До чого сниться скорпіон? Тлумачення снів зі скорпіонами по сонникам

Скорпіон – підступна, зла і смертельно небезпечну комаху. Тому, якщо він вам приснився, то варто мобілізуватися і приготуватися до труднощів. Не довіряйте в цей період нікому, тому що буквально кожен може всадити ніж вам у спину.

Скорпіон у Соннику Міллера

Міллер вважає, що побачити в сні скорпіона – тривожний знак. Озирніться навколо і придивіться до тих, хто перебуває ближче всього: велика ймовірність, що у вашому оточенні багато недругів, які прикидаються друзями для того, щоб у потрібний момент скористатися вашою допомогою, скомпрометувати вас або нашкодити. Пам’ятайте: попереджений, значить озброєний.

Тлумачення сну зі скорпіонами по Соннику Ванги

Болгарська ясновидиця Ванга також розглядала скорпіона, що прийшов у сні, як застереження. Дане комаха може нашкодити не тільки наяву, але й у світі мрій, тому для того, щоб вийти з цієї ситуації з мінімальними втратами, рекомендується відмовитися від укладення будь-яких ризикованих угод. Кращим рішенням буде присвятити з’явилося час своїй сім’ї і друзям.

Ісламський Сонник

Скорпіон в ісламському соннику символізує пліткаря, який сіє сварки і розбрат між людьми. Якщо уві сні комасі вдалося кого-небудь вжалити, то цій людині рекомендується готуватися до найгіршого – можливо, його спіткає неприємність або навіть гірше – він може розоритися.

Для кого?

 1. Для представниці прекрасної статі сновидіння, в якому вона побачила чорного скорпіона, обіцяє розчарування в молодій людині, з яким дівчина хотіла пов’язати своє життя. Не варто турбуватися, тому що завжди краще дізнатися, який людина заздалегідь, щоб був час все виправити і вчинити правильно. Будьте готові до того, що ваш чоловік в самий найближчий час покаже своє справжнє обличчя.
 2. Для дорослої жінки подібний сон теж не означає нічого доброго. Наприклад, якщо у світі мрій ви малювали символ цієї комахи, то чекайте фатальний закоханості. На жаль, цей роман не переросте ні на що хороше. А, якщо ви вже одружені, то ще й принесе безліч проблем.
 3. Якщо в даний період часу ви перебуваєте в цікавому положенні, то сновидіння про чорному скорпіоні є попередженням: не довіряйте людям більше, ніж вони того заслуговують. Зніміть рожеві окуляри і прийміть дійсність такою, яка вона є. Так, деякі джерела стверджують, що такий сон передвіщає цікаве корисне знайомство, яке, на жаль, незабаром розчарує. А інші сонники вважають, що чорний скорпіон для вагітної жінки обіцяє зустріч з чоловіком-тираном.

Які скорпіони були у сні?

 1. Маленьке комаха символізує образу, яку ви затаїли на когось з наближених до вас людей з незначної причини. Кращим рішенням буде відпустити негатив, тому що ні до чого хорошого пригнічені емоції не приведуть. Поговоріть з людиною, на якого ви ображені і обговоріть проблему.
 2. Гігантський чорний скорпіон, вселяє страх одним лише своїм виглядом – це ознака наближення низки невдач. Не можна точно сказати, до чого в кінцевому підсумку приведуть ці біди, а тому настійно рекомендується не приймати ніяких рішень.
 3. Велика кількість скорпіонів – це ознака образ, які затаїли ваші близькі родичі і друзі. Також рекомендується проявити обережність, тому що ваші недоброзичливці розробляють план помсти. Якщо ви вчасно не зреагуєте, то це може завдати вам значної шкоди.

Трактування дій скорпіона

 1. Укус скорпіона є одним з найбільш неоднозначних символів. Для того, щоб правильно тлумачити сновидіння, необхідно згадати деталі. Наприклад, якщо комаха вжалило самого сновидца, то найближчим часом його очікують нападки з боку ворогів і недоброзичливців. Якщо ж ви бачили, як вжалив скорпіон самого себе, то це хороший знак: плітки, які ваші вороги намагаються рознести, нашкодять тільки їм самим і ніяк не зачеплять вас.
 2. Побачений скорпіон, який тікає в невідомому напрямку – однозначно сприятливий знак, що символізує те, що ви повністю контролюєте своє життя і те, що в ній відбувається на даний момент.
 3. Якщо ви запам’ятали, що уві сні скорпіон вкусив вас за руку, то в реальності рекомендується зібрати всі сили і підготуватися до удару з боку близької людини.
 4. Якщо ж місце укусу довелося на ногу, то можете бути спокійні – проблем у відносинах з близькими і дорогими вам людьми не передбачається, а от матеріальні труднощі мають місце бути. Більш того, підготуватися до них ви не встигнете, вони застануть вас зненацька і виб’ють грунт з-під ніг.
 5. Сновидіння, в якому вам вдалося вбити комаха, безумовно несе позитивне значення. Такий сон обіцяє вам успіх у всіх починаннях: закінчується важкий період вашого життя, тепер все, за що б ви не взялися, буде у вас виходити.
 6. Скорпіон, який жалить когось з ваших знайомих, означає, що в реальному житті цей ваш друг далеко не так слабкий і нещасний, як може здатися. Насправді, він спеціально тисне на жалість, щоб тягнути з ваш вашу енергію.

Де був скорпіон?

 1. Будинок людини вважається його фортецею, а тому, якщо скорпіон – небезпечне і підступне комаха, зміг проникнути у ваше житло, то це означає, що люди, яким ви завжди довіряли, найближчим часом зрадять вас або підставлять. Тому для того, щоб уникнути обману, у цей період не рекомендується покладатися на людей – навіть тих, які завжди були вірні вам. Як кажуть, довіряй, але перевіряй.
 2. Якщо ви побачили в сні, як скорпіон спійманий і закритий у скляну банку, то це означає, що незабаром прийде розплата за всі вчинки й сказані слова. А тому вам варто бути акуратніше і стежити за тим, що ви робите і говорите. Приймайте мудрі рішення.
 3. Чорне комаха, яку ви зустріли в дорозі, в реальному житті символізує проблеми і труднощі, які вам принесе подорож. Перед тим, як вирушати в дорогу, варто врахувати, що ці біди далеко не нешкідливі, більш того – вони можуть нести для вас справжню небезпеку.

Отже, практично в будь-якому з можливих варіантів, скорпіон – дуже несприятливий знак, що передвіщає низку неприємностей, бід, труднощів і зрад з боку близьких і коханих людей. Однак, яким би поганим не було тлумачення, не варто приймати близько до серця, тому що ви і тільки ви є ковалем власного щастя.

Сонник - тлумачення снів