Білий пацюк – до чого сниться білий пацюк тлумачення по соннику

Щур – тварина, поширена по всьому світу. Як символ, вона може представляти різні значення в залежності від того, до якої культурної традиції відноситься сплячий.

Значення сну залежить від того, як людина ставиться до щурам в чатах життя. Вони вас лякають або навпаки здаються милими? Багато вважають гризунів шкідниками, деякі бояться, інші відчувають непереборне відраза, а треті містять як домашніх тварин. Тому інтерпретуючи сон, слід враховувати власні почуття по відношенню до щурів.

Сонник Міллера

Поява щурів у сні означає таємних ворогів, позбутися яких буде нелегко. Неприємності, збитки, сімейні сварки провіщають великі, нахабні щурів, що бігають по будинку. Поставлена в сні крысоловка віщує, що наміри ваших ворогів стануть відомі.

Сонник Ванги

Пацюк може бути і знаком смерті і навпаки, символом торжества правосуддя і удачі. Якщо щур бере корм з ваших рук, то в житті прийняте рішення виявиться мудрим і своєчасним. Пробравшееся в будинок тварина віщує низку невдач і випробувань.

Якщо гризуну вдалося уникнути поставленої пастки – людина, до якої ви відчуваєте схильність, виявиться обманщиком. Вбивство щура віщує дозвіл неминучих неприємностей завдяки власній мудрості. Величезні зграї гризунів, бігають вулицями, віщують війни, голод і руйнування.

Ісламський Сонник

Щури сняться до сімейних неприємностей і сварок. Можливо, поруч зі сновидцем знаходяться наклепники і заздрісники, пакостящие по дрібницях. Гризун, запрыгнувший на коліна до молодої жінки, закликає до обережності і розбірливості у знайомствах, щоб не опинитися замішаним в неприємну історію.

Кому приснилася білий пацюк?

Дохлий щур віщує самотньої або заміжньої жінки отримання непристойного пропозиції. Якщо наяву дама висловить свою згоду, то подальша любовний зв’язок незабаром стане відома оточуючим і призведе до їх глузуванням.

Для дівчини атака білого пацюка служить попередженням не довіряти симпатичною подрузі — вона може виявитися хитрим і небезпечним ворогом.

Якщо закоханому чоловікові сниться, ніби біла щур дряпає і кусає його, це служить застереженням того, що об’єкт любові скоро зверне увагу на іншу людину.

Для одружених людей такий сон передвіщає скандали із-за взаємних претензій один до одного. Слід бути більш уважним до своєї половинці і подбати про спільний відпочинок чи відпустку.

Тільки для вагітної жінки білий пацюк уві сні служить непоганим ознакою. Якщо гризун веде себе мирно і при цьому відрізняється великими розмірами, значить у сновидицы народиться великий і здоровий дитина.

Тлумачення сну по характеристикам гризуна

Ці тварини найчастіше представляють негативні емоції та ситуації. Тим не менш, деякі сни насправді можуть символізувати позитивні речі у вашому житті.

Велика біла щур

Спіймати у сні велику білу щура, не виявляє агресії до сплячого, обіцяє раптову велику удачу. Можливо, це буде виграш у лотерею або несподівана премія. Чим більше розмір гризуна, тим більший куш очікує сновидця.

Дика щур

Може вказувати на неетична поведінка з вашого боку або з боку іншої людини. Часто такий сон віщує зраду або обман в реальному житті. Пацюком часто називають злодія або особи, якій не можна довіряти.

Дика щур уві сні може бути попередженням про те, що хтось спробує вас зрадити, або ж символізує ваші страхи бути відданим.

Якщо сплячий сам подумує про адюльтері, то підсвідомість може згенерувати сон, в якому гризун стане символом підготовку зради.

Домашня, декоративна щур

Приснилася домашня білий пацюк? Слід звернути найпильнішу увагу на поведінку своїх колег чи знайомих — вони можуть захотіти помститися за старі образи. Якщо тварина кусає вашого друга або родича, цілком можливо, що ці люди незабаром отримають легку травму або перенесуть невелике захворювання.
Домашня білий пацюк з крысятами віщує обман з боку родичів або друзів і дрібні, неприємні клопоти, що виникли з цієї причини.

Тлумачення сну по способу дії

ВАЖЛИВО! Для того, щоб як можна точніше витлумачити привидевшийся сон, слід докладно згадати що саме робив сам сновидящий і як поводився тварина.

