Надійні люди стихії Землі – темперамент меланхоліка

В астрології всі знаки поділяють на чотири групи. Згідно вчення давніх народів про чотирьох елементах, були виділені стихії води, землі, повітря і вогню, але їх назви варто сприймати не буквально, а як символ, що містить у собі певні якості. Давним-давно люди вірили, що стихії впливають на темперамент людини.

Стихія землі означає матерію, її особливістю є холод, міцність, стабільність. До неї належать знаки зодіаку: Козеріг, Діва, Телець. Люди стихії землі — володарі меланхолічного темпераменту. Вони практичні, розважливі, не втрачаючи розуму і мають мету в житті, ще з дитинства, яку домагаються ні дивлячись ні на що. Ці знаки мають витримкою, витривалістю, наполегливістю, цілеспрямованістю, непохитним характером. Їм властива надійність, скрупульозність і працездатність. Правда у них відсутня уява і фантазія, але це не заважає їм у важких ситуаціях знайти рішення проблеми, активізувавши всі свої сили.

Люди стихії землі хочуть володіти матеріальними цінностями, це приносить їм велику радість. Будь-яку розпочату справу повинно їм приносити якусь користь, але в той же час це неймовірно творчі особистості. Знаки землі твердо стоять на ногах, не люблять зміни в житті, прив’язані до будинку і дуже повільно переключаються з однієї справи на іншу. Для них дуже важлива сім’я, друзі і те місце, яке вважають будинком. З новими людьми сходять важко. Мінус для Козерога, Діви і Тельця в тому, що вони потрапляють під вплив навколишніх, іноді вважаючи чиїсь ідеї і думки своїми власними, тим самим потрапляючи в неприємні ситуації і пастки нехороших людей. Зате стихія землі допомагає своїм знаків краще розуміти другу половинку, відчувати її (його) настрій, завдяки цьому в їх парах панує гармонія і взаєморозуміння. Люди стихії землі темпераментні, емоційні натури, діють імпульсивно, наділені чуттєвістю. Складні, але цікаві особистості, що володіють величезним інтелектом, можуть підтримати будь-яку розмову. Вони не злопам’ятні, часто ображаються, але швидко відходять.

Все це пов’язано з тим, що земля дає стабільність, стійкість, конкретність, вміння аналізувати і грунт під ногами. Вона наділяє людей упевненістю, строгістю, практичністю, терпінням і відчуттям надійності. Люди землі воліють ритмічний і розпланований спосіб життя, маючи певний порядок життя їм легше проявити себе і свої таланти.

Сонник - тлумачення снів