До чого сниться собака – тлумачення сну з собаками по сонникам

Собаки споконвіку вважалися вірними друзями людини. Ці мирні і вірні тварини не одне століття живуть пліч-о-пліч з людьми, захищаючи своїх господарів від будь-якої небезпеки.

Однак, чи завжди пес, привидевшийся в сні, є хорошим знаком? І може чотириногий приятель нести біду?

Сонник Міллера

Психолог Густав Міллер мав кілька тлумачень залежно від обставин сну.

Наприклад, якщо вам приснилося, як ви заходите в будинок, де на вас раптово нападає бульдог, то незабаром ви підете на лжесвідчення заради того, щоб добитися своїх корисливих цілей.

Якщо ж тварина зустріло вас дружелюбно, то й наяву вас очікує успіх і досягнення бажаного, незважаючи на критику з боку ваших суперників і недоброзичливців.

Сонник Ванги

Ясновидиця Ванга була впевнена, що, якщо до вас у сні стала бездомна собака, то це поганий знак, своєрідне попередження, що говорить про те, що один з ваших близьких друзів в даний момент знаходиться в біді.

На жаль, незважаючи на те, що приятель катастрофічно потребує вашої допомоги і моральної підтримки, він боїться або не хоче обтяжувати вас своїми проблемами, а тому не звертається до вас.

Побачений білий пес символізує старого друга, з яким ви незабаром зустрінетеся, а чорна – символ швидкого розчарування у тому, кого ви щиро вважали своїм близьким другом. Провидиця вважала, що, якщо вам сниться, як собака напала на вас, то в реальному житті вас чекає низка невдач: негаразди і біди йтимуть одне за іншим, не даючи вам перепочинок.

Однак, якщо у світі мрій вам вдалося відбити напад, то й наяву вам вдасться протистояти всьому, що підготувала для вас доля.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, найближчим часом у вас з’явиться недоброзичливець, однак турбуватися не варто: ворог не дуже сильний, і великих бід він вам не принесе. Якщо ж ви чітко чули гавкіт, то в реальному житті хтось пустить про вас плітки.

Кому приснилася собака?

  1. Для жінки сон, у якому вона зустрічає людину в образі собаки, є дуже хорошим знаком, який говорить про те, що все ваше оточення щиро любить і цінує вас.
  2. Представниці прекрасної статі сон, у якому ви бачите хвора тварина, принесе вам тривожні і сумні звістки. Велика ймовірність, що новини будуть пов’язані з вашими друзями і приятелями – хтось із них перебуває у вкрай скрутному становищі. Якщо ж пес поранений, то у кого-то в вашому оточенні незабаром з’являться серйозні проблеми, які самим прямим чином зачеплять і вас.
  3. Дівчині сон, де вона годує бродячого пса, обіцяє додаткові незаплановані витрати або ж поява нових додаткових обов’язків, на які ви ніяк не розраховували.
  4. Собака, приснився замужній дамі, обіцяє їй майбутню подорож. Причому поїздка пройде відмінно, сновидица не тільки чудово провести час з друзями, але і відчує себе повністю відпочилою і розслабленою.
  5. Для юної дівчини пес у не – символ появи нового кавалера. На жаль, зв’язок з ним триватиме недовго, однак принесе у ваше життя величезну кількість яскравих вражень.
  6. Якщо чотирилапий друже приснився чоловікові, то це говорить про те, що сновидець може цілком і повністю покластися на своїх вірних друзів – вони ніколи не підведуть і будуть поруч у будь-який, навіть самої складної і тупикової ситуації.

Тлумачення сну по подробиць

злий собака

Зла і агресивна собака є уособленням ваших недоброзичливців і суперників.

Якщо злий пес йде слідом за вами, то незабаром доля буде один за одним підкидати вам спокуси, однак не варто піддаватися спокусам, інакше ви ризикуєте значно ускладнити власне життя.

собака їсть

Якщо вам приснилося, що пес їсть прямо з ваших рук, то це символ вашої міцної і перевіреної роками дружби.

