Сімнадцятий місячний день

Сьогодні день активного відпочинку. День набуття внутрішньої свободи, розкутості. Влаштовані сьогодні вечірки будуть мати успіх. Символ дня — гроно винограду, а захищаючий бог Діоніс, він же Вакх. У Стародавній Греції саме в цей день влаштовувались вакханалії — свята на честь бога вина Діоніса. Винні святкування збирали все місто. Люди танцювали, спілкувалися, не було сорому і ворожнечі. Але вплив хмелю має і зворотний бік. Багато хто під впливом вина ставали агресивними, починалися бійки та кровопролиття.

17 місячну добу
Період: 7 червня 23:08 – 8 червня 23:56
Фаза: Третя фаза місяця (розсіююча місяць)

Місяць знаходиться в знаку Козеріг
Період: 6 червня 23:43 – 9 червня 04:53

Події 17 місячну добу:07.06.2020 23:08
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку КозерігСимволи 17 місячну добу:Символ – дзвінКамені –вороняче й соколине око, гематит, обсидіан, прозорий аметист, циркон

Весь сьогоднішній день пройде в дусі таких вакханалій. Від спілкування можна відчути справжню радість. В любові та інтимної близькості — відкрити нові грані. Але злитися і сваритися не можна. Щоб впасти в буйство, навіть необов’язково випивати. Хміль сьогодні розлитий у повітрі. Втратити над собою контроль дуже легко. Тож слідкуйте за своїми негативними емоціями і намагайтеся їх контролювати. Можна відвідати вечірку, але сидіти в кутку і нудьгувати на ній не можна. Енергію дня треба витратити на набуття радості, внутрішньої свободи, на досягнення екстазу.

Сімнадцятий місячний день — це ще і день любові. Він пов’язаний з жіночою енергією, яка на санскриті позначається як «шакті». Сьогодні Місяць протегує жриць любові і танцівниць. Жінки стають палкими. Сьогодні можна знайти або знайти свою справжню любов. День буде позитивним зі всіх сторін, якщо ви не впадете в буйство або пияцтво. Будьте обережні в поводженні з непостійною енергією семнадцатых місячної доби. Місяць не благоволить егоїстам, одинакам, похмурим і замкнутим людям. Авантюризм і несподівані вчинки вітаються, але до нахабства і варварства доходити не можна. Стежте за знаками, які посилає вам доля. Вважається, що люди, зазначені природою, сьогодні отримують одкровення.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Сміливо відвідуйте або влаштовуйте банкети, застілля, пишні свята. Накривайте широкі столи і ні в чому собі не відмовляйте. Можна вживати вино практично в будь-яких кількостях. Корисні кагор і сухе червоне вино. Небезпека для організму, яку день несе у собі, полягає в інфекційних хворобах. Якщо сімнадцятий день випадає на суботу, то це вкрай негативний варіант. Хвороба може бути невиліковною або почнеться раптово і пройде з ускладненнями.

У жінок внаслідок нерозтраченої жіночої енергії («шакті») можуть виникнути психічні розлади. День травмоопасен, тому бійки краще не вплутуватися. Сьогодні не можна приймати ніяких ліків. Особливо небезпечні наркотичні препарати. Вони не принесуть ніякої користі, тільки спричинять за собою важкі наслідки. Щоб зцілитися, корисно почати з осмислення свого життя. Довіртеся природі, використовуйте народні засоби або домашні ліки. Можна сходити в сауну або влаштувати сеанс омолоджуючих процедур.

Детальніше:

фізичне навантаження

Цей день добре підходить для помірних фізичних навантажень. Постарайтеся правильно розподіляти свої сили, займаючись в спорт.залі або будинку. У цей день ви відчуєте надзвичайний прилив енергії і сил, але це дуже оманливе відчуття! Наша енергія не повністю структурована, сьогодні вона тільки буде упорядковуватися і гармонізуватися. Тому при не контрольованих і спонтанних навантаженнях ми ризикуємо принести шкоду своєму організму.

