Ведмідь у сні: до чого сниться жінці, чоловікові

Кожне наснилося нам тварина щось символізує. Особливо страшним здається побачити в сні ведмедя. Цей суворий непереможний хижак лякає уві сні і наяву.

Що ж означає сон з ведмедем? Обіцяє він щось хороше чи потрібно приготуватися до швидких проблем у житті? Про це ми розповімо у сьогоднішній статті.

До чого сниться ведмідь жінці

Сон з косолапым звіром має кілька значень. Причому іноді вони можуть бути зовсім протилежними. Все залежить від того, хто саме є сновидицей: заміжня дама, дівчина або жінка при надії.

Якщо приснився ведмідь заміжньої

Для заміжньої жінки побачити в сні звіра – це, швидше, нехороший знак. Сновидіння означає, що скоро може початися роман, який нічим хорошим не закінчиться. Треба бути уважнішими до своїх почуттів і не втрачати голову. Любовна пригода, нехай навіть почалося ніби в казці, в кінці принесе лише біль, розчарування і проблеми.

Якщо ведмедик приснився незаміжньою дівчині

Це хороший сон. Він обіцяє забезпеченого солідного нареченого і багате придане. Але є деякі нюанси.

Білий полярний ведмідь позначає весілля. Але потрібно обов’язково звернути увагу на стан і поведінку ведмедя.

Ситий і спокійний звір символізує успішне заміжжя і багату сімейне життя.

Худий, злий ведмідь свідчить про те, що шлюб може бути невдалим.

Якщо ж білий ведмедик налаштований агресивно, нападає або б’ється, то дівчині потрібно тримати вухо гостро. У неї з’явилася суперниця, яка поклала око на її чоловіка.

Сон побачила вагітна

Споконвіку вважалося, що побачити в сні клишоногого, будучи при надії, значить народити сина. Пояснення просте:

«ведмідь – ведмедик (чоловіче ім’я Михайло) – чоловік»

Якщо ж народиться дівчинка, то не дивуйтеся її пустотливому, «мальчишескому» характеру.

НА ЗАМІТКУ. Якщо вагітна побачила ведмедя, то це дуже хороший знак. Наші предки вірили, що могутній звір буде протегувати дитині, і той буде рости здоровим та сильним.

До чого уві сні побачити ведмедя чоловікові

Якщо клишоногого уві сні побачив чоловік, то у такого сновидіння є кілька трактувань.

 • Ведмідь – символ надійності та успіху. Отже, у чоловіка є друзі, на яких він може покластися. Вони завжди прикриють його спину і допоможуть у скрутну хвилину.
 • Ведмідь стоїть на задніх лапах, виглядає суворо й грізно. Пора проявити справжній чоловічий характер. Вистачить йти на поводу у хитрих і підступних людей. Будьте твердими і рішучими, і вас чекає успіх.
 • Чоловік б’ється з ведмедем у сні. Вам доведеться зіткнутися з серйозними труднощами. Але, якщо ви знайдете в собі сили їх подолати, то шлях до запаморочливому успіху буде для вас відкритий.
 • НА ЗАМІТКУ. Наші предки вважали, що тільки самий відчайдушний сміливець може кинути відкритий виклик лісового звіра. Тому сутичка з ведмедем уві сні казала про майбутній нелегкій і часто доленосний вибір.

  Звертаємо увагу на колір ведмедя

  Також дуже важливо звернути увагу на колір ведмедика. Його шерсть підкаже, як правильно тлумачити сновидіння.

  Побачити бурого ведмедя

  Після цього сну вам потрібно буде обачнішою.

  Бурий ведмідь вказує на те, що незабаром може статися негарна ситуація, але винні в ній будете саме ви.

  Тому стежте за своєю мовою, не перестарайтеся зі спиртними напоями і зберігайте вірність своїй родині.

  Приснився рудий ведмедик

  Червоний або рудий ведмідь – це хороший знак. Вас незабаром чекає дохід. Його розмір залежатиме від розміру приснившегося тварини.

  Уві сні приснився чорний ведмідь

  Якщо чорний ведмедик сниться чоловікові, то можливо швидку появу противника. При цьому він може з’явитися як в особистому житті, так і в бізнесі.

