Вісімнадцятий місячний день

Дзеркальний день, який відображає вашу внутрішню сутність. Сьогодні навколишні події та люди є вашим дзеркальним відображенням. Від людей можна дізнатися, яким вони вас бачать зі сторони. Якщо вам вказали на ваші недоліки — не ображайтеся, а задумайтеся над тим, як їх виправити. Якщо ж вас за щось хвалили, то не сприймайте це як лестощі. Сьогодні люди схильні говорити правду в очі.

18 місячну добу
Період: 9 травня 23:14 – 11 травня 00:25
Фаза: Третя фаза місяця (розсіююча місяць)

Місяць знаходиться в знаку Стрілець
Період: 8 травня 11:14 – 10 травня 13:38

Події 18 місячну добу:09.05.2020 23:14
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку Стрілець10.05.2020 13:38
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку Козеріг08.06.2020 23:56
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку Козеріг09.06.2020 4:53
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць в знаку ВодолійСимволи 18 місячну добу:Символ – дзеркалоКамені –агат, кахолонг, опал, бузковий аметист, шпінель

День пасивної енергії. Людина може розслабитися і потрапити під чийсь вплив. Переймати чужий спосіб життя, наслідувати сторонній людині не можна. Люди несвідомо підводять і обманюють один одного. День масок, обманів і інтриг. Можна наткнутися на лицеміра, потрапити в халепу. Щоб уникнути неприємностей, слід об’єктивно оцінювати себе з боку. Зберігайте здоровий глузд. Слідкуйте за своїми поганими звичками, не дайте егоїзму і марнославству оволодіти вами. Сьогодні легко піддатися ілюзіям і ницим інстинктам, тому важливо сконцентруватися і не розслаблятися.

Щасливим день стане для тих, хто розумніший і стриманий. Для решти існує ризик гріхопадіння. Не зуміли побороти свої погані звички будуть відчувати себе обділеними, недосконалими. Їх здолають нічні кошмари. Можливо, з’явиться відчуття, що хтось намагається збити вас з правильного шляху. Не піддавайтеся покликом темних думок і тим більше — чужому впливу. Самовдоволення і гординя — ваші найгірші супутники сьогодні. Будьте самокритичні, але не перетворюйте це в самобичування. Не бажайте людям зла. Якщо вам неприємно чиєсь суспільство, краще прямо сказати про це. Сни сьогодні віщі, вони часто справджуються і несуть в собі інформацію про ваше здоров’я і про способи подолання життєвих труднощів.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Рекомендується менше спати і менше говорити. Чистіть кишечник і шкіру. Можна сходити в сауну і попаритися. Корисні омолоджуючі процедури. Пити і курити не рекомендується, кількість їжі слід обмежити. Вразливий орган — нирки. Сьогодні корисно голодування. Від м’яса краще відмовитися, а вживання горіхів і рослинного масла принесе користь. Місячна енергія благоволить цілителів і людям, що працюють з кармою.

Погіршення здоров’я може сприяти вашу поведінку. Не можна насміхатися над іншими і підколювати. Передразнивание, спроба виховати або переробити людину спричинить погане самопочуття і, можливо, хвороба. Виникають сьогодні хвороби можуть бути тривалими, але боятися не варто — вони не смертельні. Лікування зазвичай з??тягивается, так як хвороба «маскується», плутає лікаря. У результаті людині можуть поставити неправильний діагноз і лікувати його зовсім від іншої хвороби. Зцілення сприяє кармічне очищення, голодування, об’єктивна самооцінка.

Детальніше:

фізичне навантаження

На вісімнадцяту місячну добу добре буде приділити якомога більше часу фізичним навантаженням. Постарайтеся з самого ранку відправитися в спорт.зал, на пробіжку або просто зробити невелику розминку будинку. Це дасть вам дуже хороший заряд енергії на цілий день, заспокоїть ваші думки і приведе в порядок емоції і почуття.

