Телець-чоловік і Козеріг-жінка: сумісність в любовних відносинах, шлюбі, на роботі, в дружбі

Телець-чоловік і жінка-Козеріг мають те, чого бракує багатьом парам, які скаржаться на сумісність: терпіння. Це дозволяє їм створити такий тандем, де обидва його учасники зможуть домовитися в будь заплутаній ситуації, вирішити спірні питання і при цьому залишитися задоволеними своїм становищем.

Вони цілком здатні досягти безхмарної атмосфери у відносинах. Ні, не все у них буде добре – але саме їх витримка дарує їм таку можливість.

Особливості знаку Телець

Чоловік-Телець завзятий і працьовитий, однак, настільки любить розкладати все по поличках, що багатьом здається повільним і лінивим.

НАСПРАВДІ Ж, левову частку роботи Телець виконає спочатку в своїй голові: зважить всі «за» і «проти», прорахує можливі наслідки ситуації, ретельно оцінить власні можливості і тільки після цього приступить безпосередньо до справи.

Такий підхід часто призводить його до успіху, доводячи мудрість прислів’я «Тихіше їдеш – далі будеш».

Телець-чоловік не особливо балакучий і ще більш скупий на емоції, але він дуже прив’язаний до своєї сім’ї, рідним і близьким людям. Він не любить довгих розлук з ними, самотність переживає дуже важко. Відносини з іншими членами сім’ї чоловіка, як правило, складаються теплі і рівні, він продовжує піклуватися про них все життя. А всі можливі негаразди Телець ніколи не виносить за межі власного будинку.

ВАЖЛИВО! Телець-чоловік дуже впертий. Люди, які тривалий час спілкуються з ним, розуміють, що краще не витрачати час на те, щоб його переконати, так як це просто неможливо.

Але таку принципову позицію він схильний займати тільки в тому випадку, якщо справа стосується його особистих переконань. По відношенню до оточуючих Телець досить лояльний, дозволяючи їм робити те, що вони бажають.

Особливості знака Козеріг

Жінка-Козеріг дуже цілеспрямована. Величезне місце в її житті займає робота і кар’єра, в якій вона здатна досягти справжніх висот. Унікальна риса жінки-Козерога – об’єктивність, вона завжди здатна правильно оцінити обстановку і зробити відповідні висновки, тому її часто ставлять на керівні посади. При цьому виняткова відповідальність в роботі дозволяє жінці довести покладений на неї довіру.

НА ЗАМІТКУ. Ще однією помітною рисою характеру жінки-Козерога є практичність. Вона не любить фантазувати і мріяти, воліючи за цей час зробити щось реально корисне.

Однак це не говорить про відсутність емоцій. Просто жінка-Козеріг не любить показувати їх на людях. Тому навколишні часто нічого не знають про її особисте життя.

Жінка-Козеріг не прагне привернути до себе увагу, але не тому, що воліє залишатися в тіні – просто вона не потребує визнання оточуючими. Статус у суспільстві заради самого статусу її не цікавить, так як це суперечить практичності.

НА ЗАМІТКУ. Тільки члени сім’ї здатні пізнати справжнє вміння жінки-Козерога проявляти турботу: у ній вони вже точно не будуть відчувати нестачу. Не прагнучи догодити кожній людині у своєму оточенні, жінка-Козеріг віддасть весь запас тепла своєї душі лише самим близьким людям.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Козерога в любові і любовних відносинах

Чоловіка-Тельця і жінці-Козерогові буде досить складно почати відносини. Але подібні «пробуксовки» будуть носити лише тимчасовий характер, до того, вони цілком обґрунтовані.

Чоловік-Телець буде довго придивлятися до жінки-Козерога, перш ніж зважиться зізнатися їй у коханні. Але якщо остаточно упевниться в тому, що вона – сенс його життя, то докладе всі зусилля для того, щоб завоювати її серце.

Козеріг-жінка, зі свого боку, не стане квапити події, так як пускає в своє особисте життя далеко не кожного зустрічного. В результаті їх вибір буде виважений, продуманий і розглянуто ними самими з усіх можливих сторін. І тільки після цього почнуться дійсно серйозні відносини між Тельцем-чоловіком і Козерогом-жінкою.

ДОВІДКА. Так як обидва знака – страшенні реалісти, їх любовний роман не можна буде назвати бурхливим, палким і романтичним.

