До чого сниться вагітна жінка жінці, значення сну

Вагітність – це завжди радісна подія, повна надій, любові і щастя. Але відомо, що в сновидіннях багато символи є «перевертнями», тобто позначають прямо протилежне. Відноситься до таких знаків вагітність?

У цій статті ми розглянемо, що означає побачити в сні вагітну жінку. Хороший це символ або поганий?

Значення в різних сонники

Сон, у якому фігурує вагітна жінка, не можна просто викинути з голови. Це дуже сильний знак, який змушує повертатися до нього знову і знову.

НА ЗАМІТКУ. Більш того, вагітна жінка – це архетипичный образ, який розглядається не тільки з точки зору езотерики, але і з точки зору психології і людської підсвідомості.

Розглянемо, як трактують подібні сновидіння різні сонники.

По Міллеру

Сонник Міллера трактує вагітність по-різному. Якщо ви в сні бачите себе в положення, то доля приготувала безліч випробувань і для вас, і для ваших дітей.

ВАЖЛИВО! Якщо ж наяву ви чекаєте дитину, то такий сон, навпаки, є хорошим знаком. Ви легко і без ускладнень перенесете пологи.

За Вангу

Ванга трактує образ жінки при надії прямо протилежно Міллеру. За цим сонником вагітність є позитивним знаком.

 • Якщо ви побачили такий сон, будучи в положенні, то вас в найближчому майбутньому чекають тільки приємні зміни;
 • Якщо ви ще не чекаєте дитину, то скоро отримаєте радісну звістку про те, що завагітніли.

Якщо в сновидінні на сносях була незнайома вам жінка, то потрібно чекати неждану прибуток.

Чоловік бачить даму, що чекає дитину, значить, він ментально готовий стати батьком і главою сімейства.

НА ЗАМІТКУ. За цим сонником вагітність – це планування і реалізація власних планів, ідей і прагнень.

За Лоффом

Цей сонник пов’язує вагітність з найрізноманітнішими життєвими аспектами. Конкретна інтерпретація залежить від того, хто бачить сон і деталей самого бачення.

 • Якщо молода дівчина бачить себе в положення, то лякатися перш часу їй не потрібно. Це сновидіння означає лише її дорослішання як особистості.
 • Якщо жінка вже чекає дитину, то сни будуть віддзеркаленням її психологічного та фізіологічного стану.

Сонник Лоффа не пов’язує побачені уві сні кошмари зі здоров’ям майбутнього малюка і породіллі, а лише відображає думки і емоції жінки відповідно її станом.

До РЕЧІ. Кошмари, пов’язані з вагітністю, трактуються Девідом Лоффом як страх материнства і страх зміни свого статусу.

За Цвєткову

Сонник Цвєткова співвідносить образ вагітності з прийдешніми подіями.

 • Якщо дівчина бачить себе на сносях, то її намагається обдурити її хлопець.
 • Доросла жінка вагітна у сні – її незабаром чекає удача.
 • Чоловікові приснився вагітна подруга – до нових ідей і проектів; незнайома жінка – до проблем і труднощів.

Також при тлумаченні сновидінь за цим сонником потрібно звертати увагу на стать майбутньої дитини:

 • Носити під серцем хлопчика – до несподіваної прибутку;
 • Чекати дівчинку – до нового роману.

За Нострадамусом

Якщо в реальності ви не перебуваєте в положенні, то вагітність по Нострадамусу треба тлумачити як швидкі проблеми і труднощі. Не варто впадати у відчай, це будуть не страшні неприємності, але деякі фінансові та репутаційні втрати ви понесете.

За Менегетті

Сонник Менегетті трактує образ вагітної жінки в негативному ключі. Символ має приховане значення. Тлумачі, використовують цей сонник, визначають вагітність як наявність якоїсь хвороби чи присутність у сновидицы поганих думок.

Також цей образ може трактуватися як клопоти і турботи.

Негарна породілля чи багато вагітних навколо – багато рутинних справ, які втомлюють і не дають відпочити.

Красива породілля – скоро рутина відступить. Можливо, ваш молодий чоловік (або чоловік) запросить вас у подорож до моря або в інші країни. Також цей знак може символізувати новий проект на роботі або розвиток нового напрямку в бізнесі, про який ви не думали.

За Лонгу

Сонник Лонго трактує вагітність як поганий знак. За цим чудовим подією приховані лестощі, заздрість і нещирість. У сновидицы є заздрісник або навіть суперниця, яка мріє відібрати у неї щастя, відвести чоловіка. Якщо уві сні бачиться незаймана в положенні, значить, наяву треба очікувати серйозні проблеми.

За сонником 21 століття

На відміну від Менегетті і Лонга сонник 21 століття трактує вагітність як сприятливий знак. Якщо дама побачила уві сні кого-то на сносях, значить, після пробудження її чекають успіхи в побуті (придбання нової техніки), в сім’ї (чоловіка підвищать або діти виграють олімпіаду), на роботі (начальник видасть премію або підвищить оклад).

Якщо ж сновидица уві сні сама чекає дитину, то в найближчі дні (зазвичай їх кількість вважається за терміну вагітності) вас чекають тільки хороші новини.