Протягом дня буде добре, якщо ви зможете час від часу переходити на які-небудь фізичні активності. Не обов’язково знову бігти в зал, ви можете просто відірватися від сидячої роботи і навести порядок у себе в кабінеті або на столі, можете просто вийти раніше на кілька зупинок з а??тобуса і прогулятися пішки додому.

Сьогодні ідеальний час для спокійних фізичних вправ і практик, для медитацій, для того, щоб зайнятися розтяжками. Не рекомендується займатися важкою атлетикою і збільшувати навантаження на організм.

застілля

В цей день цілком можна влаштовувати невеликі застілля. За настроєм ви можете зробити що-то самі, чи сходити в улюблений ресторан. Буде добре, якщо ви залишитеся вдома і приготуєте вечеря своїми руками. Виберете якісь цікаві нестандартні страви, постарайтеся, щоб їжа була здоровою, з мінімальною кількістю консервантів, жирів і спецій. Здивуйте сім’ю своїми прихованими талантами, рідним це буде дуже приємно. Здорова їжа, приготована з гарним настроєм і з бажанням, принесе для вашого організму багато користі, ви відчуєте, як покращиться ваш настрій. В цей день допускається навіть невелике переїдання. Нічого з??рашного, якщо ваш вечеря складатиметься з першого, другого і десерту. Нехай ваша совість вас не мучить, ніякої особливої шкоди для здоров’я і фігури ви не отримаєте.

алкоголь

З алкоголем на вісімнадцяту місячну добу варто бути дуже обережним, вкрай не рекомендується його вживання. Навіть у невеликих дозах сьогодні він може нашкодити вашому організму. Ваше самопочуття може раптово погіршитися. І не обов’язково ви відчуєте фізичний дискомфорт, скоріше, це буде дуже поганий емоційний стан. У вас не буде настрою і бажання нічого робити, складно буде піднятися з дивана. А враховуючи, як Місяць впливає на всі інші сфери нашого життя, дуже не бажано “плисти за течією” і покладатися на волю випадку. Сьогодні ви повинні самі бути відповідальними за всі рішення, які будете приймати. Тому утримайтеся від вживання алкоголю, він погіршить вашу здатність мислити і адекватно оцінювати різні ситуації.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Будьте обережні з думками і вчинками, так як космос дуже чутливий на 18 місячний день до всіх енергетичних посилів. Думайте про щось хороше і намагайтеся зберігати позитивне мислення протягом усього дня, щоб не привернути до себе негативні енергії.

Укорочення волосся сьогодні може спровокувати проблеми зі здоров’ям, ви ризикуєте втратити матеріальні цінності. Це день, коли Місяць убуває, що сприяє уповільненню росту волосся.

Можете експериментувати з кольорами і відтінками від натуральних до радикальних і викликають. День сприятливий для і??зміни кольору волосся, так як це посилить ваш енергетичний потенціал.

Заплетіть акуратну косичку. Сьогодні не однозначний енергетично день, тому робити щось більш радикальне не рекомендується.

Любов і відносини

Любов і відносини . Сьогодні можливі сварки з колегами, родичами, коханими. Перша половина дня підносить неприємні сюрпризи. Причини для конфліктів ніби виникають нізвідки. Панує нерозуміння і егоїзм. Будьте стримані і не дайте себе спровокувати. Захищайте інших людей, вставайте на бік справедливості.

День однаково поганий як для укладання шлюбу, так і для інтимної близькості і зачаття дитини. Дитина буде пихатим, можливо, розбагатіє, але переоцінка своїх можливостей, самовпевненість його знищать. Крім того, у нього слабке здоров’я.

Детальніше:

спілкування

Вісімнадцяту місячну добу – дуже поганий час для будь-якого спілкування. Сьогодні рекомендується не вступати ні в які контакти з чужими людьми, мінімізувати кількість будь-яких розмов. Не потрібно виступати перед публікою, будь то робоча нарада, чи просто спілкування в колі друзів. Взагалі ідеально в цей період позбавити себе від будь-яких контактів з соціумом. А якщо вам повністю це зробити не вдасться, постарайтеся бути дуже стриманим у словах і емоціях, не проявляйте своє роздратування, не викидайте накопичений негатив на оточуючих. Все ваше зло може ж і повернутися.