  Якщо ж у сні ведмідь шкіриться і посміхається, то потрібно чекати підступу і бути готовим до неприємних сюрпризів.

  А от для жінки чорний ведмідь є хорошим знаком. Для сімейної жінки він може означати швидке поповнення, а для незаміжньої нового залицяльника.

  До РЕЧІ. Дівчатам, яким приснився чорний звір, потрібно придивитися до нових чоловікам у своєму оточенні. Один з них цілком підійде на роль майбутнього чоловіка.

  До чого побачити білого ведмедя?

  Біле тварина символізує шлюб. Якщо ви побачили вбитого звіра, то не лякайтеся. Вашого спільного життя нічого не загрожує. Навпаки, вас чекає успіх у нагальних справах: підвищення по службі, грошова прибуток, рішення житлового питання і т. д.

  Побачити панду уві сні

  Панда – милий телепень, справжній добряк серед інших агресивних ведмедів. Якщо вам приснився цей ведмедик, значить, у вас все незабаром буде добре. Настане довгоочікуваний період спокою й умиротворення.

  Якщо приснилася коала?

  Цей симпатичний звірок передвіщає гарні новини, приємні зустрічі з друзями і отримання матеріальних і духовних прибутків.

  НА ЗАМІТКУ. Для незаміжньої сновидіння з коалой є попередженням про те, що майбутній чоловік може бути ледачим і неработящим. Уважніше поставтеся до вибору партнера.

  До чого сниться напад ведмедя?

  Трохи вище ми багато говорили про те, що сновидіння з клишо – це в більшості випадків добрий знак. І це дійсно так.

  Але от напад звіра не обіцяє нічого хорошого. Це проблеми атакують вас. Зверніть увагу, з якого боку нападає тварина. Якщо хижак атакує в лоб, то проблеми будуть у роботі, якщо збоку – то з друзями, якщо ззаду якийсь розлад трапиться в сім’ї.

  НА ЗАМІТКУ. Як завжди, скрізь треба шукати свої плюси. Якщо ви побачили сон з атакуючим ведмедем, значить, поганого поки що нічого не сталося. У вас є час зібратися з думками, проаналізувати ситуацію і попередити появу проблем.

  Якщо тварина женеться за вами?

  В цьому випадку потрібно знову-таки звернути увагу на колір ведмежою вовни:

  • Якщо за вами біжить полярний ведмедик, то вас чекає успіх. Цей сон обіцяє благополуччя та здійснення всіх планів.
  • Якщо женеться бурий ведмідь, то по п’ятах слідують за вами прийдешні проблеми. Будьте готові до труднощів і не відступайте.
  • Чорний ведмідь означає, що ви намагаєтеся піти від проблем. Все, що вам потрібно, це розвернутися обличчям і, нарешті, покінчити з ними раз і назавжди!
  • Уві сні вас переслідував рудий ведмідь? Ну що ж, забудьте на час про спокій. Скоро ви будете «горіти» на роботі. Наближається пора авралів, завалів і постійних переробок.

  До чого годувати ведмедя у сні

  Якщо вам приснилося, що уві сні ви годуєте клишоногого, то для вас це сприятливий знак. Більш точне значення сну підкажуть деталі:

  • Якщо ви частуєте ведмедика домашньою їжею, то налагодиться атмосфера в родині;
  • Якщо ви даєте їжу з тарілки, то удача повернеться до вас у службових справах. Може, вас навіть підвищать у посаді або переведуть на іншу, більш високооплачувану роботу;
  • Якщо ж ви з допомогою їжі змушуєте ведмедя підкорятися своїй волі, то це означає, що незабаром ви очолите якийсь колектив, або ваш голос буде мати вирішальне значення в суперечці;
  • Якщо ви годуєте клишоногого з руки, значить, скоро ви знайдете свого судженого. Якщо ж ви вже перебуваєте у відносинах, то потрібно чекати пропозиції руки і серця.

  НА ЗАМІТКУ. Сонник Нострадамуса теж говорить про те, що пригощати тварина уві сні, – це хороший знак. Він обіцяє безтурботний період, позбавлений усяких потрясінь. Чим довше ви годуєте ведмедика, тим довше триватиме благоденство.

  Бачити в сні багато ведмедів

  Кілька тварин у сні підсилюють основне значення образу. Але, прокинувшись, треба згадати, як вели себе звірі.

