Наручний годинник – тлумачення по сонникам, до чого сняться наручний годинник?

Трактуючи сни, важливо згадати деталі, саме вони розкажуть про особливості майбутнього дня. Прокинувшись вранці, виділіть 5 хвилин свого часу, щоб дізнатися, що приготував для вас настав день.

Сон про наручних годинниках. Трактування по Міллеру

Це особиста річ і сон, в якому ми бачимо якісь дії, пов’язані з ними, можуть багато розповісти. Набагато більше, ніж годинники настінні.

Заводити даний аксесуар (новий) — до початку нового періоду у вашому житті. Ви свідомо йдете на цей крок і зможете впливати на що відбуваються зміни. Ви будете господарем становища.

Заводити зупинилися годинник — можливі перебої в якійсь сфері життя (здоров’я, фінанси). Можливо, ви зробите дію, яке могло б у майбутньому викликати ланцюжок складних подій, але встигнете вчасно все виправити.

Бачити уві сні стрілки зупинилися і не вживати жодних дій, значить, сновидець підійшов до завершення якогось етапу. І тут вже залежить від того, які емоції він відчував, дивлячись на годинник. Якщо людина був спокійний і не відчував необхідності зняти їх чи завести — завершення етапу було успішним. Якщо ж усередині було якесь занепокоєння — потрібно бути обережним в плані здоров’я, грошей та спілкування з людьми.

Розбити випадково годинник — до прояву необачність, можливо, ви нераціонально розподіляєте свій час або витрачаєте його на ситуації, які не розвивають вас. З-за цього можна позбутися найдорожчого – сім’ї, друзів, коханої людини. Переглянете свої погляди.

Навмисно викинути аксесуар або розбити його — у сновидця існує внутрішнє протиріччя, від якого він всією душею хотів би позбутися. Можливо, чоловік зніме з себе зобов’язання, які висять на ньому вантажем. Але не факт, що це не буде аморальним вчинком. Відмовитися від змісту рідної дитини поза шлюбу на користь поліпшення свого положення — негарний вчинок.

Прийняти в дар від померлого родича — до використання досвіду і знань жив у вашому роду людини. Але, якщо подарунок ви робите померлій людині — найближчим часом можна відчути себе неважливо, серйозно захворіти або пристраститися до шкідливих звичок, які будуть скорочувати роки життя.

Знайти чужі години в хорошому стані — до того, що стороння людина своїм радою або дією допоможе значно заощадити ваш час. Але, якщо, ви знаходите їх у зіпсованому вигляді (розбиті, без ремінця, зупинилися) — з вами навмисно поділяться «досвідом», який призведе до непотрібних клопотів.

До чого сняться наручні годинники по соннику Ванги

Чути уві сні стукіт стрілок — до того, що життя скоро налагодиться, але це не означає, що Бог відвернувся від вас. Випробування необхідно пройти для зміцнення духу і особистого розвитку. Долаючи труднощі, людина стає краще і совіснішими. А значить досягне спокою і гармонії. Не сприймайте сон негативно. Кожному даються свої уроки.

Намагатися визначити час за наручним годинником, які не мають циферблата — до великої трагедії. Ви занадто заплуталися у своєму житті і вже давно йдете не в тому напрямку. Зверніться до Бога за допомогою, попросіть направити вас.

Бачити на своїй руці старовинний аксесуар, значить, настав час поміркувати, що зроблено вами в житті і що хотілося б. Але не вистачало часу, або ви самі не наважувалися на якийсь вчинок.

Коли сниться, що механізм зламався або, наприклад, відсутні стрілки — це знак відкидання. Може статися ситуація, після якої людина буде відкинутий суспільством або близькими людьми.
Необхідно утриматися від протиправних дій і необдуманих вчинків щодо сім’ї.

Заводити механізм — до змін в кращу сторону.

Золоті годинники попереджають про крадіжку. Будьте уважні до дій оточуючих людей в громадських місцях.

Що говорить ісламський сонник про наручних годинниках

Подаровані годинник з браслетом означають швидке створення сім’ї для одиноких людей або гарне придбання для сімейних.

Якщо знаходите свої втрачені години у сні — до взаєморозуміння з оточуючими.

Трактування сновидінь в залежності від того, кому наснилися годинник

Важливо враховувати особистість самого сновидца і ті емоції, які вона відчуває.

Ошатні годинник, зі сну дівчині, є хорошим знаком. Її чекають романтичні стосунки. Якщо вона не самотня — можливо пропозицію руки і серця. Новий життєвий період принесе щастя.

Годинник, прикрашені дорогими камінцями, для заміжньої жінки служать попередженням. Можлива зрада з боку чоловіка.

Для чоловіка бачити багато справних циферблатів — до підвищеної сексуальної активності. Якщо він дарує годинник знайомій жінці, значить, наяву відчуває до неї сексуальний потяг.

Трактування залежно від того, які годинник приснилися

Занадто великі наручний годинник прив’язують до інтимного життя. Наяву відбудеться статевий контакт з людиною, якого раніше не розглядали партнером у цій сфері.

Нарешті вдасться досягти суспільного визнання, якщо приснилися дорогі годинники. Ви це заслужили.

Красиві годинник символізує любовні пригоди для вільних молодих людей.

Подаровані годинник попереджають про те, що вам надійде приваблива пропозиція (соціальний статус і кар’єра).

До позитивних змін сняться дорогі годинники (добробут, у вміння розпоряджатися особистим часом).

Про те, що людина схильний до систематизації та порядком кажуть механічні годинники. Якщо уві сні ви спостерігаєте за чіткою роботою шестерень — фізичне здоров’я у відмінному стані.

Нові годинник, блискучі дорогими каменями, попереджають про те, що необхідно дотримуватися пильність. Буде здійснена спроба, щоб обдурити вас.

Сварку передбачають електронні годинники. Конфлікт може торкнутися сімейного кола або колег по роботі.

Зі сну сонячні години попереджають про те, що людина перебуває у фантазіях, які не мають можливості бути матеріалізовані. Не варто вести себе занадто легковажно.

УВАГА! Всі вищенаведені трактування справедливі, якщо людина уві сні знаходиться в хорошому настрої.

Будь-сон — це велика подорож, яка відкриває перед нами інформацію про оточуючих людей і події. Бачення буде віщим, якщо ви зможете повністю розслабитися перед зануренням у сон.

Сонник - тлумачення снів