На сімнадцяті місячну добу не рекомендується займатися тяжкими і виснажливими видами спорту, такими як тривалий біг, важка атлетика, карате або будь-які єдиноборства. Постар??йтесь приділити більше уваги східним практикам, йоги, медитаціям. Добре буде, якщо заняття спортом допоможуть вам розслабити м’язи. Зайву напругу для нашого організму сьогодні буде не доречно.

застілля

Відмінний день для застілля! На сімнадцяті місячну добу ви можете без особливого ризику для здоров’я організовувати вечірки, готувати свої улюблені страви, влаштовувати дегустації різних делікатесів. Наш організм в цей період перебуває у стані підвищеної активності, всі процеси в ньому відбуваються прискорено. Тому в розумних дозах їжа не принесе нам шкоди. Будьте тільки уважні до себе, до своїх відчуттів та самопочуття. Якщо раптом вам буде не дуже добре від якогось продукту або страви, краще не продовжуйте його вживати. Також не варто зриватися” якщо ви дотримуєтеся дієти за станом здоров’я.

Так як цей період відмінно підхід??т для спілкування, буде добре, якщо ви просто так організуєте невеличке свято, запросивши друзів в гості, або відправившись з ними в хороший ресторан. Хороша їжа і хороша компанія – ось формула вашого відмінного самопочуття в цей день!

алкоголь

На сімнадцяті місячну добу вживання алкоголю протипоказане. Більш того, в цей день наш організм буде майже не чутливий до його негативній дії, ми можемо вживати спиртні напої без особливого ризику для здоров’я і свого самопочуття. Ви можете сходити в ресторан і продегустувати там нові види вишуканого вина або коньяку, можете відправитися після роботи в паб з колегами та весело провести час. А можна просто покликати додому друзів і влаштувати міні-вечірку. Не буде особливої шкоди, навіть якщо ви захочете спробувати різні напої. Звертайте увагу тільки на їх якість і на те, наскільки вони міцні.

Але не варто за??ывать, що вживати алкоголь потрібно в помірних дозах. Навіть не дивлячись на те, що енергетично день для цього підходить добре, неконтрольоване розпивання спиртних напоїв ніколи не проходить безслідно.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

День дуже сприятливий для сприйняття нової інформації, дуже добре почати щось вивчати або отримувати нові навички. Все буде виходити легко і просто.

День повного місяця сприятливий для стрижки завжди, крім ситуацій, коли у вас заплановані великі зміни в житті.

Сьогодні можете висвітлити волосся або пофарбувати їх в незвичайний колір, рудий, наприклад. Краще всього використовувати для цього хну. Так ви поліпшите свої взаємини з оточуючими людьми.

Заплетене волосся. У зачісці доречно буде використовувати аксесуари яскравих, сонячних квітів. Це притягне до вас позитивну енергію і поліпшить настрій.

Любов і відносини

Любов і відносини . Рекомендується провести день у веселій компанії. Співати пісні, брати участь у іграх, змаганнях, святах, читати вірші і виступати з одами або промовами. День сприятливий для зустрічей з давніми друзями. Енергетика дня сприяє будь-яким інтимним стосункам. В атмосфері загальної розкутості не виключена ймовірність випадкового зачаття дитини. Дитина буде наділений яскравим і веселим характером, удача буде його супроводжувати. Але в несприятливій сім’ї він може вирости п’яницею і дебоширом. Сьогодні вдалий день для одруження по любові. Такі шлюби будуть дуже міцними.

Детальніше:

спілкування

Цей день просто ідеальний для спілкування, комунікацій, проведення зустрічей і переговорів, публічних виступів. Не можна сьогодні бути пасивним і бездіяльним. На сімнадцяті добу Місяць несе особливо сильні енергії, які потрібно пускати в правильне русло.

Спілкування в цей період принесе вам масу користі і задоволення. Ви зможете позбутися від надлишку енергії, отримати багато цікавої інформації від співрозмовників, поділитися з ними своїми думками та ідеями. Але не забувайте, що уважне слухання – це вже половина успішного контакту з людьми. Так що будьте уважні до своїх співрозмовників не зациклюйтеся тільки на собі і своїх розмовах і думках.

