Астролог Павло Глоба: біографія, особисте життя, вартість гороскопу від Павла Глоби

Астролог Павло Глоба — відоме ім’я на світовому рівні. Ще на початку 90-х Павло Павлович Глоба став відомий завдяки своїм астрологічних прогнозів і передбачень. Незважаючи на морально-філософські погляди того часу, Павлу Павловичу вдалося зберегти любов до астрології і продовжити свою діяльність, дивуючи суспільство своїми резонансними прогнозами.

А сьогодні з науковим працям Глоби навчаються тисячі астрологів, він регулярно з’являється на телебаченні в якості експерта, а також складає авторські гороскопи. Як склалося особисте життя російського Нострадамуса? За що Павла Глобу тримали в слідчому ізоляторі? І які передбачення вітчизняного астролога збулися? Дізнаєтеся далі.

Біографія російського астролога Павла Глоба

Павло Глоба народився в Москві в 1953 році. Його родина має дворянське походження: папа був відомим художником-пейзажистом, який входив до спілки художників СРСР, а мама була цілителем і лікувала людей накладенням рук.

Ще в ранньому дитинстві Павло Павлович мріяв стати вченим, і замість прогулянок на вулиці вважав за краще читати книги і весь вільний час приділяв навчанню. До підліткового віку астролог не приділяв уваги серйозної-науці про зірки, а передбачення вважав способом розваги. Але після закінчення школи все змінилося.

Глоба надходить у Московський історико-архівний інститут і отримує диплом історика-архіваріуса. Деякий час Павло Павлович працював у Центральному історичному архіві Москви, одночасно читаючи курс астрології в деяких московських вузах. Але незабаром астролога звільняють з архіву і притягають до адміністративної відповідальності за неофіційне викладання курсу астрології. У радянський час така самодіяльність була карна та Глобу навіть протримали деякий час у слідчому ізоляторі.

Близько 5 років астролога доводилося працювати ночами сторожем, щоб заробити собі на прожиток і більш поглиблено зайнятися наукою.

Особисте життя астролога Павла Глоби

З особистого життя російського провісника-прогнозиста мало, що відомо. За плечима Павла Павловича 4 шлюбу, але в суспільстві відома тільки одна дружина — Тамара Глоба. Союз молодих людей ґрунтувався на загальному захопленні до астрології. Дружина Тамара є адептом вищої школи астрології Глоби, а також виступає співавтором багатьох публікацій і видань російського провісника.

У Тамари і Павла народилося двоє дітей: у 1977 році син Максим і в 1985 році дочка Ірина. Шлюб між молодими людьми не зберігся. Розлучення пройшов важко і складно, але подружжя зуміли зберегти дружні відносини між собою.

Павло Глоба сьогодні

Відомий російський астролог Павло Глоба веде активну публічну життя. Він часто з’являється на телебаченні, так і на радіо ефірах, де дає прогнози на майбутній рік.

Кілька разів Павло Павлович ставав учасником передачі “Хай говорять”. У 2017 році він був запрошений на ювілей ведучого Миколи Дроздова.

Його авторські гороскопи можна почути в ефірах радіо “Комсомольская правда”.

З 2012 року і донині вчена є автором і ведучим програм “Глобальний прогноз” на 7 каналі “Щоденна астрологічна рубрика” на радіо “Ретро”. Також Глоба займається складанням індивідуальних гороскопів.

Також астролог склав свої прогнози для Росії, України та світу на 2020 рік.

Збулися прогнози Павла Глоби

Точність прогнозів сучасного російського Нострадамуса досягає 85%. Серед справджених його передбачень можна відзначити:

Відставку колишнього глави РФ Бориса Єльцина і приходу до влади нинішнього президента Володимира Путіна;

 • Аварія на Чорнобильській атомній електростанції;
 • Землетрус 1988 року у Вірменії;
 • В Україні Кучму оберуть на другий термін президентства;
 • Теракт в 2001 році в Нью-Йорку і падіння веж-близнюків;
 • Повторні військові дії в Іраку в 2003 році;
 • Америка обирає Барака Обаму на другий термін у 2012 році;
 • Україна розпадається на частини в 2014 році;
 • Військові конфлікти з Росією.

Напередодні 2019 року Павло Глоба також дав прогнози, які вже починають збуватися. Астролог стверджує, що незабаром суспільство перейде на бік екологічно чистої енергії – і це так: його сьогодні з’являється величезна кількість техніки, що працює на альтернативних джерелах енергії.

Також Глоба передбачив, що Росію чекає нелегкий час в плані економіки, але незабаром країна зміцнить свої позиції рубля — прогноз збувся.

До прогнозів, які починають збуватися, можна віднести і зростання в робототехнічної сфері, а також заміну людського фактора на роботів в деяких професіях.

