Біла змія – до чого сниться сон з білими зміями

Незважаючи на те, що зустріч зі змією в реальному житті шокувала багатьох людей в шок, в питанні трактування сну все інакше. Символи сновидінь розшифровуються неоднозначно і не сприймаються буквально. Змія, сприйнята сновидцем, не завжди несе в собі погане застереження.

Негативне та упереджене ставлення до змій багато в чому виховане в суспільстві Християнством, де ця рептилія виступає в ролі спокусника. У більш давніх культурах до змій ставилися шанобливо, і навіть почетали їх, як посланців богів. Змія, віддає свою отруту, і в наші дні є символом медицини.

Білі змії зустрічаються в природі украй рідко, тому їм часто приписують різні містичні властивості. В азіатських культурах такі тварини вважаються священними.

Сонники є кілька трактувань такого символу, як біла змія: рептилія може уособлювати собою енергетику сновидця, або просто бути ознакою успіху в бізнесі і очікуваних позитивних змін. Є і негативні трактування, де тварина виступає символом зради, майбутніх хвороб і небезпеки.

Сонник Міллера

По соннику Міллера біла змія несе загрозу. Ця рептилія символізує проблеми і підступи ворогів, сон трактується практично буквально.

Побачити в сні клубок змій — мати справу з неприємностями, недоброзичливцями. Переступити гадів без жодних негативних наслідків — уникнути проблем, вийти сухим з води.

Змії в будинку — до сімейних негараздів, дисгармонії, до сварок з чоловіком або дружиною, дітьми, до хвороб в будинку.

Є в сні змію або готувати з неї їжу — до зверненням до лікарів, проблем зі здоров’ям.

Змія, нападаюча на яка запитує, кусає його або намагається задушити — до серйозних труднощів на роботі, у відносинах, зі здоров’ям.

Велика кількість рептилій уві сні, змії, згорнувся в клубок — до втрати положення в суспільстві, наклеп, пониження статусу.

Сонник Ванги

В сонник Ванги змія також несприятливий знак. Важливо відзначити, отруйна чи уві сні рептилія чи ні. Якщо отруйна змія — то підступів ворогів не уникнути, легко звільнитися від неприємностей не вийде.

Неотруйне плазун не несе в собі сильного небезпеки, такий сон означає, що недоброзичливець затіяв щось, але у нього нічого не вийде, проблеми пройдуть стороною і сновидець легко вийде переможцем із ситуації.

Велика біла змія, сприйнята у сні — до великих труднощів, хвороб, руйнування, проблем на роботі. Чим більша і небезпечніша гад уві сні — тим більші труднощі очікують яка запитує.

Убити в сні змію — незабаром американцю належить відстоювати свою репутацію, вдасться привчити оточуючих рахуватися з собою.

Мусульманський сонник

В ісламському соннику змії зазвичай означають підступи ворогів і неприємності. Побачити в своєму будинку змій — до зустрічі з ворогами. Такий знак говорить про те, що хтось в оточенні шкодить сновидінню і будує підступи.

Убити в сні рептилію, особливо велику — перемогти неприємності, вирішити ситуацію на свою користь. Побачити мертву рептилію у себе в ліжку для чоловіка за мусульманським соннику — до смерті дружини. Зустріти вбиту змію де-небудь ще — проблема вирішиться сама собою з допомогою вищих сил.

Змії уві сні, які не приносять шкоди сновидінню — це вороги його друзів і сім’ї. Важливо відзначити інші деталі сну, вони вкажуть на конкретні ситуації і загрози.

В ісламському соннику велике значення має поведінка змії, якщо вона не кусає і не заподіює шкоди американцю, то боятися нічого. Нападниця рептилія віщує проблеми та перешкоди на шляху до успіху, хвороби, непередбачені витрати.

Є в сні змію або готувати її — отримати гроші від ворога після перемоги над ним.

Кому приснився сон з білої змій?

Велике значення має те, кому саме приснилася біла змія.

Для чоловіка такий несприятливий сон, він є застереженням від зради дружини, коханої. Побачив уві сні білу змію слід уважніше поставитися до своєї половинці, можливо, існують проблеми, які давно потребують вирішення.