В цей день оточуючі люди несвідомо можуть скидати на н??з свої проблеми, живитися нашої енергією, якщо ми будемо не здатні запобігти. Тому будьте дуже обережні в компаніях, особливо малознайомих. Уважно спостерігайте за своїм самопочуттям і відразу віддалитися, якщо помітите найменші ознаки погіршення свого стану.

спори, з’ясування відносин

Вісімнадцяту місячну добу – жахливий час для суперечок, сварок і з’ясування стосунків. В цей день ми можемо бути дуже стриманими, не терпимими до людей. Нам буде вкрай складно стримувати свої емоції. Тому якщо в такий нестабільний день ми будемо піддаватися на провокації з боку оточуючих, бурхливо реагувати на їхні слова та вчинки, нічого хорошого з цього не вийде. Будь-який прояв негативних почуттів сьогодні створити ефект лавини: чим більш нестриманими ми будемо, тим більше агресії отримаємо в свою сторону від оточуючих людей. Це може привести до самих негативних наслідків: від бурхливих сварок, до повного розриву відносин з людиною. Будьте особливо обережні на роботі, думайте, що говорите колегам, партнерам, начальству. Будь-який прояв емоцій в розмовах з ними сьогодні вкрай небажано!

одруження

Вісімнадцяту місячну добу – один з найгірших днів для укладення шлюбу! Утримайтеся від походу в ЗАГС, навіть якщо шлюбна церемонія у вас була давно запланована. Сім’ї, створені в цей час, як правило, швидко розпадаються, у відносинах немає гармонії та взаєморозуміння, а любов проходить безслідно. Навіть короткий проміжок вашого спільного співжиття принесе багато розчарування в партнері. Так само сильно розчаруєте свого обранця і ви. Вам буде складно миритися з недоліками один одного, які під час “цукеркового” періоду здавалися просто милими рисами характеру.

Сімейне життя у шлюбі, укладеному в цей день, буде неспокійною. Ви постійно будете мучитися, шукати чогось кращого. Сварки і суперечки, з’ясування відносин будуть постійно присутні у вашому союзі. Не виключені також проблеми грошового характеру, які віддалять вас один від одного ще більше.

секс

В цей день постарайтеся утриматися від сексу. Це може не дуже добре позначитися на вашому емоційному стані, ви і ваш партнер будете перебувати на різних хвилях, вам буде важко зрозуміти бажання один одного. Неприпустимий сьогодні випадковий секс або ж з неперевіреними партнером.

Якщо ж повністю утриматися від інтимної близькості не вдасться, то пам’ятайте, що секс повинен бути спокійним, повільним. Ні в якому разі не експериментуйте з місцями заняття любов’ю, а пози постарайтеся вибирати стандартні для вашої пари. Нехай прелюдія в цей день розтягнеться у вас довше, ніж зазвичай. Більшу насолоду ви і ваш партнер отримаєте від ніжних дотиків і масажу, ніж від самого статевого акту.

Також на вісімнадцяту місячну добу не рекомендується займатися активним сексом, бурхливо проявляти емоції. Будьте ніжні і чутливі по відношенню один до одного, нехай ваші очі говорять більше, ніж ваші слова.

зачаття

По можливості не плануйте зачаття дитини на вісімнадцяту місячну добу. Характер і доля таких дітей будуть дуже мінливими, вони будуть сильно піддаватися зовнішнім впливам і залежати від свого оточення. В разі якщо вони з дитинства потраплять “на правильну хвилю”, життя їх складеться дуже вдало. Вони зможуть легко досягти фінансового і матеріального благополуччя, зможуть ставити перед собою амбітні цілі і без особливих зусиль їх домагатися. Ці люди, як правило, щирі і чесні перед собою і перед іншими, що буде високо оцінений оточуючими. І навіть якщо вони будуть потрапляти в складні і неприємні ситуації, вроджене чарівність і зовнішня привабливість допоможуть їм “вийти сухими з води”.

