Сонник журавлі у сні наснилися. До чого сняться журавлі

До чого сняться журавлі? Коли вам сняться журавлі, це ознака того, що ви не ризикуєте своєю нинішньою ситуацією, особливо після чужого прикладу, тому що, навіть якщо у людини, добре виходить обходити всі неприємності, ви не можете бути впевненим у тому, що у вашому випадку це буде успішно.

До чого сняться журавлі – сонник Фрейда

Коли вам сняться журавлі, сон означає, що в найближчому майбутньому вам доведеться трохи старанніше працювати.

Сон, у якому ви бачите, як журавлі плавають на річці, говорить вам, що скоро ви станете жертвою пліток, які вам не будуть доставляти не найменшого комфорту.

Якщо журавлі у сні ходять у вас у дворі, це означає, що ваше особисте життя не налагоджена так як вам би того хотілося.

Якщо уві сні ви бачите, як журавлі відлітають, це ознака того, що ви надто зациклені на що відбуваються дрібницях, які вам здаються великими проблемами.

Сновидіння, в якому ви хочете зловити журавля але у вас не виходить, воно обіцяє вам приємний час, проведений в колі друзів.

Як тлумачить наш сонник, якщо вам приснилися журавлі брудні, це ознака того, що ви шукаєте людину, яка буде вас поважати і відчуває до вас щире повагу.

     

Сонник Міллера — сняться журавлі у небі

Сняться журавлі у небі, це означає, що в реальному житті ви заздрите людині, який домагається всього своєю працею.

Коли ви в сні бачите, як журавлі летять в небі, це означає, що скоро у вас будуть серйозні проблеми, з якими вам доведеться справлятися самостійно.

Коли ви спостерігаєте у сні як журавлі, летять у небо, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні бути обережні в найближчому майбутньому, тому що ви будете мати справу з проблемами, які можна вирішити тільки за допомогою здорового глузду.

Сон, в якому вам довелося спостерігати, як журавлі відлітають у небо, може вказувати на те, що ви в реальному житті занадто багато собі дозволяєте.

Якщо сниться журавель летить – по соннику Ванги

Якщо сниться журавель летить, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви збираєтеся зробити те, що може не сподобатися вашим близьким, і причина вашого поганого наміру, навіть якщо у вас було найчистіше намір.

Коли сниться білий летить журавель, це попередження для вас, що ви знаходитесь в безпосередній небезпеці захворювання, але якщо ви зробите правильні дії, ви зможете уникнути його.

Уві сні сниться зграя журавлів тлумачення по соннику Нострадамуса

Уві сні сниться зграя журавлів, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви обов’язково повинні розлучитися зі шкідливими звичками, які завдають шкоди вашому здоров’ю.

Коли ви бачите, що зграя журавлів летять у вас над головою уві сні, це означає, що людина з вашої середовища не знає, як вести себе в ситуації, в якій ви вже були, і розраховує на вашу підтримку, але у відкриту просити вас про це не вирішується.

 

За сонником Хассе — приснився чорний журавель

Чорний лелека, який з’являється у сні, є ознакою того, що ви повністю віддані справі, до якого ви зараз готуєтеся.
 

До чого сниться журавель жінці – сонник Лонго

Якщо журавель сниться жінці, це ознака того, що вона дуже впевнена в собі і відчуває, що у неї є велика внутрішня сила.
 

Сонник - тлумачення снів