До чого сняться леви? Тлумачення сну з левом по сонникам

Лев – це сильна і владна тварина, цар всіх звірів, який не приходить у снах просто так. Однак значення такого сновидіння неоднозначне – не можна сказати, що воно символізує тільки хороше або погане.

Тлумачення залежить від того, що конкретно робив хижак, яку роль грали ви самі і, найголовніше, що ви відчували поруч з ним – впевненість, силу чи може страх?

Сонник Міллера

Густав Міллер стверджує, що побачити в сні лева — означає, що вами керують величезні сили, протистояти яким ви, на жаль, не в силах.

Якщо в сновидінні ви якимось чином змогли підпорядкувати собі тварину, то можете бути спокійні, з будь-якої, навіть самої складної і суперечливої ситуації ви вийдете переможцем.

Програли в нерівній битві? На жаль, але в реальному житті ви залишитеся без захисту один на один з вашими ворогами і недоброзичливцями. Лев, замкнений у великій залізній клітці означає, що, теоретично, ви здатні досягти успіху, але тільки в тому випадку, якщо ви зможете досягати своїх цілей, нейтралізуючи своїх супротивників один за іншим.

Якщо ж самого лева ви не бачили, проте чітко чули його рик, то вас чекають непередбачені досягнення у справах. Шкура короля звірів символізує багатство, а голова лева, що нависає над вами з оскалом – поразки на шляху до влади.

Сонник Ванги

Ванга, велика провидиця, вважала, що появи царя звірів у сні передвіщає сварки, конфлікти і з’ясування відносин з вищестоящими, могутніми людьми.

Ісламський Сонник

В ісламському соннику говориться, що образ хижака, що прийшов до вас у сні, уособлює людей, які більше не живуть за законами і звичаями мусульманського суспільства. Ви обрали свій шлях. Поганий він чи гарний – однозначно сказати не можна, час покаже.

Кому приснився лев?

Незаміжньою дівчині сновидіння, в якому вона побачила лева, обіцяє швидку зустріч зі своїм шанувальником, з яким, цілком можливо, у неї почнуться тривалі відносини. А ось пані, яка пов’язана святими узами шлюбу, подібний сон обіцяє флірт на стороні.

Для того, щоб зберегти свою існуючу сім’ю, дуже важливо, щоб вона не піддавалася скороминущої слабкості. Якщо шлях юної дівчини перегородив цар звірів, то велика ймовірність, що в її житті з’явиться владний молодий чоловік, з яким у неї закрутиться роман, але це не призведе, на жаль, ні до чого хорошого.

Заміжній жінці прийшла уві сні агресивна левиця вказує на наявність суперниці. Озирніться по сторонах, велика ймовірність, що хтось з вашого оточення поклав око на вашого чоловіка. Якщо ж подібне сновидіння приснилося чоловікові, то варто підготуватися морально і фізично до зустрічі з грізним і сильним суперником. Впоратися з ним буде дуже важко, проте від цього смак перемоги стане ще солодшим.

Левиця з дитинчатами, привидевшаяся нежонатому хлопцеві, означає, що його майбутня дружина стане главою сім’ї – вона легко і з задоволенням буде керувати ним.