Також буде дуже приємно поспілкуватися зі своїми рідними людьми, провести вечір у колі сім’ї, ділитися з ними своїми думками, планами, ідеями.

спори, з’ясування відносин

Постарайтеся сьогодні утриматися від будь-яких суперечок і з’ясування відносин. Цей день абсолютно не підходить для сварок і бурхливого прояву негативних емоцій. Навпаки, ми повинні бути дуже спокійні і позитивні, проявляти терпимість до людей і бути толерантними по відношенню до них. Ваші емоції, спрямовані в цей день на інших людей, можуть дуже нашкодити, як у моральному, так навіть і в фізичному сенсі. Нервуючи і зриваючись на оточуючих, ви в той же час, приносьте непоправної шкоди власного самопочуття і внутрішньої гармонії. Тому кожен раз, коли вам захочеться сьогодні сказати щось неприємне, нагруби??ь або ви будете категорично не згодні з чиєюсь думкою, краще промовчіть, не сперечайтеся. Відстежуйте свої емоції, і постарайтеся ні в якому разі не піддаватися їм.

Сімнадцятий день Місяця – це день гармонії із зовнішнім світом, день позитиву і радості. Не йдіть проти зовнішніх сил, і ви будете дійсно щасливою людиною!

одруження

Сімнадцяті місячну добу – дуже позитивний день для створення сім’ї. У цей час добре укладати шлюби як молодим людям, які вперше йдуть під вінець, так і людям у віці, для яких це вже не перше одруження. Особливо вдалий цей період для тих пар, які не шукають в сімейному житті спокою, для яких кожен день проходить як свято, а спокійний і тихий побут пересічної сім’ї для них – це нестерпний смуток і туга. Шлюби, укладені в такий час, не бувають спокійними. Ваше сімейне життя буде сповнене романтики і пригод, ви постійно будете знаходити щось нове в своєму партнері, він буде відкриватися для вас з несподіваною приємної сторони. Іноді навіть буде здаватися, що ви так і не зможете дізнатися свого рідного людину повністю, таким багатогранним і дивним людиною він буде.

Сімнадцятий день Місяця найкращий час для людей творчих професій для того, щоб відправитися в ЗАГС. Артисти, музиканти, художники, танцюристи – це без сумніву ваш день!

секс

Відмінний період для сексу! Цей день дійсно можна назвати святом любові і сексу! Ви можете займатися любовним утіхам сьогодні в будь-який час, віддаватися своїй пристрасті цілком і повністю. Дуже сприятливо на вас і вашого партнера позначиться зміна звичного місця. Забудьте про ліжка і про будинок, сходіть куди-небудь на природу і віддайтеся пристрасті там. Чим ближче до природи ви будете у цей день, тим більше сильний енергетичний заряд зможете від неї отримати.

На сімнадцятий день Місяця не бажано стримувати свої фантазії і бажання. Постарайтеся бути повністю відвертим зі своїм партнером і проговорити з ним все, що вам прийде в голову, навіть самі незвичайні і екстравагантні ідеї з приводу поз, місця і способу заняття любов’ю. Буде непогано, якщо вам вдасться привнести у процес крапельку здорового екстриму. Ви отримаєте нереальні відчуття, яких не відчували ніколи раніше!

Але в той же час, сьогодні не рекомендується втрачати голову в сексі. Особливо це стосується жінок. Займайтеся любов’ю тільки з перевіреним партнером, якому ви довіряєте. Так як у такий сильний енергетично день деякі чоловіки можуть перестати себе контролювати, і ви ризикуєте нарватися на ґвалтівника.

зачаття

Хороший день для зачаття. Ще в древніх трактатах зустрічається інформація, що діти, зачаті на сімнадцятий день Місяця, народжуються веселими та безтурботними, у них легкий, радісний і відвертий характер. Такі люди не схильні до депресій, смутку, печалі й песимізму. Вони йдуть по життю легко і всі завдання сприймаються ними як життєві уроки, а не як непереборні труднощі.

