До чого сниться порося? Тлумачення сну з поросятами по сонникам

Чому-то свині у всіх асоціюються тільки з брудом і поганими якостями людини. Тим часом, вони є символами багатства і удачі. Все залежить від того, що саме вам приснилося. Постарайтеся згадати всі деталі сну, щоб скласти повноцінне тлумачення.

По соннику Міллера

Міллер вважає, що якщо порося уві сні був радісним і красивим, то чекайте достатку і спокою, а ось худий і недоглянутий передвіщає втрати.

Велика кількість цих ссавців попереджає вас про те, що скоро вас накриє вир подій — чорна смуга буде змінювати білу і навпаки. Але боятися цього не варто, адже життя наповниться новими фарбами.

За сонником Ванги

Ванга на таке сновидіння дає відразу кілька трактувань:

  • Брудна свиня зазвичай сниться до великого нещастя;
  • Чистий порося віщує зміни в справах в кращу сторону;
  • Якщо вночі ви годуєте свинок, значить в житті люди, яким ви дуже допомагаєте, намагаються вам нашкодити, використовуючи ваші таємниці;
  • Велика кількість тварин попереджає вас про те, що поруч знаходиться дуже багато недоброзичливців. Будьте обережні і нікому не довіряйте повною мірою.

За Ісламським соннику

Якщо вірити Ісламському сонником, то поросята у ваших сновидіннях віщують швидку перемогу над ворогом. Але не зазнавайтеся, а то доля вас покарає за це.

Так само, такий сон є попередженням: будьте дружелюбніше і допомагайте іншим, тоді ви в житті не дізнаєтеся печалі.

Кому приснився порося?

Досить значиму роль грає той, кому сниться той чи інший сон. Цей випадок — не виняток.

Дівчині такий сон приносить приємні зміни.

УВАГА! Можете дозволити собі зробити дорогу покупку — вона дуже швидко окупиться.

Жінку такий сон просить придивитися до свого обранця. Можливо, вона занадто сильно його ідеалізує, а насправді він егоїстичний і через чур ревнивий.

Вагітну такі мрії попереджають, щоб вона не була занадто довірливою і мягкосердечной. Цим можуть скористатися малознайомі люди і ви потрапите в біду.

Незаміжньою дівчині, яка скоріше прагне змінити дану ситуацію, сновидіння з поросятами в головній ролі обіцяє швидке пропозицію руки і серця.

Чоловікові цей сон говорить, що він упевнений у своїх силах і правоті. Причому, не дарма. Продовжуйте в тому ж дусі і успіх не змусить себе довго чекати.

Які були поросята?

Сни бувають абсолютно різними і, від того, в якому вигляді перед вами постали поросята, залежить загальний сенс бачення. Постарайтеся пригадати всі деталі!

Жива свинка є ознакою швидкого веселощів. Проведіть вільний час з задоволенням!

Маленькі свинки обіцяють зміни в житті в кращу сторону.

Багато поросят у сні обіцяють швидку більший прибуток.

ДОВІДКА! Гроші прийдуть звідки ви їх зовсім не чекаєш.

Свиня з поросятами означають, що у вас повноцінна і щаслива сім’я.

ВАЖЛИВО! Так само, такий сон означає, що найближчим часом у вас з’явиться можливість допомогти комусь з родичів. Це сприятливо позначиться на вашому домашньому вогнищі.чистий порося

Мертві (дохлі) тварини тільки на перший погляд здаються поганою ознакою. Насправді ж, такий сон означає, що ви готові зустрітися з будь-якими неприємностями — вони будуть дуже легко переможені.

ДОВІДКА! Але, такий сон може означати проблеми зі здоров’ям. Краще, зверніться до лікаря.

Зарізана свиня віщує прекрасне подорож, яке подарує вам море нових вражень і спогадів. Єдиним мінусом є те, що така пригода сильно вдарить по гаманцю.

УВАГА! А от якщо ви самі зарізали звіра, то чекайте прихід великого прибутку.

Рожевий поросятко принесе вам успіх у всіх починаннях і величезну радість. Так само, можливо у вас здійсниться найзаповітніша мрія.

Білий означає, що у вас вийде здійснити задумане, не дивлячись на всілякі перешкоди.

2 порося в сновидінні попереджають вас про зраду з боку близьких і рідних людей. Будьте обережні!

ДОВІДКА! А от якщо ви граєтеся з тваринами, то чекайте цікаве знайомство.

Якщо ви бачите свиню в крові, значить ви багато в чому краще своїх конкурентів і ворогів. Але не пишайся цим!

ВАЖЛИВО! Якщо ви відчуваєте у сні позитивні почуття, значить незабаром вам трапиться хороший заробіток, а ось негативні емоції — провісник втрат за близьких.

Де був порося?

Токування може повністю змінитися, якщо ви згадайте розташування цих милих тварин.

Якщо ви тримаєте свинку на руках, то ваша інтуїція веде вас правильному напрямку і скоро всі справи підуть в гору.

ДОВІДКА! Чим щасливіші тварина уві сні, тим більше вигоди у вас з’явиться в життя.

Порося, який входить у ваш будинок, може принести сварки і розбіжності з близькими. Але, якщо ви успішно його виганяєте, то непорозуміння швидко вирішаться. У будь-якому випадку, задумайтеся про свою поведінку і зайвий раз не зривайтеся на рідних. Вони ж не винні, якщо у вас з’являються проблеми.

Спостерігаєте за свинками у своїй квартирі? Значить, вас чекає надбавка сил і відмінне здоров’я. Але, не розкидайтеся цими благами, а цінуєте їх, тоді все у вас буде добре.

Щодо дій поросят

Ви взаємодієте зі свинями у сні? Спробуйте це згадати і прочитати решту тлумачення.

Годуйте порося в баченні? Отже, в житті ви все ідеально плануєте і безпомилково керуєте фінансами. Вас чекає світле і забезпечене майбутнє.

У нічному видінні вкусила свиня? Значить ви перестали недооцінювати своїх супротивників — вони можуть виявитися сильніше, що здаються на перший погляд.

Якщо у своїх мріях ви народили порося, то в житті вам потрібно задуматися про гігієну. Ви відштовхуєте потенційних партнерів свою неохайність.

Якщо уві сні ви ловите кому втікачів позбирати! свинок, то на яву вам потрібно припинити брехати і розповідати свої секрети. Надмірна товариськість і довірливість можуть зіграти з вами злий жарт.

Як бачите, тлумачення снів про поросят досить суперечливі. Вони можуть провіщати щастя й удачу, а можуть попереджати про неприємності. Але, навіть якщо вам не подобається сенс бачення, то не переживайте — погане може і не станеться. Завжди сподівайтеся на краще і все у вас буде добре. Удачі і гарних снів!

Сонник - тлумачення снів