки – натури непостійні, це правда. І велика частина проблем ховається саме в тому, що жінка-Телець їм стане цікава майже відразу, і навіть буде цікава досить довго. Але коли у неї буквально не залишиться ніякої родзинки, Близнюки, на жаль, можуть до своєї супутниці швидко охолонути.

  Типовий Телець в такому випадку може проявити тільки два властивих йому стану: похмуру образу чи лють. Зрозуміло, що ні один, ні другий варіант відносини не врятує.

  НА ЗАМІТКУ. Можливі два шляхи врятувати становище, якщо це потрібно. По-перше, чекати свого коханого чоловіка знаку Близнюки, поки він не розбереться зі своїми почуттями. І треба сказати, жінки-Тельці дивно терплячі, їм під силу впоратися з цим завданням. По-друге, змінюватися самій, залишаючись для свого чоловіка загадкою на довгі роки відносин.

  Від чого залежить добробут пари?

  Союз Тільця-жінки з Двійнятами-чоловіком не виглядає ідеальним і гармонійним, але теж має право на існування. Для благополуччя пари доведеться переглядати деякі свої вроджені якості.

  Приміром, Тельцям треба вчитися просити вибачення і взагалі позначати словами свої образи і бажання. Близнюки адже ні про що не повинні здогадуватися, та й навряд чи вони зможуть це зробити так, як це виходить у Тельця, володіє сильною інтуїцією. Тому надмірне відстоювання своїх інтересів, читай – впертість, у всіх відносинах до добра не веде. Але у відносинах з Близнюками – особливо.

  Близнюкам ж варто трохи заспокоювати свою внутрішню невгамовну вдачу і зробити для себе вибір. Якщо почуття до жінки-Тельця дійсно сильні (а як може бути інакше, адже вона прекрасна господиня), то важливо більше часу проводити вдома і вчитися вирішувати конфлікти, а не розбігатися в мовчанні по різних кутах кімнати.

  Висновок

  Чоловіки-Близнюки і жінки-Тельці – не найчастіша пара серед усіх знаків Зодіаку. У них є серйозні проблеми. Наприклад, вони, здебільшого, погано спрацьовуються разом, насилу знаходять розуміння в ліжку. Зате сім’ю можуть побудувати міцну, так і цукерково-букетний період, швидше за все, вийде, що запам’ятовується на все життя.

  У будь-якому випадку, ці знаки Зодіаку можуть співіснувати разом і при бажанні навіть здатні організувати органічний союз. Але вірно й інше: для цього обом доведеться постаратися, переглянувши звичний спосіб життя.

  Сонник - тлумачення снів