До чого сняться сльози – сонник, плакати в сні в істериці або від сміху

У реальному житті сльози пов’язані з чимось негативним і трагічним, але їх поява в сні не завжди має аналогічну трактування. Згідно з деякими сонникам, побачити під час нічного бачення плач — до щастя і справжнього задоволення.

Для того, щоб точніше розібратися в різних значеннях сну про сльози, важливо брати до уваги всі деталі сновидіння.

Сльози по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, бачити сльози означає чекати чогось поганого.

Плакати в сні — напружене очікування негативного: проблем і переживань.

Бачити іншого в сльозах — примирення з близькою людиною після довгої розлуки.

Молоді дівчата, які побачили в сні плач, повинні побоюватися сварок зі своєю другою половиною.

молода дівчина плаче уві сні — сварка з близькою

Торговцю таке сновидіння принесе невдачі у професійній діяльності.

Тлумачення сну про сльози в сонник Ванги

Болгарська провидиця вважала, що сльози в сновидінні — провісники позитивних змін у житті. Приємні емоції змінять життя сновидця, принесуть йому успіх.

Бачити істеричні стани — очікування веселій весілля (своєї або близьких людей). Якщо уві сні людина плаче від щастя, то його накопичилися проблеми будуть успішно вирішені.

Сновидіння, в якому людина плаче, але сліз не видно, свідчить про наявність незавершених справ, які заважають гармонійного життя.

Сльози в ісламському соннику

Згідно з мусульманським сонником, холодні сльози ведуть до радості, а гарячі — до неприємностей.

Сльози — це символ відчуженості, смутку і самотності. Образ плаче людини говорить про те, що в реальності він є марнотратною і жадібною особистістю.

Кому приснився сон?

Трактування буде більш точним, якщо враховувати особистість сновидця. Значення символів сновидіння кардинально змінюється в залежності від статі і віку людини.

чоловік плаче — до подорож

Дівчині

Молода дівчина, яка побачила уві сні сльози, може зіткнутися з самотністю. Найближчим часом знайти свою любов у неї не вийде. Якщо плаче колишній молодий чоловік, він сумує за минулим відносин і хоче їх повернути.

Вагітній

Гіркі сльози уві сні у жінок в положенні — очікування наближається радості.

Позитивні емоції охоплять сновидця. Сміх і добра атмосфера забезпечені. Може з’явитися старий друг, з яким жінка не спілкувалася вже дуже багато років.

Жінки

Бачити себе заплакану, в тому числі і від розставання, для жінки означає перебувати в розлуці з коханим чоловіком, але знати, що він дуже сумує. Чужі сльози — до розлучення і сварок.

Чоловікові

Для чоловіка бачити сльози в сні — до довгої подорожі, відрядженні, результат якої позначиться на професійній сфері.

Тлумачення сну по подробиць

Деталі сну дозволяють розглянути значення більш детально і якісно.

Важливо! Кожне сновидіння повинне трактуватися з урахуванням особистого ставлення сновидця до різних об’єктів, які з’являтимуться під час нічного бачення.

Бачити сльозу на щоці у сні

Якщо уві сні людина спостерігає за сльозами, стікаючими по щоках, це є сигналом неминучих змін. Відчуття, з яким прокидається сновидець після такого сну, і є показником того, наскільки негативними будуть ці зміни.

хтось інший плаче — незабаром помиріться з близьким, після довгої сварки

Плакати в істериці

Бурхливі істеричні сплески емоцій у сні, що супроводжуються плачем, не мають негативної трактування. Це сигнал про те, що людина може розслабитися, адже усі негаразди залишилися у минулому, а життя знову стала спокійною і гармонійною.

Криваві сльози

Сновидіння, в якому фігурують криваві сльози, можна вважати негативним. Сновидець переживає за свою долю, не розуміє, що йому робити далі.

Важливо! Деякі сонники стверджують, що такий сон — ознака страшних подій у сімейному житті: загибель родичів, розлучення, нещасний випадок. Необхідно бути дуже уважним до всіх дрібниць, піклуватися про себе і про близьких людей.

Сміятися до сліз

Емоційний сміх, що переходить у плач, — це знак того, що сновидінню необхідно заспокоїтися. Надмірні прояви емоцій можуть зіпсувати стосунки з оточуючими, призвести до негативних наслідків. На шляху людини стоять деякі перешкоди, подолати які можна лише з допомогою сильного самоконтролю і дисципліни.

Бачити сльози іншої людини

Бачити чужі сльози під час нічного бачення — це негативний символ, який вказує на те, що сновидець відрізняється своєю бессердечностью і душевною черствістю. Важливо звертати увагу на проблеми людей навколо, не бути байдужим. На життєвому шляху людини чекають випробування, подолати які самостійно він не зможе.

Висновки

Плакати в сні — це зцілення від страждань і хвороб. Емоційне напруження спадає, залишається тільки спокій. Деякі сонники кажуть про те, що бачити таке сновидіння — до нещастя, а деякі схиляються до його позитивному значенню. Сновидіння — тільки індикатор емоційного стану, тому важливо прислухатися до них, щоб уникнути неприємних ситуацій у реальному житті.

Сонник - тлумачення снів