Риби-чоловік і Риби-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Кожна людина, вибудовуючи свої відносини в парі, хоче знати, чого ж чекати від партнера надалі. Люди люблять думати, що чекає їх пару. Це людська сутність. Багато відповідей на питання про свого обранця шукають в астрології. Давайте спробуємо розібратися, що чекає союзу двох Риб?

Особливості знака Риби

Риби – знак водної стихії, який замикає зодіакальний круг.

Люди, які народилися під цим знаком, – мудрі, чуйні особистості. Вони відрізняються високою інтуїцією і стійкістю характеру. Це допомагає Рибам переносити складні життєві ситуації.

Дуже легко йдуть на контакт, що дозволяє їм бути «своєю людиною» в будь-якій компанії.

Але варто відзначити, що при наявності сильних особистісних якостей Риби все ж схильні до чужого впливу.

Люди цього знака люблять все нове, виявляють інтерес до всього незвіданого. Серед їхніх захоплень мистецтво, поезія, музика різних стилів і жанрів, книги. Риби люблять ризикувати, не люблять дисципліну, але при всьому при цьому дуже ідеалістичні. Серед них дуже багато людей з характером Робін Гуда. Риби дуже гостро сприймають несправедливість цього світу і хочуть зробити його краще. Наскільки це в їхніх силах.

Чоловіки-Риби

Чоловік-Риби готові бути поруч у важку хвилину, але займатися самопожертвою постійно – це все-таки не про них. Йому зручніше плисти за течією і не піддавати себе зайвим випробувань.

До РЕЧІ. Чоловік-Риби в основному буде намагатися берегти сили для себе. Якщо буде можливість вислизнути від чужих проблем, то він зробить це. За це, звичайно, не можна засуджувати.

Якості чоловіка-Риби:

 • Закритість. Чоловік-Риби не любить відкритої конфронтації. Щоб зайвий раз не стати предметом для насмішок, він краще замкнеться в собі. Не любить відвертих розмов, а якщо вже довелося приймати участь в таких бесідах, то йому простіше прикрасити дійсність чи приховати правду.
 • Ранимість. Чоловік-Риби чутливий до будь-якої критики. Не можна сказати, що він зовсім не впевнений у собі або своїх принципах. Просто сприймає все занадто близько до серця.
 • Лінь. Риби досягають великих успіхів у кар’єрі та в житті, але при цьому намагаються напружуватися, як можна менше. Чоловік любить забезпечену і насичене життя, але не хоче робити для досягнення результату нічого, що порушило б його спокійний розмірений ритм існування. Риби краще помріють і будуть чекати манни небесної.
 • Велелюбність. Примітно те, що меланхоліка Рибу, вразливого і ненадійного, так люблять жінки. У любові він вітряний. Будучи закоханим у нову пасію, ідеалізує партнерку і не помічає її недоліків. Але наскільки сильна його закоханість, настільки ж легко розставання. Він швидко розриває старі відносини і починає нові. Що зовсім не красить чоловіка – зрада для нього не є чимось досить поганим.
 • Чутливість. Ця якість дозволяє йому бути висококласним сексуальним партнером. Він вміє і любить красиво говорити. Ні, пристрасним назвати його не можна, фокусів і сюрпризів у ліжку від нього не дочекаєшся. Але таїнство любові він подарує. Секс для нього – не інстинкт, а порив душі.
 • Безтурботність. Чоловіки-Риби ніколи не буде «заначки на чорний день». Він взагалі не любить думати про завтрашній день.
 • Неакуратність. Порядок в будинку і справах – це точно не для нього. Як би не намагалася жінка здивувати чоловіка-Рибу чистотою, комфортом і затишком, він цього ніколи не помітить.

Жінки-Риби

Жінка-Риби наче зіткана з грації і ранимості, з жіночності та витонченості. Їй подобається домашній затишок і романтика картатих пледів, гарячого шоколаду і ніжних обіймів. Вона зовсім не любить гучні тусовки, але від відвідування театру, або творчого вечора ніколи не відмовиться.

