До чого сниться жираф – сонник, тлумачення сну з жирафами

У традиційному тлумаченні снів жираф є уособленням благополуччя і процвітання. Сон, в якому людина бачить жирафа, віщує щастя в особистому житті, сприятливі події і успіх у всіх починаннях.

Але є також і інші тлумачення, адже кожен сонник трактує сон по-різному.

Жираф в соннику Міллера

Якщо сплячий людина бачить жирафа в зоопарку, йому необхідно бути обережним у скоєнні необдуманих вчинків. Імпульсивність може тільки нашкодити. Кожне рішення має бути зваженим.

Контактувати з твариною, гладити його, годувати, означає, що скоро людини завітає удача. Надійде багато вигідних і цікавих пропозицій по роботі. Удача торкнеться і особистому житті людини.

Жираф, відпочивальник на лоні дикої природи, попереджає про зраду з боку коханої людини. Уважніше придивіться до своєї другої половини. Не варто засмучуватися раніше часу, просто намагайтеся приділяти більше уваги вашим відносинам.

Жінці це плямисте тварина віщує неприємні ситуації, пов’язані з колегами по роботі. Вона повинна бути впевненішим в собі і в тому, чим займається, тоді успіх буде неминучий.

жінці приснилося, то їй варто придивитися до свого обранця

Тлумачення сну по соннику Ванги

Прогноз цього сонника менш оптимістичний, але його теж треба мати на увазі, щоб правильно витлумачити сон.

Якщо сплячого відвідує жираф, то швидше за все його заповітні мрії не здійсняться. Йому необхідно набратися терпіння і поступово йти до мети.

Бачити ціле стадо жирафів перед собою – незабаром можлива зустріч з ворогами або неприємними людьми. Постарайтеся налагодити з ними дружні контакти і вирішити всі питання мирним шляхом. Кулаками нічого не доб’єшся.

Тварина приснилося не одне, а з дитинчатами. Такий сон означає, що ви мало часу проводите з родиною. Висновок простий: приділіть трохи уваги близьким та рідним людям, вони потребують вас.

Важливо! Аналізуйте свій стан після пробудження. З якими почуттями ви прокинулися. Це допоможе вам правильно тлумачити сновидіння на інтуїтивному рівні.

Жираф – ісламський сонник

Трактування цього сонника наступна: побачений жираф віщує спящему поліпшення відносин з батьками. Всі сварки залишаться в минулому і настане повне взаєморозуміння членів родини.

Якщо ж африканська тварина жінці приснилося, то їй варто придивитися до свого обранця. Ваші почуття можуть залишитися без відповіді. Чоловік не відчуває до вас любові чи симпатії, дивиться на вас з висока і поводить себе егоїстично. Не варто витрачати час і нерви на такі нездорові відносини.

Тварина приснилося не одне — такий сон означає, що ви мало часу проводите з родиною

Кому приснився жираф?

Жінки

Для заміжньої дами побачити жирафа означає, що їй не уникнути конфліктів з чоловіком в побутовому плані. Необхідно шукати компроміси з чоловіком і йти на деякі поступки, щоб зберегти відносини.

Ще цей сон може вказувати на те, що в житті не вистачає любові і романтики. Жінка сумує за минулим і зародженням почуттів.

Дівчині

Жираф, побачений незаміжньою дівчині, передвіщає несподівану вагітність. Можливо, пора поквапити вашого молодої людини з одруженням.

Наречену своєю появою жираф попереджає про скасування весілля. Слід ретельно обдумати рішення і переконатися в щирості почуттів партнера.

Чоловікові

Якщо тварина приснилося одруженому чоловікові, то в реальному житті у нього з’явиться молода коханка. Потрібно розібратися у сімейних відносинах і поговорити з дружиною.

Неодруженого хлопця сновидіння попереджає про можливість стати жертвою шахраїв. Уважно підходите до укладення угод, майте справу тільки з перевіреними людьми.

Нареченому такий сон передвіщає розчарування в нареченій. Варто чесно відповісти собі, чи обов’язково вступати в шлюб з цією дівчиною.

Важливо! Якщо чоловікові сниться багато жирафів, то незабаром він вирушить в цікаве подорож закордон.

Тлумачення сну з жирафом по подробиць

Гладити жирафа

Якщо ви погладили жирафа, значить, вас очікує велика удача. Бізнесменам сновидіння обіцяє вигідну угоду з партнерами.

Годувати плямисте тварину – у вашому оточенні з’явиться енергійна і цілеспрямована людина

Голова жирафа

Бачити як жираф схиляє свою голову – ви отримаєте прихильність і допомога людини, від якого навіть не чекали.

Якщо голова тварини стосується неба, це означає, що ви заздрите чиїм досягненням і хочете бути на його місці.

Годувати жирафа

Годувати плямисте тварину – у вашому оточенні з’явиться енергійна і цілеспрямована людина. Ви будете брати з нього приклад і незабаром знайдете друга в його особі.

Великий жираф

Великий жираф сниться до виграшу. Ви отримаєте щось дуже цінне і корисне, або ж це буде хороший грошовий приз.

 

Важливо! Якщо ви бачите, як жираф тікає від вас. Такий сон означає, що ви занадто тисніть на близької людини. Варто бути менш нав’язливим і перестати контролювати, інакше є ризик зіпсувати відносини.

Висновки

Тепер, спираючись на трактування сонників, у вас не буде проблем з розгадкою вашого сну. В основному, жираф віщує сплячій людині тільки хороше: успіх, благополуччя і успіх у всіх сферах життя. Довіртеся своїй інтуїції і почуттів після пробудження. Вони підкажуть, як правильно вчинити.

Сонник - тлумачення снів