Астролог Влад Росс: біографія, особисте життя, вартість гороскопу від Влада Росса

Одеський астролог Влад Росс є міжнародним спеціалістом вищої категорії. Спеціалізується на персональних гороскопи, прогнози та є астрополиттехнологом. Влад Росс входить у Топ-5 кращих астрологів України, Росії та Білорусі, а вивченню таємниць зірок присвятив понад 25 років свого життя. Астролог дає гучні передбачення про майбутнє, про події світового значення, які збуваються з точністю до 80%. Які останні прогнози українського астролога збулися, дізнаєтеся далі.

Біографія українського астролога Влада Росса

Незважаючи на широку популярність і популярність на міжнародному рівні, особистість Влада Росса покрита суцільною таємницею. Про його особисте життя мало що відомо.

Влад Росс народився і виріс в Одесі. Дитинство і юність провела у рідному місті.

Серйозно займатися астрологією почав з 1993 року. Саме в 1993 році Влад поступив в Московський Зороастрійський інституту Павла Глоби, де опановував науку про зорі. Його вчителем і наставником є сам Павло Павлович Глоба, не менш впізнавана фігура в світі астрології.

До 2006 року Росс був провідним астрологом декількох філій Школи АРТУ в Москві, Києві та Мінську.

Сьогодні Влад Росс є одним з кращих астрологів в Україні та Росії. Вчений регулярно з’являється на екранах телебачення, радіо ефірах, а також надає послуги приватного характеру.

Своє особисте життя астролог не афішує. Але відомо, що Влад Росс неодружений і в шлюбі не перебував.

Збулися прогнози астролога Влада Росса

Астролог Влад Росс за 25 років своєї наукової діяльності давав чимало прогнозів щодо майбутнього як України, так і інших країн і її глав. Його заяви часто збігаються з реальністю, а прогнози справджуються з неймовірною точністю.

З останніх справджених прогнозів:

Доля колишнього глави “ЛНР” Ігоря Теслярської, якому Росс рекомендувала якомога швидше залишити Донбас.

Гороскоп для президента РФ Володимира Путіна.

Передбачив початок Третьої Світової війни, яку зупинить Ст. Путін.

Зміцнення позиції долара на світовому фондовому ринку.

Збільшення кількості терактів і поява безлічі терористичних угруповань.

Долі світових політиків.

Нові обличчя біля керма правління України. Зокрема, Росс говорив про прихід до влади людини під знаком Водолія (В. Зеленський).

Нездійснені прогнози астролога Влада Росса

Однак, не всі прогнози вітчизняного астролога збулися. У 2016 році Влад Росс стверджував, що президентом Америки стане Хілларі Клінтон, але їм став Дональд Трамп.

Чимало прогнозів і гучних заяв вчений давав і по відношенню до інших лідерів європейських країн, але поки вони не збулися. Зокрема, Росс стверджував, що Росія розпадеться, а самого Путіна більше не буде на посаді голови федерації. Така ж врахувати чекає і Євросоюз: астролог передрікав, що незабаром він перестане існувати.

Багато слів було сказано одеським астрополиттехнологом і про конфлікт на Донбасі. До 2021 року Росс передрікає завершення військового конфлікту.

Гучною заявою астролога було і озвучення точної дати настання Судного дня для всього людства.

Що з прогнозів Влада Росса збудеться, а що ні — поки невідомо. Але ймовірність їх втілення в реальність перевищує 80%.

Також ви можете ознайомитися з прогнозів астролога для Росії і України на 2020 рік.

Чому Влад Росс став астрологом?

Своє життя з наукою про зірки Влад Росс поєднав у 1993 році. З цього моменту він став активно опановувати знання і розкривати всі таємниці астрології.

Ті сокровенні знання, що передалися вченому від його вчителів, він продовжує передавати іншим людям. У Влада Росса є своя Астрологічна школа в Одесі, де з нуля всі бажаючі навчається астрології.

Контакти астролога Влада Росса

В українського астрополиттехнолога є свій офіційний сайт

У Росса немає сторінок в соціальних мережах, а зв’язатися з ним можна за телефонами: +38-067-767-52-41 або + 38-050-533-11-11, або +38-063-524-63-24.

Електронна пошта: vladross@ukr.net

Також астролог веде консультації та прийом по Skype: vladrossastro

Вартість індивідуального гороскопу астролога Влада Росса

Вартість персонального гороскопу (натальной карти) і докладної консультації у Влада Росса становить 150 у.е.

Крім складання персонального прогнозу, астролог займається прогнозами сумісності майбутнього імені дитини, а також складає гороскопи матеріального добробуту.

Влад Росс є не лише відомим астрологом на теренах України і Росії, але і провісником, чиї прогнози справджуються з високою точністю. Вчений не раз давав прогнози по відношенню до світових подій або державам, які незабаром збувалися. І зараз суспільство вірить, що останні заяви Росса незабаром втіляться в реальність.

Якщо Вам доводилося бувати на прийомі у відомого астролога Влада Росса, поділіться своїм враженням з іншими користувачами. Ми будемо вам дуже вдячні та обов’язково опублікуємо!

Сонник - тлумачення снів