У такої жінки розвинена інтуїція, тому її складно обдурити. Вона дуже турботлива і сприйнятлива до чужих проблем. До роботи великої тяги не відчуває, вважає, що краще вже вдало вийти заміж, ніж працювати все життя.

Якості жінки-Риби:

 • Спокій. Жінка-Риби не буде кричати і закочувати істерику, навіть якщо ситуація виходить з-під контролю. Вона не любить конфліктів, ні за яких обставин не буде чинити скандал в сім’ї з-за пізнього повернення чоловіка.
 • Тактовність. Здатність розташовувати до себе людей своєю делікатністю і спокоєм завжди дивує оточуючих. Саме ці особистісні якості дозволяють завжди отримувати бажане, не вдаючись до відкритих прохань і вимог.
 • Скритність. Вона буде нестримно реготати, танцювати і співати пісні, а на серці у неї буде печаль і можливо глибока депресія. Невпевненість у собі не дає їй бути самою собою, вона постійно міняє «маски».
 • Однолюбка. Вона не стане заводити роман для розваги. Жінка-Риба на відміну від чоловіка того ж знака переконана, що чекати свою любов можна все життя. У відносинах вона віддає себе без залишку, готова на будь-які жертви. Але, якщо обранець образить, то вона піде на зраду, щоб помститися.
 • Ніжність. В інтимній обстановці їй важливо відчувати партнера. Вона любить красиві слова, ніжний шепіт, палаючі свічки і неголосну музику. Їй більше подобаються «принци» і «поети», ніж грубі і пристрасні чоловіки.
 • Марнотратство. Жінка-Риби любить витрачати гроші. Її марнотратство призводить до вічної нестачі грошей. Причому смітить грошима не тільки для задоволень своїх бажань, але і щоб просто зробити приємне своїм близьким.
 • Неохайність. Ця жінка не буде обтяжувати себе наведенням порядку і чистоти в будинку, для неї це не головне. Вона не стане готувати вечерю, якщо їй цього не хочеться. Робота по будинку для неї – рутина, яка крім втоми нічого не дає.

Сумісність двох Риб в любові і любовних відносинах

Немає більш ідеальної пари в любові, ніж ці двоє. Цей союз буде приносити партнерів гармонійні стосунки в усьому, що стосується почуттів і задоволень: секс, духовному і емоційному спілкуванні, культурне проведення часу. Загалом у всьому крім побуту, але про це нижче.

Ця пара разом буде жити в своїх фантазіях, перебувати в мріях, чекати дива. Їм настільки комфортно і затишно разом, що рідко вони зможуть помітити біля себе «бурю». Вони взагалі цураються суєти і не будуть обтяжувати себе зайвими рухами. Пара сумісна у спокої, поступливості і розумінні один одного. Їх об’єднує нерішучість і скритність. Цей союз обіцяє бути довгостроковим і міцним, хоча і в цих відносинах можуть бути незначні сутички. Але вроджена лінь Риб не дасть їм розвинути сварку до критичної позначки.

ОБЕРЕЖНО! Риби – це знак Води, який знаходиться під патронажем Нептуна. А ця планета, як відомо, патронує ілюзії, закоханість і брехня. Парі треба не втрачати голову і не відриватися від реального світу в гонитві за земними задоволеннями.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Перебування в своїх ілюзіях, вічне очікування дива і нескінченні фантазії можуть внести ряд проблем у спільну життя Риб.

Наскільки такі люди сумісні в любовних стосунках, настільки ж вони несумісні в шлюбі, коли треба будувати сім’ю, вирішувати побутові питання і т. д.

З-за надмірної чутливості й високого емоційного фону у шлюбі двох Риб трапляються сварки, які доходять до гучних скандалів. Особливо часто це трапляється на 3-5 років спільного проживання, коли все сильніше проявляється побут.

Народження дітей, ведення спільного господарства, обов’язки і труднощі – все це примушує Риб відмовитися від звичного для них неробства. Створювати сім’ї Рибам краще з більш сильним знаком Зодіаку, де один з партнерів візьме всю відповідальність на себе. В плані духовному, Риби будуть влаштовувати один одного у всьому, вони разом мріють, втішають один одного, віддаються мріям. Але як тільки справа доходить до розв’язання життєвих проблем і якихось побутових питань – кожен йде від відповідальності.