За Юнгом

Карл Юнг при тлумаченні снів дотримувався теорії, що вони лише відображають приховане наше сприйняття речей і подій реального світу. Якщо вам сниться вагітна жінка, значить, ви самі таємно мрієте про її стан, але пригнічуєте свої думки, оскільки вважаєте себе не готовою стати матір’ю і піклується про малюка.

Другий можливий сенс такого сновидіння – ваше дорослішання або перехід на новий рівень морального і духовного розвитку себе як особистості.

За сонником Азара

Азар визначає вагітність як повсякденні турботи, побутові труднощі і професійні неприємності.

НА ЗАМІТКУ. Є і таке тлумачення образу відповідно до сонником Азара: якщо сновидица бачить вагітної себе, значить, в реальному житті вона будує сміливі, далекосяжні плани і дуже турбується про їх реалізацію.

Якщо сниться знайома жінка

В цілому, якщо в сновидінні була вагітна ваша знайома або навіть родичка, то це хороший знак. Є винятки, але про них трохи пізніше.

Якщо на сносях знаходиться хтось з вашої сім’ї, то в реальності вам незабаром запропонують нову посаду або нову роботу.

Сон приснився незаміжньою дівчині? Їй потрібно уважніше придивитися до свого оточення. Поряд з нею є чоловік, який найкраще підходить на роль чоловіка.

ВАЖЛИВО! Якщо ж у сні ваша близька не задоволена своїм положенням, то наяву вас можуть чекати деякі фінансові проблеми і конфлікти на роботі.

Якщо у вашому сновидінні вагітної була одна з ваших приятельок чи далеких знайомих, то вам потрібно більше спілкуватися зі своїми близькими. Не тримайте всі проблеми в собі. Ви можете розраховувати на їх допомогу і добра порада.

Також такий сон означає, що вам треба розслабитися: сходіть в кіно або театр, покличте друзів і подруг на вечерю, рушайте в невелику подорож.

Приснилася вагітна незнайомка

Побачити незнайомку на сносях – це однозначно хороший знак. В залежності від сценарію сну є деякі нюанси, але в цілому цей образ трактується позитивно більшістю езотериків.

Якщо вагітна незнайомка хороша собою, значить, вас чекає удача. У породіллі негарне обличчя або фігура? Не страшно, адже в реальності вас чекають приємні зміни.

Коли ви бачите в сні вагітну жінку і розумієте, що це чиясь дружина, значить, незабаром треба очікувати нових звісток, звідки не чекали. А, може, вам буде поведана важлива таємниця.

НА ЗАМІТКУ. Іноді дівчині можуть привидітися вагітними чарівні істоти (русалки, мавки, эльфийки). Такий сон означає виконання найпотаємніших і таємних бажань, про які вже згадувалося.

Уві сні вагітних кілька

Якщо уві сні ви виявилися в компанії відразу декількох вагітних жінок, то, прокинувшись, вам треба подумати про своє майбутнє. Наша підсвідомість як би говорить, що пора зробити наступний крок, перейти на новий рівень:

 • Якщо ви ще не одружені, то прийшов час створити власну сім’ю.
 • Якщо ви заміжня, то ще не має дітей, то пора задуматися про потомство. Не можна весь час відкладати це питання на потім.
 • Якщо у вас вже є діти, то треба розглянути варіант з розширенням житлової площі або купівлею нового сімейного автомобіля. А, може бути, ви якийсь час тому розмовляли про переїзд в інше місто або навіть країну? Що ж, настав час втілювати ці плани в життя.

Тлумачення для заміжньої жінки

Для заміжньої жінки побачити в сні вагітність вважається добрим знаком. Езотерики трактують цей образ як багатство і достаток у домі. Також побачена жінка при надії може означати, що сама сновидица вже готова стати матір’ю.

Додаткові значення баченню надають деталі. Не кожен може згадати їх, прокинувшись, але для когось вони підкажуть правильне тлумачення сну:

 • Сновидица бачить себе в положенні з боку, то в реальному житті її чекає несподіваний успіх. Успіх може прийти і в професійній сфері, і в особистому житті.
 • Уві сні почалися передчасні пологи, то, на жаль, якісь із ваших планів засмутяться.
 • Наяву ви не плануєте народження дитини, а в сновидінні ходіть з великим животом? Що ж, будьте пильні, на роботі хтось вам заздрить і пускає плітки. Постарайтеся найближчим часом не давати заздрісникам приводів розпускати свої мови.

ВАЖЛИВО! Сонник Міллера говорить про те, що образ заміжньої дами вагітної лише уві сні свідчить про існування проблем у родині. Нібито підсвідомість підказує, що справжній чоловік – це не той чоловік, який потрібен.

Значення для незаміжньої дівчини

Незаміжні дівчата зазвичай лякаються, побачивши сон з вагітністю. І для цього є свої причини. У народі вважається, що таке сновидіння – поганий символ. Він несе обман, зрада і невдачі в особистому житті.

