До чого сниться член, пеніс – сонник, тлумачення сну про чоловічий статевий орган

Сон про чоловічому органі розкриває у сновидця енергію, життєву силу та сексуальну міць. Є він символом негативного значення, залежить від того, кому саме він приснився. Для чоловіків часто несе переживання, а для жінок дає початок нового життя. А що саме він принесе вам розповімо в цій статті.

Чоловічий пеніс в соннику Міллера

Для чоловіків побачений чоловічий статевий орган віщує труднощі в робочій сфері, безробітним чоловікам несе сексуальне безсилля. Принесуть негативні обставини великі наслідки, залежить від розміру приснившегося пеніса. В цьому випадку, чим менше член, тим менше негативу прийде в життя сновидця. Жінці бачити уві сні себе або іншу жінку з членом – до швидкої зміні місця проживання.

За ісламським соннику збуджений фалос у сні передвіщає народження сина

Тлумачення сну про пеніс в сонник Ванги

Для молодої жінки сон передвіщає неприємні зв’язку, після яких їй буде соромно. Заміжній жінці, побачений статевий орган – до довгоочікуваної вагітності. Якщо член сниться жінці, у якої довгий час не було статевого контакту – це є відображенням її стану. Побачений виріс член на тілі жінки попереджає про труднощі, в яких їй доведеться взяти відповідальність за себе і свою сім’ю.

Член в ісламському соннику

Член в ісламському соннику вказує на ситуацію в сім’ї сновидця. Великий член принесе процвітання вдома, а збуджений фалос – народження сина. Відрізаний чоловічий статевий орган говорить про народження дочки, а член у крові про хворобу родича.

Кому приснився сон?

Трактування сновидіння може змінюватися в залежності від того, кому приснився сон: чоловікові чи жінці. Для більш точної розгадки сновидіння, розглянемо кожну окремо.

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої дівчини, побачений у сні символізує фалос недолік інтимної близькості.

Ерегований чоловічий орган означає, що дівчина відчуває потребу у своєму авторитеті.

Вагітній

Якщо вагітній жінці сниться, як до її тіла торкається фалос, це віщує їй вдалу вагітність, яка закінчиться рівно в строк і без ускладнень.

Заміжній жінці

Побачений член заміжній жінці підказує про необхідність відвертої розмови з чоловіком. Пора вирішити питання, які викликають дискомфорт. Фалос нестандартної форми попереджає про ймовірність інтрижки чоловіка на стороні. Приємний сон про чоловічому органі – до швидкої вагітності, в якій народиться здорова дитина.

Чоловікові

Член уві сні чоловіки – до отримання перспективних пропозицій. Всі починання будуть мати успіх. Якщо член в сновидінні эрегирован – наяву чоловік володіє мужністю і силою. У спокійному стані Член – до почуття безпорадності, з-за якого ви не зможете продемонструвати свої можливості.

Побачений пеніс чоловіка говорить про сексуальної незадоволеності жінки

Тлумачення сну по подробиць

Для подальшого тлумачення, згадайте всі деталі і подробиці сновидіння. Вони допоможуть детальніше розібрати ваше ознака.

Пеніс чоловіка уві сні

Побачений у сні пеніс чоловіка вказує на незадоволеність сновидицы в сексуальному плані. Можливо, побут і робота забирають ваші сили. В цьому випадку потрібно додати новизни у ваші відносини і спробувати щось незвичайне. Ерегований член вказує на бажання контролювати чоловіка. Незабаром вам має бути розмова, якого він намагається уникнути.

Сон про те як виріс пеніс у жінки

Бачити в сні член у жінки – сприятливий знак, що означає, що скоро вона зможе завагітніти. Жінка буде рада поповнення в сім’ї і стане турботливою матір’ю. Вагітність принесе позитивні емоції і щастя в родині.

Сон про маленький пеніс

Побачений маленький член вказує на недовірливість і недооцінка себе. Сновидець погано ставиться до себе і відчуває комплекс неповноцінності. Ваше зневажливе ставлення до собі не дозволяє досягати успіху в тих справах, у яких ви могли стати кращим. Почніть боротися з невпевненістю і уникайте негативних думок. Бачити, як член зменшується, символізує невпевненість сновидця у своїх сексуальних можливостях.

Член зі спермою уві сні

Член зі спермою обіцяє перемоги у всіх починаннях. Ваші успіхи не залишаться непоміченими – кожен із знайомих щиро вітає вас із великим досягненням. У деяких ситуаціях можливо присутність засобів масової інформації.

Кров на пенісі

Кров на чоловічому статевому органі – до вістям від далеких родичів.

Якщо після сновидіння залишилися неприємні емоції – можливі проблеми зі здоров’ям, приділіть собі увагу і відвідайте фахівців. Для жінки такий сон указує на наявність психологічної травми.

Чоловікові побачити маленький член уві сні — відчувати невпевненість у собі марну

Маленький член

Для жінок побачений маленький член вказує на можливість потрапити в курйозний випадок. Для чоловіків характеризує марну невпевненість у собі.

Сон про оральні ласки

Оральні ласки вказують про існуючому невдоволення в інтимних відносинах наяву. Вам щось не подобається в діях партнера. Дівчині такий сон говорить про надмірну балакучість. Думайте, перш ніж щось сказати.

Член відвалився уві сні

Якщо в сновидінні чоловічий орган раптово відвалився – це попередження про можливі проблеми, пов’язані з репродуктивним здоров’ям. Для чоловіків такий сон є символом того. Що наяву йому доведеться втратити здатність керувати.

Читаючи цю статтю, ви зможете детально розшифрувати ваше сновидіння. Побачений член попереджає про можливість втратити своє становище, також вказує на надмірну скромність і сором’язливість. Керуючись цією статтею, ви зможете змінити своє становище і уникнути помилок.

Сонник - тлумачення снів