Варіанти сну з левом

 1. Цілий прайд хижаків сниться, як правило, перед зустріччю з кимось дуже важливим. Також у багатьох сонники кажуть, що, якщо ви побачили кількох львів, то це означає, що ваша самостійність найближчим часом призведе до досягнення успіху.
 2. Якщо тварина у вашому сновидінні агресивно налаштований проти вас, то це безперечно поганий знак. Цілком можливо, що, самі того не бажаючи, розгнівали якого-небудь важливого людини. Лев не просто злиться, а женеться за вами або навіть намагається вкусити? Підготуйте себе морально до того, що вам доведеться пережити агресію чи навіть переслідування з боку високопоставленого особи.
 3. Сновидіння, в якому ви бачите себе, оседлавшим лева, обіцяє вам труднощі і перешкоди на життєвому шляху, однак не варто турбуватися завчасно: ви легко з ними впораєтеся, проявивши мужність і завзятість.
 4. Цар звірів, смертельно поранений в серце, символізує особисту образу, який ви нанесете іншій людині. Повірте, що сухим з води ви точно не вийдете – все повернеться бумерангом з подвоєною силою.
 5. Лев, який вийшов на полювання, означає, що ви і тільки ви повністю керуєте своїм життям, тримайте все під контролем. Завдяки тому, що вам вдається практично завжди приймати правильні рішення, в житті ви зумієте досягти.
 6. Якщо ви якимось чином опинилися замкнені в одній клітці з хижаком, то це своєрідне попередження, щоб ви в даний період часу були максимально обережні та уважні: велика ймовірність, що ваші вороги і недоброзичливці скоро почнуть вести відкриту війну проти вас.
 7. Лев з чорною шерстю характеризує самого сновидца, як людини жорсткого і навіть жорстокого. Він часто принижує і заподіює біль навколишнім, більше того – це приносить йому задоволення. Якщо ж у сні хижака вбили, то будьте готові до того, що вас скинутий з трону.
 8. Білий лев означає, що у вас, швидше за все, є велика влада, однак для того, щоб досягти успіху, вам необхідно проявити свої найкращі якості – розум, справедливість, а також навчитися контролювати свої емоції.
 9. Лев з левенятами – це своєрідне попередження: ваші дії в даний момент можуть призвести до самообману. Постарайтеся зняти рожеві окуляри і прийняти дійсність такою, яка вона є.

Тлумачення сну по діям лева

 1. Вбивати лева уві сні не варто, це дуже поганий знак. Таке сновидіння означає, що власними руками ви зруйнуєте своє щастя. Будьте уважні до близьких і не робіть поспішних висновків, можливо, тоді ви зумієте врятувати ситуацію.
 2. Ризикнули уві сні не тільки підійти до хижака, але й навіть погладити його? Це говорить про те, що в реальному житті ви дуже прив’язалися до знайомого.
 3. Лев і левиця під час шлюбного періоду вказують на те, що для того, щоб у вас щось вийшло, необхідно не братися за все відразу, а виконувати завдання поступово, одна за одною. Недарма споконвіку говорилося, що за двома зайцями поженешся – жодного не зловиш.
 4. Якщо звір у вашому сновидінні говорить людською мовою, то у вашому житті незабаром з’явиться хто-небудь, хто всього лише один раз прийде вам на допомогу – дією або радою, але це змінить все ваше життя, переверне її з ніг на голову.
 5. Якщо в сновидінні при вигляді лева ви злякалися, то в реальному житті вам необхідно бути акуратними, стежити за тим, щоб всі доручення були виконані на совість, тому що велика ймовірність, що ти накличеш на себе гнів начальства.

Де був лев у сні?

 1. Лев, що знаходиться в зоопарку, обіцяє сновидінню приниження і ганьба, які йому доведеться пережити в самому найближчому майбутньому.
 2. Хижак, який забрався до вас в будинок, символізує високопоставлених гостей або ж візит старшого члена сім’ї.
 3. Звір, який гріється на сонці, символізує успіх, пошану, владу і багатство, яких доб’ється сновидець в найближчому майбутньому. Однак прив’язуватися до матеріальних речей не варто, тому що життя непостійна, може в будь-який момент може зробити різкий поворот і в кінці кінців все, чого ви досягнете, зникне так само швидко, як і з’явилося.
 4. Лев на ланцюгу – поганий знак. Таке сновидіння пророкує вам втрату влади і майна. Тому настійно рекомендується оплачувати всі рахунки заздалегідь, не брати кредитів і ретельно читати будь-які договори, які підписуєте.
 5. Якщо вам приснилося, як хижак мирно спить, поклавши на вас голову, або ж повністю вмістилися на вас, то це хороший символ: цілком можливо, що незабаром ви, самі того не розуміючи і не усвідомлюючи, уникнете небезпеки.

Висновки

Підводячи підсумки, якщо лев у вашому сновидінні в доброму гуморі, і ви не відчуваєте страху та дискомфорту поруч з ним, то не варто хвилюватися – можливо, доля навіть допоможе вам домогтися успіху. Якщо ж хижак гарчить на вас або намагається вкусити, то, швидше за все, вам доведеться пережити нападки недоброзичливців, а може навіть вступити у відкриту боротьбу з суперників. Так чи інакше, наберіться сил.

Сонник - тлумачення снів