Бачити уві сні рибу – до чого сниться сон? — До чого сниться сон

Бачення, які ми отримуємо в стані сну, можуть розповісти про майбутній день, події найближчого і далекого майбутнього. Якщо почати трактувати образи, з часом можна навчитися розуміти, що хоче повідати нам сон.

Трактування по соннику Міллера

Риба, плещущаяся в чистій воді, може обіцяти дорогі або приємні подарунки долі. Якщо ви намагаєтеся зловити її і процес завершується успішно — ви зіткнетеся з серйозною життєвою перевіркою. Щоб все закінчилося благополучно, доведеться докласти чимало зусиль.

Скелет риби навпаки віщує придбання матеріальних благ і досягнення високого соціального статусу. Це буде можливо тільки в тому випадку, якщо людина буде «цілодобово» втягнутий в робочий процес.

Для дівчинки-підлітка, бачити уві сні рибу — до першої закоханості. Швидше за все, її чекає найближчим часом на приємне проведення часу і відпочинок в компанії. Для старші дівчата бачення обіцяє сльози і душевний біль від нерозділеного кохання. Зрілій жінці сон говорить про новий етап стосунків з чоловіком.

Якщо хлопцю сниться риба в нічний час — йому доведеться приділити час для того, щоб розібратися з домашніми справами, найближчим часом не варто приймати серйозних рішень. Сон, прийшов вранці або вдень, говорить про можливі проблеми в особистому бізнесі або на роботі з колегами.

Сонник Ванги

Трактування сну буде залежати від дій, чинених рибою. Якщо щука від вас відпливала, коли ви намагалися її зловити, — наближаються складності на роботі в матеріальному плані. Це може проявитися через скорочення персоналу. У число тих, кому не пощастило, і ви можете потрапити.

Якщо рівень зарплати залежить від зробленої роботи, можливе зниження її обсягів, що призведе до невиплати премії. Постарайтеся не розкидатися грошима, витрачайте їх економно, щоб не влізти в найближчі дні в борги.

Їсти рибу — до підступам недоброзичливців. Сновидіння про великий улов говорить про те, що заздрісники постраждають від власних непорядних дій. Спіймана риба без луски обіцяє швидкі проблеми.

Ісламський сонник. Трактування

Сон про рибу віщає про великі можливості, відкриті перед вами. Саме зараз настав той період, коли можна зайняти керівний пост, проявивши себе з кращого боку.

Косяк риб або велике скупчення говорить про майбутні дрібних турботах, можливі збори в дорогу.

Вбити рибу у сні — здобути перемогу над таємними і явними ворогами. У вашому житті настане спокій. Відносини з позитивно налаштованими співробітниками стануть ще краще.

Бачити уві сні спокійно плаваючу рибу — до поповнення в сімействі. Якщо дві рибки, то можлива поява на світ пари малюків (близнюки або двійнята). Сон, прийшов вагітній жінці, передвіщає народження здорових малюків, а сам процес пройде м’яко.

Риба піранья. Якщо сон у нічний час викликає відчуття неспокою (риба викликає страх), слід бути обачним на вулиці й дорозі. В реальності можливі спроби грабежу або схиляння вас до авантюри з ризиком втрати майна. втрати майна.

Риба в банку говорить про виявлення ваших потаємних почуттів. Проаналізуйте свій стан, з’ясуйте що вас турбує, і в чому причина. Настав час позбутися від того, що вас гнітить і не дає рухатися вперед.

Незвичайний сон, де ви бачите рибу в стані польоту, говорить про духовне зростання. Можлива зустріч з людиною, який допоможе в розвитку, або ви самостійно знайдете розвиваючу інформацію.

Чисте озеро, в якому плаває кілька особин, в реальному житті віщує вдалу для вас угоду. Можна сміливо підписувати договори купівлі-продажу. Ви зможете повернути ситуацію з вигодою для себе.

Бачити червиву рибу — до серйозного захворювання. Якщо знаєте слабке місце у своєму здоров’ї, терміново прийміть заходи по лікуванню.

Спілкуватися із золотою говорить рибкою — до приємної подорожі в далекі країни. Можливо, знайомство з важливою для вас людиною. Спробуйте пригадати про що ви розмовляли з рибкою або що вона говорила вам.

Басейн з рибами говорить про несподіваний приїзд далеких родичів. Зустріч допоможе деякі питання, які давно потребують вирішення.

Трактування снів залежно від стану риби

 • Заморожена риба підказує жінці, що настав час зайнятися своєю красою. Для молодих дівчат сон означає, що незабаром вона буде залучена в любовний трикутник. Відчуття будуть цікавими і не призведуть до сумних подій.
 • Сон, де присутня тухла риба, підказує, що наближається час фінансових труднощів.
 • В’ялена риба навпаки обіцяє матеріальний достаток, причому він прийде до вас без особистих зусиль (виграшу, спадщину, знахідка великої суми, дорогий подарунок).
 • Бачити сома, плаває в мутній воді, — до проблем у відносинах з колегами. Ініціатором підступів будете не ви. А ось, стрибаюча рибка у ваші руки, принесе приємні звістки або події.
 • Укус дрібної рибки за ногу говорить про майбутні невеликих проблеми, які намагатимуться влаштувати для вас заздрісники. Сон може застерігати від сімейних сварок, виникле питання краще вирішити, щоб проблема не переросла у серйозний конфлікт.
 • Якщо риба кусає за руку або палець руки — варто подумати про те, що пора вийти на рівень незалежності в матеріальному плані.
 • Побачений вугор допоможе наяву легко ухилитися від проблем.
 • Плаваюча біла риба обіцяє відвідування весільного торжества. І, швидше за все, ви будете не в ролі гостя. Чорна риба може говорити про настання хвороби, але вона буде легко виліковної.
 • Трактування сну, в якому присутня варена риба, буде залежати від ваших особистих вражень. Якщо відчуваєте страх і занепокоєння — до неприємностей на роботі. Бажання з’їсти її з апетитом — до приємного спілкування з оточуючими.

Трактування снів залежно від дій, що чиняться з рибою

 • Готувати рибу — до втрати власності. Будьте уважні до підписується договорами, краще перечекайте небезпечний період і продовжити діяльність.
 • Годувати рибу — до необхідності перегляду свого фінансового становища. Можливо, варто змінити роботу на більш перспективну.
 • Солити рибу — до стабільності в сімейному житті. Поява невеликих розбіжностей не зможуть зруйнувати мир і злагода.
 • Плавати серед риб у чистій воді – до того, що у вашому житті настав період, коли можна відкрити свій бізнес, який буде приносити хороший дохід.
 • Збирати виловлену рибу у сні обіцяє приємний відпочинок в домашній атмосфері.

Сни, в яких присутня риба зачіпають майже всі сфери нашого життя — стосунки в сім’ї, на роботі, фінанси, здоров’я, нерухомість, народження дітей, подорожі. Для точного трактування бачень, необхідно підібрати сонник, який буде максимально точно розбирати всі подробиці сну і пам’ятайте сон передбачає, людина має — доля ваших руках!

Сонник - тлумачення снів