Людям, зачатим на сімнадцятий місячний день, часто сприяє удача, вони притягують у своє оточення таких легких і позитивних людей. Світ генерує навколо них безліч можливостей, і вони не втрачають можливість використовувати їх по максимуму!

Але іноді при неправильному вихованні в дитинстві або якщо вони потрапляють у погані компанії, зачатим на сімнадцяті місячну добу буває складно відстоювати свою думку, ці люди можуть легко піддатися чужому впливу і розчинитися в натовпі. Щоб такого не виникало, їм потрібно завжди дуже ретельно вибирати своє оточення, і в складних ситуаціях керуватися тільки власними життєвими принципами.

Робота і творчість

Робота і творчість . Починати нові великі справи не слід. Але й рутинна робота зі звітами теж не годиться. Працюйте в міру, уникайте перенапруги. Можна займатися фінансами та нерухомістю, а ось переговори навряд чи будуть мати успішний результат. Люди, зайняті в торгівлі, сьогодні щасливі. Бізнесменам щастить менше, їм краще провести свій робочий день в спокійній обстановці, не створюючи конфліктів. Також краще відкласти судові розгляди.

Творчі люди та діячі мистецтва відчують справжній прилив натхнення. Мандрівники можуть відправлятися в шлях. Вдалою буде навіть невелика, недалека поїздка. Знайдіть внутрішню свободу. Не сковуйте себе зобов’язаннями перед іншими. Не беріть і не давайте в борг, не обіцяйте кому-небудь що-небудь. Добре, якщо сьогодні у вас видався вихідний. Ви можете зібрати компанію друзів і весело провести час.

Детальніше:

починання

На сімнадцяті місячну добу можете починати невеликі і нескладні справи, великі ж проекти краще відкласти. В цей день ми не будемо здатні до кінця концентруватися на справах, тому можлива якась недбалість і неуважність до деталей. Спробуйте присвятити свій час вирішення глобальних справ, можете планувати майбутні проекти загалом, на рівні ідей, не вдаючись у деталізацію.

Сьогодні добре починати справи у сфері торгівлі, фінансів, вирішувати завдання, пов’язані з нерухомістю, творчістю, мистецтвом. Успіх буде вам сприяти в усьому, що не вимагає копіткої праці і не займає багато часу. Постарайтеся в цей час довіру??иться своїй інтуїції, діяти швидко, приймати рішення, недовго думаючи. День буде вдалим для активних та енергійних людей, хто не сидить, склавши руки, і постійно рухається вперед.

бізнес

Сьогодні можете займатися бізнесом, але не варто приступати до складних справах і проектах. Робота повинна бути в радість і приносити задоволення. Якщо вийде, відкладіть в цей день задачі, що вимагають від вас великої напруги, або які вам неприємні.

Постарайтеся побільше спілкуватися сьогодні з колегами і партнерами, проводити переговори та робочі зустрічі. Тільки не варто планувати на цей день нічого грандіозного і складного, займатися важливими проектами або обговорювати з керівництвом. Такі починання можуть погано закінчитися. Також не рекомендується підписувати контракти, займатися рутинною паперовою роботою, готувати звіти або робити презентації. Така монотонність буде тільки на шкоду, так як енергії цього дня стимулюють людей на активність і рухливість.

грошові операції

В цей день можете займатися вирішенням грошових запитань без особливих ризиків. Всі ваші фінансові справи складуться вдало, ви примножите свої статки, ну або як мінімум, не понесете втрат.

На сімнадцяті місячну добу можете займатися інвестуванням, оплатою рахунків. Також будуть успішними будь-які покупки. Якщо ви довго планували скоїти якийсь варте придбання, то сьогодні саме той день, коли це потрібно зробити.

