До чого сниться кот – тлумачення сну з котом по сонникам і діям

Ласкавий і пухнастий котик – улюбленець багатьох людей. Але яке значення має сновидіння, в якому господар побачив улюбленця?

Варто забути про сон відразу ж на наступний ранок або ж все-таки сприйняти мрії, як знак долі?

Сонник Міллера

Густав Міллер був упевнений, що побачений кот – явна ознака швидкої невдачі. Однак, якщо в сні сновидінню вдалося якимось чином вбити тварину або хоча б відігнати подалі від себе, то сплячий з великим трудом, але все-таки зможе дивом уникнути негараздів і бід.

Якщо ваша професія так чи інакше пов’язана з торгівлею, то найближчим часом настійно рекомендується трудитися, не покладаючи рук, тому що сновидіння, в якому фігурував кіт, що є попередженням про швидку появу серйозних конкурентів, які всіма силами намагатимуться зіпсувати ваш бізнес.

Сонник Ванги

Велика провидиця Ванга була впевнена, що кішки уві сні завжди несуть негатив. Тому, якщо до вас у сні прийшов кіт, будьте готові до неприємностей.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, сновидця очікує непередбачуваність ситуації і невезіння.

Кому приснився кіт?

Жінки

Білий кіт, побачений жінці, говорить про те, що сновидице, швидше за все, вдасться уникнути великої небезпеки. Якщо ж у сні вона давала йому що-то з рук, то якесь нещастя все-таки зустрінеться на її шляху, проте і його можна уникнути, необхідно лише дотримуватися обережності.

З іншого соннику для представниці прекрасної статі сновидіння, в якому до неї є білосніжне тварина і стає поруч з сновидицей, обіцяє їй серйозні фінансові труднощі.

Чоловікові

Якщо чоловікові приснилося, як він мив кота, то в реальному житті його чекає зустріч з якоюсь особою жіночої статі. Можливо, вона сподобається сновидінню, однак жінка виявиться занадто нав’язливою, тому навіть, якщо сплячий закрутить з нею роман, дівчина швидко набридне.

Якщо ж представник сильної статі просто побачив тварину уві сні, то це говорить про те, що незабаром він познайомиться з дівчиною, яка буде самостійно, самодостатньою і незалежною, однак виявиться легковажною особою.

Тлумачення сну за типом кота

Великий кіт

Великий гладкий кіт уособлює вашого конкурента, який все швидше набирає владу і авторитет. Незабаром він стане по-справжньому сильним опонентом, і для того, щоб з ним змагатися, вам знадобиться мобілізувати всі сили.

Проте, якщо тварину не стільки велике, скільки товсте, то переживати зайвий раз не варто: це символ лінощам і бездіяльності вашого недоброзичливця. Навіть якщо він вирішить щось накоїти, ви впораєтеся з ним, практично не докладаючи ніяких зусиль.

Нереально величезний кіт говорить про те, що ви занадто багато драматизируете і перебільшуєте свої уявлення про ворога. Як кажуть, у страху очі великі: ви боїтеся суперника, однак насправді розмір – не головне, і при бажанні ви легко отримаєте перемогу.

Чорний кіт

Чорний кіт споконвіку вважався посланців з поганими новинами. Найближчим часом, щоб уникнути можливих проблем, рекомендується стримати свій запал і не під яким приводом не вступати в конфлікт зі своєю другою половинкою.

Якщо уві сні тварина такого забарвлення переходить вам дорогу або йде назустріч, то в найближчому майбутньому вам належить зустрінеться з поганим і нещирою людиною, який спробує обдурити вас і всіма силами буде заважати прийняти правильне рішення.

Сновидіння, в якому тварина кольору вороного крила голосно нявкає, вказує на те, що ваша друга половинка в чомусь бреше вам або недоговорює. Велика ймовірність, що вас використовують.

Ваш партнер не бажає бачити вас в якості супутника життя, швидше за все, ви – запасний варіант. У будь-якому випадку, настійно рекомендується зняти рожеві окуляри і придивитися до того, хто знаходиться поруч з вами.

Білий котик

Два білосніжних кота – поганий знак. Велика ймовірність, що найближчим часом ви сильно посваритеся з приятелем. Навіть, якщо це станеться, постарайтеся максимально швидко загладити свою провину і закінчити конфлікт, інакше він ризикує перерости у справжній скандал з подальшим розривом дружніх відносин.

Білий пухнастий улюбленець – провісник сварок у родині.

Грайливі улюбленці обіцяють нездужання або серйозні проблеми, які будуть пов’язані з посадою на роботі. Рекомендується прикласти всі свої сили і викладати по повній програмі.

Рудий

Вогненно-рудий кошеня говорить про невезіння на особистому фронті. Велика ймовірність, що ваш улюблений обманює вас.

Доросла тварина рудого кольору символізує розлад у стосунках, можливе навіть зрада одного з партнерів.

Мертвий кіт

Померла тварина сниться, як правило, коли є які-небудь проблеми в особистому житті. Ймовірно, зовсім недавно ви пережили велику сварку з коханою людиною або навіть розлучилися.

Тлумачення дій з котом

Вмираючий кіт

Смерть тварини багато сонники трактують, як негативний знак, що віщує сумні новини. Велика ймовірність, що незабаром ви дізнаєтеся, що близький і дорогий вам людина серйозно хвора, і це звістка стане для вас справжнім ударом нижче пояса.

Якщо ж вихованець помер від ваших рук, то це символ закінчення боротьби з вашими недоброзичливцями і ворогами. Найближчим часом вони нарешті відступлять і змиряться з тим, що ви займаєте по праву своє місце під Сонцем.

Гладити кота

Якщо ви бачите, що тримати тварину на колінах і гладите його, то незабаром на вашому життєвому шляху з’явиться якась особа жіночої статі, яка порушить всі ваші плани.

Годувати кота

Сновидіння, в якому ви годували кота, обіцяє сновидінню величезну кількість приємних і пам’ятних моментів наодинці зі своїм близьким і коханим.

Однак, якщо їжею вихованця стала миша, то у вашому житті в найближчий період часу може настати чорна смуга, і ви з вашим партнером почнете сваритися і конфліктувати з приводу і без, що незабаром призведе до неминучого розставання.

Для того, щоб спробувати уникнути такого результату, постарайтеся берегти свої нерви і контролювати емоції.

Мити кота

Купати тварину у сні – до боротьби з недоброзичливцями. Подібний сюжет говорить про те, що ви щиро бажаєте швидше розібратися з усім цим і сміливо йти далі, не звертаючи увагу на дрібниці, на зразок зауважень з боку ворогів.

Висновки

Незважаючи на те, що з давніх часів котів і кішок люди практично обожнювали, і до цих пір вони є улюбленими вихованцями у багатьох будинках, привидевшееся тварина уві сні несе практично тільки негатив. Згідно багатьом сонникам, кіт, який з’явився в сновидіннях – ознака невдач і лих.

Сонник - тлумачення снів