Жінці сняться змії до загрози, до прихованого недоброжелателю в близькому оточенні, зради близьких. Укус змії — до поганих порад, пліток, скандалів. Поцілувати змію у сні — зустріти людину, яка порушить плани і змінить життя.

Вагітній змія може снитися з різних причин. Грати з білої змією — до легких пологів, народити уві сні змію — до витрат. Вважається, що якщо вагітної сниться змія, то швидше за все у неї буде хлопчик.

Тлумачення снів по діям з білої змією

Важливо звертати увагу на те, в якому контексті сниться біла змія. Деталі з сновидіння можуть вказати на проблеми в реальному житті і їх можливі рішення.

Поведінка рептилії уві сні відіграє чималу роль. Якщо тварина поводиться мирно, сновидець грає зі змією і в цілому сон не несе негативу, то це до прибутку, до швидкого кар’єрного зростання та отримання допомоги звідти, звідки не очікувалося.

Ловити в сні рептилію — до зустрічі з ворогами. Незабаром сновидінню належить відстоювати свій авторитет у колективі та боротися за «місце під сонцем». Якщо зловити тварину вдалося, то незабаром яка запитує чекає визнання його заслуг колегами, такий сон сприятливий. У тому випадку, якщо полювання не увінчалася успіхом — зусилля виявляться марними.

Агресивна змія, нападаюча на людину, говорить про наявність у сновидця ворогів, прихованих проблем, що вимагають уваги, хвороб. Якщо уві сні змія кусає або душить, то це попередження, слід уважніше поставитися до свого оточення і здоров’ю.

Змія, нападаюча на рідних: батьків, дітей, чоловіка, говорить про наявність ворогів і труднощів у цього члена сім’ї. У деяких сонники такий символ трактується як швидка хвороба в близькому оточенні. Кусає кого-небудь змія — поганий знак, незалежно від її кольору, сновидінню найкраще уважніше поставитися до рідних.

Якщо уві сні напала змію вдалося перемогти, то проблеми вирішаться мирно, вороги будуть переможені, удача на боці яка запитує. Приготувати з рептилії страва до отримання вигоди від вирішення конфлікту, поваги в суспільстві.

Тлумачення за характеристиками змії

Розмір і різні додаткові деталі сну можуть додати подробиць трактуванні і краще зрозуміти сновидіння.

Якщо рептилія уві сні велика, то такий сон обіцяє великий прибуток, виграш, успішне підприємство. Позитивне спілкування з такою твариною у сні — дуже хороший знак. Сон обіцяє вдалі угоди, підвищення на роботі і просування в кар’єрі. Нападниця, кусає або душащая велика рептилія в сновидінні — до великих проблем, великих сварок, витрат.

Змія уві сні персоніфікує собою або майбутній успіх або невдачу, а розмір тваринного вказує на характер майбутніх подій. У сприятливому сні з участю маленької білої змії — мова піде про невеликий, але прибуток, вигоду. Напад дрібної рептилії — про несуттєві проблеми.

Багато дрібних змій зазвичай означає розбіжності і чвари в колективі, скандали в сім’ї. Якщо вдалося спокійно пройти повз клубок змій — труднощі пройдуть стороною і ситуація вирішиться на користь сновидця.

Крім того, змія — символ мудрості. Біла рептилія означає отримання знань з несподіваних джерел. Такий знак особливо хороший для учнів. Якщо сон був побачений напередодні іспитів та контрольних — хвилюватися не про що, все буде здано в строк з високим балом.

Трехголовая сміючи — до знайомств. Такий знак у всіх сонники вважається сприятливим і обіцяє корисні зв’язки.

Мертва рептилія — хороший знак, що проблеми вирішаться самі собою без будь-яких зусиль зі сторони, яка запитує.

Висновок

Трактування сновидіння, в якому зустрічається біла змія, може бути діаметрально протилежним. Все залежить від ситуації, місця, де була зустрінута рептилія. Важливо аналізувати всі деталі сну, своє враження від побаченого в цілому, емоції, які викликав сон і особисте ставлення сновидця до змій.

Сонник - тлумачення снів