До чого сниться кот – тлумачення сну з котом по сонникам і діям

Ласкавий і пухнастий котик – улюбленець багатьох людей. Але яке значення має сновидіння, в якому господар побачив улюбленця?

Варто забути про сон відразу ж на наступний ранок або ж все-таки сприйняти мрії, як знак долі?

Сонник Міллера

Густав Міллер був упевнений, що побачений кот – явна ознака швидкої невдачі. Однак, якщо в сні сновидінню вдалося якимось чином вбити тварину або хоча б відігнати подалі від себе, то сплячий з великим трудом, але все-таки зможе дивом уникнути негараздів і бід.

Якщо ваша професія так чи інакше пов’язана з торгівлею, то найближчим часом настійно рекомендується трудитися, не покладаючи рук, тому що сновидіння, в якому фігурував кіт, що є попередженням про швидку появу серйозних конкурентів, які всіма силами намагатимуться зіпсувати ваш бізнес.

k chemu snitsya kot   tolkovanie sna s kotom po sonnikam i dejjstviyam102 До чого сниться кот   тлумачення сну з котом по сонникам і діям

Сонник Ванги

Велика провидиця Ванга була впевнена, що кішки уві сні завжди несуть негатив. Тому, якщо до вас у сні прийшов кіт, будьте готові до неприємностей.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, сновидця очікує непередбачуваність ситуації і невезіння.

k chemu snitsya kot   tolkovanie sna s kotom po sonnikam i dejjstviyam103 До чого сниться кот   тлумачення сну з котом по сонникам і діям

Кому приснився кіт?

Жінки

Білий кіт, побачений жінці, говорить про те, що сновидице, швидше за все, вдасться уникнути великої небезпеки. Якщо ж у сні вона давала йому що-то з рук, то якесь нещастя все-таки зустрінеться на її шляху, проте і його можна уникнути, необхідно лише дотримуватися обережності.

З іншого соннику для представниці прекрасної статі сновидіння, в якому до неї є білосніжне тварина і стає поруч з сновидицей, обіцяє їй серйозні фінансові труднощі.

Чоловікові

Якщо чоловікові приснилося, як він мив кота, то в реальному житті його чекає зустріч з якоюсь особою жіночої статі. Можливо, вона сподобається сновидінню, однак жінка виявиться занадто нав’язливою, тому навіть, якщо сплячий закрутить з нею роман, дівчина швидко набридне.

Якщо ж представник сильної статі просто побачив тварину уві сні, то це говорить про те, що незабаром він познайомиться з дівчиною, яка буде самостійно, самодостатньою і незалежною, однак виявиться легковажною особою.

k chemu snitsya kot   tolkovanie sna s kotom po sonnikam i dejjstviyam104 До чого сниться кот   тлумачення сну з котом по сонникам і діям

Тлумачення сну за типом кота

Великий кіт

Великий гладкий кіт уособлює вашого конкурента, який все швидше набирає владу і авторитет. Незабаром він стане по-справжньому сильним опонентом, і для того, щоб з ним змагатися, вам знадобиться мобілізувати всі сили.

Проте, якщо тварину не стільки велике, скільки товсте, то переживати зайвий раз не варто: це символ лінощам і бездіяльності вашого недоброзичливця. Навіть якщо він вирішить щось накоїти, ви впораєтеся з ним, практично не докладаючи ніяких зусиль.

Нереально величезний кіт говорить про те, що ви занадто багато драматизируете і перебільшуєте свої уявлення про ворога. Як кажуть, у страху очі великі: ви боїтеся суперника, однак насправді розмір – не головне, і при бажанні ви легко отримаєте перемогу.

Чорний кіт

Чорний кіт споконвіку вважався посланців з поганими новинами. Найближчим часом, щоб уникнути можливих проблем, рекомендується стримати свій запал і не під яким приводом не вступати в конфлікт зі своєю другою половинкою.

