Бачити себе вагітною уві сні – тлумачення, докладний сонник До чого сниться сон, де ти вагітна?

Сновидіння можуть розповісти про що — майбутні події, внутрішніх переживаннях. Уві сні можна отримати пораду і попередження, головне, зуміти підібрати сонник, який підходить вам максимально точно.

Тлумачення сну про вагітність по Міллеру

Якщо жінка наяву носить малюка і їй сниться вагітність або процес народження — бачення є хорошим знаком.

Якщо сон прийшов з четверга на п’ятницю і жінка запам’ятала свій стан і образи (хлопчик або дівчинка народилися, як проходили пологи, в якій обстановці, хто був поруч, наскільки все пройшло успішно), такий сон може бути дуже знаковою.

Якщо уві сні були ускладнення в процесі пологів, зверніть увагу на своє здоров’я, регулярно здавайте аналізи і виконуйте рекомендації гінеколога, який веде вашу вагітність.

Якщо вагітність сниться дівчині, яка ще не вступала в сексуальний зв’язок з чоловіком — сон попереджає про події негативного характеру. Але, у разі, якщо дівчина бачить себе щасливою у сні — проблеми легко вирішуються. Якщо вона відчуває стрес, дивиться на збільшений животик і не розуміє, яким чином з нею це сталося — можуть виникнути проблеми масштабного характеру.

Спостерігати вагітність іншої жінки — до незадоволення особистим життям. Сон показує, що щастя поруч, але не у вас. Бачення може говорити про майбутні невдачі в сімейному житті. Можуть виникнути розбіжності у відносинах з дітками.

Якщо жінка бачить у сні, як обговорює з медперсоналом майбутні пологи, уточнює питання і відчуває себе спокійно — найближчим часом можливе відкриття власної справи або виникнення якоїсь ідеї, яка буде супроводжувати ваше життя протягом усього часу. Це може бути новий світогляд, усвідомлення якихось нових істин, які перевернуть життя з ніг на голову в хорошому сенсі.

Пологи вдома на підлозі — у жінки є сильне бажання повернути відносини з одним з минулих чоловіків.

Сон, у якому жінка народжує хлопчика віщує підвищення соціального статусу, а якщо бачення прийшло незаміжній дамі – можливо, надійде пропозиція створення сім’ї.

УВАГА! Сновидіння, що закінчується народженням хлопчиків, завжди веде до поліпшення фінансового добробуту.

Значення сну про вагітність від Ванги

Трактування залежить від того, кому приснилася вагітність і при яких обставинах.

Якщо наяву жінка дуже чекає зачаття, переживає, що довго не виходить досягти результату, їй може приснитися сон, що дія нарешті сталося.

В даному випадку сон не є предсказательным. У ньому всього лише відображені нав’язливі переживання і думки жінки. Але якщо в баченні з четверга на п’ятницю жінка змогла зачати після довгих спроб — можливо, наяву її чекає радість материнства.

Для жінки, яка вже носить малюка, сон розповість про легкий перебіг вагітності.

Якщо приснився процес пологів — найближчим часом чекайте дозвіл якоїсь неприємної ситуації або важливої справи.

Ванга вважала, що бачити дівчині когось стороннього в положенні – до прибутку.

Сон про вагітність може прийти і до чоловіка. Наприклад, якщо він бачить свою кохану жінку з животиком і відчуває себе комфортно, це говорить про його зрілості і усвідомленні того, що він готовий до серйозних стосунків і сімейного життя. Якщо чоловік відчуває страх або хвилювання, беручи участь у такому сні, йому варто задуматися, чи дійсно він хоче бути поруч з обраницею. Можливо, він обманює себе в почуттях.

Якщо дівчинці сниться вагітність, але вона поки ще не дозріла фізично для зачаття — це сигнал до того, що в її життя скоро прийдуть неприємності й переживання, це буде стосуватися тільки її особистості. Можливі проблеми зі здоров’ям. Якщо сняться вдалі пологи, проблеми повинні вирішитися.

Народження уві сні малятка говорить про бажання сновидицы чогось нового в житті — емоції, обстановка, почуття, зміна іміджу та ін. Вона жадає настання нового чарівного періоду.

Якщо дівчина молоденька, сон може бути передвісником звісток, які різко змінять життя.

Народження уві сні доньки у зрілої жінки говорить про швидке відновлення романтичних відносин з чоловіком або обранцем.

Народження дівчинки, дуже схожою на маму обіцяє щастя, великі досягнення і міцне здоров’я. Це символізує повне переродження.

Ісламський сонник. Значення видінь про вагітність

Сон про вагітність часто відображає почуття і переживання жінки під час виношування малюка.

Для жінки, яка в реальному житті поки не вагітна, сон про цікавому положенні говорить про бажання відкрити свій бізнес або розпочати нову справу, зайнятися творчістю. Супроводжуючі уві сні емоції показують рівень особистого потенціалу і творче мислення.

Сон про вагітної родичці символізує серйозні зміни в кращу сторону. Їх масштаби залежать від близькості у відносинах з вагітною.

Сон, у якому чоловік бачить свою наречену вагітної, віщує позитивні зміни у всіх сферах життя.

Сон про вагітності у бабусі призведе до удачі у всіх починаннях. Зараз для вас настав сприятливий час, можете ризикувати.

Вагітна змія сниться до зустрічі з сильним ворогом, у якого є заготовлений план проти вас. Але у нього є слабке місце, головне його визначити і в потрібний момент зупинити розвиток подій за мінусом для вас.

Сонник характеризує вагітну корову, як попередження. Рішення важливих задач краще перенести.

Вагітна невістка уві сні обіцяє вигідні пропозиції. Вам доведеться зробити складний вибір, так як всі варіанти будуть ідеальними.

Якого роду приснилася вагітність

  • Вагітність на великому терміні може говорити про виникнення труднощів на роботі.
  • Приснилася небажана вагітність — найближчим часом у вашому житті відбудуться великі зміни негативного характеру і прийдуть вони абсолютно несподівано.
  • Якщо жінка бачить себе вагітною від колишнього чоловіка, їй належить долати непрості завдання. Можливо, вони будуть пов’язані саме з цією людиною.
  • Помилкова вагітність — поганий знак. Він символізує самообман і помилки. Ви об’єктивно оцінюєте ситуацію. Всі плани можуть бути зруйновані без досягнення яких-небудь результатів.

Сонники мають різну трактування одного і того ж бачення. Для того, щоб підібрати підходящий для себе, фіксуйте в зошиті свої сни, події наступного дня і звіряйте з трактуваннями.

Сонник - тлумачення снів