  Якщо вони билися, проявляли агресію, нападали на кого-то, значить, тлумачити сни потрібно в негативному ключі.

  Якщо ж клишоногі були налаштовані благодушно, то збудуться найкращі передбачення.

  НА ЗАМІТКУ. Якщо уві сні ви безстрашно билися з кількома ведмедями, значить, наяву вас чекає успіх. Ви впораєтеся з усіма справами і отримаєте за це додаткові дивіденди.

  Якщо ви тікаєте уві сні від тварини?

  У цьому випадку багато залежить від кольору звіра. Якщо ви тікаєте від чорного ведмедя, то скоро вам запропонують щось таке, від чого потрібно відмовитись («бігти без оглядки»). Навіть якщо пропозиція буде привабливим і обіцяти непогані бариші, краще не піддаватися спокусі. У цій справі є підводні камені, про існування яких ви не здогадуєтеся.

  Якщо ж вас переслідує білий або червоний ведмедик, то ситуація зовсім зворотна. Ви, самі того не знаючи, тікаєте від удачі і щастя. В цьому випадку, потрібно гарненько подумати, що ви втрачаєте з уваги.

  НА ЗАМІТКУ. Якщо білий ведмідь переслідує дівчину, то вона не зауважує у своєму оточенні чоловіка, який зробить її щасливою. Потрібно придивитися уважніше до своїх друзів.

  Якщо приснився ведмідь з ведмежатами?

  Якщо такий сон приснився жінці, то тут двох думок бути не може. Все вказує на швидке поповнення в сімействі.

  Якщо ж цей образ марилося вночі чоловікові, то йому треба міцно замислитися про власне ставлення до своїм домочадцям. Ведмедиця з ведмежатами означають, що чоловік несправедливий і неуважний до своєї дружини, погано виховує дітей. Їм не вистачає його турботи і участі.

  Якщо ж у вас немає дітей, то такий сон можна трактувати інакше. Якщо ведмедиця добра і не проявляє ознак агресії, значить, всі ваші плани здійсняться, а дії принесуть понад те, що загадывалось.

  У тому випадку, якщо ведмедиця злиться, реве і проявляє по відношенню до вас агресію, варто насторожитися. Отже, на шляху виконання ваших задумів будуть перешкоди. Ще раз потрібно переглянути всі плани.

  Якщо ви вбили уві сні звіра?

  Це хороший знак. Якщо у вас в реальності є проблеми, які вже довго чекають свого рішення, то таке рішення буде знайдено.

  НА ЗАМІТКУ. Також перемога над ведмедем означає набуття впевненості в собі і своїх силах. Раніше ви недооцінювали власні можливості.

  Значення сну в залежності від поведінки ведмедя

  Розглянемо поведінка хижака в сновидінні.

  Можна виділити три основних патерну: добродушний, байдужий звір і агресивно налаштоване тварина.

  Найбільш сприятливим символом є добродушний телепень – ведмедик. Він обіцяє виконання задуманого і удачу, а також те, що ви здатні самостійно контролювати будь-яку ситуацію.

  Байдужий звір, який не звертає на вас уваги, – це символ спокою. Значить, поки що негаразди обходять вас стороною.

  Агресивно налаштований хижак змушує задуматися і уважніше поставитися до деталей сну. Цілком можливо, що життя готує вам не самі приємні сюрпризи.

  Значення сну в різних сонники

  Різні сонники трохи по-різному трактують приснившегося звіра.

  У Соннику Міллера таке сновидіння пророкує нове корисне знайомство. Це буде сильний (не обов’язково фізично) людина, і він допоможе вам в вирішенні деяких проблем, які довгий час мучили вас.

  Якщо ви побачили великого ведмедя, то Сонник Міллера трактує це бачення як можливу появу суперників на роботі або на особистому фронті. Особливо важливо таке сновидіння для жінки. Звір свідчить про швидку появу суперниці, яка захоче забрати у вас все.

  Вбивство ведмедя у відповідності з цим сонником говорить про швидку перемогу над проблемами і недоброзичливцями.