Люди, зачаті на вісімнадцятий день місячного місяця, прямолінійні і відверті, не стримані у своїх судженнях і з легкістю говорять все, що думають. При несприятливому збігу обставин, якщо вони потраплять у погану компанію або їх будуть оточувати не ті люди, це якість може сильно заважати їм у житті. Іноді в силу життєвих обставин, вони злішими на світ і стають дріб’язковими, жадібними, жорстокими.

Робота і творчість

Робота і творчість . Всі важливі справи та переговори слід відкласти. Фізичне навантаження має бути мінімальною. Якщо ризикнете взятися за серйозні і великі проекти, то вас чекають труднощі. Ви можете потерпіти крах. Судові розгляди і операції з нерухомістю сьогодні неприпустимі. Добре, якщо на вісімнадцятий місячний день випав ваш вихідний. Тоді можна присвятити себе прикрасі будинку або творчості. Для наукових пошуків і польоту уяви день сприятливий.

Детальніше:

починання

День абсолютно не підходить для будь-яких починань. У будь-якій справі, розпочатому сьогодні, ви ризикуєте потрапити в неприємний палітурка, навколишні вас свідомо, а частіше несвідомо підводити. Не варто довіряти навіть самим близьким і перевіреним людям, вони не по своїй волі здатні перетворитися для вас у джерело неприємностей.

На вісімнадцяту місячну добу ви можете стати жертвою інтриг та змов, тому будьте особливо обережні, якщо вирішите присвятити свій час якимось складним і важливим проектам, які мають великий вплив на ваше життя, кар’єру або бізнес. Особливо намагайтеся уникнути старту будь-яких справ у сферах нерухомості, торгівлі, у всьому, що пов’язано з грошовими операціями, переговорами. Не виступайте перед публікою, будь то невеликий доповідь на нараді відділу або мова на конференції. У всіх таких починаннях Місяць сьогодні надає особливо негативний вплив.

бізнес

Відкладіть будь-які справи, цей період вкрай незручний для занять бізнесом. Не важливо, якого масштабу, важливості або терміновості завдання вам належить сьогодні вирішити. Якщо ви ризикнете і займетеся якимись важливими справами, то з великою часткою ймовірності можете понести великі втрати, як матеріальні, так і моральні.

Ваші партнери можуть сьогодні вас підставити, навіть самі надійні клієнти підведуть.

На вісімнадцяту місячну добу ми схильні до того, щоб втрачати усвідомленість і концентрацію, ми не можемо вчасно розслабитися і піддатися негативному впливу ззовні. Тому універсальної рекомендацією цього дня є не втрачати усвідомленість в будь-яких ситуація??иях. Постарайтеся бути зібраними і сконцентрованими, уважно відстежуйте всі процеси, що відбуваються навколо, свій стан, думки і емоції. Тільки так ви зможете вчасно побачити і уникнути можливих неприємностей.

грошові операції

Вісімнадцятий день місячного місяця – дуже небезпечний і несприятливий період для будь-яких справ, пов’язаних з фінансами і грошовими операціями. У цей період вкрай високі ризики понести фінансові втрати. Місячні енергії впливають сьогодні на людей гнітюче. При зовнішній активності наші реакції, логічне мислення та раціональна оцінка ситуацій вкрай слабкими і часто не зовсім адекватними. Тому постарайтеся ні в якому разі не грати з великими сумами грошей, не починати ніякі проекти, пов’язані з фінансами, бути обережними навіть у дрібних витратах. Не давайте і не беріть в борг, не купуйте дорогі речі і активи. Несподівано для нас самих навіть самі надійні інвестиції та операції можуть виявитися збитковими.

