До чого сниться скорпіон? Тлумачення снів зі скорпіонами по сонникам

Скорпіон – підступна, зла і смертельно небезпечну комаху. Тому, якщо він вам приснився, то варто мобілізуватися і приготуватися до труднощів. Не довіряйте в цей період нікому, тому що буквально кожен може всадити ніж вам у спину.

Скорпіон у Соннику Міллера

Міллер вважає, що побачити в сні скорпіона – тривожний знак. Озирніться навколо і придивіться до тих, хто перебуває ближче всього: велика ймовірність, що у вашому оточенні багато недругів, які прикидаються друзями для того, щоб у потрібний момент скористатися вашою допомогою, скомпрометувати вас або нашкодити. Пам’ятайте: попереджений, значить озброєний.

k chemu snitsya skorpion tolkovanie snov so skorpionami po sonnikam4 До чого сниться скорпіон? Тлумачення снів зі скорпіонами по сонникам

Тлумачення сну зі скорпіонами по Соннику Ванги

Болгарська ясновидиця Ванга також розглядала скорпіона, що прийшов у сні, як застереження. Дане комаха може нашкодити не тільки наяву, але й у світі мрій, тому для того, щоб вийти з цієї ситуації з мінімальними втратами, рекомендується відмовитися від укладення будь-яких ризикованих угод. Кращим рішенням буде присвятити з’явилося час своїй сім’ї і друзям.

Ісламський Сонник

Скорпіон в ісламському соннику символізує пліткаря, який сіє сварки і розбрат між людьми. Якщо уві сні комасі вдалося кого-небудь вжалити, то цій людині рекомендується готуватися до найгіршого – можливо, його спіткає неприємність або навіть гірше – він може розоритися.

Для кого?

 1. Для представниці прекрасної статі сновидіння, в якому вона побачила чорного скорпіона, обіцяє розчарування в молодій людині, з яким дівчина хотіла пов’язати своє життя. Не варто турбуватися, тому що завжди краще дізнатися, який людина заздалегідь, щоб був час все виправити і вчинити правильно. Будьте готові до того, що ваш чоловік в самий найближчий час покаже своє справжнє обличчя.
 2. Для дорослої жінки подібний сон теж не означає нічого доброго. Наприклад, якщо у світі мрій ви малювали символ цієї комахи, то чекайте фатальний закоханості. На жаль, цей роман не переросте ні на що хороше. А, якщо ви вже одружені, то ще й принесе безліч проблем.
 3. Якщо в даний період часу ви перебуваєте в цікавому положенні, то сновидіння про чорному скорпіоні є попередженням: не довіряйте людям більше, ніж вони того заслуговують. Зніміть рожеві окуляри і прийміть дійсність такою, яка вона є. Так, деякі джерела стверджують, що такий сон передвіщає цікаве корисне знайомство, яке, на жаль, незабаром розчарує. А інші сонники вважають, що чорний скорпіон для вагітної жінки обіцяє зустріч з чоловіком-тираном.

Які скорпіони були у сні?

 1. Маленьке комаха символізує образу, яку ви затаїли на когось з наближених до вас людей з незначної причини. Кращим рішенням буде відпустити негатив, тому що ні до чого хорошого пригнічені емоції не приведуть. Поговоріть з людиною, на якого ви ображені і обговоріть проблему.
 2. Гігантський чорний скорпіон, вселяє страх одним лише своїм виглядом – це ознака наближення низки невдач. Не можна точно сказати, до чого в кінцевому підсумку приведуть ці біди, а тому настійно рекомендується не приймати ніяких рішень.
 3. Велика кількість скорпіонів – це ознака образ, які затаїли ваші близькі родичі і друзі. Також рекомендується проявити обережність, тому що ваші недоброзичливці розробляють план помсти. Якщо ви вчасно не зреагуєте, то це може завдати вам значної шкоди.

k chemu snitsya skorpion tolkovanie snov so skorpionami po sonnikam5 До чого сниться скорпіон? Тлумачення снів зі скорпіонами по сонникам

Трактування дій скорпіона

 1. Укус скорпіона є одним з найбільш неоднозначних символів. Для того, щоб правильно тлумачити сновидіння, необхідно згадати деталі. Наприклад, якщо комаха вжалило самого сновидца, то найближчим часом його очікують нападки з боку ворогів і недоброзичливців. Якщо ж ви бачили, як вжалив скорпіон самого себе, то це хороший знак: плітки, які ваші вороги намагаються рознести, нашкодять тільки їм самим і ніяк не зачеплять вас.
 2. Побачений скорпіон, який тікає в невідомому напрямку – однозначно сприятливий знак, що символізує те, що ви повністю контролюєте своє життя і те, що в ній відбувається на даний момент.
 3. Якщо ви запам’ятали, що уві сні скорпіон вкусив вас за руку, то в реальності рекомендується зібрати всі сили і підготуватися до удару з боку близької людини.
 4. Якщо ж місце укусу довелося на ногу, то можете бути спокійні – проблем у відносинах з близькими і дорогими вам людьми не передбачається, а от матеріальні труднощі мають місце бути. Більш того, підготуватися до них ви не встигнете, вони застануть вас зненацька і виб’ють грунт з-під ніг.
 5. Сновидіння, в якому вам вдалося вбити комаха, безумовно несе позитивне значення. Такий сон обіцяє вам успіх у всіх починаннях: закінчується важкий період вашого життя, тепер все, за що б ви не взялися, буде у вас виходити.
 6. Скорпіон, який жалить когось з ваших знайомих, означає, що в реальному житті цей ваш друг далеко не так слабкий і нещасний, як може здатися. Насправді, він спеціально тисне на жалість, щоб тягнути з ваш вашу енергію.

k chemu snitsya skorpion tolkovanie snov so skorpionami po sonnikam6 До чого сниться скорпіон? Тлумачення снів зі скорпіонами по сонникам

Де був скорпіон?

 1. Будинок людини вважається його фортецею, а тому, якщо скорпіон – небезпечне і підступне комаха, зміг проникнути у ваше житло, то це означає, що люди, яким ви завжди довіряли, найближчим часом зрадять вас або підставлять. Тому для того, щоб уникнути обману, у цей період не рекомендується покладатися на людей – навіть тих, які завжди були вірні вам. Як кажуть, довіряй, але перевіряй.
 2. Якщо ви побачили в сні, як скорпіон спійманий і закритий у скляну банку, то це означає, що незабаром прийде розплата за всі вчинки й сказані слова. А тому вам варто бути акуратніше і стежити за тим, що ви робите і говорите. Приймайте мудрі рішення.
 3. Чорне комаха, яку ви зустріли в дорозі, в реальному житті символізує проблеми і труднощі, які вам принесе подорож. Перед тим, як вирушати в дорогу, варто врахувати, що ці біди далеко не нешкідливі, більш того – вони можуть нести для вас справжню небезпеку.

Отже, практично в будь-якому з можливих варіантів, скорпіон – дуже несприятливий знак, що передвіщає низку неприємностей, бід, труднощів і зрад з боку близьких і коханих людей. Однак, яким би поганим не було тлумачення, не варто приймати близько до серця, тому що ви і тільки ви є ковалем власного щастя.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів