Телець-чоловік і Лев-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Союз чоловіка-Тельця з жінкою-Левом не можна назвати ідеальним, але взаєморозуміння в такій парі все ж досяжно, незважаючи на суттєву різницю в їх характерах.

Представникам даних знаків доведеться непросто, тому що обидва можуть наполягти на своїй точці зору. Однак вроджене вміння Бика і Лева виходити із суперечливих ситуацій так, щоб не зачепити честь опонента, робить такий союз більш ніж можливим.

Особливості знаку Телець

Телець стриманий, вважаючи за краще приховувати свої справжні почуття від оточуючих. Така особливість часто наводить людей на думку, що він сам собі на умі, і почасти вони мають рацію люди цього знака нікому не дозволять засуджувати їх думку або якимось чином впливати на нього.

Телець-чоловік ніколи не буде поспішати ні зі своїми висновками, ні з вчинками. Кожен його крок – це плід ретельно розробленого і продуманого плану. Це робить Тільця трохи повільним, але від цього не менш успішним. Раціональний підхід до вирішення завдань позбавляє його від помилкових емоційних дій, причому це проявляється навіть у надзвичайних ситуаціях, коли часу для того, щоб зорієнтуватися, практично не залишається.

Чоловік-Телець вшановує матеріальні цінності і анітрохи цього не приховує. Для нього дуже важливо бути фінансово незалежним, тому він ще в юності вирішить, якої професії присвятить себе і з властивою йому неквапливістю буде до неї йти. Телець-чоловік ще до одруження постарається вирішити квартирне питання, обзаведеться всієї необхідної хатнім начинням і лише після цього наважиться на такий важливий крок, як шлюб.

Особливості знака Лев

Лев знає собі ціну, підтримка високого статусу в суспільстві є для цього знака першорядним завданням. Зовнішній вигляд, слова, вчинки – все це є інструментом для того, щоб підкреслити свою винятковість.

ВАЖЛИВО! Проте така поведінка не робить з людей цього знака неадекватних нарцисів: Леви досить об’єктивно сприймають реальність.

Жінка-Лев інтелігентна і доглянута. Вона прекрасно вміє тримати себе в суспільстві, не дозволяючи обходитися з собою зарозуміло. Жінка-Лев дуже горда і ніколи не прощає образ своїм ворогам, які рано чи пізно будуть покарані за помилки.

Жінка-Лев, як і Телець, любить матеріальну незалежність, проте, бачить її по-своєму: очікуючи від чоловіка, що він буде здатний її утримувати. Хоча сама вона також не буде сидіти, склавши руки, часто досягаючи при цьому керівних посад.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Лева в любові і любовних відносинах

«Цукерково-букетний» період для пари з чоловіка-Тельця і жінки-Лева для обох пройде в самих позитивних емоціях від їх союзу. Перебуваючи на чуттєвому піку, чоловік буде робити жінці подарунки, красиво залицятися, всіляко привертати до себе увагу і доводити, що він кращий. Проте вже через деякий час романтика трохи згасне, і рутина повсякденності внесе свої корективи у відносини.

Чоловік швидко повернеться до свого розміреного ритму життя і стане більш раціональним у витратах на улюблену жінку, ніж неприємно її здивує. Намагаючись повернути колишню загострення пристрастей, вона стане влаштовувати йому сцени, і тут же натрапить на непохитність Тільця. Він терпляче вислухає її, однак, призведе залізні виправдання своєї поведінки.

На даному етапі при недостатньо сильних почуттях пара може легко розлучитися. Проте в тому випадку, якщо союз збережеться, жінку-Лева чекають приємні бонуси – відносини з Тельцем порадують її стабільністю, а сам чоловік буде прикладати всі зусилля для того, щоб не порушувати усталений атмосферу і крок за кроком робити її краще і спокійніше.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Шлюб Тільця-чоловіки і Лева-жінки палатиме сварками тільки за норовливість останньої. Чоловік не схильний до емоційного з’ясування стосунків, а тому жінці також доведеться змиритися з тим, що кращим варіантом буде заспокоїтися і спробувати вирішити проблему спокійно.

