Сповідь Астролога. Чому я кинула астрологію

Багато років займалася астрологією, і оскільки серед читачів є люди, які цікавляться зоряної наукою, хотіла б поділитися випадками з моєї астрологічної практики і розповісти, чому я все-таки останнім часом відходжу від цієї практики. Моя розповідь можна назвати — сповідь астролога.

Автор у своїй статті дав дуже влучні і характерні опису своїх колег. І це знаючи тільки дати їх народження і орієнтуючись на знаки зодіаку, тобто на положення Сонця в момент народження людини. Але існують більш детальні астрологічні розбори, для яких потрібно не лише дата, а також місце і точне до хвилин час народження людини. За цими даними будуються натальні карти. З допомогою натальной карти можна не тільки описати людину, сказати, який він за характером, але і дізнатися, до яких хвороб людина схильна, якою працею він буде здатний заробляти гроші, а також передбачити події майбутнього.

Коли я тільки почала захоплюватися астрологією, моя сім’я поставилася до цього вельми скептично. Але один випадок змусив їх змінити свою думку. У мого тата був дуже напружений період на роботі. Доводилося працювати в авральному режимі практично без вихідних, а такий довгоочікуваний відпустку відкладався на невизначений термін. Я подивилася татову карту і сказала, що через два місяці, якраз до дня народження папи, має настати полегшення в його справах. Батьки моїми прогнозами поставилися без особливого інтересу, але яке було їх здивування, коли в червні дійсно у тата на роботі намітився просвіт, і день його народження, 29 червня, став у той рік першим днем його відпустки. Після того випадку батьки стали зовсім інакше сприймати і моє захоплення нею.

Пізніше мені вдалося здивувати батьків ще раз. Є астрологічна теорія, яка розповідає, як, знаючи дату, місце і точний час народження людини, можна побачити, де і за яких обставин чоловік познайомиться зі своїм майбутнім чоловіком чи дружиною. Я подивилася мамину натальну карту і побачила зустріч з чоловіком в місці, пов’язаному з їжею, продуктами. Хоча я завжди знала, що мої батьки познайомилися під час відпочинку в одному санаторії. До мого і ще більше до свого здивування, мама пояснила, що вони з татом познайомилися саме в їдальні санаторію.

Одного разу сусідка моїх батьків по дачі, дізнавшись про моє захоплення астрологією, попросила мене подивитися натальну карту свого сина. Що конкретно її цікавило, вона мені не сказала, але було видно, що щось її дуже хвилювало. Наскільки я знаю зі слів сусідки раніше, її син перебував у щасливому шлюбі, але в його карті я раптом побачила в самий найближчий час події, пов’язані з документами, офіційними паперами, зміну соціального статусу. Якщо чесно я не наважилася сказати про цьому прямо, щоб не засмучувати людей. Тим більше, я могла помилятися. І я сказала в загальних рисах, що бачу зміну статусу і документи. Виявилося, що син сусідки на той момент роз’їхався зі своєю дружиною, і незабаром вони офіційно розвинулися.

Також у мене вийшло передбачити кардинальну зміну професійної діяльності чоловіка моєї двоюрідної сестри, яка пропрацювавши все життя на митниці, подався ліс валити. І ще я підказувала людям з конкретних ситуацій.

Тепер я хочу розповісти, чому я все-таки закинула своє захоплення астрологією. Здебільшого тому, що звертаються до мене люди чекають дива, а астрологія не може його дати. “Зірки припускають, але не зобов’язують”, – говорить головний астрологічний постулат.

Наприклад, найбільш часте запитання, з якими до мене зверталися люди половинку. Причому найчастіше це звучить саме так: «Коли я зустріну?». Дуже рідко хтось задає правильний питання: «А що мені потрібно зробити, що мені потрібно в собі змінити у своєму ставленні до життя, щоб знайти щастя в особистому житті?»

Астрологія може вказати на період, який може статися доленосна зустріч, але це лише можливість. Скористатися нею чи ні, залежить тільки від самої людини.

За всю свою практику я бачила тільки одну натальну карту, у якій є те, що в астрології можна назвати “вінець безшлюбності». У всіх інших численних випадках причиною самотності були психологічні та поведінкові проблеми самої людини, з якими при бажанні він міг би впоратися. Але мало хто хоче працювати над собою, люди хочуть дізнатися чарівну дату і просто чекати свого щастя склавши руки.

А чудес не відбувається. Люди впадають ще в більший відчай, а мені в такі моменти стає не по собі. Ніби я не виконала обіцянку і обдурила їх.

Так було у мене з Сергієм, який страждав від самотності після розлучення. Коли я вперше побачила його, він сидів за столом у своєму маленькому кабінеті і, підперши голову рукою, дивився кудись вдалину. На прохання Сергія я подивилася його натальну карту і вказала період, який в його особистому житті можуть відбутися зміни. В означений мною період у житті Сергія дійсно з’явилася дівчина. Ця дівчина повністю відповідала його запитам і смакам. Але Сергій так зріднився зі своїм самотністю, так звик жити закритий від всіх в ньому, як в якійсь раковині, що не зміг змусити себе вийти з неї назустріч новому почуттю. І дівчина просто пішла з його життя, не затримавшись в ній.

Іноді я проходжу повз будівлі, в якому працює Сергій, і незмінно бачу у вікні його кабінету, як він все так же сидить за своїм столом, підперши голову рукою, і вдивляється кудись вдалину. Жити в мріях про далеке і щасливому майбутньому куди простіше, ніж прикладати зусилля, щоб його будувати.

Кожна людина — коваль свого щастя. Не варто перекладати на зірки відповідальність за своє життя, тому що не вони, а сама людина будує свою долю.

З огляду на свою астрологічну практику я можу радити астрологію саме як вчення, яке дозволяє краще зрозуміти самих себе, але ні в якому разі не як розпорядження, вирок і тим більше виправдання своїм негативним рисам і своєму бездіяльності. Вибудовувати своє життя чоловік повинен сам, узгоджуючи з прагненнями, бажаннями, моральними принципами. Сподіваюся моя сповідь астролога допомогла вам розібратися в цій незвичайній науці.

Сонник - тлумачення снів