Чарівні люди стихії Повітря – темперамент сангвініка

Сила такої стихії, як повітря, проявляється в основному на ментальному рівні. Вона відрізняється оптимізмом, свободою, підйомом і прагненням до нових відкриттів. Представниками повітряних знаків є Терези, Водолій і Близнюки. Темперамент сангвініка.

У Вагах прояв цього впливу відбувається дуже типовим чином. Це спокійні, врівноважені люди, у яких на першому місці стоять власні переконання.

Водолій нагадує повітря, що знаходиться під великим тиском. Це тип людей, що постійно будують різні плани. Розум задіяний ідеями по поліпшенню навколишнього світу. Їх дух жадає волі для тих, хто в ній абсолютно не потребує.

Що стосується Близнюків, то вони дуже нагадують вітер, який сильно мінливий. Ці люди завжди діють з обставин, швидко знаходять правильну стратегію і тактику. Чарівність, спритність, інтелект, гострий розум – ось далеко не повний список того, що Близнюки застосовують для вирішення своїх завдань. Вміння уникати того, що їм не подобається, дуже допомагає їм у досягненні бажаного.

Повітря наділяє ці знаки артистичністю, дипломатичним чуттям, комунікабельністю. У них прекрасне почуття гумору і виверткий розум. Здатність до згуртування людей дозволяє пристосуватися до різних ситуацій. Люди стихії повітря завжди готові надавати допомогу, і проявляти великодушність. У тих випадках, коли інші прислухаються до заклику серця і чуттєвості, знаки повітря оперують розумом і логікою. Вони здатні вільно мислити і непогано перетворюють думки у слова, володіючи хорошими ораторськими здібностями.

Власна оцінка знаків у повітря часто буває сильно завищена, а думка про себе може перерости в самовпевненість. Опинившись під негативним впливом своєї стихії, люди стихії повітря стають болтливыми пліткарями, яких сильно турбує чужу думку про себе.

Повітря ідеально підходить для вогняної стихії. З іншими вони також можуть знайти спільну мову, але для цього їм краще змиритися з незалежністю і волелюбністю повітря. Вони повинні бути готові до тих змін, які, безсумнівно, принесуть люди стихії повітря.

Для житла повітрю більше підходять відкриті ділянки місцевості. Перші поверхи багатоквартирних будинків їм протипоказані. Ідеальним є проживання в сільській місцевості, де ніщо не загороджує їм вільного вітру. Будь вдалий момент необхідно використовувати для прогулянок на свіжому повітрі. Повітряні знаки дуже не люблять, коли предмети нагадують про минуле. Їх рух завжди спрямована вперед, назустріч майбутньому.

Сонник - тлумачення снів