Якщо уві сні тварина такого забарвлення переходить вам дорогу або йде назустріч, то в найближчому майбутньому вам належить зустрінеться з поганим і нещирою людиною, який спробує обдурити вас і всіма силами буде заважати прийняти правильне рішення.

k chemu snitsya kot   tolkovanie sna s kotom po sonnikam i dejjstviyam105 До чого сниться кот   тлумачення сну з котом по сонникам і діям

Сновидіння, в якому тварина кольору вороного крила голосно нявкає, вказує на те, що ваша друга половинка в чомусь бреше вам або недоговорює. Велика ймовірність, що вас використовують.

Ваш партнер не бажає бачити вас в якості супутника життя, швидше за все, ви – запасний варіант. У будь-якому випадку, настійно рекомендується зняти рожеві окуляри і придивитися до того, хто знаходиться поруч з вами.

Білий котик

Два білосніжних кота – поганий знак. Велика ймовірність, що найближчим часом ви сильно посваритеся з приятелем. Навіть, якщо це станеться, постарайтеся максимально швидко загладити свою провину і закінчити конфлікт, інакше він ризикує перерости у справжній скандал з подальшим розривом дружніх відносин.

Білий пухнастий улюбленець – провісник сварок у родині.

Грайливі улюбленці обіцяють нездужання або серйозні проблеми, які будуть пов’язані з посадою на роботі. Рекомендується прикласти всі свої сили і викладати по повній програмі.

Рудий

Вогненно-рудий кошеня говорить про невезіння на особистому фронті. Велика ймовірність, що ваш улюблений обманює вас.

Доросла тварина рудого кольору символізує розлад у стосунках, можливе навіть зрада одного з партнерів.

Мертвий кіт

Померла тварина сниться, як правило, коли є які-небудь проблеми в особистому житті. Ймовірно, зовсім недавно ви пережили велику сварку з коханою людиною або навіть розлучилися.

k chemu snitsya kot   tolkovanie sna s kotom po sonnikam i dejjstviyam106 До чого сниться кот   тлумачення сну з котом по сонникам і діям

Тлумачення дій з котом

Вмираючий кіт

Смерть тварини багато сонники трактують, як негативний знак, що віщує сумні новини. Велика ймовірність, що незабаром ви дізнаєтеся, що близький і дорогий вам людина серйозно хвора, і це звістка стане для вас справжнім ударом нижче пояса.

Якщо ж вихованець помер від ваших рук, то це символ закінчення боротьби з вашими недоброзичливцями і ворогами. Найближчим часом вони нарешті відступлять і змиряться з тим, що ви займаєте по праву своє місце під Сонцем.

Гладити кота

Якщо ви бачите, що тримати тварину на колінах і гладите його, то незабаром на вашому життєвому шляху з’явиться якась особа жіночої статі, яка порушить всі ваші плани.

Годувати кота

Сновидіння, в якому ви годували кота, обіцяє сновидінню величезну кількість приємних і пам’ятних моментів наодинці зі своїм близьким і коханим.

Однак, якщо їжею вихованця стала миша, то у вашому житті в найближчий період часу може настати чорна смуга, і ви з вашим партнером почнете сваритися і конфліктувати з приводу і без, що незабаром призведе до неминучого розставання.

Для того, щоб спробувати уникнути такого результату, постарайтеся берегти свої нерви і контролювати емоції.

Мити кота

Купати тварину у сні – до боротьби з недоброзичливцями. Подібний сюжет говорить про те, що ви щиро бажаєте швидше розібратися з усім цим і сміливо йти далі, не звертаючи увагу на дрібниці, на зразок зауважень з боку ворогів.

Висновки

Незважаючи на те, що з давніх часів котів і кішок люди практично обожнювали, і до цих пір вони є улюбленими вихованцями у багатьох будинках, привидевшееся тварина уві сні несе практично тільки негатив. Згідно багатьом сонникам, кіт, який з’явився в сновидіннях – ознака невдач і лих.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів