Планети по днях тижня. Яка у Вас планета з дня народження?

Астрономи давнини розділили тиждень на сім діб неспроста: кожному дню відповідало своє світило (5 відомих тоді планет, Сонце і Місяць). І цей небесний покровитель впливає на всіх, але особливо на тих, хто народився в «його» день. Щоб дізнатися свій день народження, треба написати в будь-якому пошуковику “який день тижня і свою дату народження”, наприклад: який день тижня 10 січня 1975 року і ви відразу отримаєте точний результат, наприклад “п’ятниця”.

Отримали? Приступимо до тлумачення.

Планети і дні тижня

Народжені в понеділок

Тиждень відкриває найбільш тонко відчувають, найніжніша «планета» — Місяць. Люди, народжені в цей день – мрійники і романтики. Але їм також властива деяка метушливість, нервозність. Крім того, Місяць обдаровує своїх підопічних здатністю швидко змінювати настрій під впливом моменту. Не з кращого боку характеризує «сновид» їх емоційність, слабовілля і сугестивність. Кращі сфери діяльності для них – мистецтво чи релігія.

Місячні дівчата – самі жіночні і привабливі. Кращі матері, вірні дружини, вони завжди дадуть добру пораду і з ними корабель сімейного благополуччя навряд чи сяде на мілину.

Народжені у вівторок

Планета воїнів, Марс, протегує другого дня тижня. Домосідів і лежням доведеться в цей день несолодко. Народжені в день Марса зазвичай вперті, здатні перевернути світ заради досягнення своїх цілей. Справедливі, мужні, вони дивують чистосердечием, невмінням лицемірити і прикидатися. Людям Марса, здається, справді невідомий страх і сумніви у власних силах, щоправда, часто їх запал швидко перегорає, і справи залишаються незавершеними.

Драчливые хами, воїни Великої Справедливості, доблесні захисники, фанатики всіх мастей – це ті, на кого наклав відбиток кривавий Марс.

Народжені в середу

Меркурій в греко-римському пантеоні – бог торгівлі, бізнесу та подорожей. Його планета протегує середовищі і в цей день варто їздити по справах, закінчувати і укладати комерційні проекти. Середа – найкращий час для різного роду угод і зав’язування перспективних знайомств. А образи і конфлікти принесуть у цей день одні розчарування.

Люди середовища спритні, лукаві і не лізуть за словом в кишеню. Вони мають кипучою енергією, цікавістю. З ними на подив легко спілкуватися, завдяки їх здатності цікаво і доступно розмовляти про все на світі. Стезя дітей Меркурія – бізнес, журналістика, маркетинг.

Народжені у четвер

Четвер – день Юпітера, лідера олімпійських богів, тому в цей день малозначні, суто особисті справи повинні відійти на задній план. Зате глобальні та суспільно важливі питання слід вирішувати саме в четвер, але тільки якщо вони не стосуються бізнесу.

Люди Юпітера – природжені ватажки, красномовні й чарівні честолюбцы. Зазвичай вони користуються повагою або ж викликають заздрість, але завжди в центрі уваги. З них виходять чудові юристи і начальники всіх мастей.

Народжені в п’ятницю

П’ятого дня тижня протегує Венера, у віданні якої перебувають любов і мистецтво. Відкладіть саме на цей день романтичне побачення, або спробуйте себе в якій-небудь творчої діяльності. Вступити в шлюб найкраще в п’ятницю – він обов’язково виявиться щасливим.

Народжені в п’ятницю ранимі, ними дуже легко маніпулювати. Вони легко піддаються емоціям, постійно шукають, на кого покластися, кому поплакатися в жилетку. Музика, образотворче мистецтво чи сцена – сфери їх професійної діяльності.

Народжені в суботу

Суботою велить Сатурн – найдальша з планет, відомих древнім. У цей день найкраще посидіти в тиші і самоті, подумати про сенс власного існування. Не варто кудись їздити, спілкуватися з незнайомцями. Операції з нерухомістю, вчинені в суботу обіцяють чималий прибуток.

Люди суботи стійки, рішучі і суворі, одинака по життю, вони сильні і філософськи спокійні. Їх покликання – фундаментальні науки: філософія, історія, фізико-математичні дисципліни.

Народжені в неділю

Неділею управляє Сонце, що дарує тепло і життя всьому на Землі. Саме в цей день потрібно будувати плани на майбутнє і починати нові справи.

Під заступництвом Сонця народжуються сміливі, здорові оптимісти, міцні духом особистості. Вони щедро дарують близьким і численним друзям світло і тепло свого серця. Найкраща дорога для «сонячних» людей – медицина чи мистецтво.

Як бачите кожен день тижня накладає свій відбиток на характер людини. Дізнайтеся в який день тижня народилися значущі для вас люди і ви відкриєте для себе з несподіваного боку. Людина як алмаз – має безліч граней, з характеристикою однієї з них ви вже познайомилися.

Сонник - тлумачення снів