Телець повністю візьме на себе планування фінансових витрат, що не завжди знайде порозуміння з більш марнотратною дружиною. Проте з часом вони цілком зможуть прийти до компромісу, скільки дружина зможе витрачати в своє задоволення без відчутної шкоди для сімейного бюджету.

Жінка-Лев завжди буде тягнути свого чоловіка-домосіда на вечірки і прогулянки, і йому нічого не залишиться, як піти за нею. Однак це анітрохи не зашкодить їхнім стосункам, оскільки різноманітність дозвілля лише допоможе освіжати їм сприйняття один одного.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

В ліжку чоловік-Телець в особі жінки-Лева отримає пристрасного і розкутого партнера. Чоловікові це буде доставляти величезне задоволення, однак, для того, щоб відповісти їй тим же, доведеться постаратися. Якщо в парі буде досягнуто довіру, то проблем з цим не виникне. В іншому випадку інтимна близькість здасться жінці кілька прісної.

З часом шанси підвищити якість інтимного життя в такому союзі буде тільки зростати. Телець-чоловік не відразу оцінить всі можливості різноманітності в сексі, проте, як відомо, апетит приходить під час їжі. Один раз відчувши те, що сподобається йому і партнерці, чоловік буде використовувати отриманий досвід і в майбутньому.

УВАГА! Якщо чоловік-Телець буде занадто егоїстичним в сексі, жінка-Лев може отримати своє на стороні. Вона здатна проявити максимум турботи про партнера в хвилини близькості, однак, по праву може вимагати від нього такого ж підходу.

Телець-чоловік і Лев-жінка на роботі і в бізнесі

Тандем з чоловіка-Тельця і жінки-Лева в бізнесі буде успішним тільки в тому випадку, якщо їм вдасться правильно розподілити свої обов’язки. Коли кожен буде виконувати свою частину роботи, вони будуть доповнювати один одного, але в іншому випадку велика ймовірність протистояння поглядів на одну і ту ж проблему.

Чоловік-Телець не любить ризику, він звик діяти напевно і в разі необхідності може почекати більш зручного моменту для вирішення тієї чи іншої задачі. У жінки-Лева зовсім інший підхід – вона воліє приймати швидкі, імпульсивні дії, імпровізуючи по ходу вирішення проблеми.

Тандем буде вдалим, якщо чоловік-Телець погодиться з обов’язками планувальника і буде займатися рутинною діяльністю, а жінка-Лев візьме на себе відповідальність за дії в разі виникнення форс-мажорів.

Сумісність у дружбі

У дружніх стосунках чоловік-Телець і жінка-Лев знайдуть повне взаєморозуміння. Він стане ідеальним для неї радником, який допоможе поглянути на ситуацію під іншим кутом в силу різниці їх темпераментів. Чоловік-Телець стане для жінки-Лева надійною опорою, адже на нього завжди можна розраховувати.

Жінка ж, завдяки своїй імпульсивності та емоційності допоможе чоловікові побачити світ в набагато більш яскравих фарбах, ніж він може подумати. Вона покаже йому, кілька ледачому по своїй натурі, нові грані активних розваг, навіть якщо для цього його необхідно буде тягнути всю дорогу за руку. Однак збиток від таких спільних пригод не буде ніхто.

Дружба між Тельцем-чоловіком і Левом-жінкою може тривати дуже довго. Обидва знака мають чітке уявлення, що таке честь, і не дозволять собі зрадити товариша. Згодом їх дружні зв’язки тільки зміцнюються.

Позитивні сторони сумісності

Плюси союзу чоловіка-Тельця і жінки-Лева полягають у наступному:

 • Чоловікові, трохи бідному емоційно, буде подобатися її активна життєва позиція, відкритість світу. Від неї він буде отримувати яких йому самому почуття.
 • Телець, люблячий стабільність у відносинах, отримає у цьому повну підтримку від Лева, хоча у них і дещо різні погляди на різноманітність дозвілля.
 • І чоловік, і жінка здатні піти на розумний компроміс, який буде вигідний їм обом.
 • Телець і Левиця не відносяться до людей, які допустять зовнішнє втручання в їх відносини. Тому їх союз буде більш ніж самодостатнім.
 • Інтимна життя партнерів має всі шанси бути настільки багатою, що ніхто навіть не задумається про зраду.