Не залежно від того, в які активи ви будете вкладати свої гроші, ваші операції принесуть прибуток. Тільки не забувайте, що навіть в такі «легкі» дні фінансові будь-який рух коштів повинно бути раци??нально обґрунтовано і прораховано. Грати «на удачу» тут не припустимо.

Сьогодні день також вдалий для підписання контрактів і укладення фінансових угод.

спілкування з начальством, податки

Не дивлячись на те, що сімнадцяті місячну добу – досить вдалий день для комунікацій і ведення бізнесу, спілкування з начальством сьогодні все-таки краще уникати. Будь-які контакти з вашим керівником у цей день можуть обернутися неприємними наслідками. Це може позначитися як просто погіршення ваших особистих відносин, то з великою часткою ймовірності може і зашкодити вашій кар’єрі.

Намагайтеся не зачіпати сьогодні робочі питання, не обговорювати ваші функціональні обов’язки та бізнес-плани. Також не варто брати на себе чужі обов’язки і проявляти ініціативність. Те, що в інший день могло б?? бути сприйнято позитивно, сьогодні викличе у вашого керівника тільки роздратування і спровокує негативну реакцію.

зміна місця роботи

День добре підходить для зміни місця роботи. Враховуючи те, що сьогодні Місяць сприятливо впливає на всі наші починання, можете сміливо йти зі свого місця в пошуках нових можливостей. Якщо ви відчуваєте, що вичерпали себе і досягли піку своєї кар’єри в поточній компанії, пробуйте щось нове. Нова посада, оточення, завдання та обов’язки вдихнуть у вас нову енергію і будуть мотивувати на нові досягнення, цілі і кращі результати.

На новому місці спробуйте заручитися підтримкою більш досвідчених колег. Вони можуть виручити і підтримати вас в самих складних моментах на старті кар’єри в новій компанії.

Добре, якщо у своєму рішенні поміняти роботу ви будете відчувати підтримку своїх близьких і сім’ї. Це стане надійним емоційним тилом для вас, допоможе впоратися з усіма найважчими випробуваннями і труднощами на цьому шляху.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Сьогодні проводити будь-які операції з нерухомістю, день вкрай вдало для цього підходить. Будь-які дії, операції, проведені в цей день, будуть вигідною інвестицією в майбутнє.

У будь-якій справі, пов’язаній з операціями з нерухомістю, спробуйте сьогодні зберегти здоровий баланс між раціональною і інтуїтивної оцінками. Не варто повністю покладатися на свою інтуїцію, як, в той же час, нескінченні обмірковування і оцінка проекту не дадуть вам на 100% очевидного і правильної відповіді.

Постарайтеся перед прийняттям остаточного рішення порадитися з кимось із своїх близьких, з тим, кому ви безмежно довіряєте. Твереза оцінка з боку сьогодні дуже може вам допомогти.

Також на сімнадцяті місячну добу будуть вдалими для вас будь-які підписані контракти. Особливо ті, які пов’язані з купівлею квадратних метрів.

творчість

Цей день місячного календаря досить добре підходить для творчості. Ви можете займатися будь-якими творчими проектами, нові ідеї та натхнення будуть дуже легко до вас приходити, ви будете відчувати легкість і легкість в думках, все буде даватися на одному диханні.

Місячні енергії цього дня дуже сприятливо впливають на все, що пов’язано з креативністю і фантазією. Всередині вас буде гармонія і спокій, а це найкращий стан для того, щоб створювати щось нове.

Якщо ви ніколи не робили нічого своїми руками, спробуйте сьогодні відвідати різноманітні майстер-класи. Наприклад, сходити на пробний урок по фотографії, дизайну, квілінгу, скрапбукінгу. Що незвичнішим буде для вас заняття, тим легше ви зможете розкрити свій прихований потенціал і дізнатися, які у вас є дивовижні здібності.

наука

Сьогодні можете без сумніву займатися будь-якими науковими справами і проектами, день досить хороший для цього. У цей період можна як починати нові, так і продовжувати старі дослідження. Але пам’ятайте тільки, що через занадто складні або важливі справи братися все ж не варто. Нам буде важко зосереджуватися довго на складних питаннях, тому ми можемо допускати помилки.