Ризики, яких можуть зазнати сімейні пари:

 • Шкідливі звички. Чоловік і дружина-Риби часто живуть ілюзіями і нерідко поступаються земних утіх. Подружжя не будуть картати іншого в слабкості, їм простіше скласти компанію у згоранні життя за шкідливими приычками.
 • Фінансова скрута. Риби люблять гроші, але ще більше вони люблять їх витрачати. Їх нестримна тяга до марнотратства доводить до того, що сім’я має постійні фінансові труднощі.
 • Зради. Народжені під цим знаком чоловіки віддають перевагу різноманітність, вони нерозбірливі в зв’язках. Проблема в тому, що жінки-Риби не будуть їм цього забороняти. Якщо дружина викриє чоловіка в зраді, то їй буде простіше змінити йому в помсту або пробачити, ніж боротися з фактом зради.
 • Нестабільність. Шлюбний союз піддається регулярним збоїв у всіх сферах спільного життя. Риби бояться ризикувати, не вміють приймати важливі рішення і брати відповідальність на себе, а це дуже важливо вміти в сімейному житті.

ВАЖЛИВО! Свої відносини Чоловікам і жінкам-Рибам краще не доводити до створення нового осередку суспільства. Зате тонка психологічна сумісність може дозволити їм стати друзями, знайти підтримку і розуміння.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Це одна з небагатьох пар з однакових Знаків Зодіаку, яка досягає максимального задоволення в інтимній сфері. В сексуальних відносинах їм близька щирість і еротична розбещеність.

У ліжку така пара легко пускається «тяжкі». Через інтимну близькість цей союз приходить до примирення після сварки. Тільки зливаючись в екстазі, пара стає одним цілим. У них відбувається не тільки злиття тіл, але і з’єднання душ. Якби сімейне життя полягала тільки в занятті сексом, то союз Риб був би самим міцним. До сексу партнери підходять з невгамовною фантазією і перетворюють свій акт любові в казку.

Риби Риби на роботі і в бізнесі

У сфері спільної трудової діяльності – союз даної пари нестійкий. Обидва не люблять перепрацьовувати, приймати рішення, ризикувати. Їм більше підходить бути виконавцями, ніж займатися керівництвом і плануванням. Аж надто багато в цьому непотрібної суєти і відповідальності.

В такому діловому союзу бракує ділова жилка. Чоловік і жінка-Риби як і у всіх інших сферах будуть чекати чарівника, який вирішить за них проблему. Але самі вони і пальцем не поворухнуть, щоб просунутися у вирішенні проблеми.

У колективі вони непомітні, так як відчуженість і скритність не дозволяють їм бути в центрі компанії. Але при цьому люблять трохи попліткувати про своїх колег. Вже в цьому-то вони знайдуть порозуміння.

Риби будуть добре ладити між собою в межах робочих, для оточуючих будуть непомітні і особливих вершин у кар’єрі не доб’ються.

Сумісність у дружбі

Міцна дружба двох Риб, будується на спільній підтримці один одного. Мрійливість і бурхливі фантазії зближують цей знак.

Що добре для Риб: коли дружиш – немає необхідності вирішувати глобальні проблеми. Тому чоловік-Риби і жінка-Риби легко знаходять спільну мову, і їм комфортно в цих відносинах. Вони можуть вести довгі бесіди, розкривати свої таємниці, обговорювати знайомих, проводити час у прогулянках, відвідувати театри і кіно.

Взагалі у них багато спільного в поглядах та інтересах, з цієї причини їм ніколи не буває нудно разом. Дружба між ними легко може перерости в интименую зв’язок, але також швидко може і закінчитися. Після того, як вони поэкспериментируют в ліжку і задовольнять свій інтерес – знову будуть просто дружити, як ніби нічого і не було.

Позитивні сторони сумісності

Союз двох Риб має ряд плюсів.