Телець, Козеріг не стануть витрачати нечувані суми на спільні подорожі, шукати різноманітності відпочинку і намагатися наповнити свої відносини найяскравішими враженнями. Але в їх скромних проявах любові є те, що зробить їх союз не менш міцним – задоволення побутом, кожним днем, проведеним разом.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Шлюб зробить Тільця-чоловіка і Козерога-жінку близькими людьми, а не послужить їх розчарування – тільки в тісному спілкуванні з дня у день подружжя знайдуть повну довіру один до одного і по-справжньому оцінять всі переваги їх союзу.

У їх родині багато уваги буде приділятися матеріальних питань. Обоє мають раціональний підхід до витрати фінансових коштів. Обговорення майбутніх покупок буде приділено достатньо спільного часу. У цьому питанні вони зможуть знайти повне взаєморозуміння.

Сварки через дрібниці між Тельцем-чоловіком і жінкою-Козерогом виключені – вони просто не стануть витрачати на це свій дорогоцінний час. Можливо, на початку спільного життя і будуть траплятися чвари з приводу лідерства в сім’ї, проте незабаром кожен сам займе свою нішу стихійно. Так виходить, тому що обоє будуть націлені на кінцевий результат, і, якщо у когось буде краще виходити управляти справами, то другий з задоволенням поступиться цю можливість.

НА ЗАМІТКУ. Телець-чоловік і Козеріг-жінка будуть дуже уважні один до одного у шлюбі. Вони стануть по-справжньому близькими людьми. Подружжя будуть підтримувати один одного в кожному починанні. При цьому зраду у вигляді зради не пробачать.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Інтимна сумісність Тільця-Чоловіки і Козерога-жінки висока. Обидва люблять фізичну насолоду і знають, як його можна отримати. Жінка-Козеріг не приховує своїх емоцій під час сексу, що обожнює Телець-чоловік. Він ласкавий і уважний з нею, завжди подбає про її задоволенні, а вона обов’язково його віддячить за це у відповідь.

До експериментів в сексі у Тельця-чоловіки і Козерога-жінки також однаковий підхід. Вони здатні обговорити свої фантазії, вирішити, що прийнятно для них, а що – ні. Тому інтимну сумісність Тільця-чоловіки з Козерогом-жінкою можна назвати ідеальною.

Телець-чоловік і Козеріг-жінка на роботі і в бізнесі

Бізнес у Тельця-чоловіки і Козерога-жінки буде успішний. Обидва люблять працювати, вкрай відповідально ставляться до своїх безпосередніх обов’язків, скрупульозно виконують навіть найнуднішу і нудну роботу.

У діловому тандемі Тільця-чоловіки і жінки Козерога вона буде відповідати за стратегію, а він – за тактику дій. Жінка не пропустить реально досяжною мети, а чоловік знайде спосіб, яким її можна буде досягти з найменшою витратою зусиль.

І чоловік-Телець, і жінка-Козеріг не стануть кидати грошей на вітер – всі фінансові кошти будуть під суворою звітністю. Така акуратність у витратах і плануванні робить бізнес успішним і конкурентним навіть в найбільш складних і важких ситуаціях.

Перебуваючи на різних сходинках кар’єрних сходів, Телець-чоловік і Козеріг-жінка також знайдуть спільну мову. Кожен з них не звик скидати свої обов’язки на інших, тому конфліктні ситуації при спільній роботі практично виключені.

УВАГА! Відповідальність Тільця і Козерога межує з патологією. Тому чоловікові і жінці буде легко досягти взаєморозуміння й у шлюбі, і при спілкуванні на роботі.

Сумісність у дружбі

У Тельця-чоловіки і Козерога-жінки не так багато близьких людей з їх оточення. Хоча вони і знають ціну хорошим зв’язкам, близько до себе можуть підпустити тільки обраних. Їх стосунки спочатку будуть перевірені часом, перш ніж стануть близькими. Але, вже називаючи себе друзями, ця пара буде здатна на допомогу в будь-якій ситуації. Телець-чоловік і Козеріг-жінка будуть допомагати один одному і морально, і матеріально, причому кожен буде радий багатьом пожертвувати заради іншого.

Дружні стосунки чоловіка і жінки будуть позбавлені непорозумінь. Кожен з повагою ставиться до свого друга, не любить порожнього з’ясування відносин. Тому сваряться Телець, Козеріг дуже рідко, а назрілі конфлікти вирішують розважливо і спокійно. Разом вони можуть бути дуже довгий час.