Тварина, яка гризе кістку або шматок м’яса, уособлює серйозна справа, якусь проблему або проект. Для того, щоб знайти рішення, відповідь, вихід вам доведеться витратити чимало сил і енергії.

нападниця собака

Сновидіння, в якому на вас нападає і переслідує собака, попереджає про те, що підступні вороги розставили пастки. Будьте уважнішими і не попадіться!

Якщо пес гарчить, шкіриться, огризається і готується стрибнути на вас, то в найближчому майбутньому на вас чекає чимала кількість сварок, образ і скандалів.

Наснилося напад є попередженням: сновидця чекає серйозна небезпека. Можливо, в даний момент вона може бути прихованою, і ви не відразу її помітите, однак рекомендується тримати вухо гостро, щоб не отримати несподіваний удар в той момент, коли ви найменше цього очікуєте.

Якщо на вас у сні намагається напасти маленька собачка, то в реальному житті ви станете предметом образливих та їдких зауважень від людини, яка за щось вас сильно не любить. Причому, якщо ви проігноруєте його єхидство, то спровокуєте ще більший гнів і злість.

собака ускусила

Якщо собаці вдалося вкусити сновидця, то в реальному житті його чекає неприємний конфлікт, який так чи інакше буде пов’язане з грошима.

Також є ще одне тлумачення: побачений укус є передвісником збитків з вини самого сновидца і його недалекоглядності. Ретельно перевіряйте кожне своє рішення і роздумуйте над своїми діями, щоб уникнути необачних вчинків.

бездомна

Деякі джерела вважають бездомного пса – передвісником дрібних сварок і конфліктів. Однак сильно хвилюватися не варто, тому що навряд чи ці дрібниці переростуть у серйозний скандал і негативно позначаться на дружніх стосунках.

Згідно з іншим сонникам, бродячий пес – попередження: перегляньте своє ставлення до друзів. Справа в тому, що хтось з ваших приятелів відчайдушно потребує вашої допомоги, але не наважується попросити, а самі ви цього не помічаєте.

Також є негативний тлумачення, суть якого – сновидця чекають проблеми, пов’язані так чи інакше з роботою. Велика ймовірність, що мається на увазі конфлікт з начальством або колегами.

велика чорна собака

Величезний пес кольору вороного крила уособлює якусь перешкоду, яке з’явилося між сплячих і його головною метою. Для того, щоб його обійти, рекомендується переглянути план своїх дій і спробувати знайти інший шлях до бажаного.

Агресивна собака чорного кольору символізує реального сильного ворога, який усіма силами не дає сновидінню домогтися цілей.

Зустріч з великим тваринам віщує дуже важливий розмова зі старим другом. Не пропускайте повз вуха інформацію! Те, що вам скажуть, стане в нагоді в майбутньому!

скажена

Приснився скажений пес? Настійно рекомендується мобілізувати всі свої сили і бути готовими в будь-який момент почати протистояння ворогам. Незважаючи на падіння, не здавайтеся, і тоді отримаєте перемогу в цій битві.

під час тічки

Приснився тічка у собак має два основних тлумачення: по-перше, наяву вам доведеться розчаруватися в кого-небудь, кого ви довгий час вважали близьким другом. Коли вам знадобиться його допомога, він відвернеться від вас. По-друге, сновидця можуть очікувати серйозні зміни в особистому житті, однак очно сказати, в яку сторону будуть ці зміни, не можна.

Якщо приснилося, що тварина в період тічки втекла від вас, і ви не змогли її знайти, то незабаром у вас виникне якась складна суперечлива ситуація, яка вимагатиме від вас швидкої реакції.

брудна

Біла брудна і недоглянута собака означає, що незабаром у вашого приятеля з’явиться багато бід і нещасть, і причиною того будете саме ви.

дві собаки

Пара псів віщує початок нового цікавого проекту спільно близьким приятелем.

Висновки

Як бачите, в залежності від обставин сну, чотириногий друг може бути передвісником добра і благополуччя, так і символом прийдешніх бід. Так або інакше, що б не сказав вам сонник, справжнім ковалем свого щастя й своєї долі, є саме ви.

Сонник - тлумачення снів