Сонник зелений колір трави, цибулі, огірків. Зелені яблука або виноград, очі, сукня

Смарагдові відтінки в сновидінні можуть мати як додатне, так і від’ємне значення. Надію, взаємні почуття, а іноді і погіршення здоров’я може втілювати зелений. Сонник говорить про те, що потрібно враховувати точні обставини сну. Наприклад, те, які саме предмети або тварини з’явилися в ньому. У статті ми зібрали для вас думки з декількох популярних джерел, щоб ви змогли визначити значення символу.

Підсвідомість

На рівні підсвідомості зелений у сні асоціюється з якимись надіями, з прагненням до оновлення і щастя. Цей образ уособлює відродження. Але важливо враховувати, що саме вам приснилося.

Наприклад, у соннику зелена трава, поле чи ліс можуть символізувати бажання змін. Не виключено, що вас не влаштовують події, що відбуваються в житті, і ви жадаєте щось поміняти. Не відкладайте на потім свої бажання, а дійте прямо зараз.

У соннику зелені очі можуть виступати уособленням обману, недовіри. Якщо вам сниться, що у когось із знайомих райдужка придбала такий відтінок, ймовірно, в реальному світі ви не довіряєте йому. Якщо очі належали незнайомця, то ви відчуваєте, що не можете вірити навіть самим близьким людям. Інтуїція підказує, що вас намагаються обдурити.

Народний сонник

В інтерпретації народного сонника зелений колір уособлює одне з наступних значень:

 • якщо привиділася одяг цього відтінку, то вона передбачає набуття щастя, процвітання;
 • сукня говорить про те, що виповниться найпотаємніше бажання;
 • у соннику жаба зелена — ознака того, що належить спілкуватися з недобросовісними людьми. Ви ризикуєте стати жертвою обману або шахрайства;
 • соковиті кущі говорять про те, що у стосунках вам відповідять взаємністю;
 • приснилися смарагдові камені — будете сподіватися на краще. Ймовірно, ваш шлях до успіху не буде простим. Доведеться переживати і нервувати, але в підсумку ви отримаєте бажане;
 • ліс символізує вдалий та щасливий шлюб;
 • привиділися незрілі фрукти, які ви збираєте, або їсте — насправді виникнуть проблеми зі здоров’ям. Не виключаються напружені відносини з близькими людьми;
 • у соннику зелений кріп, горох в стручках, інша зелень з городу — це ознака того, що вам відкриються таємні думки інших людей;
 • сниться, що йдете по свіжій траві, і раптом бачите засохлі ділянки — наяву здоров’я погіршиться, а справи підуть не кращим чином;
 • у соннику огірки, свіжі і зелені, свідчать про міцне здоров’я і благополуччя;
 • описує сонник бачення з квітами в горщиках, кімнатними рослинами, зеленими і красивими. Це говорить про майбутні турботах і клопотах. Але надалі ваші зусилля дадуть бажаний результат.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик у своєму соннику, зелене плаття для жінки уособлює її розчарування в чоловікові, з яким вона перебуває у зв’язку. З-за свого невдоволення ви будете дратуватися по дрібницях. Але постарайтеся не зриватися на коханого, адже на ваших відносинах ще рано ставити хрест.

Якщо приснився квітучий барвистий луг, значить, отримаєте неймовірне задоволення від сексу. Швидше за все, ви виявите себе досвідченим партнером, і це може позитивно позначитися на майбутніх відносинах з коханим.

У соннику зелені помідори, інші овочі або фрукти віщують спокуса, якій ви піддастеся. Якщо ж колір у них був дуже насиченим, то партнер буде ревнувати вас без приводу.

Сонник Міллера

Як вказував тлумач, смарагдовий відтінок у нічному видінні найчастіше уособлює спокій, гармонію. Сам по собі він означає, що ви можете помиритися з тими, з ким перебуваєте у сварці. Сниться, що малюєте соковитими фарбами — ознака того, що впораєтеся із скрутною ситуацією, в яку нещодавно догодили. До того ж, цей тон провіщає поліпшення матеріального благополуччя, позитивні зміни в особистому житті.

Якщо ж сниться зелений лук, то сонник стверджує, що ви досягнете успіху, і дуже скоро. Є його — знак того, що недоброзичливці зазнають поразки. Спостерігати за тим, як зростає — втілення великої кількості ворогів, з якими вам належить впоратися. Різати — насправді справи в бізнесі підуть в гору. Але плакати з-за різкого запаху — символ того, що противників буде дуже багато.

Сонник Ванги

У поданні провісниці, цей образ зазвичай уособлює міцне здоров’я та довголіття. У соннику зелений ліс говорить про те, що ви не будете знати поневірянь та інших бід. Ви зможете вибрати будь-який життєвий шлях. Якщо при цьому ви гуляєте лісом, значить, відправитеся в незвичайну подорож в далекі країни, з якої ви вийдете оновленим людиною. Але іноді подібне сновидіння передвіщає наступ страшних часів. Тоді тварини зникнуть майже повністю, а побачити їх можна буде тільки в заповідниках.

Перебувати в лісі під дощем — сигнал про те, що на вашій совісті є важкі проступки. Вам коштувати покаятися перед Богом і попросити вибачення за те, що вчинили.

У соннику не зрілі зелені яблука або інші овочі і фрукти — свідчення того, що ризикуєте стати жертвою обману. Ви не зможете повірити в те, що його зробить близька людина.

У соннику ящірка зелена — це знак того, що не скористатись унікальним шансом, який вам випаде. Проте надалі зможете виправити це. Якщо ви змогли її зловити, то досягнете того, про що давно мріяли. Відкинула хвіст на ваших очах — в реальності доведеться принести жертву, щоб отримати бажане.

Сонник Лоффа

Тлумач визначав, що кольорові сни може бачити майже кожна людина. Те, що відбувається з вами в реальному світі, надалі відбивається на сфері сновидінь. Але одна справа — бачити яскраві сюжети, і інше — акцентувати свою увагу на конкретному відтінку. Якщо переважає який-небудь колір, і ви не можете ні про що думати, крім нього, то підсвідомість може на щось натякати сновидінню.

На думку цього сонника, зелена змія, інші тварини чи предмети символізують родючість, достаток, процвітання. Але в деяких випадках образи пов’язані з жадібністю і заздрістю. Також важливо проаналізувати й інші деталі сновидіння.

Сонник 1918 року

У цьому толкователе колір розцінюють залежно від наступних деталей:

 • папір цього відтінку свідчить про неприємності в особистих відносинах або у сфері бізнесу;
 • газони — ознака того, що зрозумієте, чого хочете від життя, і будете діяти за наміченим планом;
 • огорожа вказує на радість і багатство;
 • зелений кава — втілення недоброзичливців, які можуть серйозно нашкодити вам, якщо ви не докладете зусиль;
 • жолуді — в реальності відбудуться хороші зміни;
 • горошок — символ міцного здоров’я і фінансової стабільності;
 • незрілий лимон пророкує захворювання або нещасний випадок, після якого ви можете отримати травму;
 • є аґрус — насправді належить період занепокоєння, але після цього послідує умиротворення і рішення всіх проблем;
 • жуєте травинку — насправді можете розраховувати на отримання прибутку.

Сонник Цвєткова

У езотерика в соннику зелений виноград або інші предмети цього кольори уособлюють надії, матеріальне благополуччя, іноді — роздум. У деяких випадках спосіб віщує отримання новин здалеку, а також подорожі.

Сонник - тлумачення снів