Позитивні сторони сумісності

Тандем з Тельця-чоловіки і Козерога-жінки має масу плюсів:

  • Обидва спокійні по своїй натурі. Тому їх взаємодія ніколи не призведе до скандалів.
  • Однакове ставлення до матеріальних цінностей забезпечує більш глибоке взаєморозуміння між Тельцем-чоловіком і Козерогом-жінкою.
  • У чоловіка-Тельця і жінки-Козерога можуть бути однакові хобі. У такому випадку вони можуть спілкуватися годинами на одній хвилі.
  • Обидва не стануть виносити неприємності в особистих відносинах на огляд оточуючим. Телець-чоловік і Козеріг-жінка утворюють повністю самодостатню пару.
  • У чоловіка-Тельця і жінки-Козерога однакові біологічні ритми. Вони розуміють один одного буквально на фізичному рівні.

ЦІКАВО! Телець, Козеріг створять свій власний маленький світ, який будуть постійно вдосконалювати, не потребуючи допомоги оточуючих. Цій парі не потрібні порадники.

Негативні сторони спільної діяльності

Мінусів в тандемі Тільця-чоловіки і Козерога-жінки небагато, причому вони не настільки істотні, щоб виключити ідеальні відносини в такій парі:

  • Тельцю-чоловікові і Козерогові-жінці потрібен час для того, щоб вони зацікавилися одне в одному.
  • Відсутність спільних занять може призвести до деякого відчуження в парі. Виходячи з цих же міркувань даній парі рекомендується подбати про спільний відпочинок, тому що розподіл обов’язків у побуті призводить до скорочення спілкування між ними.
  • Любов до рутинної життя іноді може спровокувати нудьгу у відносинах, однак такий настрій носить тимчасовий характер.

УВАГА! Жінка-Козеріг потребує гідного чоловіка біля себе. Інші варіанти для неї неприйнятні. Для того, щоб вона була задоволена своїм обранцем, Тельцю-чоловікові доведеться бути ідеальним у всьому.

Що потрібно знати один про одного

Чоловіка-Тельця необхідно розуміти, що жінка-Козеріг любить створювати правила і слідувати їм беззаперечно, що вона буде вимагати і від свого партнера. Йому необхідно уважно ставитися до її засадам і ні в якому разі не ігнорувати їх.

Хоча Козеріг-жінка не позбавлена бажання домінувати в будь-яких стосунках, з Тельцем-чоловіком у неї це вийде в повній мірі лише в тому випадку, коли це буде підтверджуватися реальними справами – наприклад, вона запропонує кращий, на його думку, вихід із складної ситуації.

Козеріг-жінка – справжня власниця. Будь-який привід до ревнощів буде використана по максимуму. Тому Тельцю-чоловікові слід вкрай обережно фліртувати з іншими жінками.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Чоловік-Телець повинен відповідати положенню жінки-Козерога в суспільстві. В іншому випадку вона вважатиме його недостойним себе, хоча сама анітрохи не потребує високому статусі.

Жінка-Козеріг не повинна в спілкуванні тиснути на самолюбство Тільця-чоловіки – це чи не єдиний випадок, коли його можна вивести з себе. А до люті Тільця краще не доводити – згодом про це можна щиро пошкодувати.

Чоловіка-Тельця необхідно пам’ятати, що зрада може зруйнувати сім’ю, так як Козеріг-жінка дуже вірна, і чекає того ж від партнера. Навіть разовий похід «наліво» буде сприйнятий їй як зрада.

Від чого залежить добробут пари?

Атмосфера у відносинах Тільця-чоловіки і Козерога-жінки залежить від часу, проведеного ними разом. Чим довше часу існує їх союз, тим він міцніший, а партнери більш впевнені один в одному.

І чоловік-Телець, Козеріг-жінка не звикли до яскравого вираження емоцій. Також вони тільки з часом здатні на справжнє довіру. Від того, наскільки вони будуть терпляче чекати повної відкритості від партнера, повністю залежить їх добробут у парі.

Висновок

Відносини Тільця-чоловіки і Козерога-жінки не розвиваються стрімко, іноді подовгу зависаючи на одному рівні. Але цей час максимально використовується обома для того, щоб зробити їх союз краще. Поспіх не вітається обома. А ось їх остаточний вибір говорить про те, що такі чоловік і жінка по-справжньому впевнені у своєму партнері.

Сонник - тлумачення снів