До чого сняться гладіолуси. Сонник – гладіолуси наснилися.

До чого сняться гладіолуси? Коли вам сняться гладіолуси, це сигнал про те, що у вас є серйозні проблеми з вашими близькими людьми, які поступово відштовхують від себе, і якщо ви не почнете вживати відповідні дії, може бути, занадто пізно для того, щоб налагоджувати стосунки.

До чого сняться гладіолуси – сонник Фрейда

Коли вам сняться гладіолуси, це означає, що ви скоро отримаєте повідомлення від людини, яка знаходиться далеко від вас.

Вам сняться цибулини гладіолусів, це знак того, що скоро ви дізнаєтеся хороша якість людини, з яким ви давно дружите.

Сняться гладіолуси різнокольорові, сон говорить про деякі проблеми, але невідомо, в яких областях вашого життя вони можуть відбутися.

У сні, сняться жовті гладіолуси, це означає, що в найближчому майбутньому ви будете насолоджуватися повнотою сімейного щастя.

Якщо сняться бульби гладіолуса — це ознака того, що ви станете жертвою чиїхось несправедливих звинувачень.

Гладіолуси уві сні, сонник тлумачить сон як сигнал від вашого підсвідомості, що якщо ви не проявляєте обережність у найближчому майбутньому, у вас можуть бути проблеми зі здоров’ям.

 

Сниться букет гладіолусів –по соннику Міллера

Сниться букет гладіолусів, це сигнал вашого підсвідомості, що ви як можна швидше повинні позбавлятися від своїх пристрастей, що загрожує вашому здоров’ю і може викликати серйозну хворобу.

Коли уві сні вам дарують букет гладіолусів, це означає, що в безсонному світі ви хочете брати участь у несерйозних формальних відносинах. Сон також може оголосити, що ваша особистість скоро стане більш зрілою.

Як тлумачить сонник, якщо уві сні у вас на столі опинився букет гладіолусів, це ознака того, що в реальному житті ви хочете випробувати стабілізацію подружнього життя або навпаки – позбавиться від зобов’язань, які обмежують вашу свободу, і не влаштовує вас.

Сон, у якому ви купуєте букет гладіолусів, повідомляє, що в найближчому майбутньому у вас не буде нестачі в причинах задоволення.

Бачити уві сні квіти гладіолуси – сонник Ванги

Бачити уві сні квіти гладіолуси, сон оголошує вам про ваших деяких успішних інвестиції, не обов’язково у фінансовому відношенні.

Квіти гладіолуси уві сні дарувати подрузі, сон є прелюдією до проблем, з якими ви стикаєтеся в емоційній сфері.

Якщо вам сниться, що ви садите квіти гладіолуси уві сні, це означає, що ви мрієте випробувати деякі захоплюючі події, тому що ваше нинішнє існування дуже вас втомило.

Коли уві сні ви в квітковому магазині побачили квіти гладіолуси, це означає, що у вашому житті буде багато турбот і відповідальної роботи.

Приснилися білі гладіолуси – сонник Нострадамуса

Приснилися білі гладіолуси, це попередження для вас з вашої підсвідомості про невизначеної небезпеки, в якій ви знаходитеся, але ви не знаєте, що з цим робити.

Білі гладіолуси уві сні дівчата — це попередній перегляд фінансових проблем, які чекають її в найближчі дні.

Коли ви зриваєте уві сні білі гладіолуси, це означає, що ви скоро відчуєте розчарування у відносинах зі своїм супутником.

Сон, в якому вам коханий чоловік подарував білі гладіолуси, пророкує, що ви скоро будете схильні людського насильства.
 

До чого сняться червоні гладіолуси – сонник Хассе

Якщо сняться червоні гладіолуси, це попередження для вас з вашої підсвідомості, що ви повинні вести себе коректно і не робити так, щоб вам потім не довелося шкодувати про сказане або скоєному.

Сон, в якому вам дарують люди, червоні гладіолуси, може сигналізувати про те, що у вас дуже багато суперників, які так і чекають слушного моменту, щоб вам нашкодити.

Якщо сняться гладіолуси рожеві – сонник Лонго

Якщо сняться гладіолуси рожеві – це сигнал, що в найближчому майбутньому вам потрібно уважно стежити за своїми професійними проблемами, оскільки людина може завдати вам шкоди в цій області.

Коли уві сні ви відчуваєте запах рожевих гладіолусів, це сигнал від вашого підсвідомості, що ваші знайомі люди якимось нечесним чином саме-затверджуються у ваших очах.

Сонник - тлумачення снів