Вбити білу щура

Мертва щур може символізувати неконтрольованість ваших емоцій і страхів щодо певної ситуації в чатах життя. Такий сон може вказувати на колишнього друга або близької людини, певну ситуацію або обставини вашого життя.

Сни про мертвих гризунів також можуть означати кінець чогось в житті, наприклад, дружби, відносин, роботи. З іншого боку, вбита у сні щур може символізувати здобуту перемогу над ворогами. Незважаючи на зраду останнє слово буде за вами.

Укус білого пацюка

Сон, у якому кусає білий пацюк, може вказувати на те, що хтось або щось гризе вас. Це може стосуватися чогось, що турбує або «з’їдає» сновидця в чатах життя. З іншого боку, укусившая уві сні щур може бути попередженням про те, що слід остерігатися свого оточення — хтось хоче вас підкорити своїм планам, або ж підштовхує до зрадництва ваших близьких. У такому сні ви — мета.

Сниться, наче щур підкрадається і нападає на сплячого — поганий знак, що віщує кілька неприємних подій одночасно. Щоб правильно зрозуміти, що означають укуси щурів, необхідно розглянути основні деталі сну.

Якщо уві сні вас вкусив щур, то, насамперед, слід бути менш говірким і постаратися не повідомляти про свої плани незнайомцям, інакше можуть виникнути нездоланні перешкоди на шляху до мети.

Гризун вкусив за одяг і не залишив слідів на шкірі — хороший знак, що передвіщає успіх у всіх починаннях; якщо ж щурячі зуби прокусили ваше тіло — навпаки, готуйтеся до неприємностей, створеним таємним огудником.

Тварина кусає за ноги — це говорить про те, що сусіди або знайомі пліткують за вашою спиною. Укус в п’яту — в найближчому майбутньому ви поліпшите своє фінансове становище і статус в суспільстві; в палець ноги — виграєте в лотерею. Якщо гризун вкусив за руку, це сигнал, що не слід брати чужі гроші, щоб не потрапити в серйозні неприємності.

Бачите в сні, як щур кусає іншу щура? Потрапили між Сциллою і Харибдою, і волею-неволею опинитеся втягнутим в чужу сварку.

У місці укусу йде кров? Деякими з ваших кровних родичів знадобиться фінансова підтримка для тривалого лікування серйозного захворювання. Проте, боротьба з гризуном символізує перемогу всіх хвороб і припинення страждань. Якщо ви піймали велику білу щура і посадили її в клітку, це ознака тимчасового поліпшення у всіх справах.

Сон, у якому на сплячого напали полчища щурів-самок, віщує труднощі в ситуації, але якщо вас вкусить тільки щур, проблеми можна буде вирішити самостійно.

Тлумачення сну за місцем дії

Для тлумачення має місце, де відбувалася дія сновидіння.

Щур в чужих руках

Велика біла щур в руках незнайомої людини – таємний ворог намагається нацькувати людей на сновидця.

Схопити гризуна власними руками віщує, що наяву сплячий розкриє інтригу і відчуває непереборну огиду до низького, підлого людині.

Будинку, в квартирі

Гонитва або переслідування гризуна у своїй квартирі може означати, що спори приведуть вас до краху, причому сон ставитися до суперечок про що завгодно і попереджає, що слід бути насторожі. Це класична ознака зради з боку близьких людей.

Пам’ятайте, що пацюк може бути символом нелояльності, обману, зради, провини, заздрості, безпорадності і сумнівів.

Сон про гонитві або переслідування у власному житлі може вказувати на будь-яку з цих емоцій.

На вулиці

Білі щури, спокійно разгуливающие по вулицях, сигналізують, що сплячий зіткнеться з обманом чи шахрайством, причому з боку людини з оманливою зовнішністю. У вас можуть позичити дорогу річ і не повернути її, або банально витягнути гаманець. У будь-якому випадку сон радить бути насторожі і не довіряти малознайомим людям.

Висновки

Оскільки щур, нехай навіть біла, далеко не найулюбленіше оточуючими тварина, сни з її участю обіцяють швидше прийдешні неприємності, ніж задоволення. Але багато залежить від самої атмосфери сновидіння – якщо при пробудженні ви не відчуваєте негативних емоцій, сон або порожній, або привидівся до хорошому або хоча б нейтрального події. Якщо ж побачивши уві сні щура, сновидящий відчув страх, огиду і відразу, то ймовірно, що й наяву доведеться зіткнутися з негативом.

Сонник - тлумачення снів