Не покладайтеся також на думку зовнішніх експертів. Сьогодні ми всі будемо схильні до помилок. Як ненавмисним, так і умисним.

спілкування з начальством, податки

Цей період місячного місяця не особливо гарний час для спілкування і комунікацій, для розмов з друзями та близькими. Тому постарайтеся по можливості уникати в тому числі і спілкування зі своїм начальством. Особливо негативних наслідків такої розмова навряд чи вам принесе. Але в силу того, що сьогодні ви можете не зовсім тверезо оцінювати події і критично підходити до різних ситуацій, то ризикуєте ненавмисно постати не в кращому світлі перед своїм керівником.

Особливо намагайтеся уникати складних тем, обговорення важливих проектів. Не зачіпайте теми своєї заробітної плати та кар’єрного зростання. Ви можете переоцінити свої можливості, а замість тверезого розуму у вас будуть сьогодні говорити амбіції і емоції.

По можливості не займайтеся ніякими питаннями, пов’язаними з податками.

зміна місця роботи

Вісімнадцяту місячну добу – жахливий час для будь-яких починань. Тому постарайтеся не займатися в цей день питаннями своєї майбутньої кар’єри. Навіть при найгірших зовнішніх обставин залиште тимчасово все як є. Адже як би погано не було зараз, пам’ятайте, що завжди може бути гірше.

В цей день ми не здатні приймати виважені раціональні рішення, у нас будуть говорити емоції, амбіції, ми будемо схильні переоцінювати власні чесноти і не помічати недоліків. Можливо, в деяких випадках для специфічних професій такі якості будуть дуже навіть позитивними, але, як правило, роботодавцем??і не особливо шанують таких шукачів. Ви ризикуєте з перших днів зіпсувати свою репутацію в новій компанії. А відновити її потім буде вже не так і просто. Адже перше враження від співробітника завжди найсильніший.

Тому якщо у вас в планах побудова довгої і успішної кар’єри на новому місці, це точно не той день, коли її треба починати.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Цей день – вкрай негативне час для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з нерухомістю. Ми будемо відчувати постійний тиск з боку, нав’язування чужої думки, і в той же час, нам буде дуже складно відстояти і аргументувати свою точку зору. З раціональною оцінкою ситуації в цей час у нас теж не все добре. Враховуючи також те, що вісімнадцяту місячну добу – поганий час для будь-яких починань, підписання контрактів, проведення грошових операцій і заняття бізнесом, будь-яка наша справа, пов’язана з купівлею або продажем квадратних метрів сьогодні може обернутися бол??ликий невдачею. Ми ризикуємо отримати відчутні фінансові втрати, надовго потрапити в складну фінансову ситуацію, з якої потім буде дуже непросто вибратися.

творчість

Вісімнадцяту місячну добу – цілком підходящий для творчості день. Сьогодні не варто починати ніякі нові проекти і творчі справи, але займатися поточними завданнями цілком навіть добре. Нашому творчому потенціалу буде дуже легко розкритися, ми не будемо обмежені рамками раціонального мислення та логічними роздумами, наш розум буде розслаблений і не буде заважати нашій фантазії. Тому творчий процес буде проходити легко і просто, без зайвої напруги. Ми будемо здатні навіть зробити якийсь прорив у нашій справі, отримати добрі результати, якими залишимося задоволені.

Будьте тільки уважні в цей день до свого самопочуття, не перевтомлюйтеся. При найменших ознаках втоми відкладіть свої справи і відпочиньте.

наука

Так само, як і для творчості, цей день добре підходить для продовження розпочатих раніше наукових досліджень. Можливо, сьогодні вам буде не дуже просто концентруватися на складних питаннях, що вимагають надмірного інтелектуального напруги, але займатися поточними справами буде просто. Рекомендується відкласти всі найбільш важливі та непрості завдання на інший день, вісімнадцяту місячну добу краще присвятити рутинної роботи і дрібних проблем. Також не починайте в цей день нових проектів, не виступайте на конференціях. Якщо ви викладаєте у вузі, по можливості не проводите сьогодні ніяких лекцій і семінарів, поганий день для спілкування і передачі інформації іншим людям.

Другу половину дня постарайтеся провести відокремлено, не працюйте в групах і мінімізуйте контакти з колегами та студентами.

мистецтво

Цей день буде вдалим для справ, пов’язаних зі сферою мистецтва. Ви зможете повною мірою розкрити свій потенціал, згенерувати багато цікавих ідей, подивитися на свою роботу під незвичним кутом зору. В цей час місячні енергії добре впливають на розвиток нашого творчого мислення, тому справи у вас будуть просуватися легко, а робота принесе вам радість.

Вдалим також буде відвідування місць, в яких сконцентровано багато предметів мистецтва. Добре, наприклад, сходити на виставу чи в кіно. Там ви зможете повною мірою дати вихід своїм емоціям, які на людях проявляти сьогодні не варто. Але ось від походу на виставку або в картинну галерею на вісімнадцяту місячну добу все ж краще відмовитися. Велике скупчення людей, спілкування, шум і суєта – цього сьогодні краще уникати.

навчання (іспити)

Вісімнадцятий день Місяця – цілком підходящий час для навчання. Буде дуже добре, якщо в цей період ви зможете присвятити навчанню як можна більше часу. Мінімізуйте спілкування з людьми, краще проведіть час у пізнанні нового.

Відносно легко сьогодні будуть даватися навіть найскладніші теми і концепції, ви будете легко сприймати нову інформацію, процес запам’ятовування буде напрочуд простим. Важливо тільки не втрачати концентрацію і вміти справлятися зі своїми емоціями, не піддаватися зовнішнім спокусам, не відволікатися на маловажні справи. Чим сильніше ви будете зосереджені на процесі, тим кращий результат зможете отримати. Адже Місяць у цей день не має сильного впливу на інформаційну складову нашого життя, дозволяючи нам самим формувати енергетичні потоки і самим відповідати за все, що відбувається в цій сфері.

Якщо ж на цей день були заплановані іспити, то їх краще перенести. Результат може вас розчарувати.

домашні справи (ремонт, прибирання)

В цей день можете займатися невеликими справами по будинку. Не варто починати нічого глобального і складного, наприклад, приступати до ремонту, який може затягнутися надовго, робити перестановку меблів, фарбувати стіни або здійснювати покупку побутової техніки в будинок. На вісімнадцятий день Місяця домашні справи повинні бути не головною метою, а просто можливістю перейти на іншу активність і відволіктися від розумової роботи. Сприймайте все, що сьогодні, як активний відпочинок. Не важливо, буде це легке прибирання в кімнатах, наведення порядку у ваших речах, робота в саду або на кухні. Будь-яка нескладна фізична активність допоможе вам зняти емоційне напруження, привести в порядок і заспокоїти свої думки.

Постарайтеся займатися в цей день домашніми справами в самоті, не залучайте до допомоги членів своєї сім’ї. Це не найкращий день для колективної роботи.

Народжена в цей день

Народжена в цей день стає позитивною, творчою ліч??остю. Він служить високій ідеї, але при цьому може залишатися в тіні. З таких людей виходять цілителі. Їх працьовитість і висока працездатність багатство згодом принесуть. Але щоб не збочити з правильного шляху, цим особам необхідно боротися з егоїзмом. Навколо них літають спокуси. Цим людям корисно практикувати аскетизм, голодувати.

Люди, які не встояли перед спокусами, надто самовпевнені й егоїстичні стають «кривим дзеркалом» для оточуючих. Вони висміюють добрих людей, глумляться і пакостять. Ці люди ризикують дійти до цинізму і саморуйнування. Їх життя буде жалюгідна. Вони потраплять у залежність від ілюзій і швидше за все будуть самотні.

Подробиці 18 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів