Телець-чоловік і Ваги-жінка: сумісність в любовних відносинах, шлюбі, на роботі, в дружбі

Телець-чоловік і Ваги-жінка можуть створити ідеальний союз, однак, для цього їм спочатку потрібно буде знайти правильний підхід до партнера. Цих людей буде тягнути один до одного на підсвідомому рівні, але ось зробити перший крок до розвитку відносин обом досить складно.

Таке відсутність ініціативи значно знижує шанси на існування цього тандему. Якщо ж відносини все-таки зайшли досить далеко, в руках у чоловіка-Тельця і жінки-Ваг виявляться всі можливості пізнати щире задоволення від взаємного спілкування.

Особливості знаку Телець

Телець-чоловік відрізняється добротою і прагненням до знань. Він вірить в свої сили, раціонально їх використовують для досягнення цілей, які звик планувати дуже ретельно.

На допомогу йому приходить вроджене терпіння – багато людей вважають чоловіка-Тельця занадто неквапливим і навіть повільним, проте вони плутають це з прекрасною витримкою.

Чоловік-Телець здатний дочекатися найбільш зручного моменту, щоб реалізувати свої плани з мінімальною затратою зусиль. Він завжди заздалегідь готується до будь-якої складної ситуації і не любить імпровізувати, так як вважає більш ефективним діяти за перевіреними правилами. Це штовхає його до ощадливості, яка проявляється і у фінансових витратах. Бюджет чоловіка-Тельця завжди розписаний мінімум на один-два місяці вперед.

НА ЗАМІТКУ. Найбільш яскрава особливість чоловіка-Тельця – впертість. Його думку неможливо змінити навіть самими очевидними аргументами, якщо він вирішив наполягти на своєму. Однак цю ж рису характеру можна представити і в більш вигідному для Тельця-чоловіки світі – він на диво постійний у своїх інтересах, уподобаннях і, звичайно ж, кохання.

Особливості знаку Терези

Ваги-жінка – двоїста особистість, тому що часто має два абсолютно різних погляди на одну і ту ж ситуацію, але не може вибрати, який з них їй ближче. Однак це не призводить до невпевненості – навпаки, вона твердо знає, чого хоче від життя. Її внутрішні коливання часто залишаються ніким не поміченими.

Жінка-Терези вміє виглядати красиво, завжди ретельно стежить за своєю зовнішністю.

Маючи об’єктивний погляд на навколишній світ, а також на власні недоліки і достоїнства, вона не оминає нагоди підкреслити останні, тому завжди подобається чоловікам. Сильна половина людства часто зазначає, що на жінці-Вагах однаково стильно буде сидіти і брендовий одяг, і прості домашні речі.

НА ЗАМІТКУ. Ваги-жінка дуже активна. Часто вона хоче досягти висот у кар’єрі, але одночасно з цим не обділити турботою і свою сім’ю. Іноді такі метання виснажують її, і це народжує таку характерну особливість жінки-Ваг – вона потребує відпочинку. Не здатна правильно розрахувати свої сили, вона може знаходитися на межі вигоряння, і при цьому віддавати всю себе улюбленому заняттю.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Ваг в любові і любовних відносинах

І Телець-чоловік, і Ваги-жінка шукають у відносинах справжньої гармонії. Хоча чоловік більше цінує матеріальне, а жінка – духовне, інтерес один до одного в цій парі виникає досить швидко. Деяка скритність обох може призвести до того, що це цікавість може померти, так і не проявившись зовні. Проте в ситуаціях, коли спілкування неминуче, чоловік-Телець і жінка-Терези швидко сподобаються один одному.

НА ЗАМІТКУ. Як тільки взаємна симпатія буде чітко визначена, і сорому стане трохи менше, чоловік-Телець і жінка-Терези перейдуть на абсолютно іншу стадію відносин. Обидва будуть прагнути до взаєморозуміння. І Ваги, і Телець – абсолютно неконфліктні знаки, тому в такій парі атмосфера буде більш ніж спокійною.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

В шлюбі Тільця-чоловіки і Ваг-жінки остання часто буде грати партію першої скрипки. Так відбувається, тому що Ваги володіють набагато більш дипломатичним складом розуму – це дозволяє жінці вирішувати питання в своїх інтересах, вміло обходячи можливі підводні камені і спірні моменти у спілкуванні з Тельцем. Проте чоловік не буде ображений на таке положення справ, так як отримає від дружини шанобливе поводження з собою і щиру турботу.

ДОВІДКА. Тільця-чоловіка, як істинного матеріаліста, будуть більше цікавити вчинки жінки, ніж її вміння красиво говорити.

Рутинні обов’язки між чоловіком-Тельцем і жінкою-Терезами будуть розподілені, а тому ніхто не стане контролювати один одного, хоча до своєї половині справ поставиться з повною відповідальністю. Це виключить сварки на побутовому ґрунті. Атмосфера спілкування такої сімейної пари завжди буде спокійною.

Розпоряджатися грошима в сім’ї буде Телець-чоловік, так як він більш розважливий, ніж жінка-Терези. Остання швидко зрозуміє, що більш прискіпливому Тельцю планування бюджету дається набагато простіше, і перестане ламати голову над тим, скільки можна витратити фінансових коштів, повністю довірившись в цьому відношенні чоловікові.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сумісність Тільця-чоловіки і Ваг-жінки в ліжку можна назвати відмінною, але не позбавленої деяких нюансів. Обидва цінують зовнішню красу, а тому завжди намагаються виглядати бездоганно. Це буде викликати щире захоплення партнером і зацікавленість ним. Однак варто комусь проявити недбалість по відношенню до свого вигляду, і це негайно викличе відповідну реакцію.

Більш активною в ліжку буде жінка-Терези. Вона буде ініціатором експериментів і різноманіття, яке, треба сказати, дається чоловіка-Тельця з деякими труднощами. Проте, один раз освоївши щось нове і вдале в ліжку, він запам’ятає це вже назавжди і буде дарувати партнерці даними прийомом насолоду.

Обидва знака виявляють помірний егоїзм в сексі. Якщо партнер з якихось причин відмовляється від інтимної близькості, це призведе до справжньої образу, яку і Телець-чоловік, і жінка-Терези будуть пам’ятати досить довго.

УВАГА! Телець-чоловік, так само як і Ваги-жінка, у разі тривалого утримання від інтимної близькості, можуть, не замислюючись, отримати задоволення на стороні.

Телець-чоловік і Ваги-жінка на роботі і в бізнесі

Сумісність Тільця-чоловіки і Ваг-жінки в бізнесі дуже висока. Такий тандем буде успішним, тому що ці дві людини доповнюють один одного своїми професійними якостями.

Чоловік буде займатися всієї кропіткої і допитливою роботою, яка йому ніколи не надокучає. Також на його плечі ляже планування, схильність до якого в нього вроджена. А жінці дістануться переговори і спілкування по службі, тому що вона володіє талантом дипломата. Також вона успішніше впоратися з непередбаченими ситуаціями, чим більш консервативний чоловік-Телець.

ДОВІДКА. Конфліктів по службі у Тельця-чоловіки і Ваг-жінки не буде. Вони чудово вирішать всі спірні моменти полюбовно. Взаємодія у такому тандемі завжди буде злагодженим, що дозволить їм домогтися високої ефективності спільної праці.

Сумісність у дружбі

Дружні стосунки між Тельцем-чоловіком і Вагами-жінкою будуть спокійними. Він вміє дружити з жінками, а вона досить товариська, щоб швидко його розговорити. Посягання на щось більше, ніж дружні відносини через природну скромність обох вкрай рідкісні, тому у такої пари високі шанси залишитися друзями навіть у тому випадку, коли чоловік і жінка будуть подобатися один одному.

Спілкування у такій парі буде спокійне, без яких-небудь гострих ситуацій, суперечок і з’ясування відносин. Телець-чоловік і Ваги-жінка будуть звертатися один до одного за порадою, довіряти свої таємниці, будучи впевненими, що їх ніхто не зрадить.

Через розміреності і відсутності конфліктів у спілкуванні така дружба може тривати десятиліттями. Причому законні дружини обох ніколи не стануть ревнувати до дружбу Тільця-чоловіки і Ваг-жінки.

ЦІКАВО! Уподобання в мистецтві у Тельця-чоловіки і Ваг-жінки дуже схожі, тому вони можуть годинами обговорювати який-небудь твір, не помічаючи, як летить час.