ВАЖЛИВО! Телець-чоловік і жінка-Лев можуть досягти глибокого взаєморозуміння, якщо кожен в парі не буде зациклюватися на егоїзмі.

Негативні сторони спільної діяльності

Мінусів у союзі Тільця-чоловіки і Лева-жінки менше, ніж плюсів, і при цьому вони не настільки істотні:

 • Знаки по-різному ставляться до витрати фінансів. У дружбі це не так помітно, а ось в шлюбі може бути причиною розбрату. Телець прагне до практичності, а Лев – до розкоші.
 • Жінка-Лев любить визнання в суспільстві і потребує компліментів, що буде змушувати чоловіка-Тельця сильно ревнувати.
 • Обидва знака можуть бути надмірно егоїстичними. У деяких випадках це є причиною їх розпаду союзу, так як попутно породжує безліч інших проблем.

НА ЗАМІТКУ! В цілому невідповідність характерів знаків цілком можуть бути улагоджені Тельцем і Левом, якщо пріоритетом для них є збереження взаємин.

Що потрібно знати один про одного

Тельцю-чоловікові необхідно пам’ятати про жінку-Леві наступні нюанси:

 • Жінка-Лев любить увагу до себе, тому необхідно іноді балувати її, незважаючи на те, що це може обходитися чоловікові в копієчку.
 • Жінка-Лев любить фліртувати, однак це зовсім не означає, що вона може дозволити собі щось більше.
 • Егоцентризм у жінки-Лева в крові, виправити дану рису характеру не вийде. З нею необхідно просто змиритися і не розглядати як недолік.

Леву-жінці варто пам’ятати про Тільце-чоловікові наступне:

 • Вередування й істерики не нададуть на чоловіка ніякого впливу, хіба що втомлять і приведуть до розчарування партнером.
 • Чоловік-Телець, насамперед, практичний. Тому не варто сприймати його подарунки, як щось само собою зрозуміле. Для нього це справжній вчинок, за який його слід дякувати.
 • Незважаючи на низьку емоційність, чоловік-Телець обожнює компліменти. Якщо не перестаратися з лестощами, їх можна вміло використовувати у власних інтересах для пом’якшення атмосфери у відносинах.

Дані нюанси характерів слід враховувати обом партнером для того, щоб зміцнити взаєморозуміння.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Щоб не провокувати сварки і не розпалювати градус протистояння, коли назріває конфлікт, чоловіка-Тельця і жінці-Леву варто уникати такої поведінки:

 • Заявляти про категоричність своєї думки. В даній парі другий партнер цілком може відповісти тим же, і тоді шлях до досягнення компромісів виявиться закритий.
 • Завищувати пріоритети своїм інтересам. Партнер миттєво відчує несправедливість.
 • Намагатися обдурити. Обидва знака дуже важко прощають брехня. Відкритість сприймається кожним, як необхідна умова нормальних взаємин, і тому не слід піддаватися спокусі реалізувати свої інтереси подібним способом.

ВАЖЛИВО! Чоловіка-Тельця набагато простіше схилити на свою сторону ніжністю і ласкою, ніж ультимативними вимогами.

Від чого залежить добробут пари?

Взаємини у парі з Тельця-чоловіки і Лева-жінки залежать від наступних факторів:

 • Очікування від відносин. Якщо вони являють собою швидкоплинний роман, то можуть зруйнуватися так само легко, як і почалися. Якщо ж відносини серйозні, можуть витримати будь-які випробування.
 • Жінка-Лев потребує емоціях. Якщо Телець буде скупитися на прояв своїх почуттів, пара може розпастися.
 • Тельцю періодично необхідний спокій. Якщо жінка-Лев не дозволить чоловікові відновити сили, той знайде спосіб усамітнитися будь-яким доступним способом.

ЦІКАВО! Телець – грамотний стратег. Він буде вміло користуватися емоційним станом жінки, щоб підібрати зручний момент і схилити її на свою сторону.

Висновок

Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Саме так і йдуть справи в парі з Тельця-чоловіки і Лева-жінки. Взаємними зусиллями вони зроблять свій союз міцним і стабільним, а от сумніви з приводу доцільності їх спільного майбутнього можуть швидко привести до розриву відносин.

Сонник - тлумачення снів