НА ЗАМІТКУ. Якщо ви ще не заміжня і побачили такий сон, просто проведіть один з обрядів нейтралізації негативного значення. Наприклад, розкажіть про побачену біжить воді або напишіть події на листку папері, спаліть його і попіл розвійте.

ВАЖЛИВО! Втім, є й інше тлумачення сновидіння. Якщо сновидица піклується про своє здоров’я, не має шкідливих звичок, доглядає за собою, значить, її чекає шанс обзавестися багатим і красивим залицяльником, який обов’язково зробить їй пропозицію руки і серця.

У приснився вагітної вже великий живіт

Якщо вам приснилася жінка на пізньому терміні, якій ось-ось належить народжувати, значить, в реальності ви мало приділяєте увагу своїм близьким. Якщо у вас вже є діти, то треба більше займатися їх вихованням і життєвими проблемами. Поговоріть з дитиною по душам, дізнайтеся, чи немає у нього проблем з навчанням або однокласниками і друзями.

НА ЗАМІТКУ. Втім, у такого бачення є й інша, більш приємна трактування. Побачила такий сон жінку чекають несподівані придбання: виграш в лотерею, премія на роботі або дорогий подарунок від коханої людини.

І ЩЕ. Уві сні приходить усвідомлення, що породілля повинна ось-ось звільнитися від тягаря? У найближчі дні відбудеться важлива подія, яка багато в чому визначить майбутнє.

Також великий живіт, що символізує швидке народження дитини, може означати прийдешнє радісна подія. Цікаво, що деякі тлумачі великий термін уві сні трактують як зачаття наяву.

Жінка зі сну на невеликому терміні

Малий термін вагітності вказує на помінявшись у реальності перспективи. Можливе поліпшення справ на роботі або на особистому фронті. Сказати точно нічого не можна (як не можна нічого певного сказати в перші тижні вагітності).

Також цей образ може свідчити про те, що усередині вас зародилася ідея, яку ви ще не можете до кінця виразно сформулювати, але скоро вона повністю захопить вас.

Вагітна у віці

Коли сниться літня жінка з животом, значить, вам потрібно докласти більше зусиль на роботі або в бізнесі. Успіх давно розпочатої справи тепер залежить тільки від вашої завзятості і бажання добитися результату.

Є ще одна розшифровка сновидіння з такими деталями. Деякі езотерики вважають, що побачена уві сні вікова жінка при надії – це символ невирішених накопичених проблем, від яких сновидица намагається втекти. У цьому випадку порада одна – перестаньте прокрастинировать, зберіть волю в кулак і вирішити, нарешті, питання, які тягнуться вже не один рік.

Чіпати живіт іншої жінки, яка в положенні

Торкання живота з дитиною трактуються в розрізі планів, сподівань та мрій.

 • Просто доторкатися до живота – опинитися в кроці від виконання своїх бажань.
 • Ніжно гладити живіт – удача повертається обличчям. Постарайтеся не упустити її.
 • Відчувати рухи ще не народженого малюка – в житті настає спокійний період без тривог і хвилювань.
 • Обсипати живіт гарячими поцілунками – потреба в любові і сімейний затишок.

НА ЗАМІТКУ. Якщо дотику до живота вагітної сняться заміжньої жінки, то найбільш вірогідна розшифровка такого сновидіння – бажання народити дитину.

Якщо сон приснився невагітної жінки

У такого сновидіння є кілька тлумачень у різних сонники.

Наприклад, індіанці Отавалос вірили, що таке бачення обіцяє успішне закінчення всіх розпочатих справ.

А ось сонник 2012 каже, що цей образ відображає страхи і невпевненість в собі і своїх силах.

НА ЗАМІТКУ. Перш ніж, згадувати бачення в деталях, гортати сонник, зізнайтеся собі чесно: ви замислюєтеся про те, щоб народити дитину? Якщо так, то не варто лякатися навіть найстрашніших тлумачень. Просто ваш розум зараз зайнятий саме цією думкою.

І ЩЕ. Цілком можливо, що ваш організм через сновидіння повідомляє вам важливу і радісну звістку про те, що ви скоро станете матір’ю!

Якщо жінка в положенні наяву

Майже всі сонники сходяться на думці, що побачити вагітність уві сні, будучи в положенні наяву, – це дуже хороший знак. Езотерики трактують такі бачення як легкі пологи, поява на світ здорового малюка і швидку виписку з пологового будинку.

ВАЖЛИВО! Якщо ви чекаєте дитину, то сновидінь з вагітністю не рекомендується надавати якесь важливе значення. Справа в тому, що всі ваші думки зараз зосереджені саме на темі швидкого народження нової людини, тому природно, що ваша підсвідомість буде посилати вам образи, про які ви постійно думаєте.

Висновок

Вагітність – символ неоднозначний. Його не можна трактувати тільки як хороший знак або тільки як знак прийдешніх лих. Багато залежить від деталей сновидіння, а також від того, хто є сновидцем або сновидицей.

У будь-якому випадку, вагітність у сні обіцяє певні зміни в встояла життя. А те, як сприймати ці зміни, залежить тільки від вас. Когось вони стимулюють та мотивують, а хтось буде постійно журитися про втрачений спокій.

Сонник - тлумачення снів