Позитивні сторони сумісності

Тандем з Тельця-чоловіки і Ваг-жінки має наступні переваги:

 • Чоловік подарує жінці спокій своєю постійністю. З ним вона буде відчувати себе під надійним захистом.
 • Телець-чоловік вміє розпорядитися фінансами, що для Терезів-жінки буде здаватися справжнім талантом.
 • Телець-чоловік не буде відчувати ніякого дискомфорту при спілкуванні з Вагами-жінкою. Вона ніколи не зачепить його самолюбство.
 • Між Тельцем-чоловіком і Вагами-жінкою ніколи не виникне гучних скандалів.
 • Чоловік і жінка оцінять переваги один одного в ліжку.

УВАГА! Перераховані плюси союзу Тільця-чоловіки і Ваг-жінки гарантують їх прекрасний шлюбний союз.

Негативні сторони спільної діяльності

Взаємодія Тільця-чоловіки і Ваг-жінки не позбавлене й недоліків, проте вони не дуже істотні:

 • Обидва знака можуть довго тримати образу в собі. Хоча сваряться Телець-чоловік і жінка-Терези вкрай рідко і по-тихому, образа може жити в них тривалий час.
 • Чоловік і жінка можуть присвоювати подій і завдань різні пріоритети, по-своєму оцінюючи одну і ту ж ситуацію.
 • Жінка іноді може вважати себе обділеною увагою, тому що Телець-чоловік буває вкрай скупий на емоції.
 • Між Тельцем-чоловіком і Вагами-жінкою іноді можуть виникати непорозуміння з приводу спільного проведення дозвілля. Жінка більш схильна до подорожей і прогулянок, тоді як чоловік – страшенний домосід.

УВАГА! Жінка-Терези однозначно програє в терпінні чоловіка-Тельця, тому саме вона буде виступати ініціатором примирення після нечисленних сварок. Що, втім, цілком влаштує чоловіка.

Що потрібно знати один про одного

Досягти гармонії Тельцю-чоловікові і Терезам-жінці в парі цілком реально. Однак деякі знання про характер один одного знадобляться обом.

Телець-чоловік – реаліст, він цінує матеріальне, в чому може доходити до дріб’язковості. Тому жінці-Терезам необхідно звертати увагу на цей аспект і не вимагати від нього мрійливості і високої емоційності.

Телець-чоловік дуже працьовитий, тож жінці-Терезам необхідно намагатися забезпечити йому повноцінний відпочинок. Це обов’язково викличе відповідну подяку у чоловіка.

Телець-чоловік повинен пам’ятати, що жінка-Терези іноді дуже потребує емоційної підтримки. Тому йому, незважаючи на деяку приземленість, в такі моменти необхідно спробувати зрозуміти і підтримати.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Тельцю-чоловікові і Терезам-жінці необхідно не переступати наступні межі у взаєминах:

 • Жінці не варто зачіпати самолюбство чоловіка – він сприймає це вкрай болісно.
 • Тельцю потрібно розуміти, що Ваги дуже довго відходять від завданої образи. Тому чоловікові найкраще проявити вроджене терпіння і почекати, поки вона сама зробить крок до примирення. Самому пропонувати світ Тельцю слід тільки у виняткових випадках.
 • Телець схильний довго виношувати свої плани, тому квапити його не слід. Краще почекати, поки він все ретельно спланує, в іншому випадку чоловік може просто відмовитися від задуманого.
 • Обидва знака відрізняються стійкістю думки. Їм не варто намагатися переробити партнера – чоловіка і жінку краще спробувати відверто домовитися про компроміс, ніж намагатися перевчити один одного.

ВАЖЛИВО! У пари з чоловіка-Тельця і жінки-Ваг не так вже багато червоних ліній, які не слід перетинати. Обидва чудово ладнають один з одним.

Від чого залежить добробут пари?

У чому атмосфера в парі з тельця-чоловіки і Ваг-жінки залежить від досягнутого довіри. Якщо чоловік і жінка змогли досягти розуміння і віри один в одного, то відносини в такому союзі можуть бути просто ідеальні. Але перешкодити ідилії може вроджена сором’язливість обох.

Також благополуччя пари залежить від успішного розподілу обов’язків у будь-якій сфері їх взаємодії. Чим більш ретельно буде обговорений даний аспект, тим краще буде відчувати себе кожен в цьому тандемі.

Висновок

Телець-чоловік і Ваги-жінка мають всі шанси отримати повне задоволення від взаємодії один з одним. Для цього їм доведеться докласти мінімальні зусилля в порівнянні з іншими парами – часто вони полягають лише в тому, щоб перебороти сором’язливість і зважитися на близькі взаємини.

Сонник - тлумачення снів