  Сонник Цвєткова стверджує, що ведмідь – це наречений, друг, приятель. Полювання на звіра – спроба роздобути розташування в важливого і могутнього людини. Якщо уві сні ви тікаєте від хижака – то вам слід бути уважнішими в житті. Це знак того, що незабаром ви вийдете з зони комфорту. І зовсім не факт, що зробите це з власної волі.

  А ось боротьба, поранення або загибель тварини – не дуже хороший знак. Такі сни обіцяють проблеми і труднощі.

  Сонник Деніз Лінн визначає ведмедя як символ батьків. Сон з цим тваринам – добрий знак. Але, в той же час, він вказує на те, що потрібно згадати про своїх рідних. Зателефонуйте батькам, поговоріть по душах з дітьми, братами або сестрами.

  Крім того, сонник Деніз Лінн визначає ведмедя як символ мудрості, добра і спокою.

  Езотеричний сонник трактує образ клишоногого ведмедика як бажання жінки позбутися від рутини і побутових проблем.

  Сонник Хассе однозначно визначає приснившегося звіра як добру ознаку. Великий ведмідь – ознака багатства, взаємної любові і міцної дружної родини.

  НА ЗАМІТКУ. Як бачите в основному сонники трактують ведмедя як щось корисне і добре для людини.

  Як нейтралізувати негативні значення сну

  Прокинувшись, багато хто з нас захоче скоріше забути страшний сон. А що робити, якщо побачене уві сні обіцяє як мінімум неприємності? Є кілька старовинних народних способів, як зробити так, щоб сон ні в якому разі не збувся.

 • Найдієвіший і один з найдавніших методів – розповісти сон біжить воді. Просто відкрийте у ванній кран і промовте вголос весь зміст сновидіння.
 • Прочитайте молитву. Це простий, але дуже ефективний метод.
 • Зрідка зустрічається такий спосіб нейтралізації негативного значення. Запишіть сон на клаптику паперу і спаліть його. Попіл акуратно зберіть так, щоб нічого не залишилося в будинку. Потім на вулиці поверніться обличчям до вітру і викинете зібраний попіл через ліве плече.
 • Зовсім недавно сновидцы стали використовувати Ловців снів – це стародавні індіанські обереги, які з’явилися в нашій країні всього кілька десятиліть тому. Просто повісьте один такий біля свого ліжка.
 • Допоможе простий змова: «Куди ніч, туди і сон!»
 • Якщо сон був вже зовсім страшним, або один і той же кошмар повторюється кілька разів, то зберіть постільна, виверніть його і як би витрусіть у відкрите вікно. Після цього треба випрати білизну окремо від інших речей.
 • НА ЗАМІТКУ. Сон – це лише наша підсвідомість. Намагайтеся не скоріше позбутися від поганого сну, а, навпаки, пригадати якомога більше деталей. Потім проаналізуйте побачене. Напевно ви знайдете відповіді на безліч накопичених у вас питань.

  Цікаві факти

  Для наших предків ведмідь був страшним лісовим звіром, справжнім нічним кошмаром. Щоб не закликати біду на своє селище, справжнє ім’я тваринного було під забороною. Навіть «ведмідь» – це одна з численних його прізвиськ. Означає вона «тварина, яка знає (відає), де мед».

  Цікаво, що подібна шифровка імені медведя зустрічається у багатьох слов’янських мовах. Порівняйте: ведмідь (укр.), nied?wiedzi (пол.) мядзведзь (бел.), медвед (серб.), medv?d (чеш.).

  Бурий ведмідь є неофіційним символом Росії приблизно з середини XIX ст. Особливо популярним він став у роки правління імператора Олександра III, який відрізнявся могутньою статурою.

  Ведмідь тільки здається незграбним і неметких. Цей хижак здатний розвивати швидкість до 40 км/год!

  Висновок

  Наша підсвідомість постійно інтерпретує отриману інформацію із зовнішнього світу і намагається попередити нас про щось. В тому числі, і через сни.

  Побачивши уві сні ведмедя, насамперед, не лякайтеся, а спробуйте усвідомити отримане знамення. У більшості випадків побачити ведмедика в сновидінні вважається добрим знаком.

  Але в будь-якому випадку, пам’ятайте, що кожне сновидіння – це лише картинка, яку намалював мозок. Чим точніше ви зможете розшифрувати послання, тим більше користі зможете отримати для себе.

  Сонник - тлумачення снів