Стригти нігті у сні -тлумачення сну про стрижці нігтів по сонникам

У сновидіннях не завжди відбуваються фантастичні події, досить часто у нічних мареннях можна побачити зовсім буденні речі. Що може означати стрижка нігтів в сновидінні? Звернемося до найбільш популярним сонникам і тлумачень.

Сонник Міллера

Побачити в сні стрижку нігтів, на думку Генрі Міллера – до появи наполегливого залицяльника. Сновидець буде намагатися ігнорувати знаки уваги, але в глибині душі всі залицяння знайдуть відгук і принесуть приємні відчуття. Якщо ж стрижка нігтів проводилася на ногах, найбільш ймовірно, що сам сновидець став людиною, безуспішно доглядають за пасією.

Сонник Ванги

У болгарської ясновидиці трактування сну вкрай неоднозначна. Якщо нігті були підстрижені на пальцях рук – всі проекти окупляться, а сновидінню не потрібно буде більше надриватися для їх реалізації. А от побачити стрижку нігтів на ногах – до нудьги і невірність коханого.

Якщо уві сні вийшло так, що сновидець зламав ніготь під корінь – в реальності слід потурбуватися фінансовим питанням, імовірні великі втрати.

Ісламський Сонник

Здійснювати догляд за ноготочками уві сні, згідно з Ісламським сонником, суперечливий знак. Насамперед, стрижка нігтів – передвісник змін у житті сновидца. Стрижка нігтів дитини чи інших людей означає, що прийдешні зміни можуть торкнутися не тільки сновидця, але і його близьких.

Якщо нігті були досить довгими – це символізує отримання схвалення за дії в реальності від значущих для сновидця людей. Фарбувати нігті після стрижки – до складних випробувань, в ході яких доведеться взяти всю відповідальність за те, що відбувається на себе.

Де ви стригли нігті у сні?

На ногах

Стригти нігті на ногах – неприємний знак, що символізує певні проблеми в житті, які з’являються з-за неможливості протистояти думці навколишніх. Сонник рекомендує навчитися говорити ” ні ” у відповідь на якусь незручну прохання. Це позбавить оточення від паразитів, які користуються добротою і м’якотілістю сновидця в своїх корисливих інтересах.

На руках

Такий сон є відображенням проблем, які пов’язані з сексуальною енергетикою сновидця. Крім того, сон говорить про те, що підсвідомо людина хоче позбутися від впливу ззовні, але розуміє, що це може призвести до втрати певних благ і переваг.

Бачити, що стрижуть

Для жінки побачити, що їй стриже нігті чоловік до підсвідомого протесту, викликаному нинішнім обранцем. Ймовірно, чоловік, що знаходиться поруч, не той, хто їй потрібен. Обранець не надає підтримки або опору, коли це так необхідно.

Для чоловіка, побачити, що нігті йому стриже жінка – до накопичилася невдоволення в реальному житті, включаючи і сексуальні потреби. Ймовірно, сновидець забув, коли був закоханий і дуже хоче відчути ці почуття знову.

Кому стригли нігті?

Собі

Стрижка нігтів самому собі у сні – до цілої панелі проблем і невдач в житті. Ймовірна втрата ілюзій щодо своїх амбіцій, втрата суспільного статусу або зірвана угода.

Іншій людині

Підстригти нігті іншій людині – до протистояння агресивності з боку конкурентів у бізнесі або кар’єрі в найближчому майбутньому. Якщо жінка підстригла нігті незнайомому чоловікові, сонник може трактувати його образ не тільки як конкурента, але і як коханого, якого сновидица вирішила зачарувати.

Дитині

Такий сон предзнаменует поповнення в сім’ї, якщо поки дитину в парі немає. Якщо дитина вже є, сон трактується як символ самостійності дитини і надмірної опіки, яка забезпечується йому батьками.

Настав час зрозуміти, що дитина виріс і йому пора приймати рішення самому, надмірний контроль тільки відштовхне його від батьків.

Чоловікові

Сновидица, побачивши уві сні, як стриже нігті чоловікові, може передчувати початок нових відносин найближчим часом. Причому новий обранець буде набагато краще, ніж всі, хто був до нього. Правильний настрій і демонстрація своїх кращих якостей дозволить привести ці стосунки до весілля та щасливе сімейне життя.

Небіжчикові

Незважаючи на неприємний осад, який може залишитися після такого бачення, сон не віщує нічого поганого. Навпаки, у сновидця з’явиться шанс поліпшити відносини з чоловіком і порадіти успіхам дітей.

Чоловікові

Побачити, як чоловікові стриже нігті незнайома дівчина чи чоловік – поганий знак, що символізує лицемірство і невірність обранця. Ймовірно, людина знаходиться поруч, зовсім чужий і якщо не розібратися у стосунках зараз, є ризик так і не зустріти своє справжнє щастя.

Стригти нігті чоловікові самостійно – до проблем у відносинах, пов’язаних зі спробами підпорядкувати його життя своїм примхам і бажанням. Потрібно зрозуміти, що чоловік має право на особистий простір і свою думку, інакше шлюб може зруйнуватися.

Таким чином, стрижка нігтів уві сні, досить суперечливий знак, більша частина трактувань якого має негативне значення. Не варто засмучуватися, достатньо прислухатися до порад сонника, спроектувати їх на своє життя і конкретні ситуації. Це дозволить знизити ризик негативних наслідків або виключити їх зовсім.

Сонник - тлумачення снів