 • Ця пара завжди разом, на людях вони випромінюють радість, привітні у спілкуванні, доброзичливі з оточуючими.
 • Між ними глибоке взаєморозуміння і спорідненість душ.
 • У стосунках вони віддаються один одному без залишку, між ними немає фальші.
 • У сексі у них теж все ідеально і гармонійно.
 • Вони хороші, дбайливі батьки. Дітям віддають максимум своєї любові.

Негативні сторони спільної діяльності

Астрологія вказує на те, що союз такої пари схильний до ризиків, і безліч мінусів заважають їм будувати благополучну сім’ю.

Риби не вміють розпоряджатися грошовими коштами, вести злагоджено побут і вирішувати нагальні проблеми. В кінцевому підсумку, одному з подружжя набридає нестабільність та відсутність твердого грунту під ногами, і він починає поступовий відступ і знаходить на боці сильнішого партнера. Ні схожість в поглядах, ні сексуальна сумісність, ні наявність дітей вже не можуть врятувати шлюб. Виною всьому вічне перебування в хмарах і небажання приймати дійсність з усіма її труднощами.

Цей знак потребує постійної підтримки ззовні, так як Риби є натурами слабохарактерних. Ця риса заважає бути їм разом.

Що потрібно знати один про одного

Чоловіки-Риби – сильні ревнивці. Вони абсолютно не терплять, коли їм роблять зауваження прилюдно. В той же час вони завжди романтичні, цінують красу і люблять ідеалізувати все навколо. Таким способом вони намагаються піти від проблем.

Дуже часто їх можна зловити на брехні. Не варто чекати від Риби якихось високих і сильних вчинків, вони рідко готові до самопожертви. Жінці-Рибі потрібно бути готовою до того, що її партнеру постійно буде потрібно її увагу і схвалення.

Жінки-Риби дуже мрійливі по своїй натурі. У суспільстві веде себе скромно і намагається не привертати до себе увагу. Але їй теж не чужа брехня. Хоча найчастіше вона це робить на спасіння.

Така жінка вміє лукавити, але в почуттях вона завжди ранима. Вміє бути терплячою, але до пори до часу. Чоловікові-Рибі, щоб завоювати її, потрібно докласти чимало зусиль. Вже дуже вона любить розтягнути цукерково-букетний період.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Риби дуже консервативні, їх впертість не знає кордонів. Вони завжди вважають, що їх точка зору найбільш правильна. Вони не стануть змінювати свою думку, не визнають своєї неправоти і не поступляться в суперечці. Це дуже авторитарні особистості, люблять дорікати і згадувати не найкраще минуле свого опонента. Нерішучість і страх зрушити з насидженого місця доводить їх до того, що вони будуть жити з нелюбом партнером, ходити на нецікаву роботу. Цей знак буде критикувати всіх навколо, але ніколи не визнає своїх промахів.

Від чого залежить добробут пари?

Цього тандему достатньо просто перебувати в ідеальному взаєморозуміння. Риби так схожі один з одним і так тонко відчувають свого партнера, що розуміють і чують партнера без слів. В даному союзі панує гармонія на емоційному рівні, чого не можна сказати про побутової складової.

Схожість характерів не дасть нудьгувати парі – їм завжди буде комфортно і легко в спілкуванні. Риби – дуже тонкі натури, вони часто закриваються від проблем, саме це зближує цих людей.

Висновок

Щоб союз Риб був довготривалим, їм треба прислухатися до порад астрологів. Шлюб буде міцним, якщо чоловік буде набагато старше і володіти досвідом у побудові сімейного життя і побуту. Парі краще обмежити себе у відвідуванні великих компаній, даний знак схильний слабкості до шкідливих звичок. Хтось з партнерів повинен володіти хоча б крапелькою здорового глузду для того, що не пускатися в нескінченні фантазії. При хитрому підході до побутових проблем одного з подружжя, можна врятувати і цю сторону життя.

У будь-якому випадку, кожна пара може зберегти стосунки, якщо вони дійсно щирі та взаємні.

Сонник - тлумачення снів