Сонник жовтий колір, жовта змія, курчата або плаття і квіти, троянди

Яскраві сонячні відтінки зазвичай викликають радісні відчуття у сновидця. Часто цей образ і справді несе позитивне значення. Але, як визначає сонник, жовтий колір може бути різним, тому і його інтерпретація в деяких випадках буде негативною. Ми розглянемо думки кількох авторських тлумачів, щоб ви змогли точніше визначити значення сновидіння.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні у цього символу буває різна інтерпретація. Яка саме, залежить від того, що за предмети з’явилися вам розфарбовані в сонячні відтінки. Наприклад, у соннику жовті листя можуть свідчити про душевні муки, про турботу. Можливо, вам здається, ніби з ситуації, в якій ви опинилися, немає виходу.

Як визначає сонник, жовта змія може уособлювати ваше ставлення до оточуючих людей. Ймовірно, ви не завжди рахуєтеся з їх думкою, коли мова йде про досягнення бажаного. Але в деяких випадках в цьому образі втілений хтось із тих, кого ви знаєте. Ця людина бачиться вам небезпечним, хоча ви змушені вести з ним справи.

Народний сонник

В інтерпретації цього тлумача, символ має одне з наступних значень:

 • у соннику жовте плаття уособлює швидке веселощі;
 • приснилося пальто — настрій буде мінливим;
 • спідниця — знак того, що найближчим часом чекає романтична зустріч;
 • яскраві колготки вказують на бешкетне поведінку;
 • у соннику жовта машина — це ознака того, що несподівано зміниться погода;
 • як визначає сонник, жовті яблука сигналізують про успіх, який чекає сновидця;
 • а ось листя цього кольору пророкують крах планів, марне очікування перемоги;
 • сніг — свідоцтво майбутнього подиву;
 • просто бачити, ніби все навколо жовте — сигнал про те, що успіх буде супроводжувати у всіх починаннях, чекають радісні події. Але тільки в тому випадку, якщо уві сні ви відчуваєте спокій і умиротворення. Якщо ж емоції були негативними, то не варто чекати нічого доброго найближчим часом;
 • у соннику жовті троянди, інші квіти говорять про те, що станеться щось незвичайне. Прийдешня подія дозволить вам відчути себе більш впевнено;
 • курчата вказують на те, що можуть виникнути неприємності зі здоров’ям;
 • якщо відтінок переважав в інтер’єрі, значить, у фінансовому плані все буде складатися як не можна краще. Ймовірно, ви досягнете процвітання і багатства;
 • у соннику пітон жовтий — це уособлення влади. Якщо сниться, що він проповзає повз, то сімейне життя буде спокійним. Якщо ж згорнувся клубком, то остерігайтеся ворогів, оскільки вони готують вам пастку;
 • привиділося, що фарбуєте яскравою фарбою будинок — насправді отримаєте привабливу пропозицію. Якщо фарбуєте стіни, то доведеться боротися з сильним суперником. Фарбувати підлогу — до ризикованої операції;
 • у соннику жовтий пісок говорить про те, що ви марно витрачаєте свої сили. Можливо, йдеться про спробу домогтися успіху в бізнесі або про відносини, які не приведуть ні до чого хорошого. Крім того, бачення пророкує втрату благополуччя, фінансового стану;
 • якщо ви фарбуєте нігті яскравим лаком, це вказує на те, що ваша совість нечиста;
 • фарбувати губи — знак того, що зробите щось дурне;
 • яйця (наприклад, на Великдень) — належить працювати на посаді, яка буде погано оплачуватися.

Сонник Фрейда

Як визначав засновник психоаналізу в своєму соннику, курчата, маленькі і жовті — це знак того, як складуться стосунки з протилежною статтю. Якщо ви їх годуєте, то незабаром вступите в зв’язок з партнером, у якого практично не буде сексуального досвіду. Але ви допоможете йому знайти його.

Якщо ж пташеня тільки вилупився, ймовірно, доведеться почати нові романтичні відносини. Вони можуть бути тривалими, якщо ви зумієте стримувати свої погані якості.

У соннику психоаналітика жовті тюльпани — це уособлення приємних романтичних пригод. Якщо ж ви зриваєте, прагнете до інтимної близькості. Якщо приснилося, що квіти зірвав хтось інший, то варто придивитися до свого партнера і його оточенню. Не виключено, що у вас є суперник/суперниця, а відносини під загрозою розриву.

У розумінні сонника, жовті павуки, які б’ються між собою, говорять про те, що конкуренти виявляться безсилі перед вами.

Сонник Міллера

Як вказував тлумач, яскраві курчата в сновидінні уособлюють успіх, який чекає сплячої людини. Однак доведеться багато працювати, щоб його досягти. Не бійтеся прикладати зусилля, адже одного разу будете винагороджені за це.

Якщо привидівся павук, якого ви хочете вбити, значить, зможете поліпшити становище в суспільстві. Наснилося, що він тікає — насправді станеться щось несподіване. Майбутня подія дозволить вам швидко досягти успіху.

Сонник Ванги

Жовтий уві сні — це колір, який може обіцяти неприємності сновидінню, визначала провидиця. Вона говорила, що яскравий букет, який ви люто топчете ногами, вказує на надмірний егоїзм. Ви занадто багато уваги приділяєте власної персони, але недооцінюєте почуття оточуючих. Якщо ви навчитеся виявляти терпимість і розуміння, ваше життя зміниться на краще.

Побачити сонячні тюльпани в саду — позитивний знак. Він свідчить про те, що ви досягнете матеріального благополуччя. Не переживайте про те, що не зможете знайти багатство. У вас все складатиметься чудово. Якщо ж у саду ростуть не тільки гарні квіти, але і бур’яни, то доведеться пережити неприємний період, відчути біль і сумніви.

У нічному видінні з’явився яскравий павук — найближчим часом належить вести з ким-то дуже важлива розмова. Він безпосередньо позначиться на вашому майбутньому.

Сонник Лоффа

Кольорові сни не є рідкістю в сучасному світі. Лофф вважав, що їх може побачити практично будь-яка людина. Найчастіше вони лише відображають події, що відбуваються в реальності. Підсвідомість аналізує те, що відбувається з сновидцем протягом дня.

Але в деяких випадках колір є чимось більшим. Найчастіше це стосується снів, в яких він переважає. Можливо, вам сняться яскраві предмети, на які неможливо не звернути уваги. Однак необхідно аналізувати не тільки забарвлення речі, але і те, в якому саме контексті вона з’явилася. Але сам по собі жовтий колір, відповідно думку Лоффа, втілює просвітлення, боягузтво або хвороба.

Сучасний Сонник

У поданні цього сонника жовта одяг свідчить про благополучному майбутньому періоді. Але зверніть увагу на те, що не виходило сяйво від предметів гардероба. В цьому випадку сновидіння може передбачати негативні зміни.

Приснилися пожовкле листя — не варто розраховувати на те, що здійсниться задумане. Сниться, що гуляєте по саду, і бачите багато гарних яскравих кольорів — наяву отримаєте заряд бадьорості, сил і натхнення. Це дозволить вам повністю змінити своє життя.

Сонник Цвєткова

Як вказував езотерик, яскраві кольори в нічних видіннях зазвичай передбачають позитивні події, успіх у всіх справах і швидке отримання все, про що мріє спляча людина. Однак тьмяний жовтий відтінок може попереджати про заздрісників в оточенні, які зрадять вас. Ймовірно, дії недоброзичливців змусять ненадовго відкласти намічені плани.

Сонник - тлумачення снів