Нездійснені прогнози астролога Павла Глоби

Незважаючи на ряд справджених прогнозів Павла Павловича Глоби, критики і журналісти публікують деякі заяви астролога, які були вказані розпливчасто, або так і не збулися. До нездійснених прогнозів російського вченого увійшли заяви про те, що президентом США стане Хілларі Клінтон, а в Україні до влади прийде Юлія Тимошенко. Не справдилися прогнози астролога і про порятунок Саддама Хусейна, а також про смерть Фіделя Кастро — правителя Куби.

Як стверджує сам Павло Глоба, розбіжність деяких прогнозів пов’язано з тим, що не можна на 100% передбачити майбутнє. Навіть самі точні прогнози можуть почати розвиватися за несподіваним сценарієм, чому сприяє ряд непрямих причин.

Чому Павло Глоба став астрологом?

Астрологією Павло Глоба став захоплюватися ще в ранньому дитинстві. Дідусь вченого Іван Миколайович Гантімуров був учителем для хлопчика і передав йому багато своїх знань про зірок, а також подарував старовинні рідкісні книги по астрології онуку.

Серйозно займатися астрологією Павло Павлович став лише досягнувши зрілого віку. Його перший гороскоп з’явився на початку 1990-х років, а потім була видана перша книга Глоби “Він, вона і… зірки”.

У цей же період російський вчений з’явився і на екранах телевізора, де читав лекції з астрології. У середині 90-х Павло Глоба відкрив перший на пострадянському просторі Астрологічний центр. Сьогодні він носить назву Астрологічний інституту Павла Глоби. В Україні близько десяти років функціонує філія інституту Авестійська астрологічна школа, в якій з нуля навчаються науці про зірки.

Однак, знаменитим Глоба став після виходу в світ його книги “Про що мовчить Місяць”. З тих пір Павло Павлович надає приватні астрологічні послуги та співпрацює з багатьма видавництвами, де виступає як астрологічний консультант.

Ближче до початку 2000-го року Павло Глоба почав регулярно транслюватися на телебаченні і з’являтися у різних передачах, де освічував товариство, даючи прогнози на майбутні події.

На рахунку вченого понад 50-ти науково-популярних видань, він вів близько 10 передач на різних російських каналах, а його праці служать потужною базою знань для багатьох астрологів.

З 2010 року Павло Павлович Глоба став більше займатися складанням індивідуальних гороскопів, але як і раніше з’являється на телебаченні в якості експерта і консультанта в області астрології.

Контакти астролога Павла Глоба

 • Офіційний сайт Астрологічного інституту Павла Глоба.
 • Офіційний сайт Авестійськой школи астрології в Україні.
 • Свій особистий номер телефону астролог ніде не вказує, але зв’язатися з Глобою можна за номерами, вказаними на сайті його інституту: 8 903 728 2716 або 8 925 517 1565. Дзвінки приймаються в робочі дні з 10:00 до 17:00.
 • У астролога є свій канал на YouTube
 • Офіційна група на “Вконтакті”: https://vk.com/globainstitut.

Вартість особистого гороскопа астролога Павла Глоби

Павло Глоба веде прийом тільки очно і не відправляє особисті гороскопи і прогнози поштою, повідомленнями в інтернеті та через інші дистанційні форми зв’язку.

Складання особистого гороскопа без прогнозу коштує 1350€.

Вартість гороскопа з докладним прогнозом по анкеті клієнта становить 1500€.

Вартість гороскопа з прогнозом на 5 років за анкеті клієнта становить 1800€.

Детальний гороскоп і відвідування заходу або корпоративу варіюється від 2500€.

Вартість роботи залежить від тривалості консультації, а також від індивідуального об’єму роботи по натальній карті.

Важливо!!!

Будьте уважні, на просторах інтернету є сайт Володимира Глоби — уральського астролога, намагається видати себе за Павла Глобу і також надає послуги складання індивідуальних гороскопів.

Павла Павловича немає в соціальних мережах, а дізнатися необхідну інформацію про астролога можна з його персональної сторінки в Wikipedia

Все своє життя Павло Глоба присвятив вивченню астрології. Наука про зірки розкрила вченому безліч таємниць, які Глоба переніс на сторінки своїх книг, і не тільки. Його передбачення і прогнози справджуються з точністю більш, ніж 80%, а наукові праці служать “букварем” для багатьох початківців астрологів.

Телебачення і письменницька кар’єра Павла Павловича сьогодні не настільки бурхлива — вчений все більше надає послуги приватного характеру. Але Глоба не перестає дивувати суспільство своїми гучними заявами про майбутнє і події, які можуть статися у світі.

Якщо Ви знайомі з діяльністю російського астролога Павла Глоби або зверталися до толкователю зірок за складанням натальной карти, поділіться своїм відкликанням про роботу вченого. Ми вам будемо дуже вдячні та обов’язково опублікуємо!

Сонник - тлумачення снів