На сімнадцятий місячний день дуже рекомендується більше часу проводити серед людей. Поспілкуйтеся з колегами, відвідайте наукові конференції, попрацюйте в команді. Хороший результат можуть дати ваші спільні з колегами праці над вашою роботою. Вони можуть підказати вам несподіване рішення або просто допомогти добре просунутися у ваших дослідженнях. Місяць у цей день дуже позитивно впливає на групову роботу та комунікації, тому використовуйте це по-максимуму.

мистецтво

Сімнадцятий день Місяця – ідеальний час для заняття мистецтвом, сьогодні ви можете присвятити свій час будь-яких його видах і формам. Займіться чим-небудь незвичайним, рухливим, креативним. Чим сильніше ви вийдете зі своєї зони комфорту у цей день, тим сильніше виявиться позитивний ефект від занять.

Добре буде в цей період сходити в оперу, на балет, подивитися театральну постановку або фільм. Але ще краще буде, якщо ви самі зможете взяти участь у поданні.

Сильні енергії цього дня будуть штовхати нас на щось незвичайне і змушувати шукати нестандартні шляхи втілення своїх ідей. Якщо ви дизайнер або художник, спробуйте сьогодні попрацювати в незвичному для себе стилі, змінити свій почерк до невпізнання, використовуйте в роботі зовсім нові матеріали. Чим сильніше ми будемо здатні в цей день змінюватися, тим яскравіше проявиться наша індивідуальність в майбутньому.

навчання (іспити)

Цей день добре підходить для навчання. Наш рухливий і збуджений місячними енергіями розум, сьогодні буде здатний до сприйняття всього нового особливо добре. Нам легко буде даватися найскладніший матеріал, запам’ятовуватися складні концепції і правила. Ми добре будемо проводити аналогії, і запам’ятовувати інформацію методом асоціацій. У цей день доречно буде приступити до найскладнішої частини досліджуваного вами предмета. Адже для того, щоб запам’ятати інформацію, вам доведеться докласти набагато менше зусиль, ніж в будь який інший час.

Якщо ж ви в даний період життя ніде і нічого не вчіться, постарайтеся присвятити день самообра??ному витрачанню. Виберіть цікаву для вас тему або предмет і станьте в ньому експертом. Наприклад, вивчіть досконально все, що пов’язано з вашим хобі або захоплення, або глибше розберіться в робочих питаннях.

Що ж стосується іспитів, то сьогодні їх краще відкласти, результати можуть бути не кращими.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Сьогодні постарайтеся утриматися від будь-яких справ по дому. Не починайте в цей день ремонт, не переставляйте меблі, не варто навіть робити легке прибирання. На сімнадцяті добу Місяць надає сильний вплив на наш внутрішній світ, але негативно впливає на зміну енергетики нашого будинку. Будь-які зміни, які ви будете виробляти всередині вашого життєвого простору в цей період, будуть давати зворотний ефект, ви можете зруйнувати гармонію будинку і внести в нього деконструктив і енергетичний дисбаланс. Саме тому не варто сьогодні також позбавлятися від будь-яких речей. Навіть якщо вам здається, що вони вам більше не потрібні і лише захаращують ваш життєвий простір, не викидайте нічого на сімнадцяті місячну добу. Позбавлятися від сміття краще в більш відповідний час.

Народжена в цей день

Народжена в цей день нагороджений великими талантами. Однак потрібен розум, щоб правильно ними розпорядитися. Часто ці люди стають успішними, процвітаючими. Але вони потребують підтримки, що виходить від «другій половинці». Той, хто зуміє знайти любов і допомогу в особі чоловіка або коханця, стане щасливим, сильним і мудрим. Якщо ж «друга половинка» не знайдеться, людина стане жалюгідним і слабким. Життя обрушиться на нього, і його дні будуть наповнені сумом.

Подробиці 17 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів